О внесении изменений и дополнений в решение Кокшетауского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № С-27/2 "О бюджете на 2019-2021 годы Красноярского сельского округа и поселка Станционный"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 24 апреля 2019 года № С-33/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 26 апреля 2019 года № 7149
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О бюджете на 2019-2021 годы Красноярского сельского округа и поселка Станционный" от 24 декабря 2018 года № С-27/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7039, опубликовано 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2019–2021 годы согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы –176 608,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 31 526,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 370,0 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 144 712,0 тысяч тенге;
2) затраты – 179 955,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3 347 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 347 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Станционный на 2019–2021 годы согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 64 910,0 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 3 585,0 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям – 184,0 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 61 141,0 тысяча тенге;
2) затраты – 65 524,3 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -614,3 тысяч тенге;

Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № С-27/2 "2019-2021 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 24 сәуірдегі № С-33/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 26 сәуірде № 7149 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеті туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № С-27/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7039 болып тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019–2021 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 176 608,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 31 526,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 370,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –144 712,0 мың теңге;
2) шығындар – 179 955,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 347 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 347 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2019–2021 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті тиісінше 2, 2-1 және 2-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –64 910,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 585,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 184,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі –61 141,0 мың теңге;
2) шығындар – 65 524,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -614,3 мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 614,3 тысяч тенге.";
дополнить пунктами 3-1, 3-2 следующего содержания:
"3-1. Учесть, что в бюджете Красноярского сельского округа и поселка Станционный на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из городского бюджета согласно приложению 3.
3-2. Учесть, что в бюджете Красноярского сельского округа и поселка Станционный на 2019 год предусмотрены целевые трансферты из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы согласно приложению 4.";
приложения 1, 2 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению;
указанное решение дополнить приложениями 3, 4 согласно приложениям 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель 33-й внеочередной
сессии Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва
М.Елюбаев
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва
Ж.Абишев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Кокшетау
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 614,3 мың теңге.";
келесі мазмұндағы 3-1, 3-2 тармақтарымен толықтырылсын:
"3-1. 2019 жылға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кенті бюджетінде қалалық бюджеттен нысаналы ағымдағы трансферттер 3-қосымшасына сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
3-2. 2019 жылға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кенті бюджетінде ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 4-қосымшасына сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.";
көрсетілген шешімнің 1, 2- қосымшалары осы шешімнің 1, 2- қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 3, 4-қосымшаларына сәйкес, көрсетілген шешім 3, 4-қосымшаларымен толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының 33 –ші
кезектен тыс сессиясының
төрағасы
М.Елюбаев
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Ж.Абишев
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімдігі
Көкшетау қалалық
мәслихатының