Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Чингирлаускому району
Постановление акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 4 декабря 2018 года № 212. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 10 декабря 2018 года № 5423. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 24 апреля 2020 года № 57
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 24.04.2020 № 57 (вводится в действие со дня первого официального опубликования).

Шыңғырлау ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2018 жылғы 4 желтоқсандағы № 212 қаулысы. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 10 желтоқсанда № 5423 болып тіркелді. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2020 жылғы 24 сәуірдегі № 57 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 24.04.2020 № 57 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).

В соответствии с Законами Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", от 13 апреля 2005 года "О социальной защите инвалидов в Республике Казахстан", от 6 апреля 2016 года "О занятости населения" и Приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 13 июня 2016 года № 498 "Об утверждении Правил квотирования рабочих мест для инвалидов" (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 июля 2016 года №14010) акимат района ПОСТАНОВЛЯЕТ:

Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы", 2005 жылғы 13 сәуірдегі "Қазақстан Республикасында мүгедектерді әлеуметтік қорғау туралы", 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Халықты жұмыспен қамту туралы" Заңдарына және Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2016 жылғы 13 маусымдағы №498 "Мүгедектер үшін жұмыс орындарын квоталау қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2016 жылғы 28 шілдеде №14010 болып тіркелді) сәйкес, аудан әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Установить квоту рабочих мест для трудоустройства инвалидов в размере от двух до четырех процентов от численности рабочих мест без учета рабочих мест на тяжелых работах, работах с вредными, опасными условиями труда со списочной численностью работников по Чингирлаускому району согласно приложения данного постановления.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Чингирлауского района от 23 февраля 2017 года № 31 "Об установлении квоты рабочих мест для инвалидов по Чингирлаускому району" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4727, опубликованное 30 марта 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан).

1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Шыңғырлау ауданы бойынша тізімдік саны бар ауыр жұмыстарды, еңбек жағдайлары зиянды, қауіпті жұмыстардағы жұмыс орындарын есептемегенде, мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындарына квота жұмыскерлердің екіден төрт пайызға дейінгі мөлшерінде белгіленсін.
2. Шыңғырлау ауданы әкімдігінің 2017 жылғы 2 ақпандағы № 31 "Шыңғырлау ауданы бойынша мүгедектер үшін жұмыс орындарына квота белгілеу туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4727 болып тіркелген, 2017 жылғы 30 наурызда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.

3. Руководителю аппарата акима Чингирлауского района (Т.Сагынгереев) обеспечить государственную регистрацию данного постановления в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района Е.Турмагамбетову.
5. Настоящее постановление вводится в действие со дня первого официального опубликования.
Аким района А.Есалиев
Приложение
к постановлению акимата
Чингирлауского района
от 4 декабря 2018 года №212
Перечень организаций, для которых устанавливается квота рабочих мест для трудоустройства инвалидов
Наименование организации
Списочная численность работников на начало года (человек)
Размер квоты (% от списочной численности работников)
Количество рабочих мест согласно установленной квоте (единиц)
1
Государственное учреждение "Алмазненская средняя общеобразовательная школа сад" отдела образования Чингирлауского района
65
2%
1
2
Государственное учреждение "Чингирлауская общеобразовательная школа" отдела образования Чингирлауского района

3. Шыңғырлау ауданы әкімі аппаратының басшысы (Т.Сағынгереев) осы қаулының әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары Е.Тұрмағамбетовке жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Есалиев
Шыңғырлау ауданы әкімдігінің
2018 жылғы 4 желтоқсандағы
№ 212 қаулысына қосымша
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін жұмыс орындары квотасы белгіленетін ұйымдар тізімі
Ұйымның атауы
Жыл басы бойынша қызметкерлердің тізімдік саны (адам)
Квотаның көлемі (% қызметкерлердің тізімдік санынан)
Белгіленген квотаға сәйкес жұмыс орындар саны (бірлік)
1
Шыңғырлау ауданының білім беру бөлімінің "Алмаз орта жалпы білім беретін мектеп-балабақшасы" мемлекеттік мекемесі
65
2%
1
2
Шыңғырлау ауданының білім беру бөлімінің "Шыңғырлау орта жалпы білім беретін мектебі" мемлекеттік мекемесі