О внесении изменений в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 19 декабря 2015 года № 227 "Об утверждении форм, сроков и периодичности предоставления ликвидационной комиссией добровольно и принудительно ликвидируемых банков отчетов и дополнительной информации"
Постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 2 мая 2019 года № 71. Зарегистрировано в Министерстве юстиции Республики Казахстан 16 мая 2019 года № 18683. Утратило силу постановлением Правления Агентства Республики Казахстан по регулированию и развитию финансового рынка от 14 декабря 2020 года № 116.
Сноска. Утратило силу постановлением Правления Агентства РК по регулированию и развитию финансового рынка от 14.12.2020 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В целях совершенствования нормативных правовых актов Республики Казахстан Правление Национального Банка Республики Казахстан ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Внести в постановление Правления Национального Банка Республики Казахстан от 19 декабря 2015 года № 227 "Об утверждении форм, сроков и периодичности предоставления ликвидационной комиссией добровольно и принудительно ликвидируемых банков отчетов и дополнительной информации" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13057, опубликовано 26 февраля 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в заголовок внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
в абзац первый пункта 1 внесено изменение на государственном языке, текст на русском языке не меняется;
Отчет о состоянии обязательств ликвидируемого банка по форме согласно приложению 3 изложить в редакции согласно приложению 1 к настоящему постановлению;
Отчет о расходах, произведенных ликвидационной комиссией ликвидируемого банка, по форме согласно приложению 11 изложить в редакции согласно приложению 2 к настоящему постановлению;
Реестр требований кредиторов, включенных в промежуточный ликвидационный баланс ликвидируемого банка, по форме согласно приложению 26 изложить в редакции согласно приложению 3 к настоящему постановлению;
Изменения и (или) дополнения в реестр требований кредиторов, включенных в промежуточный ликвидационный баланс ликвидируемого банка, по форме согласно приложению 28 изложить в редакции согласно приложению 4 к настоящему постановлению.

"Ерікті түрде және мәжбүрлеп таратылатын банктердің тарату комиссиясының есептері мен қосымша ақпаратының нысандарын, ұсыну мерзімдерін және кезеңділігін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2015 жылғы 19 желтоқсандағы № 227 қаулысына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2019 жылғы 2 мамырдағы № 71 қаулысы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 16 мамырда № 18683 болып тіркелді. Күші жойылды - Қазақстан Республикасы Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының 2020 жылғы 14 желтоқсандағы № 116 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды – ҚР Қаржы нарығын реттеу және дамыту агенттігі Басқармасының 14.12.2020 № 116 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерін жетілдіру мақсатында Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің Басқармасы ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. "Ерікті түрде және мәжбүрлеп таратылатын банктердің тарату комиссиясының есептері мен қосымша ақпаратының нысандарын, ұсыну мерзімдерін және кезенділігін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкі Басқармасының 2015 жылғы 19 желтоқсандағы № 227 қаулысына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13057 болып тіркелген, 2016 жылғы 26 ақпанда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынандай өзгерістер енгізілсін:
тақырыбы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"Ерікті және мәжбүрлеп таратылатын банктердің тарату комиссиясының есеп және қосымша ақпарат беру нысандарын, мерзімдері мен кезеңділігін бекіту туралы";
1-тармақтың бірінші абзацы мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтіні өзгермейді:
"1. Ерікті және мәжбүрлеп таратылатын банктердің (бұдан әрі – таратылатын банк) тарату комиссиялары беретін есеп және қосымша ақпарат берудің мынадай нысандары бекітілсін:";
3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Таратылатын банк міндеттемелерінің жай-күйі туралы есеп осы қаулыға 1-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
11-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Таратылатын банктің тарату комиссиясы жасаған шығыстар туралы есеп осы қаулыға 2-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
26-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Таратылатын банктің аралық тарату балансына енгізілген кредиторлар талаптарының тізілімі осы қаулыға 3-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын;
28-қосымшаға сәйкес нысан бойынша Таратылатын банктің аралық тарату балансына енгізілген кредиторлар талаптарының тізіліміне өзгерістер және (немесе) толықтырулар осы қаулыға 4-қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.

2. Департаменту надзора за банками (Кизатов О.Т.) в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) совместно с Юридическим департаментом (Сарсенова Н.В.) государственную регистрацию настоящего постановления в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего постановления его направление на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего постановления на официальном интернет-ресурсе Национального Банка Республики Казахстан после его официального опубликования;
4) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего постановления представление в Юридический департамент сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 2), 3) настоящего пункта и пунктом 3 настоящего постановления.
3. Управлению по защите прав потребителей финансовых услуг и внешних коммуникаций (Терентьев А.Л.) обеспечить в течение десяти календарных дней после государственной регистрации настоящего постановления направление его копии на официальное опубликование в периодические печатные издания.
4. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя Председателя Национального Банка Республики Казахстан Смолякова О.А.
5. Настоящее постановление вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель
Национального Банка
Е. Досаев
"СОГЛАСОВАНО"
Комитет по статистике
Министерства национальной экономики
Республики Казахстан
Айдапкелов Н.С.
"11 " марта 2019 года
Приложение 1
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 2 мая 2019 года № 71
Приложение 3
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 19 декабря 2015 года № 227
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о состоянии обязательств ликвидируемого банка
Отчетный период: на "___" _________________20__ года
Индекс: F3-LKB
Периодичность: ежемесячная, полугодовая, годовая
Представляют: ликвидационные комиссии добровольно и принудительно ликвидируемых банков
Куда представляется форма: Национальный Банк Республики Казахстан
Срок представления:
ежемесячного отчета:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений – не позднее 6 (шестого) числа месяца, следующего за отчетным;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений – не позднее 8 (восьмого) числа месяца, следующего за отчетным;
отчета за первое полугодие:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений – не позднее 6 (шестого) июля;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений – не позднее 8 (восьмого) июля;
годового отчета:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений – не позднее 25 (двадцать пятого) января года, следующего за отчетным;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений – не позднее 30 (тридцатого) января года, следующего за отчетным.
Форма
________________________________________________________________
(наименование ликвидируемого банка)
по состоянию на 01 __________ 20 ___ года
Вид обязательства
На дату утверждения реестра требований кредиторов
На предыдущую отчетную дату
На отчетную дату
Изменения
по сравнению с данными на дату утверждения реестра требований кредиторов
по сравнению с данными на дату предыдущего отчета
1
2
3
4
5

2. Банктерді қадағалау департаменті (Қизатов О.Т.) Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) Заң департаментімен (Сәрсенова Н.В.) бірлесіп осы қаулыны Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулы мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына ресми жариялау және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне енгізу үшін жіберуді;
3) осы қаулыны ресми жарияланғаннан кейін Қазақстан Республикасы Ұлттық Банкінің ресми интернет-ресурсына орналастыруды;
4) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде Заң департаментіне осы қаулының осы тармағының 2), 3) тармақшаларында және 3-тармағында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді ұсынуды қамтамасыз етсін.
3. Қаржылық қызметтерді тұтынушылардың құқықтарын қорғау және сыртқы коммуникациялар басқармасы (Терентьев А.Л.) осы қаулы мемлекеттік тіркелгеннен кейін күнтізбелік он күн ішінде оның көшірмесін мерзімді баспасөз басылымдарында ресми жариялауға жіберуді қамтамасыз етсін.
4. Осы қаулының орындалуын бақылау Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі Төрағасының орынбасары О.А. Смоляковқа жүктелсін.
5. Осы қаулы алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ұлттық Банк
Төрағасы
Е. Досаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрлігінің
Статистика комитеті
Н. Айдапкелов
2019 жылғы "11" наурыздағы
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2019 жылғы 2 мамырдағы
№ 71 қаулысына
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2015 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 227 қаулысына
3-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан Таратылатын банк міндеттемелерінің жай-күйі туралы есеп Есепті кезең: 20__ жылғы "___" _________ жағдай бойынша
Индекс: F3-LKB
Кезеңділігі: ай сайын, жартыжылдық, жылдық
Ұсынатындар: ерікті және мәжбүрлеп таратылатын банктердің тарату комиссиялары
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
Ұсыну мерзімі:
ай сайынғы есеп:
тарату комиссиясының бөлімшелері болмаған жағдайда – есепті айдан кейінгі айдың 6 (алтысынан) кешіктірмей;
тарату комиссиясының бөлімшелері болған жағдайда – есепті айдан кейінгі айдың 8 (сегізінен) кешіктірмей;
бірінші жартыжылдық үшін есеп:
тарату комиссиясының бөлімшелері болмаған жағдайда – 6 (алтыншы) шілдеден кешіктірмей;
тарату комиссиясының бөлімшелері болған жағдайда – 8 (сегізінші) шілдеден кешіктірмей;
жылдық есеп:
тарату комиссиясының бөлімшелері болмаған жағдайда – есепті айдан кейінгі жылдың 25 (жиырма бесінші) қаңтарынан кешіктірмей;
тарату комиссиясының бөлімшелері болған жағдайда – есепті жылдан кейінгі жылдың 30 (отызыншы) қаңтарынан кешіктірмей.
Нысан
20 ___ жылғы 1 __________ жағдай бойынша ___________________________________ (таратылатын банктің атауы)
Міндеттеме түрі
Кредиторлар талаптарының тізілімі бекітілген күні
Өткен есепті күні
Есепті күні
Өзгерістер
кредиторлар талаптарының тізілімі бекітілген күніндегі деректермен салыстырғанда
өткен есеп күніндегі деректермен салыстырғанда
1
2
3
4
5

6 (графа 5 – графа 3)
7 (графа 5 – графа 4)
1.
Обязательства перед кредиторами в соответствии с реестром требований кредиторов, утвержденным Национальным Банком Республики Казахстан в соответствии с пунктом 4 статьи 73 Закона Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан" (далее – реестр требований кредиторов) в разрезе каждой очереди требований кредиторов
2.
Обязательства перед другими кредиторами, не включенными в реестр требований кредиторов
3.
Текущая задолженность ликвидационного производства, в том числе:
3.1
перед работниками ликвидационной комиссии по оплате труда
3.2
задолженность ликвидационной комиссии банка по текущим налогам и другим обязательным платежам в бюджет
3.3
прочая задолженность
4.
Прочая кредиторская задолженность, в том числе невостребованная кредиторская задолженность
Итого обязательств
продолжение таблицы:
Погашено за отчетный период (месяц, год), в том числе:
Примечание
деньгами
имуществом
зачетом взаимных требований
перечислением на депозит нотариуса
8
9
10
11
12
Председатель ликвидационной комиссии (на период его отсутствия - лицо, его замещающее)
__________________________________________________________________ _____________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)                   (подпись)
Главный бухгалтер
__________________________________________________________________ _____________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)                   (подпись)
Исполнитель
__________________________________________________________________ _____________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)             (подпись)
Телефон: ______________
Дата подписания отчета "___" __________ 20 __ года
Место печати
Примечание: пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных, приведено в приложении к настоящей форме
Приложение
к форме отчета о
состоянии обязательств
ликвидируемого банка
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
Отчет о состоянии обязательств ликвидируемого банка
Глава 1. Общее положение
1. Настоящее пояснение (далее – Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы "Отчет о состоянии обязательств ликвидируемого банка" (далее – Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 74-4 Закона Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан".
3. Ежемесячный отчет составляется за январь, февраль, март, апрель, май, июль, август, сентябрь, октябрь, ноябрь. Отчетной датой ежемесячного отчета является первое число месяца, следующего за отчетным. Предыдущей отчетной датой для ежемесячного отчета является отчетная дата предыдущего отчета.
Полугодовой отчет представляется за первое полугодие. Отчетной датой полугодового отчета является 1 (первое) июля года.
Отчетной датой годового отчета является 1 (первое) января года, следующего за отчетным. Предыдущей отчетной датой для годового отчета является отчетная дата предыдущего годового отчета.

6 (5-баған – 3-баған)
7 (5-баған – 4-баған)
1.
Кредиторлар талаптарының әрбір кезегі бөлігінде Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 73-бабының 4-тармағына сәйкес бекіткен кредиторлар талаптарының тізіліміне (бұдан әрі - кредиторлар талаптарының тізілімі) сәйкес кредиторлардың алдындағы міндеттемелер
2.
Кредиторлар талаптарының тізіліміне енгізілмеген басқа кредиторлардың алдындағы міндеттемелер
3.
Тарату өндірісінің ағымдағы берешегі, оның ішінде:
3.1
тарату комиссиясы қызметкерлерінің алдында еңбекақы төлеу бойынша
3.2
ағымдағы салық және бюджетке төленетін басқа да міндетті төлемдер бойынша банктің тарату комиссиясының берешегі
3.3
басқа берешек
4.
Басқа кредиторлық берешек, оның ішінде талап етілмеген кредиторлық берешек
Міндеттемелер жиынтығы
кестенің жалғасы:
Есепті кезең үшін (ай, жыл) өтелген, оның ішінде:
Ескерту
ақшамен
мүлікпен
өзара талаптарды есепке алу
нотариустың депозитіне аударумен
8
9
10
11
12
Тарату комиссиясының төрағасы (ол болмаған кезеңде – оның орнындағы тұлға)
_______________________________________________ _____________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)             (қолы)
Бас бухгалтер
_______________________________________________ _____________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)             (қолы)
Орындаушы
_______________________________________________ _____________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса) (қолы)
Телефоны: ______________
Есепке қол қойылған күн 20 __ жылғы "___" __________
Мөр орны
Ескерту: әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме осы нысанға қосымшада келтірілген
Таратылатын банк
міндеттемелерінің
жай-күйі туралы
есеп нысанына
қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме Таратылатын банк міндеттемелерінің жай-күйі туралы есеп
1-тарау. Жалпы ереже
1. Осы түсіндірме (бұдан әрі – Түсіндірме) "Таратылатын банк міндеттемелерінің жай-күйі туралы есеп" нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 74-4-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Ай сайынғы есеп қаңтар, ақпан, наурыз, сәуір, мамыр, шілде, тамыз, қыркүйек, қазан, қараша үшін жасалады. Есепті айдан кейінгі айдың бірінші күні ай сайынғы есептің есепті күні болып табылады. Ай сайынғы есеп үшін өткен есепті күн өткен есептің есепті күні болып табылады.
Жартыжылдық есеп бірінші жартыжылдық үшін ұсынылады. Жартыжылдық есептің есепті күні жылдың 1 (бірінші) шілдесі болып табылады.
Жылдық есептің есепті күні есепті жылдан кейінгі жылдың 1 (бірінші) қаңтары болып табылады. Өткен есепті жылдың есепті күні жылдық есеп үшін өткен есепті жыл болып табылады.

4. Единица измерения, используемая при составлении отчетности, устанавливается в тысячах тенге. Сумма менее 500 (пятисот) тенге округляется до 0 (нуля), а сумма, равная 500 (пятистам) тенге и выше, округляется до 1000 (тысячи) тенге.
5. Форму подписывает председатель ликвидационной комиссии (на период его отсутствия – лицо, его замещающее), главный бухгалтер и исполнитель.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
6. При составлении отчета за первое полугодие отчет по данной форме составляется отдельно за июнь и отдельно за полугодие.
7. При составлении годового отчета отчет по данной форме составляется отдельно за декабрь и отдельно за календарный год.
8. В графе 2 указывается вид обязательства согласно реестру требований кредиторов.
9. В графе 3 указываются обязательства по состоянию на дату утверждения реестра требований кредиторов.
10. В графе 4 указываются обязательства по состоянию на предыдущую отчетную дату.
11. В графе 5 указываются обязательства по состоянию на отчетную дату.
12. В графе 6 указываются изменения по обязательствам по сравнению с данными на дату утверждения реестра требований кредиторов, представляющие собой разницу между графами 5 и 3.
13. В графе 7 указываются изменения по обязательствам по сравнению с данными на дату предыдущего отчета, представляющие собой разницу между графами 5 и 4.
14. В графе 8 указывается погашение обязательства за отчетный период (месяц, год) деньгами.
15. В графе 9 указывается погашение обязательства за отчетный период (месяц, год) имуществом (указывается балансовая стоимость имущества, переданного в погашение обязательств ликвидируемого банка).
16. В графе 10 указывается погашение обязательства за отчетный период (месяц, год) посредством проведения зачета взаимных требований.
17. В графе 11 указывается погашение обязательства за отчетный период (месяц, год) посредством перечисления на депозит нотариуса.
18. В графе 12 указывается иная дополнительная информация.
Приложение 2
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 2 мая 2019 года № 71
Приложение 11
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 19 декабря 2015 года № 227
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Отчет о расходах, произведенных ликвидационной комиссией ликвидируемого банка
Отчетный период: на "___" _________________ 20__года
Индекс: F11-LKB
Периодичность: ежемесячная, полугодовая, годовая
Представляют: ликвидационные комиссии добровольно и принудительно ликвидируемых банков
Куда представляется форма: Национальный Банк Республики Казахстан
Срок представления:
ежемесячный отчет:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 6 (шестого) числа месяца, следующего за отчетным;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 8 (восьмого) числа месяца, следующего за отчетным;
отчет за первое полугодие:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 6 (шестого) июля;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 8 (восьмого) июля;
годовой отчет:
при отсутствии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 25 (двадцать пятого) января года, следующего за отчетным;
при наличии у ликвидационной комиссии подразделений - не позднее 30 (тридцатого) января года, следующего за отчетным.
Форма
_______________________________________________________________
(наименование ликвидируемого банка)

4. Есептілікті жасау кезінде пайдаланылатын өлшем бірлігі мың теңгемен белгіленеді. 500 (бес жүз) теңгеден кем сома нөлге дейін дөңгелектенеді, ал 500 (бес жүзге) тең және одан жоғары сома 1000 (мың теңгеге) дейін дөңгелектенеді.
5. Нысанға тарату комиссиясының төрағасы (ол болмаған кезде – оның орнындағы тұлға), бас бухгалтер және орындаушы қол қояды.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
6. Бірінші жартыжылдыққа есепті жасау кезінде осы нысан бойынша есеп маусым үшін жеке және жартыжылдық үшін жеке жасалады.
7. Жылдық есепті жасау кезінде осы нысан бойынша есеп желтоқсан үшін жеке және күнтізбелік жыл үшін жеке жасалады.
8. 2-бағанда кредиторлар талаптарының тізіліміне сәйкес міндеттемелердің түрі көрсетіледі.
9. 3-бағанда кредиторлар талаптарының тізілімі бекітілген күндегі жағдай бойынша міндеттемелер көрсетіледі.
10. 4-бағанда өткен есепті күндегі жағдай бойынша міндеттемелер көрсетіледі.
11. 5-бағанда есепті күндегі жағдай бойынша міндеттемелер көрсетіледі.
12. 6-бағанда кредиторлар талаптарының тізілімі бекітілген күндегі деректермен салыстырғанда 5 және 3-бағандар арасындағы айырма болып табылатын өзгеруі көрсетіледі.
13. 7-бағанда өткен есепті күніндегі деректермен салыстырғанда міндеттемелер 5 және 4-бағандар арасындағы айырма болып табылатын өзгеруі көрсетіледі.
14. 8-бағанда есепті кезең (ай, жыл) үшін міндеттеменің өтелгені ақшамен көрсетіледі.
15. 9-бағанда есепті кезең (ай, жыл) үшін (таратылатын банктің міндеттемелерін өтеуге берілген мүліктің баланстық құны) көрсетіледі.
16. 10-бағанда есепті кезең (ай, жыл) үшін өзара талаптарды есепке алу арқылы міндеттемені өтеу көрсетіледі.
17. 11-бағанда есепті кезең (ай, жыл) үшін нотариустың депозитіне аудару арқылы міндеттемені өтеу көрсетіледі.
18. 12-бағанда басқа да қосымша ақпарат көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2019 жылғы 2 мамырдағы
№ 71 қаулысына
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2015 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 227 қаулысына
11-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан Таратылатын банктің тарату комиссиясы жасаған шығыстар туралы есеп Есепті кезең: 20__ жылғы "___" ___________ жағдай бойынша
Индекс: F11-LKB
Кезеңділігі: ай сайын, жартыжылдық, жылдық
Ұсынатындар: ерікті және мәжбүрлеп таратылатын банктердің тарату комиссиялары
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
Ұсыну мерзімі:
ай сайынғы есеп:
тарату комиссиясының бөлімшелері болмаған жағдайда – есепті айдан кейінгі айдың 6 (алтысынан) кешіктірмей;
тарату комиссиясының бөлімшелері болған жағдайда – есепті айдан кейінгі айдың 8 (сегізінен) кешіктірмей;
бірінші жартыжылдық үшін есеп:
тарату комиссиясының бөлімшелері болмаған жағдайда – 6 (алтыншы) шілдеден кешіктірмей;
тарату комиссиясының бөлімшелері болған жағдайда – 8 (сегізінші) шілдеден кешіктірмей;
жылдық есеп:
тарату комиссиясының бөлімшелері болмаған жағдайда – есепті айдан кейінгі жылдың 25 (жиырма бесінші) қаңтарынан кешіктірмей;
тарату комиссиясының бөлімшелері болған жағдайда – есепті жылдан кейінгі жылдың 30 (отызыншы) қаңтарынан кешіктірмей.
Нысан

3.30
Услуги по обслуживанию банковского счета, переводам и платежам денег, осуществленным без открытия банковского счета
3.31
Услуги по научно-технической обработке документов и сдаче их в архив
3.32
Оплата сбора за регистрацию ликвидации
3.33
Коллекторские услуги
4.
Расходы по приобретению товарно-материальных ценностей
4.1
Расходы для содержания офисного оборудования в рабочем состоянии
4.2
Расходы для содержания транспортных средств
4.3
Расходы для содержания помещений
4.4
Расходы для приобретения бумажной и бланочной продукции
4.5
Расходы на приобретение канцелярских товаров
4.6
Расходы на приобретение горюче-смазочных материалов
5.
Командировочные расходы
6.
Прочие расходы
7.
Непредвиденные расходы
Итого за месяц
Всего за год
Председатель ликвидационной комиссии (на период его отсутствия - лицо, его замещающее)
__________________________________________________________________ _____________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)             (подпись)
Главный бухгалтер
__________________________________________________________________ _____________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)             (подпись)
Исполнитель
__________________________________________________________________ _____________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)       (подпись)
Телефон: ______________
Дата подписания отчета "___" __________ 20 __ года
Место печати
Примечание: пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных, приведено в приложении к настоящей форме
Приложение
к форме отчета о расходах,
произведенных ликвидационной
комиссией ликвидируемого банка
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
Отчет о расходах, произведенных ликвидационной комиссией ликвидируемого банка
Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение (далее - Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы "Отчет о расходах, произведенных ликвидационной комиссией ликвидируемого банка" (далее - Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 74-4 Закона Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республики Казахстан".
3. Ежемесячный отчет составляется за январь, февраль, март, апрель, май, июль, август, сентябрь, октябрь, ноябрь. Отчетной датой ежемесячного отчета является первое число месяца, следующего за отчетным. Предыдущей отчетной датой для ежемесячного отчета является отчетная дата предыдущего отчета.
Полугодовой отчет представляется за первое полугодие. Отчетной датой полугодового отчета является 1 (первое) июля года.
Отчетной датой годового отчета является 1 (первое) января года, следующего за отчетным. Предыдущей отчетной датой для годового отчета является отчетная дата предыдущего годового отчета.

3.30
Банк шотына қызмет көрсету, банк шотын ашпай жүзеге асырылған ақша аударымдары мен төлемдері бойынша қызмет
3.31
Құжаттарды ғылыми-техникалық өңдеу және оларды мұрағатқа тапсыру қызметі
3.32
Таратуды тіркеу үшін алым төлеу
3.33
Коллекторлық қызмет
4.
Тауарлық-материалдық құндылықтарды сатып алу шығыстары
4.1
Офис жабдықтарын жұмыс бабында ұстау шығыстары
4.2
Көлік құралдарын ұстау шығыстары
4.3
Үй-жайларды ұстау шығыстары
4.4
Қағаз және бланкілік өнімдерін сатып алу шығыстары
4.5
Кеңсе тауарларын сатып алу шығыстары
4.6
Жанар-жағар май материалдарын сатып алу шығыстары
5.
Іссапар шығыстары
6.
Өзге шығыстар
7.
Болжанбаған шығыстар
Бір айдың жиынтығы
Жыл ішінде барлығы
Тарату комиссиясының төрағасы (ол болмаған кезеңде – оның орнындағы тұлға)
_______________________________________________ _____________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)             (қолы)
Бас бухгалтер
_______________________________________________ _____________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)             (қолы)
Орындаушы
_______________________________________________ _____________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса) (қолы)
Телефоны: ______________
Есепке қол қойылған күн 20 __ жылғы "___" __________
Мөр орны
Ескерту: әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме осы нысанға қосымшада келтірілген
Таратылатын банктің
тарату комиссиясы жасаған
шығыстар туралы есеп
нысанына
қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме Таратылатын банктің тарату комиссиясы жасаған шығыстар туралы есеп
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме (бұдан әрі – Түсіндірме) "Таратылатын банктің тарату комиссиясы жасаған шығыстар туралы есеп" нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 74-4-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Ай сайынғы есеп қаңтар, ақпан, наурыз, сәуір, мамыр, маусым, шілде, тамыз, қыркүйек, қазан, қараша үшін жасалады. Есепті айдан кейінгі айдың бірінші күні ай сайынғы есептің есепті күні болып табылады. Ай сайынғы есеп үшін өткен есепті күн өткен есептің есепті күні болып табылады.
Жартыжылдық есеп бірінші жартыжылдық үшін ұсынылады. Жартыжылдық есептің есепті күні жылдың 1 (бірінші) шілдесі болып табылады.
Жылдық есептің есепті күні есепті жылдан кейінгі жылдың 1 (бірінші) қаңтары болып табылады. өткен есепті жылдың есепті күні жылдық есеп үшін өткен есепті күн болып табылады.

4. Форму подписывает председатель ликвидационной комиссии (на период его отсутствия - лицо, его замещающее), главный бухгалтер и исполнитель.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
5. При составлении отчета за первое полугодие отчет по данной форме составляется за июнь и с подведением итоговых данных за полугодие.
6. При составлении годового отчета отчет по данной форме составляется за декабрь и с подведением итоговых данных за год.
7. В графе 2 указывается наименование расходов, произведенных ликвидационной комиссией ликвидируемого банка.
8. В графе 3 указывается сумма расходов согласно смете ликвидационных расходов, утвержденной комитетом кредиторов (согласованной Национальным Банком Республики Казахстан).
9. В графе 4 указывается сумма фактически произведенных расходов.
10. В графе 5 указываются изменения по расходам, произведенным ликвидационной комиссией ликвидируемого банка, представляющие собой разницу граф 4 и 3.
11. Строка 1.1.3 заполняется только ликвидационной комиссией добровольно ликвидируемого банка.
Приложение 3
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 2 мая 2019 года № 71
Приложение 26
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 19 декабря 2015 года № 227
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Реестр требований кредиторов, включенных в промежуточный ликвидационный баланс ликвидируемого банка
Отчетный период: на "___" _________________ 20__года
Индекс: F21-LKB
Периодичность: разовая
Представляют: ликвидационные комиссии добровольно и принудительно ликвидируемых банков
Куда представляется форма: Национальный Банк Республики Казахстан
Срок представления: в течение 5 (пяти) рабочих дней с даты истечения срока составления промежуточного ликвидационного баланса
"Утвержден"
(подпись)
"__" _________ 20__ года
место печати
Форма
_________________________________________________________
(наименование ликвидируемого банка)

4. Нысанға Тарату комиссиясының төрағасы (ол болмаған кезде – оның орнындағы тұлға), бас бухгалтер және орындаушы қол қояды.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
5. Бірінші жартыжылдыққа есепті жасау кезінде осы нысан бойынша есеп маусым үшін және жартыжылдыққа жиынтық деректерді қорытындылай отырып жасалады.
6. Жылдық есепті жасау кезінде осы нысан бойынша есеп желтоқсан үшін және күнтізбелік жыл үшін жиынтық деректерді қорытындылай отырып жасалады
7. 2-бағанда таратылатын банктің тарату комиссиясы жұмсаған шығыстардың атауы көрсетіледі.
8. 3-бағанда кредиторлар комитеті бекіткен (Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкімен келісілген) тарату шығыстары сметасына сәйкес шығыстар сомасы көрсетіледі.
9. 4-бағанда нақты жұмсалған шығыстар сомасы көрсетіледі.
10. 5-бағанда таратылатын банктің тарату комиссиясы жұмсаған шығыстар бойынша, 4 және 3-бағандардың айырмасын білдіретін өзгерістер көрсетіледі.
11. 1.1.3-жол ерікті таратылатын банктің тек тарату комиссиясы толтырады.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2019 жылғы 2 мамырдағы
№ 71 қаулысына
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2015 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 227 қаулысына
26-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан Таратылатын банктің аралық тарату балансына енгізілген кредиторлар талаптарының тізілімі Есепті кезең: 20__жылғы "___" _________________
Индекс: F21-LKB
Кезеңділігі: біржолғы
Ұсынатындар: ерікті және мәжбүрлеп таратылатын банктердің тарату комиссиялары
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
Ұсыну мерзімі: аралық тарату балансын жасау мерзімі өткен күннен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде
"Бекітілді"
(қолы)
20__ жылғы "__" _________
мөр орны
Нысан

1+2+3+4+5+6+7+8+9+10
продолжение таблицы:
Наименования документов, послуживших основанием для признания требований кредитора
Ответ, направленный кредитору о признании его требования
Примечание
дата
номер
7
8
9
10
Председатель ликвидационной комиссии (на период его отсутствия - лицо, его замещающее)
__________________________________________________________________ _____________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)             (подпись)
Главный бухгалтер
__________________________________________________________________ _____________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)             (подпись)
Исполнитель
__________________________________________________________________ _____________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)       (подпись)
Телефон: ______________
Дата подписания отчета "___" __________ 20__ года
Место печати
Примечание: пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных, приведено в приложении к настоящей форме
Приложение
к форме реестра требований
кредиторов, включенных в
промежуточный ликвидационный
баланс ликвидируемого банка
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
Реестр требований кредиторов, включенных в промежуточный ликвидационный баланс ликвидируемого банка
Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение (далее – Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы "Реестр требований кредиторов, включенных в промежуточный ликвидационный баланс ликвидируемого банка" (далее – Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 74-4 Закона Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республики Казахстан".
3. Форма представляется в Национальный Банк Республики Казахстан в 2 (двух экземплярах) вместе с промежуточным ликвидационным балансом.
4. Форму подписывает председатель ликвидационной комиссии (на период его отсутствия – лицо, его замещающее), главный бухгалтер и исполнитель.
5. Форма прошнуровывается, пронумеровывается и на оборотной стороне последнего листа Формы делается запись "Пронумеровано и прошнуровано _____ листов".
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
6. Форма заполняется в разрезе головного офиса ликвидируемого банка и подразделений ликвидационной комиссии.
7. В графе 2 указывается наименование кредиторов (в порядке очередности).
8. В графе 3 указываются номер и дата протокола ликвидационной комиссии о признании требований кредиторов ликвидационной комиссией банка.
9. В графах 4 и 5 указывается информация о требованиях, признанных ликвидационной комиссией в национальной и иностранной валютах.

1+2+3+4+5+6+7+8+9+10
кестенің жалғасы:
Кредитор талаптарын тануға негіз болған құжаттардың атаулары
Кредиторға оның талабының танылғаны туралы жіберілген жауап
Ескерту
күні
нөмірі
7
8
9
10
Тарату комиссиясының төрағасы (ол болмаған кезеңде – оның орнындағы тұлға)
_______________________________________________ _____________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)             (қолы)
Бас бухгалтер
_______________________________________________ _____________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)             (қолы)
Орындаушы
_______________________________________________ _____________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса) (қолы)
Телефоны: ______________
Есепке қол қойылған күн 20 __ жылғы "___" __________
Мөр орны
Ескерту: әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме осы нысанға қосымшада келтірілген
Таратылатын банктің
аралық тарату балансына
енгізілген кредиторлар
талаптарының
тізілімі нысанына
қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме Таратылатын банктің аралық тарату балансына енгізілген кредиторлар талаптарының тізілімі
1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме (бұдан әрі – Түсіндірме) "Таратылатын банктің аралық тарату балансына енгізілген кредиторлар талаптарының тізілімі" нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 74-4-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Нысан Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне аралық тарату балансымен бірге 2 (екі данада) ұсынылады.
4. Нысанға тарату комиссиясының төрағасы (ол болмаған кезеңде – оның орнындағы тұлға), бас бухгалтер және орындаушы қол қояды.
5. Нысан тігіледі, нөмірленеді және Нысанның соңғы парағының сыртқы жағына "____ парақ тігілді және нөмірленді" деген жазба жазылады.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
6. Нысан таратылатын банктің бас офисі мен тарату комиссиясының бөлімшелері бөлігінде толтырылады.
7. 2-бағанда кредиторлардың атауы (кезектілік тәртібімен) көрсетіледі.
8. 3-бағанда банктің тарату комиссиясының кредиторлар талаптарының танылғаны туралы тарату комиссиясы хаттамасының нөмірі мен күні көрсетіледі.
9. 4 және 5-бағандарда тарату комиссиясымен танылған ұлттық және шетел валюталарындағы талаптар туралы ақпарат көрсетіледі.

10. В графе 6 указывается номер балансовых счетов.
11. В графе 7 указываются наименования документов, послуживших основанием для признания требований кредитора ликвидационной комиссией.
12. В графах 8 и 9 указывается ответ, направленный кредитору о признании его требований (дата и номер).
13. В графе 10 указывается иная дополнительная информация о реестре требований кредиторов, включенных в промежуточный ликвидационный баланс ликвидируемого банка.
Приложение 4
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 2 мая 2019 года № 71
Приложение 28
к постановлению Правления
Национального Банка
Республики Казахстан
от 19 декабря 2015 года № 227
Форма, предназначенная для сбора административных данных
Изменения и (или) дополнения в реестр требований кредиторов, включенных в промежуточный ликвидационный баланс ликвидируемого банка
Отчетный период: на "___" _________________ 20__года
Индекс: F23-LKB
Периодичность: в случаях изменений показателей данных
Представляют: ликвидационные комиссии добровольно и принудительно ликвидируемых банков
Куда представляется форма: Национальный Банк Республики Казахстан
Срок представления: в течение 5 (пяти) рабочих дней с даты истечения срока составления промежуточного ликвидационного баланса
"Утверждены"
(подпись)
"___"___________ 20 __ года
место печати
Форма
____________________________________________________________
(наименование ликвидируемого банка)
по состоянию на 01 __________ 20 ___ года
Наименование кредиторов (в порядке очередности в соответствии с реестром требований кредиторов, утвержденным Национальным Банком Республики Казахстан в соответствии с пунктом 4 статьи 73 Закона Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республике Казахстан" (далее – реестр требований кредиторов) и в разрезе каждой очереди требований кредиторов)
Сумма согласно предыдущему утвержденному реестру требований кредиторов
в национальной валюте (в тенге)
в иностранной валюте
доллары США
евро
российские рубли
иная иностранная валюта
1
2
3
4
продолжение таблицы:
Требования, подлежащие изменению либо дополнению
номер и дата протокола ликвидационной комиссии
сумма с учетом изменений либо дополнений
Номер балансового счета
в национальной валюте (в тенге)
в иностранной валюте
доллары США
евро
российские рубли
иная иностранная валюта
5
6
7
8
продолжение таблицы:
Возникшая разница (между графой 6 или 7 и графой 3 или 4 соответственно)
Основание внесения изменений и (или) дополнений (в том числе наименования документов)
Дата и номер ответа кредитору о признании его требования
Примечание
в национальной валюте (в тенге)
в иностранной валюте
доллары США
евро
российские рубли
иная иностранная валюта
9
10
11
12
13
Председатель ликвидационной комиссии (на период его отсутствия - лицо, его замещающее)
__________________________________________________________________ _____________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)             (подпись)
Главный бухгалтер
__________________________________________________________________ _____________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии)             (подпись)
Исполнитель
__________________________________________________________________ _____________
(должность, фамилия, имя, отчество (при его наличии)       (подпись)
Телефон: ______________
Дата подписания отчета "___" __________ 20 __ года
Место печати
Примечание: пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных, приведено в приложении к настоящей форме.
Приложение
к форме изменений и (или)
дополнений в реестр
требований кредиторов,
включенных в промежуточный
ликвидационный баланс
ликвидируемого банка
Пояснение по заполнению формы, предназначенной для сбора административных данных
Изменения и (или) дополнения в реестр требований кредиторов, включенных в промежуточный ликвидационный баланс ликвидируемого банка

10. 6-бағанда баланстық шоттардың нөмірі көрсетіледі.
11. 7-бағанда тарату комиссиясының кредитордың талаптарын тануына негіз болған құжаттардың атаулары көрсетіледі.
12. 8 және 9-бағандарда кредиторға оның талаптарының танылғаны туралы жіберілген жауап (күні мен нөмірі) көрсетіледі.
13. 10-бағанда таратылатын банктің аралық тарату балансына енгізілген кредиторлар талаптарының тізілімі туралы өзге қосымша ақпарат көрсетіледі.
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2019 жылғы 2 мамырдағы
№ 71 қаулысына
4-қосымша
Қазақстан Республикасы
Ұлттық Банкі Басқармасының
2015 жылғы 19 желтоқсандағы
№ 227 қаулысына
28-қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысан Таратылатын банктің аралық тарату балансына енгізілген кредиторлар талаптарының тізіліміне өзгерістер және (немесе) толықтырулар Есепті кезең: 20__жылғы "___" _________________
Индекс: F23-LKB
Кезеңділігі: деректердің көрсеткіштері өзгерген жағдайларда
Ұсынатындар: ерікті және мәжбүрлеп таратылатын банктердің тарату комиссиялары
Нысан қайда ұсынылады: Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі
Ұсыну мерзімі: аралық тарату балансын жасау мерзімі өткен күннен бастап 5 (бес) жұмыс күні ішінде
"Бекітілді"
(қолы)
20__ жылғы "__" _________
мөр орны
Нысан
20 ___ жылғы 01 __________ жағдай бойынша ________________________________ (таратылатын банктің атауы)
Кредиторлардың атауы (кредиторлар талаптарының әрбір кезегі бөлігінде Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкі "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасының Заңы 73-бабының 4-тармағына сәйкес бекіткен кредиторлар талаптарының тізіліміне (бұдан әрі - кредиторлар талаптарының тізілімі) сәйкес)
Алдында бекітілген кредиторлар талаптарының тізіліміне сәйкес сома
ұлттық валютада (теңгемен)
шетел валютасында
АҚШ доллары
еуро
ресей рублі
өзге шетел валютасы
1
2
3
4
кестенің жалғасы:
Өзгерілуі не толықтырылуы тиіс талаптар
тарату комиссиясы хаттамасының нөмірі мен күні
өзгерістер не толықтырулар ескерілген сома
Баланстық шот нөмірі
ұлттық валютада (теңгемен)
шетел валютасында
АҚШ доллары
еуро
ресей рублі
өзге шетел валютасы
5
6
7
8
кестенің жалғасы:
Пайда болған айырма (тиісінше 6 немесе 7-бағанның және 3 немесе 4-бағанның
арасындағы)
Өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізу негіздемесі (оның ішінде құжаттардың атаулары)
Кредиторға оның талабының танылғаны туралы жіберілген жауаптың күні мен нөмірі
Ескерту
ұлттық валютада (теңгемен)
шетел валютасында
АҚШ доллары
еуро
ресей рублі
өзге шетел валютасы
9
10
11
12
13
Тарату комиссиясының төрағасы (ол болмаған кезеңде – оның орнындағы тұлға)
_______________________________________________ _____________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)             (қолы)
Бас бухгалтер
_______________________________________________ _____________
(тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса)             (қолы)
Орындаушы
_______________________________________________ _____________
(лауазымы, тегі, аты, әкесінің аты (ол бар болса) (қолы)
Телефоны: ______________
Есепке қол қойылған күн 20 __ жылғы "___" __________
Мөр орны
Ескерту: әкімшілік деректерді жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме осы нысанға қосымшада келтірілген
Таратылатын банктің аралық
тарату балансына енгізілген
кредиторлар талаптарының
тізіліміне өзгерістер және
(немесе) толықтырулардың
нысанына
қосымша
Әкімшілік деректер жинауға арналған нысанды толтыру бойынша түсіндірме Таратылатын банктің аралық тарату балансына енгізілген кредиторлар талаптарының тізіліміне өзгерістер және (немесе) толықтырулар

