Об утверждении форм документов, оформляемых (составляемых) при комплектовании, хранении, учете и использовании документов Национального архивного фонда и других архивных документов государственными и специальными государственными архивами
Приказ Министра культуры и спорта Республики Казахстан от 12 марта 2019 года № 62. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 15 марта 2019 года № 18392. Утратил силу приказом Министра культуры и информации Республики Казахстан от 22 ноября 2023 года № 458-НҚ.
Сноска. Утратил силу приказом Министра культуры и информации РК от 22.11.2023 № 458-НҚ (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с Правилами комплектования, хранения, учета и использования документов Национального архивного фонда и других архивных документов государственными и специальными государственными архивами, утвержденными постановлением Правительства Республики Казахстан от 20 сентября 2018 года № 576 ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить:
1) форму описей дел, документов постоянного хранения согласно приложению 1 к настоящему приказу;
2) форму описи дел по личному составу согласно приложению 2 к настоящему приказу
3) форму акта о выделении к уничтожению документов, не подлежащих хранению согласно приложению 3 к настоящему приказу;
4) форму акта приема-передачи документов на хранение согласно приложению 4 к настоящему приказу;
5) форму акта приема на хранение документов личного происхождения согласно приложению 5 к настоящему приказу;
6) форму акта возврата архивных документов личного происхождения согласно приложению 6 к настоящему приказу;
7) форму карточки пофондового топографического указателя согласно приложению 7 к настоящему приказу;
8) форму карточки постеллажного топографического указателя согласно приложению 8 к настоящему приказу;
9) форму листа проверки наличия и состояния архивных документов согласно приложению 9 к настоящему приказу;
10) форму акта проверки наличия и состояния архивных документов согласно приложению 10 к настоящему приказу;
11) форму акта о технических ошибках в учетных документах согласно приложению 11 к настоящему приказу;
12) форму акта об обнаружении архивных документов согласно приложению 12 к настоящему приказу;
13) форму акта о неисправимых повреждениях документов согласно приложению 13 к настоящему приказу;
14) форму карточки учета необнаруженных архивных документов согласно приложению 14 к настоящему приказу;
15) форму карточки учета архивных документов на бумажной основе с повреждениями носителя согласно приложению 15 к настоящему приказу;

"Ұлттық архив қорының құжаттарын және басқа да архивтік құжаттарды мемлекеттік және арнаулы мемлекеттік архивтердің жинақтау, сақтау, есепке алу мен пайдалану кезінде ресімделетін (жасалатын) құжаттар нысандарын бекіту туралы"
Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрінің 2019 жылғы 12 наурыздағы № 62 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 15 наурызда № 18392 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Мәдениет және ақпарат министрінің 2023 жылғы 22 қарашадағы № 458-НҚ бұйрығымен.
Ескерту. Күші жойылды - ҚР Мәдениет және ақпарат министрінің 22.11.2023 № 458-НҚ (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы Үкіметінің 2018 жылғы 20 қыркүйектегі № 576 қаулысымен бекітілген Ұлттық архив қорының құжаттарын және басқа да архивтік құжаттарды мемлекеттік және арнаулы мемлекеттік архивтердің жинақтау, сақтау, есепке алу мен пайдалану қағидаларына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Мыналар:
1) осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес тұрақты сақталатын істердің, құжаттардың тізімдемелерінің нысаны;
2) осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жеке құрам жөніндегі істердің тізімдемесінің нысаны;
3) осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес сақтауға жатпайтын құжаттарды жоюға бөлу туралы актінің нысаны;
4) осы бұйрыққа 4-қосымшаға сәйкес құжаттарды сақтауға қабылдау-беру актісінің нысаны;
5) осы бұйрыққа 5-қосымшаға сәйкес жеке тұлғалардың құжаттарын сақтауға қабылдау актісінің нысаны;
6) осы бұйрыққа 6-қосымшаға сәйкес жеке тұлғалардың архивтік құжаттарын қайтару актісінің нысаны;
7) осы бұйрыққа 7-қосымшаға сәйкес қордың топографиялық сілтегішінің карточкасының нысаны;
8) осы бұйрыққа 8-қосымшаға сәйкес стеллаждың топографиялық сілтегішінің карточкасының нысаны;
9) осы бұйрыққа 9-қосымшаға сәйкес архивтік құжаттардың бар-жоғын және жай-күйін тексеру парағының нысаны;
10) осы бұйрыққа 10-қосымшаға сәйкес архивтік құжаттардың бар-жоғын және жай-күйін тексеру актісінің нысаны;
11) осы бұйрыққа 11-қосымшаға сәйкес есепке алу құжаттарындағы техникалық қателер туралы актінің нысаны;
12) осы бұйрыққа 12-қосымшаға сәйкес архивтік құжаттардың табылғаны туралы актінің нысаны;
13) осы бұйрыққа 13-қосымшаға сәйкес түзетуге келмейтін зақымданған құжаттар туралы актінің нысаны;
14) осы бұйрыққа 14-қосымшаға сәйкес табылмаған архивтік құжаттарды есепке алу карточкасының нысаны;
15) осы бұйрыққа 15-қосымшаға сәйкес жеткізгіші бүлінген қағаз негіздегі архивтік құжаттарды есепке алу карточкасының нысаны;

16) форму карточки учета архивных документов на бумажной основе с повреждениями текста согласно приложению 16 к настоящему приказу;
17) форму карточки учета технического состояния видеодокумента согласно приложению 17 к настоящему приказу;
18) форму карточки учета технического состояния кинодокумента согласно приложению 18 к настоящему приказу;
19) форму карточки учета технического состояния фонодокумента согласно приложению 19 к настоящему приказу;
20) форму карточки учета технического состояния фотодокумента согласно приложению 20 к настоящему приказу;
21) форму акта о необнаружении документов, пути розыска которых исчерпаны согласно приложению 21 к настоящему приказу;
22) форму перечня основных дефектов, встречающихся на кинодокументах согласно приложению 22 к настоящему приказу;
23) форму листа-заверителя дела согласно приложению 23 к настоящему приказу;
24) форму карты-заместителя единицы хранения согласно приложению 24 к настоящему приказу;
25) форму листа использования документов согласно приложению 25 к настоящему приказу;
26) форму книги выдачи архивных документов, копий фонда пользования из хранилища во временное пользование согласно приложению 26 к настоящему приказу;
27) форму заказа на выдачу архивных документов, копий фонда пользования из архивохранилища, описей согласно приложению 27 к настоящему приказу;
28) форму акта о выдаче архивных документов во временное пользование согласно приложению 28 к настоящему приказу;
29) форму книги учета поступлений документов согласно приложению 29 настоящему приказу;
30) форму списка фондов согласно приложению 30 к настоящему приказу;
31) форму листа фонда согласно приложению 31 к настоящему приказу;
32) форму листа учета согласно приложению 32 к настоящему приказу;
33) форму реестра описей дел, документов согласно приложению 33 к настоящему приказу;
34) форму инвентарной книги учета дел, документов, оформленных драгоценными металлами и камнями, имеющих в приложении драгоценные металлы и камни согласно приложению 34 к настоящему приказу;
35) форму листа учета и описания документа, отнесенного к культурным ценностям согласно приложению 35 к настоящему приказу;
36) форму списка фондов, содержащих особо ценные документы согласно приложению 36 к настоящему приказу;
37) форму описи особо ценных дел, документов согласно приложению 37 к настоящему приказу;
38) форму перечня номеров особо ценных дел (номерника) согласно приложению 38 к настоящему приказу;
39) форму реестра описей особо ценных дел, документов согласно приложению 39 к настоящему приказу;

16) осы бұйрыққа 16-қосымшаға сәйкес мәтіні зақымданған қағаз негіздегі архивтік құжаттарды есепке алу карточкасының нысаны;
17) осы бұйрыққа 17-қосымшаға сәйкес бейнеқұжаттың техникалық жай-күйін есепке алу карточкасының нысаны;
18) осы бұйрыққа 18-қосымшаға сәйкес киноқұжаттың техникалық жай-күйін есепке алу карточкасының нысаны;
19) осы бұйрыққа 19-қосымшаға сәйкес фоноқұжаттың техникалық жай-күйін есепке алу карточкасының нысаны;
20) осы бұйрыққа 20-қосымшаға сәйкес фотоқұжаттың техникалық жай-күйін есепке алу карточкасының нысаны;
21) осы бұйрыққа 21-қосымшаға сәйкес іздеу жолдары таусылған құжаттардың табылмағаны туралы актінің нысаны;
22) осы бұйрыққа 22-қосымшаға сәйкес киноқұжаттарда кездесетін негізгі ақаулар тізбесінің нысаны;
23) осы бұйрыққа 23-қосымшаға сәйкес істің куәландыру парағының нысаны;
24) осы бұйрыққа 24-қосымшаға сәйкес сақтау бірлігін алмастыру картасының нысаны;
25) осы бұйрыққа 25-қосымшаға сәйкес құжаттарды пайдалану парағының нысаны;
26) осы бұйрыққа 26-қосымшаға сәйкес архивтік құжаттарды, пайдалану қорының көшірмелерін қоймадан уақытша пайдалануға беру кітабының нысаны;
27) осы бұйрыққа 27-қосымшаға сәйкес архив қоймасынан архивтік құжаттарды, архив қорынан пайдалану қорының көшірмелерін, тізімдемелерді беруге тапсырыстың нысаны;
28) осы бұйрыққа 28-қосымшаға сәйкес архивтік құжаттарды уақытша пайдалануға беру туралы актінің нысаны;
29) осы бұйрыққа 29-қосымшаға сәйкес құжаттардың келіп түсуін есепке алу кітабының нысаны;
30) осы бұйрыққа 30-қосымшаға сәйкес қорлардың тізімінің нысаны;
31) осы бұйрыққа 31-қосымшаға сәйкес қор парағының нысаны;
32) осы бұйрыққа 32-қосымшаға сәйкес есепке алу парағының нысаны;
33) осы бұйрыққа 33-қосымшаға сәйкес істер, құжаттар тізімдемелерінің тізілімінің нысаны;
34) осы бұйрыққа 34-қосымшаға сәйкес құнды металдармен және тастармен безендірілген, қосымшасында құнды металдары және тастары бар істерді, құжаттарды есепке алатын түгендеу кітабының нысаны;
35) осы бұйрыққа 35-қосымшаға сәйкес мәдени құндылықтарға жататын құжатты есепке алу және сипаттау парағының нысаны;
36) осы бұйрыққа 36-қосымшаға сәйкес аса құнды құжаттарды қамтитын қор тізімінің нысаны;
37) осы бұйрыққа 37-қосымшаға сәйкес аса құнды істер, құжаттар тізімдемесінің нысаны;
38) осы бұйрыққа 38-қосымшаға сәйкес аса құнды істер нөмірінің тізімінің (нөмірліктің) нысаны;
39) осы бұйрыққа 39-қосымшаға сәйкес аса құнды істер, құжаттар тізімдемелерінің тізілімінің нысаны;

40) форму книги учета поступлений страхового фонда и фонда пользования на микрофишах согласно приложению 40 к настоящему приказу;
41) форму книги учета поступлений страхового фонда и фонда пользования на рулонной пленке согласно приложению 41 к настоящему приказу;
42) форму описи страхового фонда на микрофишах согласно приложению 42 к настоящему приказу;
43) форму описи страхового фонда на рулонной пленке согласно приложению 43 к настоящему приказу;
44) форму внутренней описи документов дела согласно приложению 44 к настоящему приказу;
45) форму акта об изъятии подлинных единиц хранения, архивных документов согласно приложению 45 к настоящему приказу;
46) форму акта о разделении, объединении дел, включении в дело новых документов согласно приложению 46 к настоящему приказу;
47) форму акта описания документов, переработки описей согласно приложению 47 к настоящему приказу;
48) форму акта о рассекречивании документов согласно приложению 48 к настоящему приказу;
49) форму состава реквизитов путеводителя согласно приложению 49 к настоящему приказу;
50) форму архивной справки согласно приложению 50 к настоящему приказу;
51) форму архивной выписки согласно приложению 51 к настоящему приказу.
2. Департаменту архивного дела и документации Министерства культуры и спорта Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Республиканский центр правовой информации" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) в течение двух рабочих дней после введения его в действие размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства культуры и спорта Республики Казахстан;
4) в течение двух рабочих дней после исполнения мероприятий, предусмотренных настоящим пунктом, представление в Департамент юридической службы Министерства культуры и спорта Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра культуры и спорта Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие после его первого официального опубликования.
Министр культуры и спорта
Республики Казахстан
А. Мухамедиулы
Приложение 1 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 12 марта 2019 года № 62
Форма описей дел, документов постоянного хранения
Опись дел, документов постоянного хранения, составленный в архиве
Архивный фонд № _____
Опись № _____ дел, документов постоянного хранения
_______________________________________________
(официальное наименование организации)
за ___________ год (-ы)
Порядковый номер
Делопроизводственные индексы или номера по старой описи
Заголовок дела
Крайние даты
Количество листов
Примечание
1
2
3
4
5
6
В опись внесено ___________________________________________ дел с № _____ по № _____
(цифрами и прописью)
________________________________________________________________________________
(наименование должности, фамилия, инициалы, подпись лиц (-а), составивших (-его) раздел (-ы) описи)
________________________________________________________________________________
(наименование должности, фамилия, инициалы, подпись хранителя)
________________________________________________________________________________
(наименование должности, фамилия, инициалы, подпись заведующего отделом)
_________________________________
(дата составления раздела (-ов) описи)
Согласована
протоколом экспертно-проверочной
комиссии (экспертной комиссии)
местного исполнительного органа (архива)
от ____ _______ года № _____
Формат А4 (210Х297)
Утверждаю
____________________________
(наименование должности,
фамилия, инициалы
руководителя организации)
____________________________
(подпись руководителя организации)
____________________________
(дата)
Опись дел, документов постоянного хранения организации
Архивный фонд № _____
Опись № _____ дел, документов постоянного хранения
____________________________________________
(официальное наименование организации)
за ___________ год (-ы)
Порядковый номер
Индекс дела
Заголовок дела (тома, части)
Крайние даты
Количество листов в деле (томе, части)
Примечание
1
2
3
4
5
6
Наименование структурного подразделения организации
Наименование раздела "________"
В данный (-е) раздел (-ы) ____________________ описи внесено ____________________ дел
(наименование раздела)                   (цифрами и прописью)
с № _____ по № _____, в том числе:
литерные номера: _____
пропущенные номера: _____
________________________________________________________________________________
(наименование должности, фамилия, инициалы, подпись лиц (-а), составивших (-его) раздел (-ы) описи)
_________________________________
(дата составления раздела (-ов) описи)
Согласована                                     Согласована
протоколом центральной экспертной             протоколом экспертно-проверочной
комиссии (экспертной комиссии)                   комиссии (экспертной комиссии)
организации                                     местного исполнительного органа (архива)
от ____ _______ года № _____                   от ____ _______ года № _____
Формат А4 (210Х297)
Утверждаю
____________________________
(наименование должности,
фамилия, инициалы
руководителя организации)
____________________________
(подпись руководителя организации)
____________________________
(дата)
Опись видеодокументов постоянного хранения
Опись № ______
______________________________________________________
(название описи с официальным наименованием организации)
за __________ год (-ы)
Номер единицы учета
Номер единицы хранения
Индекс, производственный номер
Заголовок документа
Автор
Исполнитель произведения
Язык
Дата записи, перезаписи
Хронометраж видеозаписи
Тип и формат записи
Количество единиц хранения
Состав текстовой сопроводительной документации
Примечание
оригинал
копия
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
В данный (-е) раздел (-ы) ____________________ описи внесено ____________________ дел
(наименование раздела)                   (цифрами и прописью)
с № _____ по № _____, в том числе:
литерные номера: ______, пропущенные номера: ______ и текстовая сопроводительная документация к ним. ___________________________________________________________________________________________ (наименование должности, фамилия, инициалы, подпись лиц (-а), составивших (-его) раздел (-ы) описи) _________________________________ (дата составления раздела (-ов) описи)
Согласована                                     Согласована
протоколом центральной экспертной             протоколом экспертно-проверочной
комиссии (экспертной комиссии)                   комиссии (экспертной комиссии)
организации                                     местного исполнительного органа (архива)
от ____ _______ года № _____                   от ____ _______ года № _____
Формат А4 (210Х297)
Утверждаю
____________________________
(наименование должности,
фамилия, инициалы
руководителя организации)
____________________________
(подпись руководителя организации)
____________________________
(дата)
Опись кинодокументов постоянного хранения
Опись № _____
______________________________________________________
(название описи с официальным наименованием организации)
за _____ год (ы)
Номер единицы учета
Номер единицы хранения
Индекс, производственный номер (учетный номер в организации)
Заголовок документа
Автор
Дата и место съемки, изготовления
Вариант (немой, звуковой, черно-белый, цветной, формат, язык)
Количество единиц хранения/метраж
Негатив
Дубль-негатив
Фонограмма (негатив)
Фонограмма магнитная (основная, совмещенная)
Промежуточый позитив
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
продожение таблицы
Количество единиц хранения/метраж
Состав текстовой сопроводительной документации
Примечание
Позитив
Установочные ролики и цветовые паспорта
13
14
15
16
В данный (-е) раздел (-ы) __________________ описи внесено ______________ единиц учета,
(наименование раздела)             (цифрами и прописью)
___________________ единиц хранения
(цифрами и прописью) с № ______ по № ______ в том числе:
литерные номера: ______,
пропущенные номера: ______ и текстовая сопроводительная документация к ним.
________________________________________________________________________________
(наименование должности, фамилия, инициалы, подпись лиц (-а), составивших (-его) раздел (-ы) описи)
_________________________________
(дата составления раздела (-ов) описи)
Согласована                                     Согласована
протоколом центральной экспертной             протоколом экспертно-проверочной
комиссии (экспертной комиссии)                   комиссии (экспертной комиссии)
организации                                     местного исполнительного органа (архива)
от ____ _______ года № _____                   от ____ _______ года № _____
Формат А4 (210Х297)
Утверждаю
____________________________
(наименование должности,
фамилия, инициалы
руководителя организации)
____________________________
(подпись руководителя организации)
____________________________
(дата)
Опись фонодокументов граммофонной записи постоянного хранения
Опись № _____
______________________________________________________
(название описи с официальным наименованием организации)
за _____ год (ы)
Номер единицы учета
Номер стороны (единиц хранения)
Индекс, производственный номер
Заголовок документа
Автор
Исполнитель произведения
Язык
Дата изготовления
Место изготовления
Порядковый номер, диаметр, материал граморигинала
Время звучания
Количество единиц хранения
Граморигинал
Грампластинка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
продолжение таблицы
Состав текстовой сопроводительной документации
Примечание
14
15
В данный (-е) раздел (-ы) ________________ описи внесено ________________ единиц учета,
(наименование раздела)             (цифрами и прописью)
___________________ единиц хранения
(цифрами и прописью)
с № ______ по № ______ в том числе:
литерные номера: ______, пропущенные номера: ______ и текстовая сопроводительная документация к ним.
________________________________________________________________________________
(наименование должности, фамилия, инициалы, подпись лиц (-а), составивших (-его) раздел (-ы) описи)
_________________________________
(дата составления раздела (-ов) описи)
Согласована                                     Согласована
протоколом центральной экспертной             протоколом экспертно-проверочной
комиссии (экспертной комиссии)                   комиссии (экспертной комиссии)
организации                                     местного исполнительного органа (архива)
от ____ _______ года № _____                   от ____ _______ года № _____

40) осы бұйрыққа 40-қосымшаға сәйкес микрофишаларда сақтандыру және пайдалану қорын есепке алу кітабының нысаны;
41) осы бұйрыққа 41-қосымшаға сәйкес үлдір рулондағы сақтандыру және пайдалану қорын есепке алу кітабының нысаны;
42) осы бұйрыққа 42-қосымшаға сәйкес микрофишалардағы сақтандыру қорының тізімдемесінің нысаны;
43) осы бұйрыққа 43-қосымшаға сәйкес үлдір рулондағы сақтандыру қорының тізімдемесінің нысаны;
44) осы бұйрыққа 44-қосымшаға сәйкес істің құжаттарының ішкі тізімдемесінің нысаны;
45) осы бұйрыққа 45-қосымшаға сәйкес түпнұсқа сақтау бірліктерін, архивтік құжаттарды алу туралы актінің нысаны;
46) осы бұйрыққа 46-қосымшаға сәйкес істердің бөлінгені, біріккені, іске жаңа құжаттың қосылғаны туралы актінің нысаны;
47) осы бұйрыққа 47-қосымшаға сәйкес құжаттарды сипаттау, тізімдемені қайта өңдеу туралы актінің нысаны;
48) осы бұйрыққа 48-қосымшаға сәйкес құжаттарды құпиясыздандыру актісінің нысаны;
49) осы бұйрыққа 49-қосымшаға сәйкес жөнсілтер деректемелерінің құрамының нысаны;
50) осы бұйрыққа 50-қосымшаға сәйкес архивтік анықтаманың нысаны;
51) осы бұйрыққа 51-қосымшаға сәйкес архивтік үзіндінің нысаны бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлiгiнiң Архив ісі және құжаттама департаменті заңнамада белгiленген тәртiпте:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оның электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін "Республикалық құқықтық ақпарат орталығы" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына жіберілуін;
3) осы бұйрық қолданысқа енгізілгеннен кейін екі жұмыс күні ішінде оны Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
4) осы бұйрықта көзделген іс-шаралар орындалғаннан кейін екі жұмыс күні ішінде Қазақстан Республикасы Мәдениет және спорт министрлігінің Заң қызметі департаментіне іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Мәдениет және спорт вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланғаннан кейін қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт министрі
А. Мұхамедиұлы
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 12 наурыздағы
№ 62 бұйрығына
1-қосымша
Тұрақты сақталатын істер,
құжаттар тізімдемелерінің
нысаны
Архивте жасалған тұрақты сақталатын істердің, құжаттардың тізімдемесі
№ __________________ архив қоры _______________________________________ (ұйымның ресми атауы) тұрақты сақтаудағы істердің, құжаттардың № __________ тізімдемесі ___________________ жылғы (-дардағы)
Реттік нөмірі
Ескі тізімдеме бойынша іс жүргізу индекстері немесе нөмірлері
Істің тақырыбы
Соңғы даталары
Парақтардың саны
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
Тізімдемеге № _________ -ден № _______ дейінгі _______________________ істер
енгізілді. (санмен және жазбаша)
__________________________________________________________________________
(тізімдеменің бөлімін (-дерін) құрастырушы тұлға (-лар) лауазымының атауы, тегі, аты-
жөні, қолтаңбасы)
____________________________________________________________
(сақтаушының лауазымының атауы, тегі, аты-жөні, қолтаңбасы)
____________________________________________________________________
(бөлім меңгерушісінің лауазымының атауы, тегі, аты-жөні, қолтаңбасы)
______________________________________________
(тізімдеменің бөлімі (-дері) құрастырылған күні)
Жергілікті атқарушы органның
(архивтің)
сараптау-тексеру
комиссиясының
(сараптау комиссиясының)
_____ жылғы ___ _________
№ ___ хаттамасымен келісілді
Форматы А4 (210 х 297)
Бекітемін
____________________________
(ұйым басшысы лауазымының
атауы, тегі, аты-жөні)
____________________________
(ұйым басшысының қолтаңбасы)
____________________________
(күні)
Ұйымның тұрақты сақталатын істерінің, құжаттарының тізімдемесі
№ __________________ архив қоры _______________________________________
(ұйымның ресми атауы)
тұрақты сақтаудағы істердің, құжаттардың № __________ тізімдемесі
___________________ жылғы (-дардағы)
Реттік нөмірі
Істің индексі
Істің (томның, бөліктің) тақырыбы
Соңғы даталары
Істегі (томдағы, бөлімдегі) парақтар саны
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
Ұйымның құрылымдық бөлімшесінің атауы
Бөлімнің атауы "__________"
Тізімдеменің осы бөліміне (-деріне) _______________________ №____-ден №___ -ге
дейінгі (бөлімнің атауы) _______________________ істер енгізілді, оның ішінде:
(санмен және жазбаша) литерлік нөмірлер: ____________ қалып кеткен нөмірлер:
___________ _______________________________________________________________
(тізімдеме бөлімін (-дерін) құрастырушы тұлға (-лар) лауазымының атауы, тегі, аты-
жөні, қолтаңбасы) ___________________________________________
(тізімдеменің бөлімі (-дері) құрастырылған күн)
Ұйымның орталық сараптау комиссиясының
(сараптау комиссиясының)
____ жылғы ___ _________
№ ____ хаттамасымен келісілді
Жергілікті атқарушы органның (архивтің)
сараптау-тексеру комиссиясының
(сараптау комиссиясының)
_____ жылғы ___ _________
№ ___ хаттамасымен келісілді
Форматы А4 (210Х297)
Бекітемін
____________________________
(ұйым басшысы лауазымының
атауы, тегі, аты-жөні)
____________________________
(ұйым басшысының қолтаңбасы)
____________________________
(күні)
Тұрақты сақталатын бейнеқұжаттардың тізімдемесі
______ жылғы (-дардағы)
________________________________________________
(ұйымның ресми атауы көрсетілген тізімдеменің атауы)
№ ___ тізімдеме
Есепке алу бірлігінің нөмірі
Сақтау бірлігінің нөмірі
Индексі, өндірістік нөмірі
Құжаттың тақырыбы
Авторы
Шығарманы орындаушы
Тілі
Жазу, қайта жазу уақыты
Бейнежазбаның хронометражы
Жазбаның түрі мен форматы
Сақтау бірлігінің саны
Ілеспе құжаттама мәтінінің құрамы
Ескертпе
түпнұсқа
көшірме
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Тізімдеменің бұл бөліміне (-деріне) ___________________ №____-ден №___-ге дейінгі
(бөлімнің атауы)
________________________________________ істер
(санмен және жазбаша)
енгізілді, оның ішінде:
литерлік нөмірлер: ______,
қалып кеткен нөмірлер: ______ және оларға мәтіндік ілеспе құжаттама.
__________________________________________________________________________
(тізімдеменің бөлімін (-дерін) құрастырушы тұлға (-лар) лауазымының атауы, тегі, аты-
жөні, қолтаңбасы)
___________________________________________
(тізімдеменің бөлімі (-дері) құрастырылған күн)
Ұйымның орталық сараптау
комиссиясының (сараптау комиссиясының)
____ жылғы ___ _________
№ ____ хаттамасымен келісілді
Жергілікті атқарушы органның (архивтің)
сараптау-тексеру комиссиясының
(сараптау комиссиясының)
_____ жылғы ___ _________
№ ___ хаттамасымен келісілді
Форматы А4 (210Х297
Бекітемін
____________________________
(ұйым басшысы лауазымының
атауы, тегі, аты-жөні)
____________________________
(ұйым басшысының қолтаңбасы)
____________________________
(күні)
Тұрақты сақталатын киноқұжаттардың тізімдемесі
______ жылғы (-дардағы)
________________________________________________
(ұйымның ресми атауы көрсетілген тізімдеменің атауы)
№ ___ тізімдеме
Есепке алу бірлігінің нөмірі
Сақтау бірлігінің нөмірі
Индексі, өндірістік нөмірі (ұйымдағы есепке алу нөмірі)
Құжаттың тақырыбы
Авторы
Түсірілген, дайындалған уақыты мен орны
Нұсқа (үнсіз, дыбысты, ақ-қара, түрлі-түсті., форматы, тілі)
Сақтау бірлігінің саны/метражы
Негатив
Дубль-негатив
Фонограмма (негатив)
Магниттік фонограмма (негізгі, біріктірілген)
Аралық позитив
Позитив
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
кестенің жалғасы
Сақтау бірлігінің саны/метражы
Мәтіндік ілеспе құжаттаманың құрамы
Ескертпе
Орнатылатын роликтер, түрлі-түсті төлқұжаттар
14
15
16
Тізімдеменің бұл бөліміне (-деріне) __________№____-ден №___ -ге дейінгі__________
(бөлімнің атауы)                   (санмен және жазбаша)
есеп бірлігі, ______________________
(санмен және жазбаша)
сақтау бірлігі енгізілді, оның ішінде:
литерлік нөмірлер: ______,
қалып кеткен нөмірлер: ______ және оларға мәтіндік ілеспе құжаттама.
__________________________________________________________________________
(тізімдеменің бөлімін (-дерін) құрастырушы тұлға (-лар) лауазымының атауы, тегі, аты-
жөні, қолтаңбасы)
___________________________________________
(тізімдеменің бөлімі (-дері) құрастырылған күн)
Ұйымның орталық сараптау
комиссиясының (сараптау комиссиясының)
____ жылғы ___ _________
№ ____ хаттамасымен келісілді
Жергілікті атқарушы органның (архивтің)
сараптау-тексеру комиссиясының
(сараптау комиссиясының)
_____ жылғы ___ _________
№ ___ хаттамасымен келісілді
Форматы А4 (210Х297
Бекітемін
____________________________
(ұйым басшысы лауазымының
атауы, тегі, аты-жөні)
____________________________
(ұйым басшысының қолтаңбасы)
____________________________
(күні)
Тұрақты сақталатын граммофонды жазбадағы фоноқұжаттар тізімдемесі
______ жылғы (-дардағы) ________________________________________________ (ұйымның ресми атауы көрсетілген тізімдеменің атауы) № ___ тізімдеме
Есептеу бірлігінің нөмірі
Жақтарының (сақтау бірлігінің) нөмірі
Индексі, өндірістік нөмірі
Құжаттың тақырыбы
Авторы
Шығарманың орындаушысы
Тілі
Дайындалған күні
Дайындалған орны
Грамтүпнұсқаның реттік нөмірі, диаметрі, материалы
Дыбысталу уақыты
Сақтау бірлігінің саны
Грамтүпнұсқа
Грампластинка
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
кестенің жалғасы
Мәтінді кілеспе құжаттаманың құрамы
Ескертпе
14
15
Тізімдеменің бұл бөліміне (-деріне) ___________№____-ден №___ -ге дейінгі_________
(бөлімнің атауы)             (санмен және жазбаша)
есеп бірлігі,____________________
(санмен және жазбаша)
сақтау бірлігі енгізілді, оның ішінде:
литерлік нөмірлер: ______,
қалып кеткен нөмірлер: ______ және оларға мәтіндік ілеспе құжаттама.
__________________________________________________________________________
(тізімдеменің бөлімін (-дерін) құрастырушы тұлға (-лар) лауазымының атауы, тегі, аты-
жөні, қолтаңбасы) ___________________________________________
(тізімдеменің бөлімі (-дері) құрастырылған күн)
Ұйымның орталық сараптау
комиссиясының (сараптау комиссиясының)
____ жылғы ___ _________
№ ____ хаттамасымен келісілді
Жергілікті атқарушы органның (архивтің)
сараптау-тексеру комиссиясының
(сараптау комиссиясының)
_____ жылғы ___ _________
№ ___ хаттамасымен келісілді

Формат А3 (297х420)
Приложение 10 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 12 марта 2019 года № 62
Форма
Официальное наименование организации
Утверждаю
_________________________________
(наименование должности, фамилия,
инициалы руководителя архива)
_________________________________
(подпись руководителя архива)
_________________________________
(дата)
Акт проверки наличия и состояния архивных документов
__________ № ___________
(дата)
Архивный фонд № _____
Название архивного фонда ________________________________________________________
Номера описей __________________________________________________________________
Проверка проводилась с ________________________ по _______________________________
Проверкой установлено:
1. Числится по описям ____________________________________________ единиц хранения.
(количество)
2. Выявлены технические ошибки:
2.1. Имеют литерные номера:
1) не учтенные в итоговой записи ___________________________________ единиц хранения;
(количество)
2) не перечисленные, но учтенные в итоговой записи __________________ единиц хранения;
(количество)
2.2. Пропущено номеров:
1) не учтенных в итоговой записи ___________________________________ единиц хранения;
(количество)
2) не перечисленных, но учтенных в итоговой записи __________________ единиц хранения;
(количество)
2.3. Другие, в результате чего объем увеличился на ____________________ единиц хранения;
(количество)
уменьшился на ___________________________________________________ единиц хранения.
(количество)
3. Числится по описям в результате устранения технических ошибок
________________________________________________________________ единиц хранения.
(количество)
4. Не оказалось в наличии _________________________________________ единиц хранения.
(количество)
5. Имеется в наличии по данному фонду (включенных в описи)
________________________________________________________________ единиц хранения;
из них требующих:
1) дезинфекции __________________________________________________ единиц хранения;
(количество)
2) дезинсекции ___________________________________________________ единиц хранения;
(количество)
3) реставрации ___________________________________________________ единиц хранения;
(количество)
4) переплета или подшивки ________________________________________ единиц хранения;
(количество)
5) восстановления затухающих текстов ______________________________ единиц хранения;
(количество)
6) неисправимо поврежденных _____________________________________ единиц хранения;
(количество)
7) _____________________________________________________________________________;

Форматы А3 (297 Х420)
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 12 наурыздағы
№ 62 бұйрығына
10-қосымша
Нысан
Ұйымның ресми атауы
Бекітемін
_____________________________
(архив басшысы лауазымының атауы,тегі, аты-жөні)
______________________________
(ұйым басшысының қолтаңбасы)
______________________________
(күні)
Архивтік құжаттардың бар-жоғын және жай-күйін тексеру актісі
___________ № ___________
(күні)
№_________________ архив қоры
Архив қорының атауы _______________________________________________________
Тізімдемелердің нөмірлері __________________________________________________
Тексеру ______________________ аралығында жүргізілді.
Тексеру барысында мыналар анықталды:
1. Тізімдеме бойынша _________________________________ сақтау бірлігі бар.
(саны)
2. Техникалық қателер анықталды:
2.1. Литерлік нөмірлері бар:
1) қорытынды жазбада есепке алынбаған _____________________ сақтау бірлігі;
(саны)
2) есепке алынбаған, бірақ қорытынды жазбада есепке алынған _______ сақтау бірлігі;
(саны)
2.2. Түсіп қалған нөмірлер:
1) қорытынды жазбада есепке алынбаған __________________________ сақтау бірлігі;
(саны)
2) есепке алынбаған, бірақ қорытынды жазбада есепке алынған ________ сақтау бірлігі;
(саны)
2.3. Басқалар, нәтижесінде көлемі___________________________ сақтау бірлігіне өсті;
(саны)
_____________________________ сақтау бірлігіне кеміді.
(саны)
3. Техникалық қателерді жою нәтижесінде тізімдемелер бойынша есепке алынған
___________________сақтау бірлігі бар.
(саны)
4. Бар болмағаны ___________________________________ сақтау бірлігі.
(саны)
5. Осы архивтік қор бойынша бар:
(тізімдемеге енгізілген) __________________________ сақтау бірлігі;
(саны)
оның ішінде мыналарды талап ететіндер:
1) дезинфекцияны ___________________________________сақтау бірлігі;
(саны)
2) дезинсекцияны____________________________________ сақтау бірлігі;
(саны)
3) реставрациялауды ________________________________ сақтау бірлігі;
(саны)
4) түптеу немесе тігуді _______________________ сақтау бірлігі;
(саны)
5) өше бастаған мәтіндерді қалпына келтіруді ________________ сақтау бірлігі;
(саны)
6) түзетуге келмейтін зақымданған ____________________сақтау бірлігі;
(саны)
7) ____________________________________________________________;

8) _____________________________________________________________________________;
9) _____________________________________________________________________________;
10) ____________________________________________________________________________;
11) ____________________________________________________________________________.
6. Имеется не включенных в описи __________________________________ единиц хранения.
(количество)
7. Итого по данному фонду (включенных и невключенных в описи), имеющихся в наличии
________________________________________________________________ единиц хранения.
(количество)
8. Характеристика условий их хранения.
Отрицательные явления в состоянии и условиях хранения.
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Проверку производили:
________________________________________________________________________________
(наименование должности, фамилия, инициалы, подпись лица проводившего проверку)
Согласовано:
________________________________________________________________________________
(наименование должности, фамилия, инициалы, подпись заведующего отдела (архивохранилищем)
______
(дата)
Формат А4 (210Х297)
Приложение 11 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 12 марта 2019 года № 62
Форма
Официальное наименование организации
Утверждаю
______________________________
(наименование должности, фамилия,
инициалы руководителя архива)
______________________________
(подпись руководителя архива)
_____________________________
(дата)
Акт о технических ошибках в учетных документах
___________ № ___________
(дата)
Архивный фонд № __________
Название фонда _____________________________________________________
В ходе выполнения _______________________________ обнаружены технические ошибки в записях:
Название документа
Существующая запись
Следует записать
1
2
3
В результате количество единиц хранения увеличилось (уменьшилось) на
________________________________________________________________ единиц хранения.
(цифрами и прописью)
Примечание: ____________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(наименование должности, фамилия, инициалы, подпись работника архива)
Изменения в учетные документы по результатам описания внесены.
________________________________________________________________________________
(наименование должности, фамилия, инициалы, подпись лица, внесшего изменения)
__________________________________________
(дата внесения изменения в учетные документы)
Формат А4 (210Х297)
Приложение 12 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 12 марта 2019 года № 62
Форма
Официальное наименование организации
Утверждаю
___________________________
(наименование должности, фамилия,
инициалы руководителя архива)
___________________________
(подпись руководителя архива)
____________________________
(дата)
Акт об обнаружении архивных документов
___________ № ___________
(дата)
В ходе __________________________________________________________ было обнаружено
(вид работы)
________________________________________________________________________________
(в фонде, хранилище, рабочем помещении)
Порядковый номер
Заголовок единиц хранения
Шифр (если есть)
Крайние даты
Количество листов (время звучания, метраж)
К какому архивному фонду относится (новый шифр)
Примечание
1
2
3
4
5
6
7
Итого обнаружено _______________________________________________ единиц хранения.
(цифрами и прописью)
_______________________________________________________________________________
(наименование должности, фамилия, инициалы, подпись работника архива)
Изменения в учетные документы по результатам описания внесены.
________________________________________________________________________________
(наименование должности, фамилия, инициалы, подпись лица, внесшего изменения)
_________________________________________
(дата внесения изменения в учетные документы)
Формат А4 (210297)
Приложение 13 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 12 марта 2019 года № 62
Форма
Официальное наименование организации
Утверждаю
____________________________
(наименование должности, фамилия,
инициалы руководителя архива)
____________________________
(подпись руководителя архива)
____________________________
(дата)
Акт о неисправимых повреждениях документов
__________ № __________
(дата)
Архивный фонд № __________
Название архивного фонда _______________________________________________________________
В архивном фонде обнаружены __________________________ единиц хранения, признанные неисправимо поврежденными.
Номер описи
Номер единицы хранения
Заголовок поврежденной единиц хранения
Крайние даты
Количество листов (время звучания, метраж)
Сущность и причины повреждения
1
2
3
4
5
6
Итого обнаружено неисправимо поврежденных _______________________ единиц хранения.
(цифрами и прописью)
________________________________________________________________________________
(фамилия, инициалы, подпись заведующего отделом)
________________________________________________________________________________
(фамилия, инициалы, подпись хранителя фондов)
Перечисленные документы подлежат списанию, ввиду ________________________________
________________________________________________________________________________
________________________________________________________________________________
(наименование должности, фамилия, инициалы, подпись эксперта)
________
(дата)
Согласован                                     Согласована
протоколом центральной экспертной             протоколом экспертно-проверочной
комиссии (экспертной комиссии)                   комиссии (экспертной комиссии)
организации                                     местного исполнительного органа (архива)
от ____ _______ года № _____                   от ____ _______ года № _____
Изменения в учетные документы по результатам описания внесены.
______________________________________________________________________________
(наименование должности, фамилия, инициалы, подпись лица, внесшего изменения)
__________________________________________
(дата внесения изменения в учетные документы)
Формат А4 (210297)
Приложение 14 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 12 марта 2019 года № 62
Форма карточки учета
необнаруженных
архивных документов
Лицевая сторона
В архивохранилище ______________________________________________________________
(название архивохранилища)
Название архивного фонда ________________________________________________________
Дата необнаружения документа ____________________________________________________
Номер описи
Номер единицы хранения
Заголовок единиц хранения
Крайние даты
Количество листов (время звучания, метраж)
1
2
3
4
5
Оборотнаяя сторона
Отметка о ходе розыска
Результат розыска
1
2
Формат А4 (210297)
Приложение 15 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 12 марта 2019 года № 62
Форма
Карточка учета архивных документов на бумажной основе с повреждениями носителя
Архивный фонд № __________
Опись № __________________
Дело № _________________________________________________________________________
(с отметкой о его принадлежности к объектам национального достояния
Республики Казахстан или особо ценным)
Объем, крайние даты документов ___________________________________________________
Индекс группы (подгруппы) дефектов
Признаки повреждения носителя
Номера поврежденных листов дела
Общее количество листов
Примечание
1
2
3
4
5
________________________________________________________________________________
(наименование должности, фамилия, инициалы, подпись лица, заполнившего карточку)
______
(дата)
Формат А4 (297Х210 мм) или А5 (210Х148 мм)
Приложение 16 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 12 марта 2019 года № 62
Форма
Карточка учета архивных документов на бумажной основе
с повреждениями текста
Архивный фонд № __________
Опись № __________________
Дело № _________________________________________________________________________
(с отметкой о его принадлежности к объектам национального достояния
Республики Казахстан или особо ценным)
Объем, крайние даты документов ___________________________________________________
Индекс группы (подгруппы) дефектов
Признаки повреждения носителя
Номера поврежденных листов дела
Общее количество листов
Примечание
1
2
3
4
5
________________________________________________________________________________
(наименование должности, фамилия, инициалы, подпись лица, заполнившего карточку)
______
(дата)
Формат А4 (297Х210 мм) или А5 (210Х148 мм)
Приложение 17 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 12 марта 2019 года № 62
Форма карточки учета технического
состояния видеодокумента
Лицевая сторона
___________________________________________
(номер единицы хранения)
Заголовок видеодокумента ________________________________________________________
________________________________________________________________________________
Дата записи _____________________
Дата перезаписи _________________
Название организации, в которой
произведена запись _______________
Всего рулонов ___________________
Рулон № ________________________
Тип ленты ______________________
Формат записи ___________________
Вариант _________________________
Производственный номер __________
Автор __________________________
Режиссер ________________________
Цветность _______________________
Общий хронометраж ______________
Хронометраж рулона _____________
Оборотная сторона
_______________________________________________________________________
(общая характеристика технического состояния видеодокумента)
Результаты проверок

8) ____________________________________________________________;
9) ____________________________________________________________;
10) ___________________________________________________________;
11) ___________________________________________________________.
6. Тізімдемеге енгізілмегендері __________________________ сақтау бірлігі.
(саны)
7. Осы архивтік қор бойынша (тізімдемеге енген және енбеген),
қолда бары ___________________________________ сақтау бірлігі.
(саны)
8. Оларды сақтау шартының сипаттамасы.
Сақтау жағдайы мен шартындағы теріс құбылыстар.
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Тексеруді жүргізген:
________________________________________________________________
(тексеруді жүргізген тұлға лауазымының атауы, тегі, аты-жөні, қолтаңбасы)
Келісілді: _________________________________________________________________
(бөлім (архив қоймасы) меңгерушісі лауазымының атауы, тегі, аты-жөні, қолтаңбасы)
______
(күні)
Форматы А4 (210 х 297)
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 12 наурыздағы
№ 62 бұйрығына
11-қосымша
Нысан
Ұйымның ресми атауы
Бекітемін
__________________________
(архив басшысы лауазымының атауы,тегі, аты-жөні)
__________________________
(архив басшысының қолтаңбасы)
__________________________
(күні)
Есепке алу құжаттарындағы техникалық қателер туралы акті
___________ № ___________
(күні)
№_________________ архив қоры
Архив қорының атауы ______________________________________________________
_________________ орындау барысында жазбалардағы техникалық қателер табылды:
Құжаттың атауы
Жазылған жазба
Жазып алу қажет
1
2
3
Жиыны сақтау бірліктерінің көлемі ___________________ сақтау бірлігіне өсті (кеміді).
(санмен және жазбаша)
Ескертпелер: ___________________________________________________________
___________________________________________________________
(архив жұмыскері лауазымының атауы, тегі, аты-жөні, қолтаңбасы)
Сипаттама нәтижесі бойынша есепке алу құжаттарына өзгерістер енгізілді.
________________________________________________________________
(өзгерсітер енгізген тұлға лауазымының атауы, тегі, аты-жөні, қолтаңбасы)
______________________________________________
(есепке алу құжаттарына өзгерістер енгізілген күн)
Форматы А4 (210 х 297)
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 12 наурыздағы
№ 62 бұйрығына
12-қосымша
Нысан
Ұйымның ресми атауы
Бекітемін
_____________________________
(архив басшысы лауазымының атауы,тегі, аты-жөні)
_____________________________
(архив басшысының қолтаңбасы)
_____________________________
(күні)
Архивтік құжаттардың табылғаны туралы акті
___________ № ___________
(күні)
_________________________ барысында ______________________________________
(жүргізілген жұмыс түрі) (архив қорында, архив қоймасында, жұмыс үй-жайында)
__________________________________________________________________________
________________________________________________________________анықталды.
Реттік нөмірі
Сақтау бірлігінің тақырыбы
Шифр (бар болған жағдайда)
Соңғы даталары
Парақтар саны (дыбысталу уақыты, метражы)
Қай архив қорына жатады (жаңа шифр)
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
7
жиыны __________________________________ сақтау бірлігі анықталды.
(санмен және жазумен)
___________________________________________________________
(архив жұмыскері лауазымының атауы, тегі, аты-жөні, қолтаңбасы)
Сипаттау нәтижесі бойынша есепке алу құжаттарына өзгерістер енгізілді.
__________________________________________________________________
(өзгерсітер енгізген тұлға лауазымының атауы, тегі, аты-жөні, қолтаңбасы)
_____________________________________________
(есепке алу құжаттарына өзгерістер енгізілген күн)
Форматы А4 (210 х 297)
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 12 наурыздағы
№ 62 бұйрығына
13-қосымша
Нысан
Ұйымның ресми атауы
Бекітемін
_____________________________
(архив басшысы лауазымының атауы,тегі, аты-жөні)
_____________________________
(архив басшысының қолтаңбасы)
_____________________________
(күні)
Түзетуге келмейтін зақымданған құжаттар туралы акті
___________ № ___________
(күні)
№_________________ архив қоры
Архив қорының атауы _______________________________________________________
Архивтік қорда түзетуге келмейтін деп танылған ________сақтау бірліктері анықталды.
Тізімдеменің нөмірі
Сақтау бірлігінің нөмірі
Зақымданған сақтау бірлігінің атауы
Соңғы даталары
Парақтар саны (дыбысталу уақыты, метражы)
Зақымданудың мәні мен себебі
1
2
3
4
5
6
Жиыны түзетуге келмейтін зақымданған _________________ сақтау бірлігі анықталды.
(санмен және жазумен)
__________________________________________
(бөлім меңгерушісінің тегі, аты-жөні, қолтаңбасы)
_________________________________________________
(архивтік қор сақтаушысының тегі, аты-жөні, қолтаңбасы)
Аталған құжаттар _________________________________________________________
______________________________________ байланысты есептен шығарылуға жатады.
__________________________________________________
(сарапшы лауазымының атауы, тегі, аты-жөні, қолтаңбасы)
________
(күні)
Ұйымның орталық сараптау
комиссиясының (сараптау комиссиясының)
____ жылғы ___ _________
№ ____ хаттамасымен келісілді
Жергілікті атқарушы органның (архивтің)
сараптау-тексеру комиссиясының
(сараптау комиссиясының)
_____ жылғы ___ _________
№ ___ хаттамасымен келісілді
Сипаттау нәтижесі бойынша есепке алу құжаттарына өзгерістер енгізілді.
_______________________________________________________________
(өзгерістер енгізген тұлға лауазымының атауы, тегі, аты-жөні, қолтаңбасы)
__________________________________________
(есепке алу құжаттарына өзгерістер енгізілген күн)
Форматы А4 (210 х 297)
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 12 наурыздағы
№ 62 бұйрығына
14-қосымша
Табылмаған архивтік
құжаттарды
есепке алу карточкасының
нысаны
Бет жағы
Архив қоймасында______________________________________________
(архив қоймасының атауы)
Архив қорының атауы_________________________________________________
Құжаттың табылмаған күні____________________________________
Тізімдеменің нөмірі
Сақтау бірлігінің нөмірі
Сақтау бірлігінің тақырыбы
Соңғы даталары
Парақтар саны (дыбысталу уақыты, метражы)
1
2
3
4
5
Артқы жағы
Іздестіру барысы туралы белгі
Іздестіру нәтижесі
1
2
Форматы А4 (210 х 297)
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 12 наурыздағы
№ 62 бұйрығына
15-қосымша
Нысан
Жеткізгіші бүлінген қағаз негіздегі архивтік құжаттарды есепке алу карточкасы
№ _____архив қоры
№ ________ тізімдеме
№ ______________________________________________________________________ іс
(оның Қазақстан Республикасының ұлттық құндылығы объектілеріне немесе
аса құндыға жататындығы туралы белгісі бары)
Құжаттардың көлемі, соңғы даталары ___________________________________
Ақаулар тобының (кіші топтың) индексі
Тасығыштың зақымдану белгілері
Зақымданған іс парақтарының нөмірлері
Парақтардың жалпы көлемі
Ескертпе
1
2
3
4
5
__________________________________________________________________
(карточканы толтырған тұлға лауазымының атауы, тегі, аты-жөні, қолтаңбасы)
_______
(күні)
Форматы А4 (210 х 297) немесе А5 (210 х 148 мм)
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 12 наурыздағы
№ 62 бұйрығына
16-қосымша
Нысан
Мәтіні зақымданған қағаз негіздегі архивтік құжаттарды есепке алу карточкасы
№ _____архив қоры
№ ________ тізімдеме
№ _____________________________________________________________________іс
(оның Қазақстан Республикасының ұлттық құндылығы объектілеріне немесе аса
құндыға жататындығы туралы белгсі бары)
Құжаттардың көлемі, соңғы даталары ___________________________________
Ақаулар тобының (кіші топтың) индексі
Тасығыштың зақымдану белгілері
Зақымданған іс парақтарының нөмірі
Парақтардың жалпы көлемі
Ескертпе
1
2
3
4
5
____________________________________________________________________
(карточканы толтырған тұлға лауазымының атауы, тегі, аты-жөні, қолтаңбасы)
_______
(күні)
Форматы А4 (210 х 297) немесе А5 (210 х 148 мм)
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 12 наурыздағы
№ 62 бұйрығына
17-қосымша
Бейнеқұжаттың техникалық
жай-күйін есепке алу
карточкасының нысаны
Бет жағы
________________________________
(сақтау бірлігінің нөмірі)
Бейнеқұжаттың тақырыбы __________________________________________________
__________________________________________________________________________
Жазылған күні _____________
Қайта жазылған күні ________
Жазба жасалған
ұйымның атауы _______________
Барлығы ________________ рулон
Рулон № ____________________
Таспаның түрі_________________
Жазбаның форматы _________________
Нұсқасы _________________________
Өндірістік нөмірі _______________
Авторы __________________________
Режиссері _______________________
Түсі _____________________________
Жалпы хронометражы ______________
Рулонның хронометражы ___________
Артқы жағы
____________________________________________________________________
(бейнеқұжаттың техникалық жай-күйінің жалпы сипаттамасы)
Тексеру нәтижелері

1. Лист-заверитель составляется для учета количества листов в деле и фиксации особенностей их нумерации.
2. Лист-заверитель составляется на отдельном листе (листах) и подшивается в конце дела.
3. В листе-заверителе указывается цифрами и прописью количество пронумерованных листов дела и отдельно, через знак "+" (плюс), количество листов внутренней описи документов дела.
4. В листе-заверителе отмечают следующие особенности нумерации, оформления и физического состояния документов дела:
1) средства почтового обращения (марки всех видов, конверты, открытки, бланки, штемпели, штампы, пломбы);
2) печати и их оттиски;
3) автографы видных государственных и общественных деятелей, деятелей науки, техники и культуры;
4) фотодокументы;
5) рисунки, гравюры и акварели;
6) крупноформатные документы;
7) склеенные листы, повреждения документов;
8) листы с наклеенными фотографиями, документами;
9) конверты с вложениями и количество вложенных в них листов (предметов);
10) документы, имеющие самостоятельную нумерацию (в том числе и типографские материалы), и количество их листов (страниц).
5. Если на одном листе дела имеется несколько особенностей оформления документа, то в графе 2 листа-заверителя проставляется номер этого листа против каждой позиции графы 1.
6. Если в документе на одном листе имеется несколько марок и иных материалов, то в графе 2 в скобках после номера листа дела указывается их количество.
7. Если в деле имеются предметы, нумерация которых невозможна из-за особенностей материала, из которого они исполнены (стекло, металл, ткань и другие), то в графе 2 указываются номера листов, между которыми находится данный предмет.
8. Все последующие изменения в составе и состоянии дела (повреждение, затухание текста, замена подлинных документов копиями, присоединение новых документов) отмечаются в листе-заверителе со ссылкой на соответствующий акт.
9. Лист-заверитель не нумеруется.
Приложение 24 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 12 марта 2019 года № 62
Форма
Карта-заместитель единицы хранения Выдано
Номер архивного фонда
Номер описи дел, документов
Номер единицы хранения
Кому
Дата выдачи
Подпись
Дата возврата
Подпись
1
2
3
4
5
6
7
8
Формат А4 (210Х297)
Приложение 25 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 12 марта 2019 года № 62
Форма
Лист использования документов
Архивный фонд № _____
Опись дел, документов № _______
Дело № _______
Название архивного фонда ______________________________________________________
Заголовок дела ________________________________________________________________
Дата использования
Кому выдано (фамилия, инициалы)
Характер использования (копирование, выписка, просмотр и другое)
Номера использованных листов
Подпись лица, использовавшего документ
1
2
3
4
5
Формат А4 (210Х297)
Приложение 26 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 12 марта 2019 года № 62
Форма
Книга выдачи архивных документов, копий фонда пользования из хранилища во временное пользование
Начата ______________
Окончена ____________
Порядковый номер
Дата выдачи
Архивный фонд №___
Опись №___
Единица хранения №___
Кому выдано
Расписка в получении
Расписка в возвращении, дата
Примечание
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Формат А4 (210Х297)
Приложение 27 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 12 марта 2019 года № 62
Форма заказа на выдачу
архивных документов, копий
фонда пользования из
архивохранилища, описей
Лицевая сторона
____________________________________________________________________
(название архива)
Разрешаю выдачу документов
____________________________
(наименование должности,
фамилия, инициалы
руководителя архива)
____________________________
(подпись руководителя архива)
____________________________
(дата)
____________________________________________________________________
(фамилия, инициалы, номер личного дела пользователя)
____________________________________________________________________
(фамилия, инициалы работника архива, название структурного подразделения)
_________________________________________________________________________
(тема исследования, цель выдачи)
Архивный фонд № ___
Опись № ___
Единица хранения № ___
Заголовок единицы хранения
Количество листов (время звучания, метраж)
Расписка пользователя в получении дата
Расписка работника читального зала в возвращении документов пользователем, дата
1
2
3
4
5
6
7
Оборотная сторона
1
2
3
4
5
6
7
_______________________________________
(подпись пользователя, работника архива)
_________
(дата)

1. Куәландыру парағы істегі парақтарды есепке алу және олардың нөмірлену ерекшеліктерін жазу үшін жасалады.
2. Куәландыру парағы жеке парақта (парақтарда) жасалады және істің соңына тігіледі.
3. Куәландыру парағында саны және жазбаша түрде істің нөмірленген парақтарының саны және "+" (қосу) белгісі арқылы іс құжаттарының ішкі тізімдемесінің парақтар саны бөлек көрсетіледі.
4. Куәландыру парағында іс құжаттарын нөмірлеудің, ресімдеудің және олардың физикалық жай-күйінің мынадай ерекшеліктері белгіленеді:
1) пошталық айналым құралдары (маркінің барлық түрлері, конверттер, ашық хаттар, бланкілер, мөрқалыптар, мөртабандар, пломбылар);
2) мөрлер және олардың бедерлері;
3) мемлекеттік және қоғамдық көрнекті қайраткерлердің, ғылым, техника және мәдениет қайраткерлерінің қолтаңбалары;
4) фотоқұжаттар;
5) суреттер, оймажазбалар және акварельдер;
6) ірі форматты құжаттар;
7) желімденген парақтар, құжаттардың бүлінуі;
8) фотосуреттер, құжаттар жапсырылған парақтар;
9) конверттер және оларда салынған парақтар (заттар) саны;
10) жеке нөмірлері бар құжаттар (соның ішінде баспалық материалдар) және олардың парақтарының (беттерінің) саны.
5. Егер істің бір парағында құжатты ресімдеудің бірнеше ерекшеліктері бар болса, онда куәландыру парағының 2-бағанында 1-бағандағы әрбір позицияға қарсы осы парақтың нөмірі қойылады.
6. Егер құжаттың бір парағында бірнеше марка және басқа да материалдар бар болса, онда 2-бағанда жақшада іс парағының нөмірінен кейін олардың саны көрсетіледі
7. Егер істе жасалған материалдың (шыны, металл, мата және басқалар) ерекшелігіне байланысты нөмірлеуге мүмкіндік болмайтын заттар болса, онда 2-бағанда арасында зат тұрған парақтар нөмірі көрсетіледі.
8. Істің құрамындағы және жай-күйіндегі барлық мынадай өзгерістер (бүліну, түпнұсқалардың көшірмелерімен ауыстырылуы, жаңа құжаттардың қосылуы және басқалар) куәландыру парағында тиісті актілерге сілтемемен белгіленеді.
9. Куәландыру парағы нөмірленбейді.
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 12 наурыздағы
№ 62 бұйрығына
24-қосымша
Нысан
Сақтау бірлігін алмастыру картасы Берілді
Архив қорының нөмірі
Істер, құжаттар тізімдемесінің нөмірі
Сақтау бірлігінің нөмірі
Кімге
Берілген күні
Қолтаңба
Қайтарылған күні
Қолтаңба
1
2
3
4
5
6
7
8
Форматы А4 (210Х297
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 12 наурыздағы
№ 62 бұйрығына
25-қосымша
Нысан
Құжаттарды пайдалану парағы
Архив қорының № _____ Істер, құжаттар тізімдемесінің № _______ Істің № _______
Архивтік қордың атауы______________________________________________________
Істің тақырыбы ____________________________________________________________
Пайдалану күні
Кімге берілді (тегі, аты-жөні)
Пайдалану сипаты (көшірме түсіру, үзінді, қарау және басқалары)
Пайдаланған парақтардың нөмірлері
Құжатты қолданған тұлғаның қолтаңбасы
1
2
3
4
5
Форматы А4 (210Х297)
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 12 наурыздағы
№ 62 бұйрығына
26-қосымша
Нысан
Архивтік құжаттарды, пайдалану қорының көшірмелерін қоймадан уақытша пайдалануға беру кітабы
Басталды _____________
Аяқталды _____________
Реттік нөмірі
Берілген күні
№___ архивтік қор
№___ тізімдеме
№___ сақтау бірлігі
Кімге берілді
Алғандығы туралы қолхат
Қайтарғандығы туралы қолхат, күні
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
7
8
9
Форматы А4 (210Х297)
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 12 наурыздағы
№ 62 бұйрығына
27-қосымша
Архив қоймасынан архивтік
құжаттарды,
архив қорынан пайдалану
қорының көшірмелерін,
тізімдемелерді беруге
тапсырыстың нысаны
Бет жағы
_____________________________________________________________________
(архивтің атауы)
Құжаттарды беруге рұқсат
етемін
____________________________
(архив басшысы лауазымының
атауы, тегі, аты-жөні)
____________________________
(архив басшысының
қолтаңбасы)
____________________________
(күні)
____________________________________________________________________
(пайдаланушының тегі, аты-жөні, жеке ісінің нөмірі) ________________________________________________________________________________
(архив жұмыскерінің тегі, аты-жөні, құрылымдық бөлімшенің атауы )
__________________________________________________________________________
(зерттеу тақырыбы, беру мақсаты)
№___ архив қоры
№___ тізімдеме
№___ сақтау бірлігі
Сақтау бірлігінң тақырыбы
Парақтар саны (дыбысталу уақыты, метраж)
Пайдаланушының қолхаты, күні
Пайдаланушының құжаттарды қайтарғаны жөнінде оқу залы жұмыскерінің қолхаты, күні
1
2
3
4
5
6
7
Артқы жағы
1
2
3
4
5
6
7
___________________________________________________________
(пайдаланушының, архив жұмыскерінің тегі, аты-жөні, қолтаңбасы)
________
(күні)

Формат А5 (148Х210)
Приложение 28 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 12 марта 2019 года № 62
Форма
Официальное наименование организации
Акт о выдаче архивных документов во временное пользование
__________ № __________
(дата)
Основание ______________________________________________________________________
Для какой цели выдаются документы _______________________________________________
________________________________________________________________________________
Выдаются следующие единицы хранения из архивного фонда __________________________
(название, номер)
Опись №___
Единица хранения № __
Заголовок единицы хранения
Количество листов (время звучания, метраж)
Примечание
1
2
3
4
5
Всего выдается ____________________ единиц хранения (общим количеством листов,
(цифрами и прописью) временем звучания, метражом), срок возвращения дел, документов ____________________________.
Условия временного пользования лицом, получающим дела, документы во временное пользование:
1) дела, документы, полученные во временное пользование должны быть в упорядоченном состоянии, подшитыми, в обложках, с пронумерованными листами и заверительными надписями;
2) дела, документы, полученные во временное пользование не предоставляются для использования посторонним лицам, не выдаются по ним копии, выписки и справки, не производится изъятие каких-либо частей из выданных документов, не публикуются документы без разрешения организации, выдавшей дела;
3) дела, документы, полученные во временное пользование возвращаются в ведомственный (частный) архив организации в срок, указанный в акте.
Лицо, получающее дела, документы предупрежден об ответственности в случае уничтожения документов Национального архивного фонда в соответствии со статьей 509 Кодекса Республики Казахстан "Об административных правонарушениях" от 5 июля 2014 года.
_______________________________________________________________________________.
(наименование должности, фамилия, инициалы, подпись лица, выдавшего дела, документы
во временное пользование)
_____________________________
(дата выдачи дел, документов)
_______________________________________________________________________________.
(наименование должности, фамилия, инициалы, подпись лица, получившего дела, документы
во временное пользование)
_____________________________
(дата принятия дел, документов)
Дела, документы возвращены в полном объеме, в упорядоченном состоянии, подшитые и в обложках.
_______________________________________________________________________________
(наименование должности, фамилия, инициалы, подпись лица, сдавшего дела, документы)
__________________________
(дата сдачи дел, документов)
________________________________________________________________________________
(наименование должности, фамилия, инициалы, подпись лица, принявшего дела, документы)
___________________________
(дата принятия дел, документов)

Форматы А5 (148Х210)
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 12 наурыздағы
№ 62 бұйрығына
28-қосымша
Нысан
Ұйымның ресми атауы
Архивтік құжаттарды уақытша пайдалануға беру туралы акті
___________ № ___________
(күні)
Негіздеме _________________________________________________________________
Құжаттар қандай мақсат үшін беріледі________________________________________
____________________________________________________ архивтік қордан мынадай
(атауы, нөмірі)
сақтау бірліктері беріледі
№__тізімдеме
№___сақтау бірлігі
Сақтау бірлігінің тақырыбы
Парақтар саны (дыбысталу уақыты, метражы)
Ескертпе
1
2
3
4
5
Барлығы _________________ сақтау бірлігі (жалпы парақтардың санымен, дыбысталу
(санмен және жазбаша)
уақытымен, метражымен) беріледі, істерді құжаттарды қайтару мерзімі ____________.
Істерді, құжаттарды уақытша пайдалануға алушы тұлғаның уақытша пайдалану шарттары:
1) уақытша пайдалануға алынған істер, құжаттар реттелген, тігілген, тысталған, парақтары нөмірленген және куәландыру жазбасымен болуы тиіс.
2) уақытша пайдалануға алынған істер, құжаттар пайдалану үшін өзге тұлғаларға берілмейді, олар бойынша көшірмелер, үзінділер мен анықтамалар берілмейді, берілген құжаттардың қандайда бір бөліктері алынбайды, істерді берген ұйымның рұқсатынсыз құжаттар жарияланбайды.
3) уақытша пайдалануға алынған істер, құжаттар ведомстволық (жеке) архивке актіде көрсетілген мерзімде қайтарылады.
Істерді, құжаттар уақытша пайдалануға алған тұлға "Әкімшілік құқық бұзушылықтар туралы" Қазақстан Республикасының 2014 жылғы 5 шілдедегі Кодексінің 509-бабына сәйкес Ұлттық архив қорының құжаттарын жою жағдайындағы жауапкершілік туралы ескертілді.
_________________________________________________________________________.
(істерді, құжаттарды уақытша пайдалануға берген тұлға лауазымының атауы, тегі, аты-
жөні, қолтаңбасы)
_____________________________
(істер, құжаттар берілген күн)
_________________________________________________________________________.
(істерді, құжаттарды уақытша пайдалануға алған тұлға лауазымының атауы, тегі, аты-
жөні, қолтаңбасы)
_____________________________
(істер, құжаттар алынған күн)
Істер, құжаттар толық көлемде, реттелген, тігілген және тысталған қалпында
қайтарылды
__________________________________________________________________________
(істерді, құжаттарды тапсырған тұлға лауазымының атауы, тегі, аты-жөні, қолтаңбасы)
________________________________
(істер, құжаттар тапсырылған күн)
__________________________________________________________________________
(істерді, құжаттарды қабылдаған тұлға лауазымының атауы, тегі, аты-жөні,
қолтаңбасы)
_______________________________
(істер, құжаттар қабылданған күн)

Формат А4 (210Х297)
Приложение 29 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 12 марта 2019 года № 62
Форма
Книга учета поступлений документов
Порядковый номер
Дата поступления
Наименование организации, (фамилия, инициалы лица), от которой поступили документы
Наименование, номер и дата документа, по которому приняты документы
Название архивного фонда
Крайняя дата поступления документов
Количество единиц хранения или неописанных документов (листов)
Краткая характеристика состояния
Номер фонда, присвоенный поступившим документам по списку фондов
Примечание
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Итого в ________ году поступило _______________________ единиц хранения, в том числе:
(цифрами и прописью)
________________________________________________________________________________
_______________________________________________________________________________
(наименование должности, фамилия, инициалы, подпись работника архива)
______________
(дата)
Примечание: в общих архивах допускается ведение единой книги учета поступлений на документы всех видов с указанием их объемов в итоговой записи.
Формат А3 (420Х297)
Приложение 30 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 12 марта 2019 года № 62
Форма
Список фондов
Номер архивного фонда
Дата первого поступления
Название архивного фонда
Отметка о выбытии
Примечание
1
2
3
4
5
Итого на 1 января _____года ________________________________________ фондов,
(цифрами и прописью)
в том числе, поступило за _______ год ________________________________ фондов,
(цифрами и прописью)
выбыло за _______ год _____________________________________________ фондов.
(цифрами и прописью)
__________________________________________________________________
(наименование должности, фамилия, инициалы, подпись работника архива)
______________
(дата)
Формат А4 (210Х297)
Приложение 31 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 12 марта 2019 года № 62
Форма
Лист фонда
Крайние даты каждого названия архивного фонда
Название архивного фонда
1
2
Дата первого поступления архивного фонда
Местонахождение архивного фонда (название архива)
Номер архивного фонда
Прежний номер архивного фонда
1
2
3
Учет неописанных документов
Дата записи
Поступление
Выбытие
Наличие (остаток) единиц хранения (документов, листов)
Наименование, номер, дата документа
Количество единиц хранения (документов, листов)
Наименование, номер, дата документа
Количество единиц хранения (документов, листов)
1
2
3
4
5
6
Учет описанных документов
Дата записи
Поступление
Выбытие
Наличие (остаток) единиц хранения
номер описи
год
название описи или аннотация (краткая характеристика документов)
количество единиц хранения
номер описи
наименование, номер, дата документа
количество единиц хранения
по данной описи
по фонду в целом
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Формат А4 (210Х297)
Приложение 32 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 12 марта 2019 года № 62
Форма
Лист учета _____________________________________________________________
(наименование вида кинофотовидеодокументов)
Дата записи
Поступление
Выбытие
Наличие (остаток)
Номер описи
Наименование, номер, дата документа
Количество
Номер описи
Наименование, номер, дата документа
Количество
Количество
Единицы учета
Единицы хранения
Единицы учета
Единицы хранения
По данной описи
По виду в целом
Единицы учета
Единицы хранения
описей
Единицаы учета
Единицы хранения
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Формат А4 (297Х210)
__________________________________________________________________
(наименование вида фонодокументов)
Дата записи
Поступление
Выбытие
Наличие (остаток)
Номер описи
Наименование, номер, дата документа
Количество
Номер описи
Наименование, номер, дата докуме-нта
Количество
Количество
Единицы учета
Единицы хранения
Единицы учета
Единицы хранения
По данной описи
оригиналов
копий
оригиналов
копий
Единицы учета
Единицы хранения
оригиналов
копий
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
продолжение таблицы
Наличие (остаток)
Количество
По виду в целом
описей
единицы учета
Единицы хранения
оригиналов
копий
15
16
17
18
Формат А4 (297Х210)
______________________________________________________________
(наименование вида аудиовизуальных документов)
Дата записи
Поступление
Выбыти
Наличие (остаток)
Номер описи
Наименование, номер, дата документа
Количество
Номер описи
Наименование, номер, дата документа
Количество
Количество
Единицы учета
Единицы хранения
Единицы учета
Единицы хранения
по данной описи
по виду в целом
Единицы учета
Единицы хранения
Описей
Единицы учета
Единицы хранения
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Формат A4 (297Х210)
Приложение 33 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 12 марта 2019 года № 62
Форма
Реестр описей дел, документов
Порядковый номер
Номер архивного фонда
Номер и название описи
Количество единиц хранения
Крайние даты
Количество экземпляров
Примечание
всего
в том числе по личному составу
1
2
3
4
5
6
7
8
Итого на 1 января ___ года _________________________________________________ описей,
(цифрами и прописью)
в том числе поступило в _____ год __________________________________________ описей,
(цифрами и прописью)
выбыло в _____ год _______________________________________________________ описей.
(цифрами и прописью)
_______________________________________________________________________________
(наименование должности, фамилия, инициалы, подпись лица, составившего реестр)
__________
(дата)
Формат А4 (210Х297)
Приложение 34 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 12 марта 2019 года № 62
Форма
Инвентарная книга учета дел, документов, оформленных драгоценными металлами и камнями, имеющих в приложении драгоценные металлы и камни
Порядковый номер
Дата записи
Архивный фонд № ____
Опись №____
Дело №____
Заголовок дела
Описание оформления дела, предмета
Материал
Размер (вес)
Физическая сохранность
Подпись
Примечание
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Итого __________________________________________________________________ дел.
(цифрами и прописью)
____________________________________________________________________________
(наименование должности, фамилия, инициалы, подпись лица, заполнившего книгу)
______________
(дата)
Формат А4 (210Х297)
Приложение 35 к приказу
Министра культуры и спорта
Республики Казахстан
от 12 марта 2019 года № 62
Форма
Лист учета и описания документа, отнесенного к культурным ценностям
Регистрационный номер __________________________________________________________
Дата включения документа в Государственный реестр ________________________________

Форматы А4 (210Х297)
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 12 наурыздағы
№ 62 бұйрығына
29-қосымша
Нысан
Құжаттардың келіп түсуін есепке алу кітабы
Реттік нөмірі
Келіп түскен күні
Құжаттар келіп түскен ұйымның (адамның тегі, аты-жөнінің бас әріптері) атауы
Құжаттар қабылданған құжаттың аты, нөмірі және күні
Архивтік қордың атауы
Құжаттардың түсуінің соңғы даталарысы
Сақтау бірлігі немесе сипатталмаған құжаттар (парақтар) саны
Жай-күйінің қысқаша сипаттамасы
Архивтік қор тізімі бойынша келіп түскен құжаттарға берілген архивтік қор нөмірі
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Жиыны ______________ жылдарда______________________ сақтау бірлігі келіп түсті,
(санмен және жазумен)
оның ішінде: _________________________________________________________
__________________________________________________________
(архив жұмыскері лауазымының атауы, тегі, аты-жөні, қолтаңбасы)
_______
(күні)
Ескертпе: жалпы архивтерде құжаттардың қорытынды жазбада олардың көлемін көрсете отырып, барлық түрлеріне бірыңғай есепке алу кітабын жүргізуге жол беріледі
Форматы А3 (420 х 297)
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 12 наурыздағы
№ 62 бұйрығына
30-қосымша
Нысан
Қорлардың тізімі
Архивтік қордың нөмірі
Алғашқы келіп түскен күні
Архивтік қордың атауы
Шығарылғаны туралы белгі
Ескертпе
1
2
3
4
5
Жиыны ______ жылғы 1 қаңтарда ________________________________ архивтік қор,
(санмен және жазумен)
оның ішінде______ жылы _______________________ архивтік қор келіп түсті,
(санмен және жазумен)
______ жылы __________________________ архивтік қор шығарылды.
(санмен және жазумен)
___________________________________________________________
(архив жұмыскері лауазымының атауы, тегі, аты-жөні, қолтаңбасы)
______
(күні)
Форматы А4 (210Х297)
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 12 наурыздағы
№ 62 бұйрығына
31-қосымша
Нысан
Қор парағы
Әрбір архив қоры атауының соңғы даталары
Архивтік қордың атауы
1
2
Архивтік қордың алғашқы келіп түскен күні
Архивтік қордың орналасқан орны (архив атауы)
Архивтік қордың нөмірі
Архивтік қордың бұрынғы нөмірі
1
2
3
Сипаттамасы жоқ құжаттарды есепке алу
Жазба датасы
Келіп түсу
Шығу
Сақтау бірлігі (құжаттар. парақтарының) бар болуы (қалғаны)
Құжаттың атауы, нөмірі, күні
Сақтау бірлігінің (құжаттар, парақтар) саны
Құжаттың атауы, нөмірі, күні
Сақтау бірлігі (құжаттар, парақтар) саны
1
2
3
4
5
6
Сипаттамасы бар құжаттарды есепке алу
Жазба датасы
Келіп түсті
Шықты
Сақтау бірліктерінің бар болуы (қалдығы)
тізімдеменің нөмірі
жылы
тізімдеменің атауы немесе аннотациясы (құжаттардың қысқаша сипаттамасы)
сақтау бірліктерінің саны
тізімдеменің нөмірі
құжаттың атауы, нөмірі, күні
сақтау бірліктерінің саны
осы тізімдеме бойынша
жалпы қор бойынша
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
Форматы А4 (210Х297)
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 12 наурыздағы
№ 62 бұйрығына
32-қосымша
Нысан
Есепке алу парағы
___________________________________________________________
(кинофотобейнеқұжаттар түрінің атауы)
Жазбаның күні
Келіп түсу
Шығу
Бар болуы (қалғаны)
Тізімдеменің нөмірі
Құжаттың атауы, нөмірі, күні
Саны
Тізімдеменің нөмірі
Құжаттың атауы, нөмірі, күні
Саны
Саны
Есепке лау бірлігі
Сақтау бірлігі
Есепке алу бірлігі
Сақтау бірлігі
Осы тізімдеме бойынша
Жалпы түрі бойынша
Есепке алу бірлігі
Сақтау бірлігі
Тзімдемел
Есепке алу бірлігі
Сақтау бірлігі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Форматы А4 (210Х297)
_______________________________________
(фоноқұжаттар түрінің атауы)
Жазба датасы
Келіп түсу
Шығу
Бар болуы (қалғаны)
Тізімдеменің нөмірі
Құжаттың атауы, нөмірі, күні
Саны
Тізімдеменің нөмірі
Құжаттың атауы, нөмірі, күні
Саны
Саны
Есепке алу бірлігі
Сақтау бірлігі
Есепке алу бірлігі
Сақтау бірлігі
Осы тізімдеме бойынша
Түпнұсқа
Көшірме
Түпнұсқа
Көшірме
Есепке алу бірлігі
Сақтау бірлігі
Түпнұсқа
Көшірме
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
кестенің жалғасы
Бар болуы (қалғаны)
Саны
Жалпы түрі бойынша
Тізімдемелер
Есепке алу бірлігі
Сақтау бірлігі
Түпнұсқа
Көтшірме
15
16
17
18
Форматы А4 (210Х297)
_______________________________________
(аудиовизуалды құжаттар түрінің атауы)
Жазба датасы
Келіп түсу
Шығу
Бор болуы (қалғаны)
Тізімдеменің нөмірі
Құжаттың атауы, нөмірі, күні
Саны
Тізімдеменің нөмірі
Құжаттың атауы, нөмірі, күні
Саны
Саны
Есепке алу бірлігі
Сақтау бірлігі
Есепке алу бірлігі
Сақтау бірлігі
Осы тізімдеме бойынша
Жалпы түрі бойынша
Есепке алу бірлігі
Сақтау бірлігі
Тізімдеме
Есепке алу бірлігі
Сақтау бірлігі
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
13
14
Форматы А4 (210 х 297)
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 12 наурыздағы
№ 62 бұйрығына
33-қосымша
Нысан
Істер, құжаттар тізімдемелерінің тізілімі
Реттік нөмірі
Архивтік қордың нөмірі
Тізімдеменің нөмірі мен атауы
Сақтау бірлігінің саны
Соңғы даталары
Даналар саны
Ескертпе
барлығы
оның ішінде жеке құрам бойынша
1
2
3
4
5
6
7
8
Жиыны ________жылғы 1 қаңтарда _________________________________тізімдеме,
(санмен және жазумен)
оның ішінде _____ жылы _________________________тізімдеме келіп түсті,
(санмен және жазумен)
_____ жылы _______________________тізімдеме шығарылды.
(санмен және жазумен)
____________________________________________________________________
(реестрді құрастырған тұлға лауазымының атауы, тегі, аты-жөні, қолтаңбасы)
___________
(күні)
Форматы А4 (210 х 297)
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 12 наурыздағы
№ 62 бұйрығына
34-қосымша
Нысан
Құнды металдармен және тастармен безендірілген, қосымшасында құнды металдары және тастары бар істерді, құжаттарды есепке алатын түгендеу кітабы
Реттік нөмірі
Жазбаның күні
№___архивтік қор
№___ тізімдеме
№___ іс
Істің тақырыбы
Істі, затты ресімдеу сипаты
Материал
Көлемі (салмағы)
Физикалық сақталуы
Қолы
Ескертпе
1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Жиыны ____________________________________________________ іс.
(санмен және жазумен)
___________________________________________________
(кітапты толтырған тұрғаның тегі, аты-жөні, қолтаңбасы)
__________
(күні)
Форматы А4 (210 х 297)
Қазақстан Республикасы
Мәдениет және спорт
министрінің
2019 жылғы 12 наурыздағы
№ 62 бұйрығына
35-қосымша
Нысан
Мәдени құндылықтарға жататын құжатты есепке алу және сипаттау парағы
Тіркеу нөмірі
_________________________________________________________________________
Құжаттың Мемлекеттік тізілімге енгізген датасы
_______________________________________________