Об образовании избирательных участков на территории Чингирлауского района
Решение акима Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 11 декабря 2018 года № 30. Зарегистрировано Департаментом юстиции Западно-Казахстанской области 12 декабря 2018 года № 5429.
В соответствии с Конституционным законом Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" аким района РЕШИЛ:
1. По согласованию с Чингирлауской районной избирательной комиссией соблюдая границы административно-территориального устройства образовать избирательные участки на территории Чингирлауского района согласно приложению № 1 к настоящему решению.
2. Признать утратившими силу некоторые решения акима Чингирласукого района согласно приложению № 2 к настоящему решению.
3. Руководителю аппарата акима района (Т.Сагынгереев) обеспечить государственную регистрацию данного решения в органах юстиции, его официальное опубликование в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актах Республики Казахстан и в средствах массовой информации.
4. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня первого официального опубликования.
Аким района А.Есалиев
СОГЛАСОВАНО
Председатель
Чингирлауской районной (территориальной)
избирательной комиссии
_____________Турмагамбетов Е.Р.
11 декабря 2018 год.
Приложение № 1
к решению акима
Чингирлауского района
от 11 декабря 2018 года
№ 30
Избирательные участки на территории Чингирлауского района
Сноска. Приложение с изменениями, внесенным решением акима Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 29.12.2021 № 218 (вводится в действие после дня его первого официального опубликования)
Номера избирательных участков
Границы избирательных участков
Местонахождение
1
№399
села Акбулак, Котантал
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Акбулакский сельский округ, село Акбулак, улица К.Сағырбаев №238а, здание дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" Чингирлауского районного отдела культуры
2
№402
села Алмазный, Аккудук
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Алмазненский сельский округ, село Алмазный, улица Жоламан Тіленшіұлы №184, здание дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" Чингирлауского районного отдела культуры
3

Шыңғырлау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы
Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімінің 2018 жылғы 11 желтоқсандағы № 30 шешімі. Батыс Қазақстан облысының Әділет департаментінде 2018 жылғы 12 желтоқсанда № 5429 болып тіркелді.
"Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі Конституциялық заңына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңына сәйкес аудан әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Шыңғырлау аудандық сайлау комиссиясының келісімі бойынша әкімшілік-аумақтық құрылым шекараларының сақталуы ескеріле отырып Шыңғырлау ауданының аумағында сайлау учаскелері осы шешімнің № 1 қосымшасына сәйкес құрылсын.
2. Шыңғырлау ауданы әкімінің кейбір шешімдерінің осы шешімнің № 2 қосымшасына сәйкес күші жойылды деп танылсын.
3. Аудан әкімі аппаратының басшысы (Т.Сағынгереев) осы шешімнің әділет органдарында мемлекеттік тіркелуін, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін эталондық бақылау банкінде және бұқаралық ақпарат құралдарында оның ресми жариялануын қамтамасыз етсін.
4. Осы шешім алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі А.Есалиев
КЕЛIСIЛДI
Шыңғырлау аудандық (аумақтық)
сайлау комиссиясының төрағасы
_____________Е.Р.Тұрмағамбетов
11 желтоқсан 2018 жыл.
Шыңғырлау ауданы әкімінің
2018 жылғы
11 желтоқсандағы № 30
шешіміне № 1 қосымша
Шыңғырлау ауданы аумағындағы сайлау учаскелерi
Ескерту. Қосымшаға өзгерістер енгізілді - Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімінің 29.12.2022 № 218 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін қолданысқа енгізіледі).
Сайлау учаскелерiнiң нөмiрлерi
Сайлау учаскелерiнiң шекаралары
Орналасқан жері
1
№399
Ақбұлак, Қотантал ауылдары
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Ақбұлақ ауылдық округі, Ақбұлақ ауылы, К.Сағырбаев көшесі №238а, Шыңғырлау аудандық мәдениет бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйінің ғимараты
2
№402
Алмаз, Аққұдык ауылдары
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Алмаз ауылдық округі, Алмаз ауылы, Жоламан Тіленшіұлы №184 көшесі, Шыңғырлау аудандық мәдениет бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйінің ғимараты
3

