О внесении изменений в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 7-1/394 "Об утверждении Правил ведения, представления ветеринарного учета и отчетности"
Приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 24 декабря 2019 года № 456. Зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 6 января 2020 года № 19836
ПРИКАЗЫВАЮ:
1. Внести в приказ Министра сельского хозяйства Республики Казахстан от 30 апреля 2015 года № 7-1/394 "Об утверждении Правил ведения, представления ветеринарного учета и отчетности" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11265, опубликован 16 июня 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет") следующие изменения:
в Правилах ведения, представления ветеринарного учета и отчетности, утвержденных указанным приказом:
пункт 21 изложить в следующей редакции:
"21. Подразделения МИО представляют следующие виды отчетности:
1) отчет, указанный в подпункте 1) пункта 10 настоящих Правил;
2) отчеты, указанные в подпунктах 1) - 3) пункта 18 настоящих Правил;
3) отчет о вопросах строительства ветеринарно-санитарных объектов, лицензирования, численности ветеринарных врачей оказывающих услуги в области ветеринарии и идентификации животных, (форма № 7-вет).";
пункт 24 изложить в следующей редакции:
"24. Территориальные подразделения, в том числе ветеринарные контрольные посты ведомства представляют следующие виды отчетности:
1) отчет об осмотре подконтрольных государственному ветеринарно-санитарному контролю и надзору объектов перемещаемых (перевозимых) через государственную границу (форма № 11-вет);
2) отчет о государственном ветеринарно-санитарном контроле и надзоре и результатах ветеринарно-санитарной экспертизы продукции и сырья животного происхождения на объектах, осуществляющих производство, заготовку (убой), хранение, переработку и реализацию животных, продукции и сырья животного происхождения (форма № 12-вет);
3) отчет о проверке физических и юридических лиц и подразделений местных исполнительных органов, осуществляющих деятельность в области ветеринарии, а также выявленных нарушений законодательства в области ветеринарии (форма № 13-вет).".
2. Департаменту ветеринарной, фитосанитарной и пищевой безопасности Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан в установленном законодательством порядке обеспечить:

"Ветеринариялық есепке алу мен есептілікті жүргізу, ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 7-1/394 бұйрығына өзгерістер енгізу туралы
Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 456 бұйрығы. Қазақстан Республикасының Әділет министрлігінде 2020 жылғы 6 қаңтарда № 19836 болып тіркелді
БҰЙЫРАМЫН:
1. "Ветеринариялық есепке алу мен есептілікті жүргізу, ұсыну қағидаларын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрінің 2015 жылғы 30 сәуірдегі № 7-1/394 бұйрығына (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11265 болып тіркелген, 2015 жылғы 16 маусымда "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) мынадай өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген бұйрықпен бекітілген Ветеринариялық есепке алу мен есептілікті жүргізу, ұсыну қағидаларында:
21-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"21. ЖАО бөлiмшелерi есептiлiктiң мынадай түрлерiн ұсынады:
1) осы Қағидалардың 10-тармағының 1) тармақшасында көрсетiлген есеп;
2) осы Қағидалардың 18-тармағының 1) - 3) тармақшаларында көрсетiлген есептер;
3) ветеринариялық-санитариялық объектiлердi салу, лицензиялау мәселелері, ветеринария және ауыл шаруашылығы жануарларын бiрдейлендiру саласында қызмет көрсететін ветеринариялық дәрігерлер саны туралы есеп (№ 7-вет нысан).";
24-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"24. Ведомствоның аумақтық бөлiмшелерi, оның ішінде ветеринариялық бақылау бекеттері есептiлiктiң мынадай түрлерiн ұсынады:
1) мемлекеттiк шекара арқылы алып өтілетін мемлекеттiк ветеринариялық-санитариялық бақылау және қадағалау бақылауындағы орны ауыстырылатын (тасымалданатын) объектiлердi қарап тексерiп туралы есеп (№ 11-вет нысан);
2) жануарларды, жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзатты дайындауды (союды), сақтауды, қайта өңдеудi және өткiзудi жүзеге асыратын өндiрiс объектiлерiндегi жануарлардың, жануарлардан алынатын өнiмдер мен шикiзаттың мемлекеттiк ветеринариялық-санитариялық бақылау және қадағалау және ветеринариялық-санитариялық сараптау нәтижелерi туралы есеп (№ 12-вет нысан);
3) ветеринария саласындағы қызметтi жүзеге асыратын заңды және жеке тұлғалар мен жергiлiктi атқарушы органдар бөлiмшелерiнiң тексеруi, сондай-ақ ветеринария саласындағы заңнаманың бұзылуы анықталғандығы туралы есеп (№ 13-вет нысан).".
2. Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің Ветеринариялық, фитосанитариялық және тамақ қауіпсіздігі департаменті Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

1) государственную регистрацию настоящего приказа в Министерстве юстиции Республики Казахстан;
2) размещение настоящего приказа на интернет-ресурсе Министерства сельского хозяйства Республики Казахстан.
3. Контроль за исполнением настоящего приказа возложить на курирующего вице-министра сельского хозяйства Республики Казахстан.
4. Настоящий приказ вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Министр сельского хозяйства
Республики Казахстан
С. Омаров

1) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде мемлекеттік тіркелуін;
2) осы бұйрықтың Қазақстан Республикасы Ауыл шаруашылығы министрлігінің интернет-ресурсында орналастырылуын қамтамасыз етсін.
3. Осы бұйрықтың орындалуын бақылау жетекшілік ететін Қазақстан Республикасының Ауыл шаруашылығы вице-министріне жүктелсін.
4. Осы бұйрық алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтiзбелiк он күн өткен соң қолданысқа енгiзiледi.
Қазақстан Республикасының
Ауыл шаруашылығы министрі С. Омаров