Об утверждении Перечня персональных данных, необходимого и достаточного для выполнения осуществляемых задач
Приказ Министра здравоохранения Республики Казахстан от 25 февраля 2019 года № ҚР ДСМ-5. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 28 февраля 2019 года № 18355
В соответствии с подпунктом 1) пункта 2 статьи 25 Закона Республики Казахстан от 21 мая 2013 года "О персональных данных и их защите" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый Перечень персональных данных, необходимый и достаточный для выполнения осуществляемых задач.
2. Департаменту юридической службы Министерства здравоохранения Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его копии в бумажном и электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет–ресурсе Министерства здравоохранения Республики Казахстан после его официального опубликования.

Жүзеге асырылатын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесін бекіту туралы
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2019 жылғы 25 ақпандағы № ҚР ДСМ-5 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 28 ақпанда № 18355 болып тіркелді
"Дербес деректер және оларды қорғау туралы" 2013 жылғы 21 мамырдағы Қазақстан Республикасы Заңының 25-бабы 2-тармағының 1) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Жүзеге асырылатын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің Заң қызметі департаменті Қазақстан Репсубликасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркеген күннен бастап күнтізбелік он күннің ішінде қазақ және орыс тілдеріндегі қағаз және электрондық түрдегі оның көшірмесін Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және қосу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберуді;
3) осы бұйрықты ресми жариялағаннан кейін Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на ответственного секретаря Министерства здравоохранения Республики Казахстан Токежанова Б.Т.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр Е. Биртанов
Утвержден
приказом Министра
здравоохранения
Республики Казахстан
от 25 февраля 2019 года
№ ҚР ДСМ-5
Перечень персональных данных, необходимых и достаточных для выполнения осуществляемых задач
№ п/п
Наименование персональных данных

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің жауапты хатшысы Б.Т. Төкежановқа жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр Е. Біртанов
Қазақстан Республикасы
Денсаулық сақтау
министрінің
2019 жылғы 25 ақпандағы
№ ҚР ДСМ-5 бұйрығымен
бекітілген
Жүзеге асырылатын міндеттерді орындау үшін қажетті және жеткілікті дербес деректердің тізбесі
Р/с
Дербес деректердің атауы

1. Осуществление контроля качества и объема оказанных медицинских услуг гарантированного объема бесплатной медицинской помощи в соответствии с законодательством Республики Казахстан
1
Фамилия
2
Имя
3
Отчество (при его наличии)
4
Гражданство
5
Пол
6
ИИН
7
Число, месяц, год и место рождения
8
Сведения о документе, удостоверяющем личность: наименование документа, номер, дата выдачи, срок действия документа, орган, выдавший документ
9
Адрес места жительства, дата регистрации по месту жительства или по месту пребывания
10
Контактные телефоны (рабочий, домашний, сотовый) (при наличии)
11
Диагнозы: направительный, предварительный, клинический (основной, сопутствующий, фоновое заболевание), заключительный клинический (основной, сопутствующий, фоновое заболевание), посмертный (основной, сопутствующий, фоновое заболевание), патологоанатомический (предварительный и окончательный)
12
Информация по фактам обращения за медицинской помощью на уровне первичной медико-санитарной помощи и стационарной (государственные медицинские организации в т.ч. республиканские ведомственные и негосударственные медицинские организации)
13
Данные из автоматизированных информационных систем Министерства здравоохранения Республики Казахстан: "Система управления качеством медицинских услуг", "Амбулаторно-поликлиническая помощь", "Поликлиника", "Дополнительный компонент подушевого норматива", "Система управления ресурсами", "Национальный регистр сахарного диабета", "Электронный регистр стационарных больных", "Электронный регистр онкологических больных", "Электронный регистр диспансерных больных", "Учет больных с хронической почечной недостаточностью", "Регистр беременных и женщин фертильного возраста"
2. Прикрепление к медицинской организации, оказывающей первичную медико-санитарную помощь
1
Фамилия
2
Имя
3
Отчество (при его наличии)
4
ИИН
5
Число, месяц, год и место рождения
6
Сведения о документе, удостоверяющем личность: наименование документа, номер, дата выдачи, срок действия документа, орган, выдавший документ
7
Адрес места жительства, дата регистрации по месту жительства или по месту пребывания
8
Контактные телефоны (рабочий, домашний, сотовый) (при наличии)
9
Адрес электронной почты (при наличии)
10
Подпись (в том числе электронно-цифровая (при наличии)
3. Вызов врача на дом
1
Фамилия
2
Имя
3
Отчество (при его наличии)
4
ИИН
5
Число, месяц, год и место рождения
6
Сведения о документе, удостоверяющем личность: наименование документа, номер, дата выдачи, срок действия документа, орган, выдавший документ
7
Адрес места жительства, дата регистрации по месту жительства или по месту пребывания
8
Контактные телефоны (рабочий, домашний, сотовый) (при наличии)
9
Адрес электронной почты (при наличии)
10
Подпись (в том числе электронно-цифровая (при наличии)

1. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемінің көрсетілген медициналық қызметтерінің сапасы мен көлемін бақылауды жүзеге асыру
1
Тегі
2
Аты
3
Әкесінің аты (бар болса)
4
Азаматтығы
5
Жынысы
6
ЖСН
7
Күні, айы, жылы және туған жері
8
Жеке басын куәландыратын құжат туралы мәліметтер: құжаттың атауы, нөмірі, берілген күні, құжаттың қолданылу мерзімі, құжатты берген орган
9
Тұрғылықты жерінің мекенжайы, тұрғылықты жері немесе тұратын орны бойынша тіркелу күні
10
Байланыс телефондары (жұмыс, үй, ұялы) (бар болса)
11
Диагноздар: бағыттайтын, алдын-ала, клиникалық (негізгі, ілеспе, қосымша аурулар), қорытынды клиникалық (негізгі, ілеспе, қосымша аурулар), қайтыс болғаннан кейінгі (негізгі, ілеспе, қосымша аурулар), патологиялық-анатомиялық (алдын-ала және түпкілікті)
12
Медициналық-санитариялық алғашқы көмек және стационар деңгейінде (мемлекеттік медициналық ұйымдар, соның ішінде республикалық ведомстволық және мемлекеттік емес медициналық ұйымдар) медициналық көмекке жүгіну фактілері бойынша ақпарат
13
Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрлігінің автоматтандырылған ақпараттық жүйелерінен деректер: "Медициналық қызметтердің сапасын басқару жүйесі", "Амбулаториялық-емханалық көмек", "Емхана", "Жан басына шаққандағы нормативтің қосымша компоненті", "Ресурстарды басқару жүйесі", "Қант диабеті ұлттық тіркелімі", "Стационарлық науқастардың электрондық тіркелімі", "Онкологиялық науқастардың электрондық тіркелімі", "Диспансерлік науқастардың электрондық тіркелімі", "Созылмалы бүйрек функциясының жеткіліксіздігі бар науқастардың есебі", "Жүкті әйелдер және бала туу жасындағы әйелдердің тіркелімі"
2. Медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін медициналық ұйымға бекіту
