О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 21 декабря 2018 года № С-26/6 "О городском бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 28 марта 2019 года № С-30/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 апреля 2019 года № 7121
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2019-2021 годы" от 21 декабря 2018 года № С-26/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7033, опубликовано 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 144 876,2 тысячи тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21 940 282,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 125 860,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 623 979,2 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 7 454 755,0 тысяч тенге;
2) затраты – 31 086 633,4 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -137 423,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 110 600,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 248 023,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 293 060,8 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 293 060,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 097 395,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 097 395,0 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 4-1 следующего содержания:
"4-1. Учесть, что в затратах городского бюджета предусмотрены целевые текущие трансферты в бюджет поселка, сельского округа на 2019 год согласно приложению 7.";
приложение 1, к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложению 1 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложением 7 согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель 30 -ой очередной
сессии Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва
А.Аузаров
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва
Е.Исимбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Кокшетау
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата

Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № С-26/6 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 наурыздағы № С-30/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 сәуірде № 7121 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № С-26/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7033 болып тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019–2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 144 876,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 940 282,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 125 860,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 623 979,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 454 755,0 мың теңге;
2) шығындар – 31 086 633,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -137 423,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 110 600,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 248 023,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 293 060,8 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 293 060,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 097 395,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 097 395,0 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 4-1 тармағымен толықтырылсын:
"4-1. 7-қосымшаға сәйкес қала бюджетінің шығындарында 2019 жылға арналған кент, ауылдық округ бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің 1-қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес, көрсетілген шешім 7-қосымшамен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының кезекті
30 - шы сессиясының
төрағасы
А.Аузаров
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Е.Исимбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімдігі
Көкшетау қалалық
мәслихатының

43998,0
005
Государственная адресная социальная помощь
43998,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
15023,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
12672,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2351,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
953516,5
002
Программа занятости
188631,0
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
10983,0
006
Оказание жилищной помощи
16200,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
284432,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4788,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
67319,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
135906,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
195659,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
49598,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
254131,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
77701,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3948,0
021
Капитальные расходы государственного органа
562,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
114697,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
57223,0
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
240,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
240,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
7393804,5
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2400,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
2400,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)

43998,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
43998,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
15023,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
12672,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2351,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
953516,5
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
188631,0
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
10983,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
16200,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
284432,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4788,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
67319,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
135906,5
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
195659,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
49598,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
254131,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
77701,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3948,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
562,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
114697,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
57223,0
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
240,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
240,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
7393804,5
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2400,0
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
2400,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі