Об установлении размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 15 февраля 2018 года № 55. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 6 марта 2018 года № 5079
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 16 апреля 1997 года "О жилищных отношениях", и приказом Председателя Агентства Республики Казахстан по делам строительства и жилищно-коммунального хозяйства от 26 августа 2011 года № 306 "Об утверждении Методики расчета размера платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда" (Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 октября 2011 года №7232), акимат Чингирлауского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить размер платы за пользование жилищем из государственного фонда согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Руководителю отдела государственно-правовой работы и службы управления персоналом (кадровой службы) аппарата акима Чингирлауского района (Тасбулатов М.) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
3. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Каюпова Т.Е.
4. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А.Есалиев
Приложение к постановлению
акимата Чингирлауского района

Мемлекеттiк тұрғын үй қорындағы тұрғын үйдi пайдаланғаны үшiн төлемақы мөлшерiн белгiлеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 15 ақпандағы № 55 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 6 наурызда № 5079 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 1997 жылғы 16 сәуiрдегi "Тұрғын үй қатынастары туралы", заңына және Қазақстан Республикасының Құрылыс және Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық істері агенттігінің төрағасының 2011 жылғы 26 тамыздағы № 306 "Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшерін есептеу әдістемесін бекіту туралы" (Қазақстан Республикасы әділет министірлігінде 2011 жылы 6 қазанда № 7232 болып тіркелді) бұйрығына сәйкес, Шыңғырлау ауданы әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері белгіленсін.
2. Шыңғырлау ауданы әкімі аппаратының персоналды басқару қызметі (кадр қызметі) және мемлекеттік–құқықтық жұмыстар бөлімі басшысы (М.Тасболатов) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
3. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Т.Е.Каюповқа жүктелсін.
4. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Есалиев
Шыңғырлау ауданы әкiмдiгiнiң

от 15 февраля 2018 года № 55
Размер платы за пользование жилищем из государственного жилищного фонда
№ п/н
Местонахождение
Размер платы в месяц за 1 (один) квадратный метр, тенге
1
село Шынгырлау, улица М.Утемисова дома № 8/1, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 8/10, 8/11, 8/12
43 (сорок три) тенге
2
село Шынгырлау, улица Куантаева дома № 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/2
29 (двадцать девять) тенге
3

2018 жылғы 15 ақпандағы № 55
қаулысына қосымша
Мемлекеттік тұрғын үй қорындағы тұрғын үйді пайдаланғаны үшін төлемақы мөлшері
№ р/с
Мекен-жайы
Айына 1 (бір) шаршы метріне төлем мөлшері, теңге
1
Шыңғырлау ауылы, М.Өтемісов көшесі
№ 8/1, 8/3, 8/4, 8/5, 8/6, 8/7, 8/8, 8/9, 8/10, 8/11, 8/12 үйлер
43 (қырық үш)
теңге
2
Шыңғырлау ауылы, Қуантаев көшесі
№ 2/1, 2/2, 4/1, 4/2, 6/1, 6/2, 8/1, 8/2, 10/2 үйлер
29 (жиырма тоғыз)
теңге
3
Шыңғырлау ауылы, М.Өтемісов көшесі

село Шынгырлау, улица М.Утемисова дома № 12а/1, 12а/2, 12г/1
78 (семьдесят восемь) тенге
4
село Шынгырлау, улица Казымова дом № 30
52 (пятьдесят два) тенге
5
село Шынгырлау, улица С.Датова дом № 32
38 (тридцать восемь) тенге
6
село Шынгырлау, улица Победа дом № 6/1
32 (тридцать два) тенге
7
село Шынгырлау, улица С.Датова дом № 89
45 (сорок пять) тенге
8
село Шынгырлау, улица Кунанбаева дом № 67
55 (пятьдесять пять) тенге
9
село Шынгырлау, улица С.Датова дом № 49
72 (семьдесят два) тенге
10
село Шынгырлау, улица Амангельды дом № 70а
86 (восемьдесят шесть) тенге
11
село Шынгырлау, улица Амангельды дома № 70/1, 70/2
71 (семьдесят один) тенге
12
село Шынгырлау, улица Муратбаева дома № 2а/1, 2а/2
66 (шестьдесят шесть) тенге
13
село Шынгырлау, улица Аксайская дом № 2
17 (семнадцать) тенге
14
село Шынгырлау, улица Тихоненко дом № 3 квартиры 1, 2
4 (четыре) тенге
15
село Шынгырлау, улица Клышева дом № 81/1, 81/2, 81/3, 81/4, 81/5, 81/6
60 (шестьдесят) тенге
16
село Шынгырлау, улица Искалиева дома № 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, улица Бөкенбей батыра дома № 108/1, 108/2, 110/1, 110/2, 112/1, 112/2, 114/1, 114/2, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2
92 (девяносто два) тенге
17
село Шынгырлау, улица Бөкенбай батыра дома
№ 120/1, 120/2, 122/1, 122/2
88 (восемьдесят восемь) тенге
18
село Шынгырлау, улица Искалиева дома № 48, 58/1, 58/2, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 66, 68, улица Бөкенбай батыра
№ 104, 106/1, 106/2
94 (девяносто четыре) тенге
19
село Шынгырлау, улица С.Датова дом № 61
49 (сорок девять) тенге
20
село Шынгырлау, улица А.Молдагулова дом № 7
73 (семьдесят три) тенге
21
село Шынгырлау, улица Бесчасова дом № 74
80 (восемьдесят восемь) тенге
22
село Шынгырлау, улица Тайманова дом № 2
60 (шестьдесят) тенге
23
село Шынгырлау, улица К.Рахимова дом № 27
61 (шестьдесят один) тенге
24
село Шынгырлау, улица Муратбаева дом № 40 квартира 1
48 (сорок восемь) тенге
25
село Шынгырлау, улица Амангельды дом № 43
68 (шестьдесят восемь) тенге
26
Чингирлауский район, село Алмазный, улица К.Рахимова дом № 123
10 (десять) тенге
27
Чингирлауский район, село Алмазный, дом № 47
22 (двадцать два) тенге
28
Чингирлауский район, село Ащесай, улица Бейбітшілік дом № 8
31 (тридцать один) тенге
29
Чингирлауский район, село Ащесай, улица Т.Райымкулова дом № 15
17 (семнадцать) тенге
30
Чингирлауский район, село Ащесай, улица Совхозная дом № 9
5 (пять) тенге
31
Чингирлауский район, село Амангельды, улица Бейбітшілік дом № 3
61 (шестьдесят один) тенге
32
Чингирлауский район, село Белогорка, улица Абая дом № 65
8 (восемь) тенге
33
Чингирлауский район, село Полтава, улица Достык дом № 77
4 (четыре) тенге
34
Чингирлауский район, село Полтава, улица Достык дом № 81
17 (семнадцать) тенге
35
Чингирлауский район, село Полтава, улица Достык дом № 54
14 (четырнадцать) тенге
36
Чингирлауский район, село Карагаш, улица Б.Мухамбетова дом № 14
33 (тридцать три) тенге
37
Чингирлауский район, село Карагаш, улица Б.Мухамбетова дом № 1
7 (семь) тенге
38
Чингирлауский район, село Карагаш, улица Абая дом № 26
32 (тридцать две) тенге
39
Чингирлауский район, село Аксуат, улица Нармаганбет дом № 42
17 (семнадцать) тенге
40
Чингирлауский район, село Аксуат, улица Ибраева дом № 9
16 (шестнадцать) тенге
41
Чингирлауский район, село Лубенка, улица Абая дом № 30
13 (тринадцать) тенге
42
Чингирлауский район, село Лубенка, улица Б.Мухамбетова дом № 44
8 (восемь) тенге
43
Чингирлауский район, село Лубенка, улица Абая дом № 4
25 (двадцать пять) тенге
44
Чингирлауский район, село Тасмола, улица М.Утемисова дом № 123
13 (тринадцать) тенге
45
Чингирлауский район, село Урысай, Атамекен дом № 73
13 (тринадцать) тенге
46
Чингирлауский район, село Урысай, улица Атамекен дом № 7
14 (четырнадцать) тенге
47
село Шынгырлау, улица Амангельды дом № 45
34 (тридцать четыре) тенге
48
село Шынгырлау, улица Амангельды дом № 45а
152 (сто пятьдесят два) тенге
49
Чингирлауский район, село Тасмола, улица М.Маметова дом № 70
27 (двадцать семь) тенге
50

№ 12а/1, 12а/2, 12г/1 үйлер
78 (жетпіс сегіз)
теңге
4
Шыңғырлау ауылы, Казымов көшесі № 30 үй
52 (елу екі)
теңге
5
Шыңғырлау ауылы, С.Датов көшесі № 32 үй
38 (отыз сегіз)
теңге
6
Шыңғырлау ауылы, Победа көшесі № 6/1 үй
32 (отыз екі)
теңге
7
Шыңғырлау ауылы, С.Датов көшесі № 89 үй
45 (қырық бес)
теңге
8
Шыңғырлау ауылы, Құнанбаев көшесі № 67 үй
55 (елу бес)
теңге
9
Шыңғырлау ауылы, С.Датов көшесі № 49 үй
72 (жетпіс екі)
теңге
10
Шыңғырлау ауылы, Амангелді көшесі № 70а үй
86 (сексен алты)
теңге
11
Шыңғырлау ауылы, Амангелді көшесі № 70/1, 70/2 үйлер
71 (жетпіс бір)
теңге
12
Шыңғырлау ауылы, Муратбаев көшесі № 2а/1, 2а/2 үйлер
66 (алпыс алты)
теңге
13
Шыңғырлау ауылы, Ақсай көшесі № 2 үй
17 (он жеті) теңге,
14
Шыңғырлау ауылы, Тихоненко көшесі № 3 үй, 1, 2 пәтерлері
4 (төрт) теңге
15
Шыңғырлау ауылы, Қлышев көшесі № 81/1, 81/2, 81/3, 81/4, 81/5, 81/6 үйлер
60 (алпыс)
теңге
16
Шыңғырлау ауылы, Искалиев көшесі № 50/1, 50/2, 52/1, 52/2, 54/1, 54/2, 56/1, 56/2, Бөкенбей батыр көшесі № 108/1, 108/2, 110/1, 110/2, 112/1, 112/2, 114/1, 114/2, 116/1, 116/2, 118/1, 118/2 үйлер
92 (тоқсан екі)
теңге
17
Шыңғырлау ауылы, Бөкенбай батыр көшесі № 120/1, 120/2, 122/1, 122/2 үйлер
88 (сексен сегіз)
теңге
18
Шыңғырлау ауылы, Искалиев көшесі № 48, 58/1, 58/2, 60/1, 60/2, 62/1, 62/2, 64/1, 64/2, 66, 68, Бөкенбай батыр көшесі № 104, 106/1, 106/2 үйлер
94 (тоқсан төрт)
теңге
19
Шыңғырлау ауылы, С.Датов көшесі № 61 үй
49 (қырық тоғыз) теңге
20
Шыңғырлау ауылы, А.Молдағұлова көшесі № 7 үй
73 (жетпіс үш)
теңге
21
Шыңғырлау ауылы, Бесчасов көшесі № 74 үй
80 (сексен)
теңге
22
Шыңғырлау ауылы, Тайманов көшесі № 2 үй
60 (алпыс)
теңге
23
Шыңғырлау ауылы, Қ.Рахимова көшесі № 27 үй
61 (алпыс бір)
теңге
24
Шыңғырлау ауылы, Мұратбаев көшесі № 40 үй 1 пәтер
48 (қырық сегіз)
теңге
25
Шыңғырлау ауылы, Амангелді көшесі № 43 үй
68 (алпыс сегіз)
теңге
26
Шыңғырлау ауданы, Алмаз ауылы, Қ.Рахимова көшесі № 123 үй
10 (он) теңге
27
Шыңғырлау ауданы, Алмаз ауылы, № 47 үй
22 (жиырма екі) теңге
28
Шыңғырлау ауданы, Ащысай ауылы, Бейбітшілік көшесі № 8 үй
31 (отыз бір)
теңге
29
Шыңғырлау ауданы, Ащысай ауылы, Т.Райымқұлов көшесі № 15 үй
17 (он жеті)
теңге
30
Шыңғырлау ауданы, Ащысай ауылы, Совхозная көшесі № 9 үй
5 (бес)
теңге
31
Шыңғырлау ауданы, Амангелді ауылы, Бейбітшілік көшесі № 3 үй
61 (алпыс бір)
теңге
32
Шыңғырлау ауданы, Белогор ауылы, Абай көшесі № 65 үй
8 (сегіз) теңге
33
Шыңғырлау ауданы, Полтава ауылы, Достық көшесі № 77 үй
4 (төрт)
теңге
34
Шыңғырлау ауданы, Полтава ауылы, Достық көшесі № 81 үй
17 (он жеті)
теңге
35
Шыңғырлау ауданы, Полтава ауылы, Достық көшесі № 54 үй
14 (он төрт) теңге
36
Шыңғырлау ауданы, Қарағаш ауылы, Б.Мухамбетов көшесі № 14 үй
33 (отыз үш)
теңге
37
Шыңғырлау ауданы, Қарағаш ауылы, Б.Мухамбетов көшесі № 1 үй
7 (жеті)
теңге
38
Шыңғырлау ауданы, Қарағаш ауылы, Абай көшесі № 26 үй
32 (отыз екі)
теңге
39
Шыңғырлау ауданы, Ақсуат ауылы, Нармағанбет көшесі № 42 үй
17 (он жеті)
теңге
40
Шыңғырлау ауданы, Ақсуат ауылы, Ибраев көшесі № 9 үй
16 (он алты)
теңге
41
Шыңғырлау ауданы, Лубен ауылы, Абай көшесі № 30 үй
13 (он үш) теңге
42
Шыңғырлау ауданы, Лубен ауылы, Б.Мухамбетов көшесі № 44 үй
8 (сегіз) теңге
43
Шыңғырлау ауданы, Лубен ауылы, Абай көшесі № 4 үй
25 (жиырма бес) теңге
44
Шыңғырлау ауданы, Тасмола ауылы, М.Өтемісов көшесі № 123 үй
13 (он үш)
теңге
45
Шыңғырлау ауданы, Ұрысай ауылы, Атамекен көшесі № 73 үй
13 (он үш) теңге
46
Шыңғырлау ауданы, Ұрысай ауылы, Атамекен көшесі № 7 үй
14 (он төрт) теңге
47
Шыңғырлау ауылы, Амангелді көшесі № 45 үй
34 (отыз төрт) теңге
48
Шыңғырлау ауылы, Амангелді көшесі № 45а үй
152 (бір жүз елу екі) теңге
49
Шыңғырлау ауданы, Тасмола ауылы, М.Маметова көшесі № 70 үй
27 (жиырма жеті) теңге
50

