О внесении изменений и дополнений в некоторые приказы Генерального Прокурора Республики Казахстан
Приказ Генерального Прокурора Республики Казахстан от 10 июля 2019 года № 65. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 июля 2019 года № 19004.
В соответствии с подпунктами 6), 11), 16) статьи 5-1 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании" и с подпунктом 6) статьи 37 Закона Республики Казахстан от 30 июня 2017 года "О прокуратуре" ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Утвердить прилагаемый перечень некоторых приказов Генерального Прокурора Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнения.
2. Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) в течение десяти календарных дней со дня государственной регистрации настоящего приказа направление его в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт законодательства и правовой информации Республики Казахстан" Министерства юстиции Республики Казахстан для официального опубликования и включения в Эталонный контрольный банк нормативных правовых актов Республики Казахстан;
3) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Генеральной прокуратуры Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего заместителя Генерального Прокурора Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Генеральный Прокурор
Республики Казахстан
"СОГЛАСОВАНО"
Министерство образования и науки
Республики Казахстан
Утвержден
приказом
Генерального Прокурора
Республики Казахстан
от 10 июля 2019 года № 65
Перечень некоторых приказов Генерального Прокурора Республики Казахстан, в которые вносятся изменения и дополнения
1. В приказе Генерального Прокурора Республики Казахстан от 31 марта 2016 года № 60 "Об утверждении Правил организации и прохождения профессиональной практики и стажировки обучающимися Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 13657, опубликован 13 мая 2016 года в информационно-правовой системе "Әділет"):
в Правилах организации и прохождения профессиональной практики и стажировки обучающимися Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан, утвержденных указанным приказом:
в пункты 17, 20, 55 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется.

Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының кейбір бұйрықтарына өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2019 жылғы 10 шілдедегі № 65 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 11 шілдеде № 19004 болып тіркелді.
"Білім туралы" Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі Заңының 5-1-бабының 6), 11), 16) тармақшаларына және "Прокуратура туралы" Қазақстан Республикасының 2017 жылғы 30 маусымдағы Заңының 37-бабының 6) тармақшасына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Қоса беріліп отырған Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі бекітілсін.
2. Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясы Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:
1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрық мемлекеттік тіркелген күннен бастап күнтізбелік он күн ішінде оны Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінің "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтық ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялау және оған енгізу үшін жіберуді;
3) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының жетекшілік ететін орынбасарына жүктелсін.
4. Осы бұйрық оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокуроры
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Білім және ғылым министрлігі
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
2019 жылғы 11 шілдедегі
№ 19004 бұйрығымен
бекітілген
Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының өзгерістер мен толықтырулар енгізілетін кейбір бұйрықтарының тізбесі
1. "Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясында білім алушылардың кәсіптік практикасын және тағылымдамасын ұйымдастыру және одан өту қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Бас Прокурорының 2016 жылғы 31 наурыздағы № 60 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 13657 болып тіркелген, 2016 жылғы 13 мамырда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған):
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясында білім алушылардың кәсіптік практикасын және тағылымдамасын ұйымдастыру және өту қағидаларында:
17-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Кәсіптік практиканы өтуі үшін білім алушылар осы Қағидаларға 1-қосымшаға сәйкес нысан бойынша кәсіптік практикадан өтудің жеке жоспарын және 2-қосымшаға сәйкес нысан бойынша кәсіптік практикадан өту күнделігін құрастырады.";
20-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"20. Кәсіптік практикадан өту қорытындысы бойынша білім алушылар Академияның кәсіптік практика жетекшісі тексеретін есеп дайындайды. Тексеру қорытындысы бойынша Академия жетекшісі осы Қағидаларға 3-қосымшаға сәйкес нысан бойынша жазбаша түрде кәсіптік практика жетекшісінің пікірін дайындайды.";
55-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"55. Білім алушылар тағылымдамадан өту кезеңінде осы Қағидаларға 5-қосымшаға сәйкес нысан бойынша тағылымдама күнделігін жүргізеді және қабылдайтын шетелдік білім беру және (немесе) ғылыми ұйымының Жарғысын сақтайды.";

приложение 1 изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему приказу;
приложение 2 изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему приказу;
приложение 5 изложить в новой редакции согласно приложению 3 к настоящему приказу.
2. Утратил силу приказом Генерального Прокурора РК от 12.04.2024 № 47 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
3. В приказе Генерального Прокурора Республики Казахстан от 16 ноября 2018 года № 133 "Об утверждении Перечня образовательных программ, реализуемых в Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 17774, опубликован 5 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан):
в Перечне образовательных программ, реализуемых в Академии правоохранительных органов при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан, утвержденном указанным приказом:
в строки 9, 10 внесены изменения на казахском языке, текст на русском языке не меняется.
Приложение 1
к Перечню некоторых приказов
Генерального Прокурора
Республики Казахстан,
в которые вносятся
изменения и дополнения
Приложение 1
к Правилам организации
и прохождения
профессиональной практики и
стажировки обучающимися
Академии правоохранительных
органов при
Генеральной прокуратуре
Республики Казахстан
Форма
Академия правоохранительных органов
при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан
Индивидуальный план прохождения
профессиональной практики
________________________________________
(фамилия, имя, отчество магистранта/докторанта (при его наличии))
________________________________________
(код и наименование образовательной программы)
Начало практики: "____" _________20__г.
Окончание практики: "____" _________20__г.
База практики ______________________________________________________________
Наименование работы*
Сроки проведения
Отметка о выполнении
Форма завершения
Обсужден и одобрен на заседании кафедры
____________________________________
Протокол от "____" _________20__г. №__
Заведующий кафедрой _______________________________________________________
(классный чин, фамилия, имя, отчество (при его наличии))
Магистрант (докторант) ______________ "____" _________20__г.
Руководитель практики ______________ "____" _________20__г.
* Наименование работы составляется с учетом вида практики
Приложение 2
к Перечню некоторых приказов
Генерального Прокурора
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения
и дополнения
Приложение 2
к Правилам организации и
прохождения
профессиональной практики и
стажировки обучающимися
Академии правоохранительных
органов при
Генеральной прокуратуре
Республики Казахстан
Форма
Академия правоохранительных органов
при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан
Дневник прохождения профессиональной практики
________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) магистранта/докторанта)
________________________________________
(код и наименование образовательной программы)
Начало практики: "____" _________20__г.
Окончание практики: "____" _________20__г.
База практики
______________________________________________________________
Направлен на профессиональную практику
_________________________________
________________________________________________________________
(дата и номер приказа ректора Академии правоохранительных органов при
Генеральной прокуратуре Республики Казахстан)
Программа профессиональной практики рассмотрена и утверждена на
заседании Учебно-методического совета Академии
Протокол от "____" ________ 20 ___ года № ______
Индивидуальный план прохождения профессиональной практики
магистранта/докторанта одобрен решением заседания кафедры
Протокол от "____" _________20__г. №__

1-қосымша осы бұйрыққа 1-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2-қосымша осы бұйрыққа 2-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
5-қосымша осы бұйрыққа 3-қосымшаға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын;
2. Күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 12.04.2024 № 47 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының өзгерістер
мен толықтырулар енгізілетін
кейбір бұйрықтарының тізбесіне
1-қосымша
Қазақстан Республикасы
Бас прокуратурасының
жанындағы Құқық қорғау
органдары академиясында
білім алушылардың кәсіптік практикасын және
тағылымдамасын ұйымдастыру
және одан өту қағидаларына
1-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы жанындағы
Құқық қорғау органдарының академиясы
Кәсіптік практикадан өтудің жеке жоспары
________________________________________
(магистранттың/докторанттың тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
________________________________________
(білім беру бағдарламасының коды және атауы)
Практиканың басталуы: 20__ж. "____" _________
Практиканың аяқталуы : 20__ж. "____" _________
Практика базасы ___________________________________________________________
Жұмыстың атауы*
Өткізу мерзімі
Орындалуы туралы белгі
Аяқтау нысаны
Кафедра отырысында талқыланды және мақұлданды ___________________________
20__ж. "____" _________ №__ хаттама
Кафедра меңгерушісі _______________________________________________________
(сыныптық шені, тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
Магистрант (докторант) ______________ 20__ж . "____" _________
Практика жетекшісі ______________ 20__ж. "____" _________
* Жұмыстың атауы практика түрін ескере отырып, құрастырылады.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
өзгерістер мен толықтырулар
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
2-қосымша
Қазақстан Республикасы
Бас прокуратурасының
жанындағы Құқық қорғау
органдары академиясында
білім алушылардың кәсіптік
практикасын және
тағылымдамасын ұйымдастыру
және одан өту қағидаларына
2-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы жанындағы
Құқық қорғау органдарының академиясы
Кәсіптік практикадан өту күнделігі ________________________________________
(магистранттың/докторанттың тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
________________________________________
(білім беру бағдарламасының коды және атауы)
Практиканың басталуы: 20__ж. "____" _________
Практиканың аяқталуы : 20__ж. "____" _________
Практика базасы
________________________________________________________________
Кәсіптік практикаға жолданды
____________________________________________________
____________________________________________________________________
(Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары академиясының ректоры бұйрығының күні және нөмірі)
Кәсіптік практиканың бағдарламасы Оқу-әдістемелік кеңестің отырысында қаралды және бекітілді
20__ж. "____" _________ №__ хаттама
Магистранттың/докторанттың кәсіптік практикадан өтуінің жеке жұмыс жоспары кафедра отырысының шешімімен мақұлданды
20__ж. "____" _________ №__ хаттама

1. Отчет об итогах работы магистранта/докторанта в период профессиональной практики
Дата
Краткое содержание выполненных работ за день согласно программе профессиональной практики и индивидуальному плану прохождения профессиональной практики
Отметка о выполнении
Подпись руководителя практики
2. Информация о поощрениях и взысканиях магистранта/докторанта в
период профессиональной практики
_________________________________________________________________________
3. Выводы и предложения магистранта/докторанта по итогам
профессиональной практики
__________________________________________________________________________
___________________________________________________________________________
Приложение 3
к Перечню некоторых приказов
Генерального Прокурора
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения
и дополнения
Приложение 5
к Правилам организации
и прохождения
профессиональной практики и
стажировки обучающимися
Академии
правоохранительных органов
при Генеральной прокуратуре
Республики Казахстан
Форма
Академия правоохранительных органов
при Генеральной прокуратуре Республики Казахстан
Дневник стажировки
________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии) магистанта/докторанта)
________________________________________
(код и наименование образовательной программы)
Начало стажировки: "____" _________20__г.
Окончание стажировки: "____" _________20__г.
База стажировки
____________________________________________________________
Направлен на стажировку _________________________________________________
_________________________________________________________________
(дата и номер приказа ректора Академии правоохранительных органов при
Генеральной прокуратуре Республики Казахстан)
План стажировки утвержден
________________________________________________
(должность, классный чин)
"____" _________20__г.
1. Отчет об итогах работы магистранта/докторанта в период стажировки
Дата
Краткое содержание выполненных работ за день согласно плану стажировки
Отметка о выполнении
Подпись руководителя стажировки
2. Информация о поощрениях и взысканиях магистранта/докторанта в период стажировки
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
3. Выводы и предложения магистранта/докторанта по итогам стажировки
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________

1. Кәсіптік практика кезеңінде магистранттың/докторанттың жұмысының қорытындысы бойынша есеп
Мерзімі
Кәсіптік практика бағдарламасына және магистранттың/докторанттың кәсіптік практикадан өтуінің жеке жұмыс жоспарына сәйкес бір күн ішінде атқарылған жұмыстардың қысқаша мазмұны
Орындалуы туралы белгі
Практика жетекшісінің қолы
2. Кәсіптік практика кезеңінде магистрантты/докторантты көтермелеу және жазалау туралы ақпарат
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
3. Кәсіптік практика қорытындысы бойынша магистранттың/докторанттың тұжырымдары мен ұсыныстары
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
өзгерістер мен толықтырулар
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
3-қосымша
Қазақстан Республикасы
Бас прокуратурасының
жанындағы Құқық қорғау
органдары академиясында білім
алушылардың кәсіптік
практикасын және
тағылымдамасын ұйымдастыру
және одан өту қағидаларына
5-қосымша
Нысан
Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасы жанындағы
Құқық қорғау органдарының академиясы
Тағылымдама күнделігі
________________________________________
(магистранттың/докторанттың тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда))
________________________________________
(білім беру бағдарламасының коды және атауы)
Тағылымдаманың басталуы: 20__ж. "____" _________
Тағылымдаманың аяқталуы : 20__ж. "____" _________
Тағылымдама базасы
___________________________________________________________
Тағылымдамаға жолданды
______________________________________________________
___________________________________________________________________
(Қазақстан Республикасы Бас прокуратурасының жанындағы Құқық қорғау органдары
академиясының ректоры бұйрығының күні және нөмірі)
Тағылымдаманың жоспары _______________________________________бекітілді (лауазымы, сыныптық шені ) 20__ж. "____" _________
1. Тағылымдама кезеңінде магистранттың/докторанттың жұмысының қорытындысы бойынша есеп
Мерзімі
Тағылымдама жоспарына сәйкес бір күн ішінде атқарылған жұмыстардың қысқаша мазмұны
Орындалуы туралы белгі
Тағылымдама жетекшісінің қолы
2. Тағылымдама кезеңінде магистрантты/докторантты көтермелеу және жазалау туралы ақпарат
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
3. Тағылымдама қорытындысы бойынша магистранттың/докторанттың тұжырымдары мен ұсыныстары
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________

4. Заключение руководителя от базы стажировки
__________________________________________________________________________
____________________________________________________________________________
Руководитель от базы стажировки       ______________________________________________
(фамилия, имя, отчество (при его наличии), подпись)
_________________________
(дата, печать)
Приложение 4
к Перечню некоторых приказов
Генерального Прокурора
Республики Казахстан,
в которые вносятся изменения
и дополнения
Сноска. Приложение 4 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 12.04.2024 № 47 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 5
к Перечню некоторых приказов
Генерального Прокурора
Республики Казахстан,
в которые вносятся
изменения и дополнения
Сноска. Приложение 5 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 12.04.2024 № 47 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 6
к Перечню некоторых приказов
Генерального Прокурора
Республики Казахстан,
в которые вносятся
изменения и дополнения
Сноска. Приложение 6 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 12.04.2024 № 47 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 7
к Перечню некоторых приказов
Генерального Прокурора
Республики Казахстан,
в которые вносятся
изменения и дополнения
Сноска. Приложение 7 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 12.04.2024 № 47 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 8
к Перечню некоторых приказов
Генерального Прокурора
Республики Казахстан,
в которые вносятся
изменения и дополнения
Сноска. Приложение 8 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 12.04.2024 № 47 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 9
к Перечню некоторых приказов
Генерального Прокурора
Республики Казахстан,
в которые вносятся
изменения и дополнения
Сноска. Приложение 9 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 12.04.2024 № 47 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 10
к Перечню некоторых приказов
Генерального Прокурора
Республики Казахстан,
в которые вносятся
изменения и дополнения
Сноска. Приложение 10 утратило силу приказом Генерального Прокурора РК от 12.04.2024 № 47 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
Приложение 11
к Перечню некоторых приказов
Генерального Прокурора
Республики Казахстан,
в которые вносятся
изменения и дополнения

4. Тағылымдама базасынан жетекшінің қорытындысы
__________________________________________________________________________
__________________________________________________________________________
Тағылымдама базасынан жетекшісі __________________________________________
(тегі, аты, әкесінің аты (болған жағдайда), қолы)
_________________________
(датасы, мөрі)
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
өзгерістер мен толықтырулар
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
4-қосымша
Ескерту. 4-қосымшаның күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 12.04.2024 № 47 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
өзгерістер мен толықтырулар
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
5-қосымша
Ескерту. 5-қосымшаның күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 12.04.2024 № 47 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
өзгерістер мен толықтырулар
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
6-қосымша
Ескерту. 6-қосымшаның күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 12.04.2024 № 47 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
өзгерістер мен толықтырулар
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
7-қосымша
Ескерту. 7-қосымшаның күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 12.04.2024 № 47 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
өзгерістер мен толықтырулар
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
8-қосымша
Ескерту. 8-қосымшаның күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 12.04.2024 № 47 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
өзгерістер мен толықтырулар
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
9-қосымша
Ескерту. 9-қосымшаның күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 12.04.2024 № 47 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
өзгерістер мен толықтырулар
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
10-қосымша
Ескерту. 10-қосымшаның күші жойылды - ҚР Бас Прокурорының 12.04.2024 № 47 (алғашқы ресми жарияланған күнiнен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) бұйрығымен.
Қазақстан Республикасы
Бас Прокурорының
өзгерістер мен толықтырулар
енгізілетін кейбір
бұйрықтарының тізбесіне
11-қосымша