404
село Сегизсай
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, село Сегизсай, без улицы, № 43, здание коммунального государственного учреждения "Сегизсайская основная средняя общеобразовательная школа" отдела образования акимата Чингирлауского района
4
405
село Ащысай, населенный пункт Мырзагара, разъезд Тузово, село Жинишке
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, село Ащысай, улица К. Байгалиева, № 8, здание сельского клуба
5
408
село Амангельды, село Талдысай
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Ащесайский сельский округ, село Амангельды, улица Ардагерлер, № 9, здание сельского клуба
6
409
село Актау, село Торатбас
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, село Белогорка, здание сельского дома культуры
7
411
село Ардак
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Полтавский сельский округ, село Полтава, улица Жастар, № 14, здание сельского дома культуры
8
412
село Карагаш, село Каргалы
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, село Карагаш, улица Хамитова, № 30, здание коммунального государственного учреждения "Куагашская основная общеобразовательная школа" отдела образования акимата Чингирлауского района
9
413
село Каинды
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Карагашский сельский округ, село Кайынды,улица Д.Хамитова, № 12, здание коммунального государственного учреждения "Кайиндинская начальная образовательная школа" отдела образования акимата Чингирлауского района
10

404
Сегiзсай ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Сегiзсай ауылы, көше жоқ, № 43, Шыңғырлау ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің "Сегізсай негізгі орта бiлiм беретiн мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесiнiң ғимараты
4
405
Ащысай ауылы, Мырзағара елдi мекенi, Тузов разъездi, Жiңiшке ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Ащысай ауылы, Қ. Байғалиев көшесi, № 8, ауылдық клуб ғимараты
5
408
Амангелдi ауылы, Талдысай ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Ащысай
ауылдық округі, Амангелдi ауылы, Ардагерлер көшесі, № 9, ауылдық клуб ғимараты
6
409
Ақтау ауылы, Торатбас ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Белогорка ауылы, ауылдық мәдениет үйiнiң ғимараты
7
411
Ардақ ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Полтава ауылдық округі, Полтава ауылы, Жастар көшесі, № 14, ауылдық мәдениет үйiнiң ғимараты
8
412
Қарағаш ауылы, Қарғалы ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Қарағаш ауылы, Хамитова көшесі, № 30, Шыңғырлау ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің "Қуағаш негізгі орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
9
413
Қайыңды ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Қарағаш ауылдық округі, Қайыңды ауылы, Д. Хамитов көшесі, № 12, Шыңғырлау ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің "Қайыңды бастауыш бiлiм беретiн мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнiң ғимараты
10

414
село Аксуат
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Карагашский сельский округ, село Аксуат, улица Нармаганбет, № 10, здание коммунального государственного учреждения "Аксуатская основная средняя образовательная школа" отдела образования акимата Чингирлауского района
11
№417
село Шоктыбай
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Чингирлауский сельский округ, село Шоктыбай, улица Бейбітшілік №6, здание сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" Чингирлауского районного отдела культуры
12
№418
села Урысай, Кызылкуль, Жанакуш
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Чингирлауский сельский округ, село Урысай, улица Достық №23а, здание сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" Чингирлауского районного отдела культуры
13
№419

414
Ақсуат ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Қарағаш ауылдық округі, Ақсуат ауылы, Нармағанбет көшесі, № 10, Шыңғырлау ауданы әкімдігі білім беру бөлімінің "Ақсуат негізгі орта бiлiм беретiн мектебi" коммуналдық мемлекеттiк мекемесiнiң ғимараты
11
№417
Шоқтыбай ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылдық округі, Шоқтыбай ауылы, Бейбітшілік №6 көшесі, Шыңғырлау аудандық мәдениет бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық клубының ғимараты
12
№418
Ұрысай, Қызылкөл, Жаңакүш ауылдары
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылдық округі, Ұрысай ауылы, Достық №23а көшесі, Шыңғырлау аудандық мәдениет бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық клубының ғимараты
13
№419

дома улицы Амангельды, дома улицы Д.Хамитов, дома улицы М.Маметова, дома улицы Р.Каймулдиев, улица Л.Қылышев №113-171, №116-188 дома, дома улицы М.Ержанов, улица Жеңіс №12, №21 дома в селе Шынгырлау
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Чингирлауский сельский округ, село Шынгырлау, улица Амангельды №57, здание физкультурно-оздоровительного комплекса коммунального государственного учреждения спорт клуб "Шынгырлау" отдела культуры, развития языков, физического культуры и спорта Чингирлауского района
14
№420
село Акшат
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Акшатский сельский округ, село Акшат, улица Б.Мұхамбетов №50а, здание сельского клуба государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" Чингирлауского районного отдела культуры
15
№422
дома улицы Бөкенбай батыр, дома улицы С.Искалиев, дома улицы С.Датұлы, дома улицы Ғ.Тоқай, дома улицы Достық, дома улицы А.Тихоненко, дома улицы Қ.Рахимова, дома улицы Ә.Молдағұлова, дома улицы Елек өзен жағалауы, дома улицы Г.Шевцов, дома улицы Тәуелсіздік в селе Шынгырлау
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Чингирлауский сельский округ, село Шынгырлау, улица С.Датұлы №108, здание дома культуры государственного коммунального казенного предприятия "Чингирлауский районный центр досуга" Чингирлауского районного отдела культуры
16
№423
дома улицы И.Тайманов, дома улицы Мұратбаев, дома улицы Қуантаев, улица Л.Қылышев №2-124, 1-107 дома, улица Амангельды №70/1-88, 59-71 дома в селе Шынгырлау
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Чингирлауский сельский округ, село Шынгырлау, улица Л.Қылышев №101а, здание коммунального государственного учреждения "Детско-юношеская спортивная школа Чингирлауского района" управления физической культуры и спорта акимата Западно-Казахстанской области
17
№424
дома улицы Ж.Казимов, дома улицы Қазақстан, дома улицы Көкжайлау, дома улицы Ақсай, дома улицы Бейбітшілік, улица М.Өтемісов №18/1-60, №91/1-103 дома, улица Маршал Жуков №44-90 дома в селе Шынгырлау
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Чингирлауский сельский округ, село Шынгырлау, улица И.Тайманов №90б, здание государственного коммунального казенного предприятия "Детская музыкальная школа" отдела образования Чингирлауского района управления образования акимата Запад-Казахстанской области"
18
№425
дома улицы Д.Бесчасов, дома улицы Ынтымақ, дома улицы Тыңигерушілер, дома улицы Жеңіс, дома улицы Ю.Гагарин, дома улицы Астана, дома улицы Қонақай, дома улицы үшінші, дома улицы төртінші, дома улицы Ақсай, улица М.Өтемісов №2а-12а1, №3, №9/1, №55, №91 дома в селе Шынгырлау
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Чингирлауский сельский округ, село Шынгырлау, улица М.Өтемісов №14, здание государственного коммунального казенного предприятия "Шынгырлауский колледж" управления образования акимата Западно-Казахстанской области
19
№426
дома улицы Мұхамбетов, дома улицы Х.Доспанова, дома улицы А.Тасмағамбетов, дома улицы С.Жақсығалиев, дома улицы А.Құнанбаев, дома улицы генерал Панфилов в селе Шынгырлау,
село Аксогым
Западно-Казахстанская область, Чингирлауский район, Чингирлауский сельский округ, село Шынгырлау, улица А.Құнанбаев №1, здание коммунального государственного учреждения "Чингирлауская общеобразовательная школа" отдела образования Чингирлауского района управления образования акимата Запад-Казахстанской области"
Приложение № 2
к решению акима
Чингирлауского района
от 11 декабря 2018 года № 30
Перечень некоторых утративших силу решений акима Чингирлауского района

