Об утверждении регламентов государственных услуг
Постановление акимата Акмолинской области от 16 июля 2019 года № А-7/325. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 25 июля 2019 года № 7290. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 21 января 2020 года № А-1/22
Сноска. Утратило силу постановлением акимата Акмолинской области от 21.01.2020 № А-1/22 (вводится в действие со дня официального опубликования).
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 15 апреля 2013 года "О государственных услугах" акимат Акмолинской области ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Утвердить прилагаемые:
1) регламент государственной услуги "Оказание скорой медицинской помощи";
2) регламент государственной услуги "Выдача направления пациентам на госпитализацию в стационар в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи через портал Бюро госпитализации";
3) регламент государственной услуги "Выдача справки о допуске к управлению транспортным средством".
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима Акмолинской области Мусралимову А. Е.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Исполняющий обязанности
акима области
К.Идрисов
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 16 июля 2019 года
№ А-7/325
Регламент государственной услуги "Оказание скорой медицинской помощи" 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Оказание скорой медицинской помощи" (далее - государственная услуга) оказывается медицинскими организациями Акмолинской области (далее — услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги: оказание скорой медицинской помощи в соответствии с приказом Министра здравоохранения Республики Казахстан от 3 июля 2017 года № 450 "Об утверждении Правил оказания скорой медицинской помощи в Республике Казахстан" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 15473) (далее - Правила).
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги – бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Для получения государственной услуги услугополучатель представляет сведении, указанные в пункте 9 стандарта государственной услуги "Оказание скорой медицинской помощи", утвержденного приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 272 (зарегистрирован в Министерстве юстиции Республики Казахстан 11 июня 2015 года № 11304) (далее - Стандарт).

Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер регламенттерін бекіту туралы
Ақмола облысы әкімдігінің 2019 жылғы 16 шілдедегі № А-7/325 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 шілдеде № 7290 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 2020 жылғы 21 қаңтардағы № А-1/22 қаулысымен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы әкімдігінің 21.01.2020 № А-1/22 (ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі) қаулысымен.
"Мемлекеттік көрсетілетін қызметтер туралы" 2013 жылғы 15 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңына сәйкес, Ақмола облысының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Қоса беріліп отырған:
1) "Жедел медициналық көмек көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
2) "Емдеуге жатқызу бюросы порталы арқылы тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде пациенттерге стационарға емделуге жатқызуға жолдама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті;
3) "Көлік құралын басқаруға рұқсат алу туралы анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Ақмола облысы әкімінің орынбасары А.Е.Мысырәлімоваға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыс әкімінің
міндетін атқарушы
Қ.Ыдырысов
Ақмола облысы әкімдігінің
2019 жылғы 16 шілдедегі
№ А-7/325 қаулысымен
бекітілген
"Жедел медициналық көмек көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Жедел медициналық көмек көрсету" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) Ақмола облысының медициналық ұйымдарымен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызмет көрсету нәтижелерін беру қызметті беруші арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі: "Қазақстан Республикасында жедел медициналық көмек көрсету ережесін бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің 2017 жылғы 3 шілдедегі № 450 бұйрығына сәйкес (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 15473 болып тіркелген) жедел медициналық көмек көрсету ережесіне сәйкес жедел медициналық көмек көрсету ) (бұдан әрі - Ереже).
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін ұсыну нысаны – қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
5. Мемлекеттiк қызметтi алу үшiн көрсетiлетiн қызметтi алу үшін Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтiк даму министрiнiң 2015 жылғы 27 сәуiрдегi № 272 бұйрығымен бекiтiлген "Жедел медициналық көмек көрсету" мемлекеттiк көрсетiлетiн қызмет стандартының (Қазақстан Республикасы Әділет министрлігінде 2015 жылы 11 маусымда № 11304 болып тіркелген) (бұдан әрі - Стандарт) 9-тармағында көрсетiлген құжаттарды ұсынады.

6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) диспетчер производит прием звонка, сбор сведений согласно пункту 9 Стандарта государственной услуги и производит сортировку вызова по категориям сложности – 3 минут;
2) диспетчер передает данные услугополучателя бригаде скорой помощи (далее – бригада) для обслуживания – 2 минуты;
3) обслуживание производится с момента передачи вызова бригаде согласно категориям срочности вызовов:
1 категория срочности – до десяти минут;
2 категория срочности – до пятнадцати минут;
3 категория срочности – до тридцати минут;
4 категория срочности – до шестидесяти минут.
7. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) прием и сортировка вызова;
2) передача вызова бригаде скорой помощи;
3) обслуживание вызова.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
8. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) диспетчер;
2) бригада.
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) диспетчер производит прием звонка, сбор сведений согласно пункту 9 Стандарта государственной услуги и производит сортировку вызова по категориям сложности – 3 минут;
2) диспетчер передает данные услугополучателя бригаде для обслуживания – 2 минуты;
3) обслуживание производится с момента передачи вызова бригаде согласно категориям срочности вызовов:
1 категория срочности – до десяти минут;
2 категория срочности – до пятнадцати минут;
3 категория срочности – до тридцати минут;
4 категория срочности – до шестидесяти минут.
Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги, отражается в справочнике бизнес-процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту.
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Оказание скорой
медицинской помощи"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Оказание скорой медицинской помощи"
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 16 июля 2019 года
№ А-7/325
Регламент государственных услуг "Выдача направления пациентам на госпитализацию в стационар в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи через портал Бюро госпитализации" 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача направления пациентам на госпитализацию в стационар в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи через портал Бюро госпитализации" (далее – государственная услуга) оказывается медицинскими организациями Акмолинской области, оказывающими первичную медико-санитарную помощь и управлением здравоохранения Акмолинской области (далее – услугодатель).
Прием заявлений и выдача результатов оказания государственной услуги осуществляется через услугодателя.

6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1) диспетчер қоңырауды қабылдайды, мемлекеттік қызмет көрсету стандартының 9-тармағына сай мәліметтерді жинайды және санаттағы шақыртудың күрделілігін сұрыптайды - 3 минут;
2) диспетчер қызмет алушының деректерін қызмет көрсету үшін жедел жәрдем бригадасына (бұдан әрі - бригада) береді – 2 минут;
3) қызмет көрсету қоңырау бригадаға ауысқан сәттен бастап шақыртулардың шұғыл санатына қарай жүзеге асырылады:
1 шұғылсанат - он минутқа дейін;
2 шұғылсанат - он бесминутқа дейін;
3 шұғылсанат - отыз минутқа дейін;
4 шұғылсанат - алпыс минутқа дейін.
7. Мемлекеттік қызметтер көрсету бойынша рәсімдердің (іс-қимылдарды) нәтижесі келесі рәсімдерді (іс-қимылдарды) орындауды бастау үшін негіз болады:
1) шақыртуларды қабылдау және сұрыптау;
2) шақыртуларды жедел жәрдем бригадасына тапсыру;
3) шақыртуларға қызмет көрсету.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті берушінің өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті көрсету процесіне қатысатын қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) диспетчер;
2) бригада.
9. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдың) реттілігін сипаттау:
1) диспетчер қоңырауды қабылдайды, мемлекеттік қызмет көрсету стандартының 9-тармағына сай мәліметтерді жинайды және санаттағы шақыртудың күрделілігін сұрыптайды - 3 минут;
2) диспетчер қызмет алушының деректерін қызмет көрсету үшін жедел жәрдем бригадасына береді - 2 минут;
3) қызмет көрсету қоңырау бригадаға ауысқан сәттен бастап шақыртулардың шұғыл санатына қарай жүзеге асырылады:
1 шұғылсанат - он минутқа дейін;
2 шұғылсанат - он бесминутқа дейін;
3 шұғылсанат - отыз минутқа дейін;
4 шұғылсанат - алпыс минутқа дейін.
Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара іс-қимылының, рәсімдер (әрекеттер) реттілігінің толық сипаттамасы, осы регламенттің қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
"Жедел медициналық көмек
көрсету" мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне қосымша
"Жедел медициналық көмек көрсету" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесінің анықтамасы
Ақмола облысы әкімдігінің
2019 жылғы 16 шілдедегі
№ А-7/325 қаулысымен
бекітілген
"Емдеуге жатқызу бюросы порталы арқылы тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде пациенттерге стационарға емделуге жатқызуға жолдама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Емдеуге жатқызу бюросы порталы арқылы тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде пациенттерге стационарға емделуге жатқызуға жолдама беру" (бұдан әрі - мемлекеттік қызмет) медициналық-санитариялық алғашқы көмек көрсететін және Ақмола облысының денсаулық сақтау басқармасымен Ақмола облысының медициналық ұйымдары көрсетеді (бұдан әрі – қызметті беруші).
Өтініштерді қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижелерін беру қызметті беруші арқылы жүзеге асырылады.

2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - направление на госпитализацию в стационар, выданная по форме 001-3/у, утвержденной приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 ноября 2010 № 907 "Об утверждении форм первичной медицинской документации организаций здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6697).
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги – бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Для получения государственной услуги услугополучатель представляет документы, указанные в пункте 9 стандарта государственной услуги "Выдача направления пациентам на госпитализацию в стационар в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи через портал Бюро госпитализации" утвержденного приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 272 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11304) (далее - Стандарт).
6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) профильные врачи осуществляет прием документов для регистрации на портал бюро госпитализации (далее – портал) – 5 минут;
2) специалист портала регистрирует пациента по направлению на плановую госпитализацию на стационарное лечение - 5 минут;
В случаях предоставления услугополучателем неполного пакета документов, указанных в пункте 9 Стандарта и (или) документов с истекшим сроком действия услугодатель отказывает в регистрации;
3) выдача направлении с момента регистрации на портал – 60 минут.
7. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) предоставление направления на портал;
2) регистрация пациента по направлению;
3) выдача направления на плановую госпитализацию.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
8. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) профильные врачи;
2) специалист портала.
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):

2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі: "Денсаулық сақтау ұйымдарының бастапқы медициналық құжаттама нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 23 қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6697 болып тіркелген) 001-3/у нысан бойынша берілген стационарға жатқызуға жолдама.
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін ұсыну нысаны – қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
5. Мемлекеттік көрсетілетін қызметті алу үшін қызметті алушы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 272 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11304 болып тіркелген) "Емдеуге жатқызу бюросы порталы арқылы тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде пациенттерге стационарға емдеуге жатқызуға жолдама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - Стандарт) 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.
6. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оның орындалу ұзақтығы:
1) бейінді дәрігерлер порталда тіркеу үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асырады (бұдан әрі - портал) -5 минут;
2) порталдың маманы стационарлық емдеуге жоспарлы емделуге жатқызуға жіберуге пациентті тіркейді-5 минут.
Қызметті алушы Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттар топтамасын және (немесе) қолданылу мерзімі өткен құжаттарды толық ұсынбаған жағдайда, көрсетілетін қызметті беруші тіркеуден бас тартады;
3) порталға тіркелген сәттен бастап жолдаманы беру-60 минут;
7. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың) нәтижесі:
1) порталға жолдама беру;
2) жолдама бойынша пациентті тіркеу;
3) жоспарлы емдеуге жатқызуға жолдама беру.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) бейінді дәрігерлер;
2) портал маманы.
9. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) арасындағы рәсімдердің (іс-қимылдардың) реттілігін сипаттау:

1) профильные врачи осуществляет прием документов для регистрации на портал бюро госпитализации (далее – портал) – 5 минут;
2) специалист портала регистрирует пациента по направлению на плановую госпитализацию на стационарное лечение - 5 минут;
В случаях предоставления услугополучателем неполного пакета документов, указанных в пункте 9 Стандарта и (или) документов с истекшим сроком действия услугодатель отказывает в регистрации;
3) выдача направлении с момента регистрации на портал – 60 минут.
10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес -процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту.
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Выдача направления
пациентам на госпитализацию в
стационар в рамках
гарантированного объема
бесплатной медицинской
помощи через портал Бюро
госпитализации"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача направления пациентам на госпитализацию в стационар в рамках гарантированного объема бесплатной медицинской помощи через портал Бюро госпитализации"
Утвержден
постановлением акимата
Акмолинской области
от 16 июля 2019 года
№ А-7/325
Регламент государственных услуг "Выдача справки о допуске к управлению транспортным средством" 1. Общие положения
1. Государственная услуга "Выдача справки о допуске к управлению транспортным средством" (далее – государственная услуга) оказывается медицинскими организациями Акмолинской области, оказывающими первичную медико-санитарную помощь (далее – услугодатель).
Прием заявления и выдача результата оказания государственной услуги осуществляются через регистратуру услугодателя.
2. Форма оказания государственной услуги: бумажная.
3. Результат оказания государственной услуги - медицинская справка о допуске к управлению транспортом, выданная по форме № 083/у, утвержденная приказом исполняющего обязанности Министра здравоохранения Республики Казахстан от 23 ноября 2010 года № 907 "Об утверждении форм первичной медицинской документации организаций здравоохранения" (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6697).
4. Форма предоставления результата оказания государственной услуги – бумажная.
2. Описание порядка действий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
5. Для получения государственной услуги услугополучатель представляет документы, указанные в пункте 9 стандарта государственной услуги "Выдача справки о допуске к управлению транспортным средством" утвержденного приказом Министра здравоохранения и социального развития Республики Казахстан от 27 апреля 2015 года № 272 (зарегистрирован в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 11304) (далее - Стандарт).

1) бейінді дәрігерлер емдеуге жатқызу бюросы порталына тіркеу үшін құжаттарды қабылдауды жүзеге асырады-5 минут.
2) портал маманы пациентті стационарлық емдеуге жоспарлы емделуге жатқызуға жіберуге тіркейді-5 минут.
Қызметті алушы Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттар топтамасын және (немесе) қолданылу мерзімі өткен құжаттарды толық ұсынбаған жағдайда, көрсетілетін қызметті беруші тіркеуден бас тартады;
3) порталға тіркелген сәттен бастап жолдаманы беру-60 минут;
10. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінде көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметшілерінің) өзара іс-қимылының, рәсімдер (әрекеттер) реттілігінің толық сипаттамасы, осы регламенттің қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетілген.
"Емдеуге жатқызу бюросы
порталы арқылы тегін
медициналық көмектің кепілдік
берілген көлемі шеңберінде
пациенттерге стационарға
емделуге жатқызуға жолдама
беру" мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне қосымша
"Емдеуге жатқызу бюросы порталы арқылы тегін медициналық көмектің кепілдік берілген көлемі шеңберінде пациенттерге стационарға емделуге жатқызуға жолдама беру"мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесінің анықтамасы
Ақмола облысы әкімдігінің
2019 жылғы 16 шілдедегі
№ А-7/325 қаулысымен
бекітілген
"Көлік құралын басқаруға рұқсат алу туралы анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет регламенті
1. Жалпы ережелер
1. "Көлік құралын басқаруға рұқсат алу туралы анықтама беру" мемлекеттік көрсетілетін қызмет (бұдан әрі – мемлекеттік көрсетілетін қызмет) стационарлық көмек көрсететін Ақмола облысының медициналық ұйымдарымен (бұдан әрі – көрсетілетін қызметті беруші) көрсетіледі.
Өтінішті қабылдау және мемлекеттік қызметті көрсету нәтижесін беру көрсетілетін қызметті берушінің тіркеу орны арқылы жүзеге асырылады.
2. Мемлекеттік қызметті көрсету нысаны: қағаз түрінде.
3. Мемлекеттік қызмет көрсетудің нәтижесі: "Денсаулық сақтау ұйымдарының бастапқы медициналық құжаттама нысандарын бекіту туралы" Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау министрінің міндетін атқарушының 2010 жылғы 23 қарашадағы № 907 бұйрығымен бекітілген (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6697 болып тіркелген) № 083/е нысан бойынша берілген көлік басқаруға рұқсат беру туралы медициналық анықтама.
4. Мемлекеттік көрсетілетін қызметтің нәтижесін ұсыну нысаны – қағаз түрінде.
2. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіндегі көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) іс-қимыл тәртібін сипаттау
5. Мемлекеттік қызметті алу үшін көрсетілетін қызметті алушы Қазақстан Республикасы Денсаулық сақтау және әлеуметтік даму министрінің 2015 жылғы 27 сәуірдегі № 272 бұйрығымен бекітілген "Көлік құралын басқаруға рұқсат алу туралы анықтама беру" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 11304 болып тіркелген) мемлекеттік көрсетілетін қызмет стандартының (бұдан әрі - Стандарт) 9-тармағында көрсетілген құжаттарды ұсынады.

6. Содержание каждой процедуры (действия), входящей в состав процесса оказания государственной услуги, длительность его выполнения:
1) сотрудник канцелярии осуществляет прием документов, фиксирует данные услугополучателя в журнале регистрации и выдает бланк справки - 20 минут;
В случаях предоставления услугополучателем неполного пакета документов, указанных в пункте 9 Стандарта и (или) документов с истекшим сроком действия услугодатель отказывает в приеме заявления;
2) профильные врачи проводят медицинское обследование состояние здоровья – 4 часов;
3) врач-терапевт вносит в справку сведения о профессиональной пригодности и выдает справку - 15 минут.
7. Результат процедуры (действия) по оказанию государственной услуги, который служит основанием для начала выполнения следующей процедуры (действия):
1) прием документов, фиксация данных услугополучателя и выдача бланка справки;
2) медицинское обследование состояние здоровья;
3) внесение сведений о профессиональной пригодности и выдача справки.
3. Описание порядка взаимодействия структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги
8. Перечень структурных подразделений (работников) услугодателя, которые участвуют в процессе оказания государственной услуги:
1) сотрудник канцелярии;
2) профильные врачи;
3) врач-терапевт.
9. Описание последовательности процедур (действий) между структурными подразделениями (работниками) с указанием длительности каждой процедуры (действия):
1) сотрудник канцелярии осуществляет прием документов, фиксирует данные услугополучателя в журнале регистрации и выдает бланк справки - 20 минут;
В случаях предоставления услугополучателем неполного пакета документов, указанных в пункте 9 Стандарта и (или) документов с истекшим сроком действия услугодатель отказывает в приеме заявления;
2) профильные врачи проводят медицинское обследование состояние здоровья – 4 часов;
3) врач-терапевт вносит в справку сведения о профессиональной пригодности и выдает справку - 15 минут.
10. Подробное описание последовательности процедур (действий), взаимодействий структурных подразделений (работников) услугодателя в процессе оказания государственной услуги отражается в справочнике бизнес -процессов оказания государственной услуги согласно приложению к настоящему регламенту.
Приложение
к регламенту государственной
услуги "Выдача справки о
допуске к управлению
транспортным средством"
Справочник бизнес-процессов оказания государственной услуги "Выдача справки о допуске к управлению транспортным средством"

