Об установлении зон рекреационного рыболовства на водных объектах Акмолинской области
Постановление акимата Акмолинской области от 21 июня 2019 года № А-6/284. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 июля 2019 года № 7263
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 5-8) пункта 2 статьи 10 Закона Республики Казахстан от 9 июля 2004 года "Об охране, воспроизводстве и использовании животного мира" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Установить зоны рекреационного рыболовства на водных объектах Акмолинской области согласно приложению к настоящему постановлению.
2. Признать утратившим силу постановление акимата Акмолинской области "Об установлении зон рекреационного рыболовства на водных объектах Акмолинской области" от 23 октября 2017 года № А-11/475 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6148, опубликовано 15 ноября 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким области Е.Маржикпаев
Приложение
к постановлению акимата
Акмолинской области
от 21 июня 2019 года
№ А-6/284
Зоны рекреационного рыболовства на водных объектах Акмолинской области
1. Вячеславское водохранилище:
1) участок № 1 – координаты: от 50°52′18.9322631″ с. ш. 72°09′49.4262799″ в. д. до 50°59′32.5730330″ с. ш. 72°07′02.2707002″ в. д.;
2) участок № 2 – координаты: от 50°52′18.9322631″ с. ш. 72°09′49.4262799″ в. д. до 50°59′01.4596068″ с. ш. 72°06′46.3221307″ в. д.
2. Чаглинское водохранилище:
1) участок № 1 – координаты: от 53°11′25.1889736″ с. ш. 69°13′28.8096333″ в. д. до 53°16′16.6869517″ с. ш. 69°15′59.3087414″ в. д.;
2) участок № 2 – координаты: от 53°11′25.1889736″ с. ш. 69°13′28.8096333″ в. д. до 53°16′28.7960035″ с. ш. 69°16′43.9042505″ в. д.
3. Озеро Копа:
1) участок № 1 координаты от 53°20′10.1206808″ с. ш. 69°20′55.7540476″ в. д. до участка № 2 координаты 53°19′04.5708834″ с. ш. 69°22′54.7680597″ в. д.;
2) участок № 1 координаты от 50°52′18.9322631″ с. ш. 72°09′49.4262799″ в. д. до участка № 3 координаты 50°59′01.4596068″ с. ш. 72°06′46.3221307″ в. д.
4. Селетинское водохранилище:
1) участок № 1 координаты от 53°11′25.1889736″ с. ш. 69°13′28.8096333″ в. д. до участка № 2 координаты 53°16′16.6869517″ с. ш. 69°15′59.3087414″ в. д.;

Ақмола облысының су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтарын белгілеу туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 21 маусымдағы № А-6/284 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 шілдеде № 7263 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Жануарлар дүниесін қорғау, өсімін молайту және пайдалану туралы" 2004 жылғы 9 шілдедегі Қазақстан Республикасы Заңының 10-бабының 2-тармағының 5-8) тармақшасына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес Ақмола облысының су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтары белгіленсін.
2. Ақмола облысы әкімдігінің "Ақмола облысының су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтарын белгілеу туралы" 2017 жылғы 23 қазандағы № А-11/475 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6148 болып тіркелген, 2017 жылғы 15 қарашада Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) қаулысының күші жойылды деп танылсын.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімі Е.Маржықпаев
Ақмола облысы әкімдігінің
2019 жылғы 21 маусымдағы
№ А-6/284 қаулысына
қосымша
Ақмола облысының су объектілерінде рекреациялық балық аулау аймақтары
1. Вячеслав су қоймасы:
1) № 1 учаскесі – координаттары: 50°52′18.9322631″с.е. 72°09′49.4262799″ ш.б. бастап 50°59′32.5730330″ с.е. 72°07′02.2707002″ ш.б. дейін;
2) № 2 учаскесі – координаттары: 50°52′18.9322631″с.е. 72°09′49.4262799″ ш.б. бастап 50°59′01.4596068″ с.е. 72°06′46.3221307″ ш.б. дейін.
2. Шағалалы су қоймасы:
1) № 1 учаскесі – координаттары: 53°11′25.1889736″с.е. 69°13′28.8096333″ ш.б. бастап 53°16′16.6869517″ с.е. 69°15′59.3087414″ ш.б. дейін;
2) № 2 учаскесі – координаттары: 53°11′25.1889736″с.е. 69°13′28.8096333″ ш.б. бастап 53°16′28.7960035″ с.е. 69°16′43.9042505″ ш.б. дейін.
3. Қопа көлі:
1) № 1 учаскесі координаттары 53°20′10.1206808″ с.е. бастап 69°20′55.7540476″ ш.б. № 2 учаскеге дейін координаттары 53°19′04.5708834″с.е. 69°22′54.7680597″
2) № 1 учаскесі координаттары 50°52′18.9322631″ с.е. бастап 72°09′49.4262799″ ш.б. № 3 учаскеге дейін координаттары 50°59′01.4596068″ с.е. 72°06′46.3221307″ ш.б.
4. Селеті су қоймасы:
1) № 1 учаскесі координаттары 53°11′25.1889736″ с.е. бастап 69°13′28.8096333″ ш.б. № 2 учаскеге дейін координаттары 53°16′16.6869517″ с.е. 69°15′59.3087414″ ш.б.;

2) участок № 1 координаты от 53°11′25.1889736″ с. ш. 69°13′28.8096333″ в. д. до участка № 3 координаты 53°16′28.7960035″ с. ш. 69°16′43.9042505″ в. д.
Примечание:
с.ш. – северная широта;
в.д. – восточная долгота.

2) № 1 учаскесі координаттары 53°11′25.1889736″ с.е. бастап 69°13′28.8096333″ ш.б. № 3 учаскеге дейін координаттары 53°16′28.7960035″ с.е. 69°16′43.9042505″ ш.б.
Ескерту:
с.е. - солтүстік ендігі;
ш.б. - шығыс бойлығы.