Шыңғырлау ауылындағы Амангельды көшесіндегі үйлер, Д.Хамитов көшесіндегі үйлер, М.Маметова көшесіндегі үйлер, Р.Каймулдиев көшесіндегі үйлер, Л.Қылышев көшесі №113-171, №116-188 үйлері, М.Ержанов көшесіндегі үйлер, Жеңіс көшесі №12, №21 үйлері
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылдық округі, Шыңғырлау ауылы, Амангельды №57 көшесі, Шыңғырлау ауданының мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімінің "Шыңғырлау" спорт клубы коммуналдық мемлекеттік мекемесінің дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің ғимараты
14
№420
Ақшат ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Ақшат ауылдық округі, Ақшат ауылы, Б.Мұхамбетов №50а көшесі, Шыңғырлау аудандық мәдениет бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ауылдық клубының ғимараты
15
№422
Шыңғырлау ауылындағы Бөкенбай батыр көшесіндегі үйлер, С.Искалиев көшесіндегі үйлер, С.Датұлы көшесіндегі үйлер, Ғ.Тоқай көшесіндегі үйлер, Достық көшесіндегі үйлер, А.Тихоненко көшесіндегі үйлер, Қ.Рахимова көшесіндегі үйлер, Ә.Молдағұлова көшесіндегі үйлер, Елек өзен жағалауы көшесіндегі үйлер, Г.Шевцов көшесіндегі үйлер, Тәуелсіздік көшесіндегі үйлер
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылдық округі, Шыңғырлау ауылы, С.Датұлы №108 көшесі, Шыңғырлау аудандық мәдениет бөлімінің "Шыңғырлау аудандық мәдени-демалыс орталығы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының мәдениет үйінің ғимараты
16
№423
Шыңғырлау ауылындағы И.Тайманов көшесіндегі үйлер, Мұратбаев көшесіндегі үйлер, Қуантаев көшесіндегі үйлер, Л.Қылышев көшесі №2-124, 1-107 үйлері, Амангельды көшесі №70/1-88, 59-71 үйлері
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылдық округі, Шыңғырлау ауылы, Л.Қылышев №101а көшесі, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі дене шынықтыру және спорт басқармасының "Шыңғырлау ауданының балалар-жасөспірімдер спорт мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
17
№424
Шыңғырлау ауылындағы Ж.Казимов көшесіндегі үйлер, Қазақстан көшесіндегі үйлер, Көкжайлау көшесіндегі үйлер, Ақсай көшесіндегі үйлер, Бейбітшілік көшесіндегі үйлер, М.Өтемісов №18/1-60, №91/1-103 дома, Маршал Жуков көшесі №44-90 үйлері
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылдық округі, Шыңғырлау ауылы, И.Тайманов №90б көшесі, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Шыңғырлау ауданы білім беру бөлімінің "Балалар музыка мектебі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
18
№425
Шыңғырлау ауылындағы Д.Бесчасов көшесіндегі үйлер, Ынтымақ көшесіндегі үйлер, Тыңигерушілер көшесіндегі үйлер, Жеңіс көшесіндегі үйлер, Ю.Гагарин көшесіндегі үйлер, Астана көшесіндегі үйлер, Қонақай көшесіндегі үйлер, үшінші көшесіндегі үйлер, төртінші көшесіндегі үйлер, Ақсай көшесіндегі үйлер, М.Өтемісов көшесі №2а-12а1, №3, №9/1, №55, №91 үйлері
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылдық округі, Шыңғырлау ауылы, М.УӨтемісов №14 көшесі, Батыс Қазақстан облысының әкімдігі білім басқармасының "Шыңғырлау колледжі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорнының ғимараты
19
№426
Шыңғырлау ауылындағы Мұхамбетов көшесіндегі үйлер, Х.Доспанова көшесіндегі үйлер, А.Тасмағамбетов көшесіндегі үйлер, С.Жақсығалиев көшесіндегі үйлер, А.Құнанбаев көшесіндегі үйлер, генерал Панфилов көшесіндегі үйлер, Ақсоғым ауылы
Батыс Қазақстан облысы, Шыңғырлау ауданы, Шыңғырлау ауылдық округі, Шыңғырлау ауылы, А.Құнанбаев №1 көшесі, Батыс Қазақстан облысы әкімдігі білім басқармасының Шыңғырлау ауданы білім беру бөлімінің "Шыңғырлау жалпы орта білім беретін мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимараты
Шыңғырлау ауданы әкімінің
2018 жылғы
11 желтоқсандағы № 30
шешіміне № 2 қосымша
Шыңғырлау ауданы әкімінің кейбір күші жойылған шешімдерінің тізімі

1. Решение акима Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 13 марта 2014 года №4 "Об образовании избирательных участков на территории Чингирлауского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3456, опубликованное 19 апреля 2014 года в газете "Серпiн");
2. Решение акима Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 27 февраля 2015 года № 3 "О внесении изменения в решение акима Чингирлауского района от 13 марта 2014 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Чингирлауского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3847, опубликованное 30 марта 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет");
3. Решение акима Чингирлауского района Западно-Казахстанской области от 19 октября 2015 года № 21 "О внесении изменения в решение акима Чингирлауского района от 13 марта 2014 года № 4 "Об образовании избирательных участков на территории Чингирлауского района" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4129, опубликованное 16 ноября 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет").

1. Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімінің 2014 жылғы 13 наурыздағы № 4 "Шыңғырлау ауданының аумағында сайлау учаскелерін құру туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3456 тіркелген, 2014 жылғы 19 сәуірде "Серпін" газетінде жарияланған);
2. Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімінің 2015 жылғы 27 ақпандағы № 3 "Шыңғырлау ауданы әкiмiнiң 2014 жылғы 13 наурыздағы № 4 "Шыңғырлау ауданының аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3847 тіркелген, 2015 жылғы 30 наурызда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған);
3. Батыс Қазақстан облысы Шыңғырлау ауданы әкімінің 2015 жылғы 19 қазандағы № 21 "Шыңғырлау ауданы әкiмiнiң 2014 жылғы 13 наурыздағы № 4 "Шыңғырлау ауданының аумағында сайлау учаскелерiн құру туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы" шешімі (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4129 тіркелген, 2015 жылғы 16 қарашада "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).