О внесении измененийв решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-230/VI "О бюджетах сельских округов Урджарского района на 2018-2020 годы"
Решение Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 24 сентября 2018 года № 32-338/VI. Зарегистрировано Управлением юстиции Урджарского района Департамента юстиции Восточно-Казахстанской области 10 октября 2018 года № 5-18-168. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25 января 2019 года № 37-410/VI
Сноска. Утратило силу решением Урджарского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 25.01.2019 № 37-410/VI (вводится в действие с 01.01.2019).
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Урджарского районного маслихата от 5 сентября 2018 года № 31-320/VI "О внесении изменений в решение Урджарского районного маслихата от 22 декабря 2017 года № 22-210/VI "О бюджете Урджарского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5-18-162) Урджарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Урджарского районного маслихата от 27 декабря 2017 года № 23-230/VI "О бюджетах сельских округов Урджарского района на 2018-2020 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за номером 5419, опубликовано в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде 18 января 2018 года, в газете "Пульс времени/Уақыт тынысы" от 25 января 2018 года) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Алтыншокинский сельский округ Урджарского района на 2018 - 2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 383,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 313,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 604,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 466,0 тысяч тенге;
2) затраты – 27 383,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –0,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Бахтинский сельский округ Урджарского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:

"Үржар ауданы ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 23-230/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 қыркүйектегі № 32-338/VI шешімі. Шығыс Қазақстан облысы Әділет департаментінің Үржар аудандық Әділет басқармасында 2018 жылғы 10 қазанда № 5-18-168 болып тіркелді. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 қаңтардағы № 37-410/VI шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Шығыс Қазақстан облысы Үржар аудандық мәслихатының 25.01.2019 № 37-410/VI шешімімен (01.01.2019 бастап қолданысқа енгізіледі).
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1 тармағының 1) тармақшасына және Үржар аудандық мәслихатының 2018 жылғы 5 қыркүйектегі № 31-320/VI "2018-2020 жылдарға арналған Үржар ауданының бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 22 желтоқсандағы № 22-210/VI шешіміне өзгерістер енгізу туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5-18-162 нөмірімен тіркелген) шешіміне сәйкес, Үржар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
"Үржар ауданы ауылдық округтерінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті туралы" Үржар аудандық мәслихатының 2017 жылғы 27 желтоқсандағы № 23-230/VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде 5419 нөмірімен тіркелген, 2018 жылдың 18 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі Эталондық бақылау банкіде, "Пульс времени/Уақыт тынысы" газетінде 2018 жылдың 25 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"1.Үржар ауданы Алтыншоқы ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 27 383,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 313,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 604,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24 466,0 мың теңге;
2) шығындар – 27 383,0 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
3 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"3. Үржар ауданының Бақты ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде:

1) доходы – 26 296,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 012,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 309,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 975,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26 296,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Кабанбайский сельский округ Урджарского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 33 029,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15 478,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 73,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 477,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33 029,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в следующей редакции:
"6. Каракольский сельский округ Урджарского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 313,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 797,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 481,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 035,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25 313,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Коктерекский сельский округ Урджарского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 127,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 635,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 17 492,0 тысяч тенге;
2) затраты – 20 127,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Маканчинский сельский округ Урджарского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 252,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 35 961,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 658,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 633,0 тысяч тенге;
2) затраты – 79 252,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в следующей редакции:

1) кірістер – 26 296,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 012,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 309,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 975,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 296,0 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
5 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"5. Үржар ауданының Қабанбай ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 33 029,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 15 478,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 73,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 477,0 мың теңге;
2) шығындар – 33 029,0 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
6 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"6. Үржар ауданының Қарақол ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 25 313,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –797,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 481,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23 035,0 мың теңге;
2) шығындар – 25 313,0 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
7 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"7. Үржар ауданының Көктерек ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 20 127,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 635,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 17 492,0 мың теңге;
2) шығындар – 20 127,0 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
9 тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"9.Үржар ауданының Мақаншы ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 79 252,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –35 961,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 658,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 633,0 мың теңге;
2) шығындар – 79 252,0 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";
10 тармақ келесі редакцияда жазылсын:

"10. Науалинский сельский округ Урджарского района на 2018-2020 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 55 373,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 937,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –1 191,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50 245,0 тысяч тенге;
2) затраты – 55 373,0 тысяч тенге;
3) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
4) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.";

"10. Үржар ауданының Науалы ауылдық округінің 2018-2020 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде:
1) кірістер – 55 373,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 937,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 191,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50 245,0 мың теңге;
2) шығындар – 55 373,0 мың теңге;
3) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.";