О внесении изменений в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 22 июля 2016 года № 5-4 "Об определении перечней социально значимых автомобильных сообщений по Западно-Казахстанской области, подлежащих субсидированию в 2016-2018 годах"
Решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 16 марта 2018 года № 16-5. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 4 апреля 2018 года № 5118. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 7 декабря 2018 года № 21-10
Сноска. Утратило силу решением Западно-Казахстанского областного маслихата от 07.12.2018 № 21-10 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования).
В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 4 июля 2003 года "Об автомобильном транспорте" и приказом исполняющего обязанности Министра по инвестициям и развитию Республики Казахстан от 25 августа 2015 года №883 "Об утверждении Правил субсидирования за счет бюджетных средств убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых перевозок пассажиров" (зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 4 декабря 2015 года №12353) Западно-Казахстанский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Западно-Казахстанского областного маслихата от 22 июля 2016 года №5-4 "Об определении перечней социально значимых автомобильных сообщений по Западно-Казахстанской области, подлежащих субсидированию в 2016-2018 годах" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за №4517, опубликованное 20 августа 2016 года в газете "Приуралье") следующие изменения:
подпункт 3) пункта 1 изложить в следующей редакции:
"3) городские и пригородные автомобильные сообщения согласно приложению 3."
приложения 2 и 3 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1 и 2 к настоящему решению.

Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 22 шілдедегі № 5-4 "Батыс Қазақстан облысы бойынша 2016-2018 жылдары субсидиялауға жататын әлеуметтік мәні бар автомобиль қатынастар тізбелерін айқындау туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 16 наурыздағы № 16-5 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 4 сәуірде № 5118 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2018 жылғы 7 желтоқсандағы № 21-10 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 07.12.2018 № 21-10 шешімімен (алғаш ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2003 жылғы 4 шілдедегі "Автомобиль көлігі туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Инвестициялар және даму Министрі міндетін атқарушының 2015 жылғы 25 тамыздағы №883 "Әлеуметтік маңызы бар жолаушылар тасымалдарын жүзеге асырумен байланысты тасымалдаушылардың шығындарын бюджет қаражаты есебінен субсидиялау қағидаларын бекіту туралы" (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2015 жылғы 4 желтоқсанда №12353 болып тіркелген) бұйрығына сәйкес, Батыс Қазақстан облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Батыс Қазақстан облыстық мәслихатының 2016 жылғы 22 шілдедегі №5-4 "Батыс Қазақстан облысы бойынша 2016-2018 жылдары субсидиялауға жататын әлеуметтік мәні бар автомобиль қатынастар тізбелерін айқындау туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №4517 тіркелген, 2016 жылғы 20 тамыздағы "Орал өңірі" газетінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақтың 3) тармақшасы мынадай редакцияда жазылсын:
"3) қалалық және қала маңындағы автомобиль қатынастарының тізбесі 3-қосымшаға сәйкес айқындалсын."
көрсетілген шешімнің 2 және 3-қосымшалары осы шешімнің 1 және 2- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.