О внесении изменений и дополнений в решение Зеленовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года № 15-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы"
Решение Зеленовского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 18 июля 2018 года № 23-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 25 июля 2018 года № 5302. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 5 апреля 2019 года № 32-7
Сноска. Утратило силу решением маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 05.04.2019 № 32-7 (решение вводится в действие со дня первого официального опубликования).
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зеленовского районного маслихата от 15 декабря 2017 года №15-3 "О районном бюджете на 2018-2020 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №5022, опубликованное 9 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2018-2020 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2018 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 662 982 тысячи тенге:
налоговые поступления – 1 985 390 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 5 422 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 208 324 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 5 463 846 тысяч тенге;
2) затраты – 7 818 695 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 297 390 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 433 109 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 135 719 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 453 103 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –453 103 тысячи тенге:
поступление займов – 432 900 тысяч тенге;
погашение займов – 135 719 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 155 922 тысячи тенге.";
в пункте 3:
в подпункте 2):
абзац первый изложить в следующей редакции:
"2) учесть в районном бюджете на 2018 год поступление целевых трансфертов из областного бюджета в общей сумме 478 663 тысячи тенге:";
абзац второй изложить в следующей редакции:

Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-3 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Зеленов аудандық мәслихатының 2018 жылғы 18 шілдедегі № 23-2 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 25 шілдеде № 5302 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2019 жылғы 5 сәуірдегі № 32-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 05.04.2019 № 32-7 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне және Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес аудандық мәслихат ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеленов аудандық мәслихатының 2017 жылғы 15 желтоқсандағы № 15-3 "2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5022 тіркелген, 2018 жылғы 9 қаңтарда Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1- тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2018-2020 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2018 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 662 982 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 985 390 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 5 422 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 208 324 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 463 846 мың теңге;
2) шығындар – 7 818 695 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 297 390 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 433 109 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 135 719 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 453 103 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 453 103 мың теңге:
қарыздар түсімі – 432 900 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 135 719 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 155 922 мың теңге.";
3- тармақта:
2) тармақшасында:
бірінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"2) 2018 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен бөлінетін нысаналы трансферттердің түсімі жалпы сомасы 478 663 мың теңге көлемінде ескерілсін:";
екінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:

"на приобретение учебников, в связи с введением новых образовательных программ и выпуском новых учебников – 172 255 тысяч тенге;";
абзац шестнадцатый изложить в следующей редакции:
"учителям на погашение кредиторской задолженности по налогам, командировочным расходам и обязательным пенсионным взносам – 8 222 тысячи тенге;";
абзац восемнадцатый изложить в следующей редакции:
"на проведение противоэпизоотических мероприятии – 15 406 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать вторым следующего содержания:
"на открытие класса информационных технологии в школе района – 3 319 тысяч тенге;";
дополнить абзацем двадцать третьим следующего содержания:
"на содержание автомобильных дорог районного значения – 100 000 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Руководителю аппарата районного маслихата (Терехов Г.А.) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2018 года.
Председатель сессии Р.Исмагулов
Секретарь районного маслихата Р. Исмагулов
Приложение
к решению Зеленовского
районного маслихата
от 18 июля 2018 года № 23-2
Приложение 1
к решению Зеленовского
районного маслихата
от 15 декабря 2017 года № 15-3
Районный бюджет на 2018 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование

"жаңа оқу бағдарламаларының енуіне және жаңа оқулықтар шығуына байланысты оқулықтар сатып алуға – 172 255 мың теңге;";
он алтыншы абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"мұғалімдерге салық, іс-сапар мен міндетті зейнетақы жарналары шығындары бойынша кредиторлық берешектерді өтеуге – 8 222 мың теңге;";
он сегізінші абзац мынадай редакцияда жазылсын:
"эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізуге – 15 406 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма екінші абзацпен толықтырылсын:
"аудан мектебінде ақпараттық технологиялар сыныбын ашуға – 3 319 мың теңге;";
мынадай мазмұндағы жиырма үшінші абзацпен толықтырылсын:
"аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын күтіп ұстауға – 100 000 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Аудандық мәслихат аппаратының басшысы (Г.А.Терехов) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім 2018 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессия төрағасы Р.Исмагулов
Аудандық мәслихат хатшысы Р.Исмагулов
Зеленов аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 18 шілдедегі
№23-2 шешіміне
қосымша
Зеленов аудандық
мәслихатының
2017 жылғы 15 желтоқсандағы
№15-3 шешіміне
1 - қосымша
2018 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

2 309
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
50 197
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
50 197
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
50 197
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 881
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
15 881
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
15 881
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, улучшения архитектурного облика городов, районов и населенных пунктов области и обеспечению рационального и эффективного градостроительного освоения территории района (города областного значения)
15 881
12
Транспорт и коммуникации
225 765
1
Автомобильный транспорт
219 700
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
219 700
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
191 700
045
Капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов
28 000
9
Прочие услуги в сфере транспорта и коммуникаций
6 065
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
6 065
037
Субсидирование пассажирских перевозок по социально значимым городским (сельским), пригородным и внутрирайонным сообщениям
6 065
13
Прочие
102 186
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
9 441
469
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
9 441
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития предпринимательства
9 441
9
Прочие
92 745
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
52 575
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
52 575
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
40 170
008
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов, консультативное сопровождение проектов государственно-частного партнерства и концессионных проектов
1 154
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)

2 309
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
50 197
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
50 197
099
Мамандарға әлеуметтік қолдау көрсету жөніндегі шараларды іске асыру
50 197
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 881
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
15 881
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
15 881
001
Құрылыс, облыс қалаларының, аудандарының және елді мекендерінің сәулеттік бейнесін жақсарту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру және ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) аумағын оңтайла және тиімді қала құрылыстық игеруді қамтамасыз ету жөніндегі қызметтер
15 881
12
Көлiк және коммуникация
225 765
1
Автомобиль көлiгi
219 700
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
219 700
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
191 700
045
Аудандық маңызы бар автомобиль жолдарын және елді-мекендердің көшелерін күрделі және орташа жөндеу
28 000
9
Көлiк және коммуникациялар саласындағы өзге де қызметтер
6 065
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
6 065
037
Әлеуметтік маңызы бар қалалық (ауылдық), қала маңындағы және ауданішілік қатынастар бойынша жолаушылар тасымалдарын субсидиялау
6 065
13
Басқалар
102 186
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
9 441
469
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
9 441
001
Жергілікті деңгейде кәсіпкерлікті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 441
9
Басқалар
92 745
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
52 575
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
52 575
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
40 170
008
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
1 154
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві