Об установлении лимитов долга местных исполнительных органов на 2020 год
Приказ Министра национальной экономики Республики Казахстан от 7 октября 2019 года № 85. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 9 октября 2019 года № 19455.
В соответствии с пунктом 2 статьи 210 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Установить лимиты долга местных исполнительных органов на 2020 год согласно приложению к настоящему приказу.
2. Департаменту политики управления обязательствами государства и развития финансового сектора в установленном законодательством порядке обеспечить:

Жергілікті атқарушы органдар борышының 2020 жылға арналған лимиттерін белгілеу туралы
Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрінің 2019 жылғы 7 қазандағы № 85 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2019 жылғы 9 қазанда № 19455 болып тіркелді.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасы Бюджет кодексінің 210-бабының 2-тармағына сәйкес БҰЙЫРАМЫН:
1. Осы бұйрыққа қосымшаға сәйкес жергілікті атқарушы органдар борышының 2020 жылға арналған лимиттері белгіленсін.
2. Мемлекет міндеттемелерін басқару және қаржы секторын дамыту саясаты департаменті заңнамада белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства национальной экономики Республики Казахстан;
3) в течение десяти рабочих дней после государственной регистрации настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан представление в Юридический департамент Министерства национальной экономики Республики Казахстан сведений об исполнении мероприятий, предусмотренных подпунктами 1) и 2) настоящего пункта.

1) осы бұйрықты Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы бұйрықты Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің интернет-ресурсында орналастыруды;
3) осы бұйрық Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелгеннен кейін он жұмыс күні ішінде осы тармақтың 1) және 2) тармақшаларында көзделген іс-шаралардың орындалуы туралы мәліметтерді Қазақстан Республикасы Ұлттық экономика министрлігінің Заң департаментіне ұсынуды қамтамасыз етсін.

3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на первого вице-министра национальной экономики Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр Р. Даленов
"СОГЛАСОВАН"
Министерство финансов
Республики Казахстан
Приложение к приказу
Министра национальной
экономики
Республики Казахстан
от 7 октября 2019 года № 85
Лимиты долга местных исполнительных органов на 2020 год

3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау Қазақстан Республикасы Ұлттық экономикасының бірінші вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Министр Р. Даленов
"КЕЛІСІЛДІ"
Қазақстан Республикасының
Қаржы министрлігі
Қазақстан Республикасы
Ұлттық экономика министрінің
2019 жылғы 7 қазандағы
№ 85 бұйырығына
қосымша
Жергілікті атқарушы органдар борышының 2020 жылға арналған лимиттері