1
Тегі
2
Аты
3
Әкесінің аты (бар болса)
4
ЖСН
5
Туған күні, айы, жылы мен жері
6
Жеке басын куәландыратын құжат туралы мәліметтер: құжаттың атауы, нөмірі, берілген күні, құжаттың қолданылу мерзімі, құжатты берген орган
7
Тұрғылықты жерінің мекенжайы, тұрғылықты жері немесе тұратын орны бойынша тіркелу күні
8
Байланыс телефондары (жұмыс, үй, ұялы) (бар болса)
9
Электрондық пошта мекенжайы (бар болса)
10
Қолтаңба (оның ішінде электрондық цифрлық қолтаңба (бар болса)
3. Дәрігерді үйге шақыру
1
Тегі
2
Аты
3
Әкесінің аты (бар болса)
4
ЖСН
5
Туған күні, айы, жылы мен жері
6
Жеке басын куәландыратын құжат туралы мәліметтер: құжаттың атауы, нөмірі, берілген күні, құжаттың қолданылу мерзімі, құжатты берген орган
7
Тұрғылықты жерінің мекенжайы, тұрғылықты жері немесе тұратын орны бойынша тіркелу күні
8
Байланыс телефондары (жұмыс, үй, ұялы) (бар болса)
9
Электрондық пошта мекенжайы (бар болса)
10
Қолтаңба (оның ішінде электрондық цифрлық қолтаңба (бар болса)

4. Запись на прием к врачу
1
Фамилия
2
Имя
3
Отчество (при его наличии)
4
ИИН
5
Число, месяц, год и место рождения
6
Сведения о документе, удостоверяющем личность: наименование документа, номер, дата выдачи, срок действия документа, орган, выдавший документ
7
Адрес места жительства, дата регистрации по месту жительства или по месту пребывания
8
Контактные телефоны (рабочий, домашний, сотовый) (при наличии)
9
Адрес электронной почты (при наличии)
10
Подпись (в том числе электронно-цифровая (при наличии)
5. Выдача сертификата специалиста для допуска к клинической практике
1
Фамилия
2
Имя
3
Отчество (при его наличии)
4
ИИН
5
Сведения о документе, удостоверяющем личность: наименование документа, номер, серия, дата выдачи, срок действия документа, орган, выдавший документ, или из информационных систем
6
Сведения о месте жительства: адрес места жительства, наименование области, района (города), села, улицы (микрорайон), номер дома, квартиры, номер документа, дата выдачи, орган, выдавший документ, сведения о месте жительства (адресная справка или справка сельских акимов) или из информационных систем
7
Cвидетельство об изменении имени, отчества (при его наличии), фамилии или о заключении брака или о расторжении брака, для лиц изменивших фамилию, имя или отчество (при его наличии) после получения документов об образовании
8
Результат оценки профессиональной подготовленности и подтверждения соответствия квалификации специалистов (далее – Оценка) для специалистов с медицинским образованием, занимающихся клинической практикой, за исключением специалистов санитарно-эпидемиологического профиля, с указанием заявляемой специальности, органа выдавшего заключение Оценки, число, месяц, год получения заключения Оценки
9
Диплом о медицинском образовании (среднее медицинское образование, послесреднее медицинское образование, высшее медицинское образование), с указанием номера, серии диплома, полного наименования организации образования, страны обучения, года поступления, окончания, специальности и квалификации по диплому
10
Нострификация и признание диплома (для лиц получивших медицинское образование за пределами Республики Казахстан) с указанием страны обучения, полное наименование организации образования, органа выдавшего удостоверение о нострификации, номер приказа нострификации, регистрационный номер нострификации, дата выдачи удостоверения нострификации
11
Свидетельство об окончании интернатуры (для специалистов с высшим медицинским образованием), специальность интернатуры по заявляемой специальности, специальность интернатуры, год поступления, год окончания, продолжительность обучения, объем обучения в часах, полное наименование организации, место прохождения интернатуры
12
Свидетельство об окончании клинической ординатуры (для специалистов с высшим медицинским образованием), специальность клинической ординатуры, год поступления, год окончания, продолжительность обучения, объем обучения в часах, полное наименование организации
13
Свидетельство об окончании резидентуры (для специалистов с высшим медицинским образованием), специальность резидентуры, год поступления, год окончания, продолжительность обучения, объем обучения в часах, полное наименование организации, место прохождения резидентуры
14
Удостоверение о переподготовке по заявляемой специальности, номер удостоверения по переподготовке, специальность переподготовки, название обучающей организации, объем обучения в часах, начало обучения, окончание обучения
15
Сведения действующего свидетельства (сертификата специалиста) с присвоением категории по заявляемой специальности, дата и номер приказа, номер и код административного документа (далее – номер НИКАД)/регистрационный номер, орган выдавший свидетельство (сертификат), срок действия свидетельства (сертификата), специальность, квалификационная категория
16
Сведения действующего сертификата специалиста, для допуска к клинической практике по заявляемой специальности, дата и номер приказа, номер НИКАД/регистрационный номер, орган выдавший сертификат, срок действия сертификата, специальность
17
Сведения, подтверждающие трудовую деятельность, сведения о настоящем месте работы, общий медицинский стаж, стаж работы по заявляемой специальности, место работы в настоящее время, занимаемая должность, трудовая деятельность по заявляемой специальности, дата приема, дата увольнения, место работы, занимаемая должность, номер приказа, дата издания приказа
18
Свидетельство о повышении квалификации за последние 5 лет по заявляемой специальности: наименование специальности, номер свидетельства о повышении квалификации, наименование темы, название обучающей организации, период обучения, объем обучения в часах

4. Дәрігердің қабылдауына жазылу
1
Тегі
2
Аты
3
Әкесінің аты (бар болса)
4
ЖСН
5
Туған күні, айы, жылы мен жері
6
Жеке басын куәландыратын құжат туралы мәліметтер: құжаттың атауы, нөмірі, берілген күні, құжаттың қолданылу мерзімі, құжатты берген орган
7
Тұрғылықты жерінің мекенжайы, тұрғылықты жері немесе тұратын орны бойынша тіркелу күні
8
Байланыс телефондары (жұмыс, үй, ұялы) (бар болса)
9
Электрондық пошта мекенжайы (бар болса)
10
Қолтаңба (оның ішінде электрондық цифрлық қолтаңба (бар болса)
5. Клиникалық практикаға жіберу үшін маман сертификатын беру
1
Тегі
2
Аты
3
Әкесінің аты (бар болса)
4
ЖСН
5
Жеке басын куәландыратын құжат туралы мәліметтер: құжаттың атауы, нөмірі, сериясы, берілген күні, құжаттың қолданылу мерзімі, құжатты берген орган немесе ақпараттық жүйелерден
6
Тұрғылықты жері туралы мәліметтер: тұрғылықты жерінің мекенжайы, облыстың, ауданның (қаланың), ауылдың, көшенің (шағын ауданның) атауы, үйдің, пәтердің нөмірі, құжаттың нөмірі, берілген күні, құжатты берген орган, тұрғылықты жері туралы мәліметтер (мекенжай анықтамасы немесе ауыл әкімінің анықтамасы) немесе ақпараттық жүйелерден
7
Білімі туралы құжаттарын алғаннан кейін тегін, атын немесе әкесінің атын (бар болса) өзгерткен адамдар үшін атының, әкесінің атының (бар болса), тегінің өзгергені туралы немесе неке қию туралы немесе некені бұзу туралы куәлік
8
Санитариялық-эпидемиологиялық бейіндегі мамандарды қоспағанда, клиникалық практикамен айналысатын медициналық білімі бар мамандар үшін мәлімделген мамандық, Бағалау қорытындысын берген орган, Бағалау қорытындысын алу күні, айы, жылы көрсетілген кәсіптік даярлықты бағалау және мамандардың біліктілікке сәйкестігін растау (бұдан әрі – Бағалау) нәтижесі
9
Дипломның нөмірі, сериясы, білім беру ұйымының толық атауы, оқу елі, түскен, бітірген жылы, диплом бойынша біліктілігі мен мамандығы көрсетілген медициналық білімі (орта медициналық білім, ортадан кейінгі медициналық білім, жоғары медициналық білім) туралы диплом
10
Оқу елі, білім беру ұйымының толық атауы, нострификациялау туралы куәлік берген орган, нострификациялау бұйрығының нөмірі, нострификациялаудың тіркеу нөмірі, нострификациялау куәлігін беру күні көрсетілген дипломды тану және нострификациялау (Қазақстан Республикасынан тыс жерде медициналық білім алған адамдар үшін)
11
Интернатураны бітіргені туралы куәлік (жоғары медициналық білімі бар мамандар үшін), мәлімделген мамандық бойынша интернатура мамандығы, интернатура мамандығы, түскен жылы, бітірген жылы, оқу ұзақтығы, сағатпен есептегендегі оқу көлемі, ұйымның толық атауы, интернатураны өту орны
12
Клиникалық ординатураны бітіргені туралы куәлік (жоғары медициналық білімі бар мамандар үшін), клиникалық ординатура мамандығы, түскен жылы, бітірген жылы, оқу ұзақтығы, сағатпен есептегендегі оқу көлемі, ұйымның толық атауы
13
Резидентураны бітіргені туралы куәлік (жоғары медициналық білімі бар мамандар үшін), резидентура мамандығы, түскен жылы, бітірген жылы, оқу ұзақтығы, сағатпен есептегендегі оқу көлемі, ұйымның толық атауы, резидентураны өту орны
14
Мәлімделген мамандық бойынша қайта даярлау туралы куәлік, қайта даярлау жөніндегі куәліктің нөмірі, қайта даярлау мамандығы, оқытушы ұйымның атауы, сағатпен есептегендегі оқу көлемі, оқудың басталуы, оқудың аяқталуы
15
Мәлімделген мамандық бойынша санат берілген қолданыстағы куәліктің (маман сертификатының) мәліметтері, бұйрықтың нөмірі мен күні, әкімшілік құжаттың нөмірі және коды (бұдан әрі – ӘҚНЖК)/тіркеу нөмірі, куәлікті (сертификатты) берген орган, куәліктің (сертификаттың) қолданылу мерзімі, мамандығы, біліктілік санаты
16
Мәлімделген мамандық бойынша клиникалық практикаға жіберу үшін қолданыстағы маман сертификатының мәліметтері, бұйрықтың нөмірі мен күні, ӘҚНЖК нөмірі/тіркеу нөмірі, сертификатты берген орган, сертификаттың қолданылу мерзімі, мамандығы
17
Еңбек қызметін растайтын мәліметтер, қазіргі жұмыс орны туралы мәліметтер, жалпы медициналық өтілі, мәлімделген мамандық бойынша жұмыс өтілі, қазіргі уақыттағы жұмыс орны, атқаратын лауазымы, мәлімделген мамандық бойынша еңбек қызметі, жұмысқа қабылданған күні, босатылған күні, жұмыс орны, атқаратын лауазымы, бұйрық нөмірі, бұйрықты шығару күні
18
Мәлімделген мамандық бойынша соңғы 5 жыл үшін біліктілікті арттыру туралы куәлік: мамандық атауы, біліктілікті арттыру куәлігінің нөмірі, тақырыптың атауы, оқу мерзімі, сағатпен есептегендегі оқу көлемі

6. Выдача свидетельства о присвоении квалификационной категории специалистам с медицинским образованием
1
Фамилия
2
Имя
3
Отчество (при его наличии)
4
ИИН
5
Сведения о документе, удостоверяющем личность: наименование документа, номер, серия, дата выдачи, срок действия документа, орган, выдавший документ, или из информационных систем
6
Сведения о месте жительства: адрес места жительства, наименование области, района (города), села, улицы (микрорайон), номер дома, квартиры, номер документа, дата выдачи, орган, выдавший документ, сведения о месте жительства (адресная справка или справка сельских акимов) или из информационных систем
7
Cвидетельство об изменении имени, отчества (при его наличии), фамилии или о заключении брака или о расторжении брака, для лиц изменивших фамилию, имя или отчество (при его наличии) после получения документов об образовании
8
Результат оценки профессиональной подготовленности и подтверждения соответствия квалификации специалистов для специалистов с медицинским образованием, занимающихся клинической практикой, за исключением специалистов санитарно-эпидемиологического профиля, с указанием заявляемой специальности, органа выдавшего заключение Оценки, число, месяц, год получения заключения Оценки
9
Диплом о медицинском образовании (среднее медицинское образование, послесреднее медицинское образование, высшее медицинское образование), с указанием номера, серии диплома, полного наименования организации образования, страны обучения, года поступления, окончания, специальности и квалификации по диплому
10
Нострификация и признание диплома (для лиц получивших медицинское образование за пределами Республики Казахстан) с указанием страны обучения, полное наименование организации образования, органа выдавшего удостоверение о нострификации, номер приказа нострификации, регистрационный номер нострификации, дата выдачи удостоверения нострификации
11
Свидетельство об окончании интернатуры (для специалистов с высшим медицинским образованием), специальность интернатуры, год поступления, год окончания, продолжительность обучения, объем обучения в часах, полное наименование организации, место прохождения интернатуры
12
Свидетельство об окончании клинической ординатуры (для специалистов с высшим медицинским образованием), специальность клинической ординатуры, год поступления, год окончания, продолжительность обучения, объем обучения в часах, полное наименование организации
13
Свидетельство об окончании резидентуры (для специалистов с высшим медицинским образованием), специальность резидентуры, год поступления, год окончания, продолжительность обучения, объем обучения в часах, полное наименование организации, место прохождения резидентуры
14
Удостоверение о переподготовке по заявляемой специальности, номер удостоверения по переподготовке, специальность переподготовки, название обучающей организации, объем обучения в часах, начало обучения, окончание обучения
15
Сведения действующего свидетельства (сертификата специалиста) с присвоением категории по заявляемой специальности, дата и номер приказа, номер НИКАД/регистрационный номер, орган выдавший свидетельство (сертификат), срок действия свидетельства (сертификата), специальность, квалификационная категория
16
Сведения действующего сертификата специалиста для допуска к клинической практике по заявляемой специальности, дата и номер приказа, номер НИКАД/регистрационный номер, орган выдавший свидетельство (сертификат), срок действия сертификата, специальность
17
Сведения, подтверждающие трудовую деятельность, сведения о настоящем месте работы, общий медицинский стаж, стаж работы по заявляемой специальности, место работы в настоящее время, занимаемая должность, трудовая деятельность по заявляемой специальности, дата приема, дата увольнения, место работы, занимаемая должность, номер приказа, дата издания приказа
18
Свидетельство о повышении квалификации за последние 5 лет по заявляемой специальности: наименование специальности, номер свидетельства о повышении квалификации, наименование темы, название обучающей организации, период обучения, объем обучения в часах
19