6. Мемлекеттік қызметті көрсету процесінің құрамына кіретін әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) мазмұны, оны орындаудың ұзақтығы:
1) көрсетілетін қызметті берушінің кеңсе қызметкері құжаттарды қабылдауды жүзеге асырады, көрсетілетін қызметті алушының деректерін тіркеу журналына тіркейді және анықтама бланкісін береді - 20 минут.
Қызметті алушы Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттар топтамасын және (немесе) қолданылу мерзімі өткен құжаттарды толық ұсынбаған жағдайда, көрсетілетін қызметті беруші өтінішті қабылдаудан бас тартады;
2) бейінді дәрігерлер денсаулық жағдайына медициналық тексеру жүргізеді - 4 сағат;
3) дәрігер-терапевт анықтамаға кәсіби жарамдылығы туралы мәліметтерді енгізеді және анықтама береді - 15 минут.
7. Келесі рәсімді (іс-қимылды) орындауды бастау үшін негіз болатын мемлекеттік қызмет көрсету бойынша рәсімнің (іс-қимылдың нәтижесі):
1) құжаттарды қабылдау, қызметті алушының деректерін тіркеу және анықтама бланкісін беру;
2) денсаулық жағдайын медициналық тексеру;
3) кәсіби жарамдылығы туралы мәліметтер енгізу және анықтама беру.
3. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде құрылымдық бөлімшелер (қызметкерлер) мен көрсетілетін қызметті берушінің өзара іс-қимыл тәртібін сипаттау
8. Мемлекеттік қызмет көрсету процесіне қатысатын көрсетілетін қызметті берушінің құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) тізбесі:
1) кеңсе қызметкері;
2) бейінді дәрігерлер;
3) дәрігер-терапевт.
9. Әрбір рәсімнің (іс-қимылдың) ұзақтығын көрсете отырып, құрылымдық бөлімшелердің (қызметкерлердің) арасындағы рәсімдер (іс-қимылдың) реттілігін сипаттау:
1) кеңсе қызметкері құжаттарды қабылдауды жүзеге асырады, көрсетілетін қызметті алушының деректерін тіркеу журналына тіркейді және анықтама бланкісін береді - 20 минут.
Қызметті алушы Стандарттың 9-тармағында көрсетілген құжаттар топтамасын және (немесе) қолданылу мерзімі өткен құжаттарды толық ұсынбаған жағдайда, көрсетілетін қызметті беруші өтінішті қабылдаудан бас тартады;
2) бейінді дәрігерлер денсаулық жағдайына медициналық тексеру жүргізеді - 4 сағат;
3) дәрігер-терапевт анықтамаға кәсіптік жарамдылығы туралы мәліметті енгізеді, анықтама береді - 15 минут.
10. Мемлекеттік қызмет көрсету процесінде рәсімдердің (іс - қимылдардың) ретін, көрсетілетін қызметті берушінің толық сипаттамасы құрылымдық бөлімшелерінің (қызметкерлерінің) өзара іс-қимылдарының толық сипаттамасы осы регламенттің қосымшасына сәйкес мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процестерінің анықтамалығында көрсетіледі.
"Көлік құралын басқаруға
рұқсат алу туралы анықтама
беру" мемлекеттік қызмет
көрсету регламентіне қосымша
"Көлік құралын басқаруға рұқсат алу туралы анықтама беру" мемлекеттік қызмет көрсетудің бизнес-процесінің анықтамасы