Чингирлауский район, село Лубенка, улица Б.Мухамбетова № 94/1 квартиры 1, 2
153 (сто пятьдесят три) тенге
51
Чингирлауский район, село Белогорка, улица Тәуелсіздік № 80а квартиры 1, 2
153 (сто пятьдесят три) тенге
52
Чингирлауский район, село Полтавка, улица Жастар № 14/1 квартиры 1, 2
153 (сто пятьдесят три) тенге
53
Чингирлауский район, село Сегизсай, № 48 квартиры 1, 2
153 (сто пятьдесят три) тенге
54
30 новых домов на восточной стороне села Шынгырлау
183 (сто воемьдесят три) тенге

Шыңғырлау ауданы, Лубен ауылы, Б.Мухамбетов көшесі № 94/1 үйдің 1, 2 пәтерлері
153 (бір жүз елу үш) теңге
51
Шыңғырлау ауданы, Белогор ауылы, Тәуелсіздік көшесі № 80а үйдің 1, 2 пәтерлері
153 (бір жүз елу үш) теңге
52
Шыңғырлау ауданы, Полтава ауылы, Жастар көшесі № 14/1 үйдің 1, 2 пәтерлері
153 (бір жүз елу үш) теңге
53
Шыңғырлау ауданы, Сегізсай ауылы, № 48 үйдің 1, 2 пәтерлері
153 (бір жүз елу үш) теңге
54
Шыңғырлау ауылының шығыс бөлігіндегі жаңадан салынған 30 үй
183 (бір жүз сексен үй) теңге