Глава 1. Общие положения
1. Настоящее пояснение (далее – Пояснение) определяет единые требования по заполнению формы "Изменения и (или) дополнения в реестр требований кредиторов, включенных в промежуточный ликвидационный баланс ликвидируемого банка" (далее – Форма).
2. Форма разработана в соответствии с подпунктом 2) пункта 1 статьи 74-4 Закона Республики Казахстан от 31 августа 1995 года "О банках и банковской деятельности в Республики Казахстан".
3. Форма представляется в Национальный Банк Республики Казахстан при наличии изменений и (или) дополнений в реестр требований кредиторов, включенных в промежуточный ликвидационный баланс.
4. Форму подписывает председатель ликвидационной комиссии (на период его отсутствия – лицо, его замещающее), главный бухгалтер и исполнитель.
Глава 2. Пояснение по заполнению Формы
5. В графе 2 указывается наименование кредиторов (в порядке очередности).
6. В графах 3 и 4 указывается общая сумма требований кредиторов с учетом всех изменений в реестр требований кредиторов в национальной и иностранной валютах.
7. В графе 5 указываются номер и дата протокола ликвидационной комиссии касательно требований, подлежащих изменению либо дополнению.
8. В графах 6 и 7 указывается сумма с учетом изменений либо дополнений в национальной и иностранной валютах.
9. В графе 8 указывается номер балансового счета.
10. В графах 9 и 10 указывается возникшая разница между требованиями, подлежащими изменению либо дополнению, и суммой согласно предыдущему утвержденному реестру требований кредиторов в национальной и иностранной валютах.
11. В графе 11 указывается основание внесения изменений и (или) дополнений (в том числе наименования документов).
12. В графе 12 указываются дата и номер ответа кредитору о признании его требования.
13. В графе 13 указывается иная дополнительная информация по изменениям и (или) дополнениям в реестр требований кредиторов, включенных в промежуточный ликвидационный баланс ликвидируемого банка.

1-тарау. Жалпы ережелер
1. Осы түсіндірме (бұдан әрі – Түсіндірме) "Таратылатын банктің аралық тарату балансына енгізілген кредиторлар талаптарының тізіліміне өзгерістер және (немесе) толықтырулар" нысанын (бұдан әрі – Нысан) толтыру бойынша бірыңғай талаптарды айқындайды.
2. Нысан "Қазақстан Республикасындағы банктер және банк қызметі туралы" 1995 жылғы 31 тамыздағы Қазақстан Республикасы Заңының 74-4-бабы 1-тармағының 2) тармақшасына сәйкес әзірленді.
3. Нысан Қазақстан Республикасының Ұлттық Банкіне аралық тарату балансына енгізілген кредиторлар талаптарының тізіліміне өзгерістер және (немесе) толықтырулар болған кезде ұсынылады.
4. Нысанға тарату комиссиясының төрағасы (ол болмаған кезеңде – оның орнындағы тұлға), бас бухгалтер және орындаушы қол қояды.
2-тарау. Нысанды толтыру бойынша түсіндірме
5. 2-бағанда кредиторлардың атауы (кезектілік тәртібімен) көрсетіледі.
6. 3 және 4-бағандарда кредиторлар талаптарының тізіліміне барлық өзгерістерді ескере отырып кредиторлар талаптарының жалпы сомасы ұлттық және шетел валюталарында көрсетіледі.
7. 5-бағанда өзгертілуі не толықтырылуы тиіс талаптарға қатысты тарату комиссиясы хаттамасының нөмірі мен күні көрсетіледі.
8. 6 және 7-бағандарда өзгерістер не толықтырулар ескерілген сома ұлттық және шетел валюталарында көрсетіледі.
9. 8-бағанда баланстық шоттың нөмірі көрсетіледі.
10. 9 және 10-бағандарда өзгертілуі не толықтырылуы тиіс талаптардың және алдында бекітілген кредиторлар талаптарының тізіліміне сәйкес сома арасында туындаған айырма көрсетіледі.
11. 11-бағанда өзгерістер және (немесе) толықтырулар енгізу негіздемесі (оның ішінде құжаттардың атаулары) көрсетіледі.
12. 12-бағанда кредиторға оның талабының танылғаны туралы жіберілген жауаптың күні мен нөмірі көрсетіледі.
13. 13-бағанда таратылатын банктің аралық тарату балансына енгізілген кредиторлар талаптарының тізіліміне өзгерістер және (немесе) толықтырулар бойынша өзге қосымша ақпарат көрсетіледі.