Свидетельство (сертификат) о присвоении первой, высшей квалификационной категории

6. Медициналық білімі бар мамандарға біліктілік санатын беру туралы куәлік беру
1
Тегі
2
Аты
3
Әкесінің аты (бар болса)
4
ЖСН
5
Жеке басын куәландыратын құжат туралы мәліметтер: құжаттың атауы, нөмірі, сериясы, берілген күні, құжаттың қолданылу мерзімі, құжатты берген орган немесе ақпараттық жүйелерден
6
Тұрғылықты жері туралы мәліметтер: тұрғылықты жерінің мекенжайы, облыстың, ауданның (қаланың), ауылдың, көшенің (шағын ауданның) атауы, үйдің, пәтердің нөмірі, құжаттың нөмірі, берілген күні, құжатты берген орган, тұрғылықты жері туралы мәліметтер (мекенжай анықтамасы немесе ауыл әкімінің анықтамасы) немесе ақпараттық жүйелерден
7
Білімі туралы құжаттарын алғаннан кейін тегін, атын немесе әкесінің атын (бар болса) өзгерткен адамдар үшін атының, әкесінің атының (бар болса), тегінің өзгергені туралы немесе неке қию туралы немесе некені бұзу туралы куәлік
8
Санитариялық-эпидемиологиялық бейіндегі мамандарды қоспағанда, клиникалық практикамен айналысатын медициналық білімі бар мамандар үшін мәлімделген мамандық, Бағалау қорытындысын берген орган, Бағалау қорытындысын алу күні, айы, жылы көрсетілген кәсіптік даярлықты бағалау және мамандардың біліктілікке сәйкестігін растау нәтижесі
9
Дипломның нөмірі, сериясы, білім беру ұйымының толық атауы, оқу елі, түскен, бітірген жылы, диплом бойынша біліктілігі мен мамандығы көрсетілген медициналық білімі (орта медициналық білім, ортадан кейінгі медициналық білім, жоғары медициналық білім) туралы диплом
10
Оқу елі, білім беру ұйымының толық атауы, нострификациялау туралы куәлік берген орган, нострификациялау бұйрығының нөмірі, нострификациялаудың тіркеу нөмірі, нострификациялау куәлігін беру күні көрсетілген дипломды тану және нострификациялау (Қазақстан Республикасынан тыс жерде медициналық білім алған адамдар үшін)
11
Интернатураны бітіргені туралы куәлік (жоғары медициналық білімі бар мамандар үшін), интернатура мамандығы, түскен жылы, бітірген жылы, оқу ұзақтығы, сағатпен есептегендегі оқу көлемі, ұйымның толық атауы, интернатураны өту орны
12
Клиникалық ординатураны бітіргені туралы куәлік (жоғары медициналық білімі бар мамандар үшін), клиникалық ординатура мамандығы, түскен жылы, бітірген жылы, оқу ұзақтығы, сағатпен есептегендегі оқу көлемі, ұйымның толық атауы
13
Резидентураны бітіргені туралы куәлік (жоғары медициналық білімі бар мамандар үшін), резидентура мамандығы, түскен жылы, бітірген жылы, оқу ұзақтығы, сағатпен есептегендегі оқу көлемі, ұйымның толық атауы, резидентураны өту орны
14
Мәлімделген мамандық бойынша қайта даярлау туралы куәлік, қайта даярлау жөніндегі куәліктің нөмірі, қайта даярлау мамандығы, оқытушы ұйымның атауы, сағатпен есептегендегі оқу көлемі, оқудың басталуы, оқудың аяқталуы
15
Мәлімделген мамандық бойынша санат берілген қолданыстағы куәліктің (маман сертификатының) мәліметтері, бұйрықтың күні мен нөмірі, ӘҚНЖК нөмірі/тіркеу нөмірі, куәлікті (сертификатты) берген орган, куәліктің (сертификаттың) қолданылу мерзімі, мамандығы, біліктілік санаты
16
Мәлімделген мамандық бойынша клиникалық практикаға жіберу үшін қолданыстағы маман сертификатының мәліметтері, бұйрықтың күні мен нөмірі, ӘҚНЖК нөмірі/тіркеу нөмірі, куәлікті (сертификатты) берген орган, сертификаттың қолданылу мерзімі, мамандығы
17
Еңбек қызметін растайтын мәліметтер, қазіргі жұмыс орны туралы мәліметтер, жалпы медициналық өтілі, мәлімделген мамандық бойынша жұмыс өтілі, қазіргі уақыттағы жұмыс орны, атқаратын лауазымы, мәлімделген мамандық бойынша еңбек қызметі, жұмысқа қабылданған күні, босатылған күні, жұмыс орны, атқаратын лауазымы, бұйрық нөмірі, бұйрықты шығару күні
18
Мәлімделген мамандық бойынша соңғы 5 жыл үшін біліктілікті арттыру туралы куәлік: мамандық атауы, біліктілікті арттыру куәлігінің нөмірі, тақырыптың атауы, оқытушы ұйымның атауы, мерзімі, сағатпен есептегендегі оқу көлемі
19
Бірінші, жоғары біліктілік санатын беру туралы куәлік (сертификат)

8. Государственная регистрация, перерегистрация и внесение изменений в регистрационное досье лекарственного средства, медицинские изделия
1
Фамилия
2
Имя
3
Отчество (при его наличии)
4
ИИН
5
Сведения о месте юридического лица: адрес юридического лица, наименование области, района (города), села, улицы (микрорайон), номер дома, квартиры, номер документа, дата выдачи, орган, выдавший документ, сведения о месте жительства (адресная справка или справка сельских акимов) или из информационных систем
9. Выдача согласования и (или) заключения (разрешительного документа) на ввоз (вывоз) зарегистрированных и не зарегистрированных в Республике Казахстан лекарственных средств, медицинских изделий
1
Фамилия
2
Имя
3
Отчество (при его наличии)
4
ИИН
10. Выдача разрешения на проведение клинического исследования и (или) испытаний фармакологических и лекарственных средств, медицинских изделий
1
Фамилия
2
Имя
3
Отчество (при его наличии)
4
ИИН
11. Выдача решения об утверждении (не утверждении) названий оригинальных лекарственных средств
1
Фамилия
2
Имя
3
Отчество (при его наличии)
4
ИИН
5
Сведения о документе, удостоверяющем личность: наименование документа, номер, серия, дата выдачи, срок действия документа, орган, выдавший документ, или из информационных систем
6
Сведения о месте жительства: адрес места жительства, наименование области, района (города), села, улицы (микрорайон), номер дома, квартиры, номер документа, дата выдачи, орган, выдавший документ, сведения о месте жительства (адресная справка или справка сельских акимов) или из информационных систем

8. Дәрілік заттарды, медициналық бұйымдарды мемлекеттік тіркеу, қайта тіркеу және олардың тіркеу деректеріне өзгерістер енгізу
1
Тегі
2
Аты
3
Әкесінің аты (бар болса)
4
ЖСН
5
Заңды тұлғаның орналасуы туралы мәліметтер: заңды тұлғаның мекенжайы, облыстың, ауданның (қаланың), ауылдың, көшенің (шағын ауданның) атауы, үйдің, пәтердің нөмірі, құжаттың нөмірі, берілген күні, құжатты берген орган, тұрғылықты жері туралы мәліметтер (мекенжай анықтамасы немесе ауыл әкімінің анықтамасы) немесе ақпараттық жүйелерден
9. Қазақстан Республикасында тіркелген және тіркелмеген дәрілік заттарды, медициналық бұйымдарды әкелуге (әкетуге) келісім және (немесе) қорытынды (рұқсат беру құжатын) беру
1
Тегі
2
Аты
3
Әкесінің аты (бар болса)
4
ЖСН
10. Фармакологиялық және дәрілік заттарды, медициналық бұйымдарды клиникалық зерттеуді және (немесе) сынауды жүргізуге рұқсат беру
1
Тегі
2
Аты
3
Әкесінің аты (бар болса)
4
ЖСН
11. Бірегей дәрілік заттардың атауларын бекіту (бекітпеу) туралы шешімді беру
1
Тегі
2
Аты
3
Әкесінің аты (бар болса)
4
ЖСН
5
Жеке басын куәландыратын құжат туралы мәліметтер: құжаттың атауы, нөмірі, сериясы, берілген күні, құжаттың қолданылу мерзімі, құжатты берген орган немесе ақпараттық жүйелерден
6
Тұрғылықты жері туралы мәліметтер: тұрғылықты жерінің мекенжайы, облыстың, ауданның (қаланың), ауылдың, көшенің (шағын ауданның) атауы, үйдің, пәтердің нөмірі, құжаттың нөмірі, берілген күні, құжатты берген орган, тұрғылықты жері туралы мәліметтер (мекенжай анықтамасы немесе ауыл әкімінің анықтамасы) немесе ақпараттық жүйелерден