О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 13-2 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 21 декабря 2018 года № 22-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 24 декабря 2018 года № 5454. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 марта 2019 года № 25-5
Сноска. Утратило силу решением Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18.03.2019 № 25-5 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 15 декабря 2017 года №13-2 "О районном бюджете на 2018 - 2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5017, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 4 051 277 тысяч тенге:
налоговые поступления – 273 106 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 835 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 150 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 3 776 186 тысяч тенге;
2) затраты – 4 092 403 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 49 877 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 68 543 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 18 666 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 91 003 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 91 003 тысячи тенге;
поступление займов – 68 543 тысячи тенге;
погашение займов – 18 666 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 41 126 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата Бокейординского районного маслихата (А.Хайруллин) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.

Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 13-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 22-1 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 24 желтоқсанда № 5454 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 18 наурыздағы № 25-5 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 18.03.2019 № 25-5 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 13-2 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №5017 тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтардағы Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 4 051 277 мың теңге:
салықтық түсімдер – 273 106 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 835 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 150 мың теңге;
трансферттер түсімі – 3 776 186 мың теңге;
2) шығындар – 4 092 403 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 49 877 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 68 543 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 18 666 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 91 003 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 91 003 мың теңге:
қарыздар түсімі – 68 543 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 18 666 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 41 126 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының аппарат басшысы (А.Хайруллин) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.

46 142
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
31 557
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
16 378
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
15 179
457
Отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта района (города областного значения)
14 585
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области культуры, развития языков, физической культуры и спорта
14 585
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
156 130
1
Сельское хозяйство
127 532
462
Отдел сельского хозяйства района (города областного значения)
6 729
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
6 729
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
120 803
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
13 749
006
Организация санитарного убоя больных животных
3 348
010
'Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
606
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
96 895
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
6 205
6
Земельные отношения
11 891
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
11 891
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
10 976
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
915
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
16 707
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
16 707
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
16 707
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11 585
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
11 585
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
11 585
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)

46 142
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
31 557
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 378
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
15 179
457
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі
14 585
001
Жергілікті деңгейде мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
14 585
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
156 130
1
Ауыл шаруашылығы
127 532
462
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ауыл шаруашылығы бөлімі
6 729
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
6 729
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
120 803
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
13 749
006
Ауру жануарларды санитарлық союды ұйымдастыру
3 348
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
606
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
96 895
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
6 205
6
Жер қатынастары
11 891
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
11 891
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 976
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
915
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
16 707
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
16 707
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
16 707
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11 585
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
11 585
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
11 585
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер