О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 21 декабря 2018 года № С-26/6 "О городском бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 19 июня 2019 года № С-34/13. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 24 июня 2019 года № 7246
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О городском бюджете на 2019-2021 годы" от 21 декабря 2018 года № С-26/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7033, опубликовано 16 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить городской бюджет на 2019 – 2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 544 561,9 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 21 940 282,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 128 508,3 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 623 979,2 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 11 851 792,4 тысячи тенге;
2) затраты – 35 686 319,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – -137 423,0 тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 110 600,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 248 023,0 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 293 060,8 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 293 060,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 297 395,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 297 395,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5, 7 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель 34
очередной сессии
Кокшетауского городского
маслихата шестого созыва
М.Елюбаев
Секретарь Кокшетауского
городского маслихата
шестого созыва
Ж.Абишев
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат города Кокшетау
Приложение 1
к решению Кокшетауского
городского маслихата

Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № С-26/6 "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 19 маусымдағы № С-34/13 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 24 маусымда № 7246 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті туралы" 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № С-26/6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7033 болып тіркелген, 2019 жылғы 16 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019–2021 жылдарға арналған қалалық бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34 544 561,9 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 21 940 282,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 128 508,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 623 979,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 11 851 792,4 мың теңге;
2) шығындар – 35 686 319,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – -137 423,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 110 600,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 248 023,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 293 060,8 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 293 060,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 297 395,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 297 395,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 5, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының кезекті
34-ші сессиясының төрағасы
М.Елюбаев
Алтыншы шақырылған
Көкшетау қалалық
мәслихатының хатшысы
Ж.Абишев
"КЕЛІСІЛДІ"
Көкшетау қаласының әкімдігі
Көкшетау қалалық
мәслихатының

26333,0
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
95991,7
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
1683735,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
315998,0
005
Государственная адресная социальная помощь
315998,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
16435,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
14084,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2351,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
985002,8
002
Программа занятости
209043,7
004
Оказание социальной помощи на приобретение топлива специалистам здравоохранения, образования, социального обеспечения, культуры, спорта и ветеринарии в сельской местности в соответствии с законодательством Республики Казахстан
13521,4
006
Оказание жилищной помощи
14060,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
283119,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому
4788,0
013
Социальная адаптация лиц, не имеющих определенного местожительства
72128,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
148204,5
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
185951,3
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
54186,9
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
54989,8
068
Социальная поддержка отдельных категорий граждан в виде льготного, бесплатного проезда на городском общественном транспорте (кроме такси) по решению местных представительных органов
54989,8
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
309646,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
108562,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
3948,0
021
Капитальные расходы государственного органа
562,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

26333,0
067
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелерінің және ұйымдарының күрделі шығыстары
95991,7
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
1683735,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
315998,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
315998,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
16435,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
14084,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2351,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
985002,8
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
209043,7
004
Ауылдық жерлерде тұратын денсаулық сақтау, білім беру, әлеуметтік қамтамасыз ету, мәдениет, спорт және ветеринар мамандарына отын сатып алуға Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес әлеуметтік көмек көрсету
13521,4
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
14060,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
283119,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету
4788,0
013
Белгіленген тұрғылықты жері жоқ тұлғаларды әлеуметтік бейімдеу
72128,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
148204,5
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
185951,3
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
54186,9
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
54989,8
068
Жергілікті өкілдік органдардың шешімі бойынша қалалық қоғамдық көлікте (таксиден басқа) жеңілдікпен, тегін жол жүру түрінде азаматтардың жекелеген санаттарын әлеуметтік қолдау
54989,8
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
309646,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
108562,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
3948,0
021
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
562,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту

59 736,0
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении
976,0
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
15 150,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
56 317,0
На оказание услуг специалиста жестового языка
11 227,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
36 726,0
На субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
1 964,0
Отдел образования города Кокшетау
678 544,0
На доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам
59 856,0
На доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
6 705,0
На доплату учителям организаций образования, реализующих учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования
497 107,0
На доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
105 574,0
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
4 317,0
На доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ
4 985,0
Целевые трансферты на развитие
3 937 641,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
3 937 641,0
Строительство учебно-воспитательного комплекса вдоль Красноярской трассы города Кокшетау Акмолинской области
10 951,0

59 736,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
976,0
Жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыруға мемлекеттік гранттарды ұсыну, соның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасылар мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектер
15 150,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
56 317,0
Ымдау тілі мамандарының қызмет көрсетуіне
11 227,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
36 726,0
Мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға
1 964,0
Көкшетау қаласының білім бөлімі
678 544,0
Тілдік курстар бойынша тағылымдамадан өткен мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
59 856,0
Оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
6 705,0
Жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
497 107,0
Ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
105 574,0
Мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлық ақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға
4 317,0
Мектептердің педагог-психологтарына педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге
4 985,0
Нысаналы даму трансферттерi
3 937 641,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
3 937 641,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Краснояр тас жолы бойында оқу-тәрбиелік кешенінің құрылысы
10 951,0

Строительство пристройки на 600 мест к средней школе № 1 в городе Кокшетау Акмолинской области (без наружных инженерных сетей и благоустройства)
343 718,0
Строительство пристройки к коммунальному государственному учреждению "Средняя школа № 6" на 300 мест в городе Кокшетау Акмолинской области
457 880,0
Строительство пристройки на 420 мест к коммунальному государственному учреждению "Экологическая школа-гимназия № 13 "ЭКОС" в городе Кокшетау Акмолинской области
461 572,0
На проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда
672 432,0
На проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
1 991 088,0
Бюджетные кредиты
60 600,0
в том числе:
Отдел экономики и бюджетного планирования города Кокшетау
60 600,0
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
60 600,0
Приложение 3
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 19 июня 2019 года
№ С-34/13
Приложение 5
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 21 декабря 2018 года
№ С-26/6
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета бюджету города Кокшетау на 2019 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
7 175 381,4
Целевые текущие трансферты
3 282 060,5
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
2 145 659,8
На финансирование приоритетных проектов транспортной инфраструктуры
845 700,0
Ремонт дворовых территорий
369 707,0
Ремонт объектов коммунальной собственности
79 548,0
Субсидирование убытков перевозчиков, связанных с осуществлением социально значимых маршрутов
139 520,0
Обеспечение санитарии областного центра
20 000,0
Изъятие земельных участков для государственных надобностей
636 195,0
Обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
54 989,8
Отдел образования города Кокшетау
145 661,0
На открытие IT-классов в школах
4 330,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
48 566,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
71 816,0
На приобретение и доставку учебников для школ
18 799,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
2 150,0
Отдел занятости и социальных программ города Кокшетау
74 056,0
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
5 160,0
На оказание специальных социальных услуг в рамках государственного социального заказа престарелым и инвалидам
11 515,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов

Ақмола облысы Көкшетау қаласы №1 орта мектебіне 600 орындық жапсар-жай құрылысы (сыртқы инженерлік желілерсіз және абаттандырусыз)
343 718,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы "№6 орта мектебі" 300 орындық коммуналдық мемлекеттік мекемесіне жапсар-жай құрылысы
457 880,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы "№13 "ЭКОС" экологиялық мектеп-гимназия" коммуналдық мемлекеттік мекемесіне 420 орындық жапсар-жай құрылысы
461 572,0
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға
672 432,0
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға және (немесе) жайластыруға
1 991 088,0
Бюджеттік кредиттер
60 600,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының экономика және бюджеттiк жоспарлау бөлімі
60 600,0
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
60 600,0
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2019 жылғы 19 маусымдағы
№ С-34/13 шешіміне
3-қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ С-26/6 шешіміне
5-қосымша
2019 жылға арналған Көкшетау қаласының бюджетiне облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
7 175 381,4
Ағымдағы нысаналы трансферттер
3 282 060,5
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2 145 659,8
Көлiк инфрақұрылымының басым жобаларын қаржыландыруға
845 700,0
Аулалық аумақтарды жөндеу
369 707,0
Коммуналдық меншіктегі объектілерді жөндеу
79 548,0
Әлеуметтік маңызы бар маршруттарға қызмет көрсететін тасымалдаушылардың залалдарын субсидиялау
139 520,0
Облыс орталығының санитариясын қамтамасыз етуге
20 000,0
Мемлекеттiк қажеттiлiктер үшiн жер учаскелерiн алып қою
636 195,0
Көпбалалы аналарды және көпбалалы отбасылардың балаларын жеңілдікпен жол жүруін қамтамасыз етуге
54 989,8
Көкшетау қаласының білім бөлімі
145 661,0
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
4 330,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
48 566,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
71 816,0
Мектептер үшін оқулықтар сатып алу және жеткізу
18 799,0
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
2 150,0
Көкшетау қаласының жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
74 056,0
"Инватакси" қызметін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
5 160,0
Мүгедектермен қарттарға мемлекеттік әлеуметтік тапсырыс аясында арнайы әлеуметтік қызмет көрсетуге
11 515,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарды өтеуге

5 918,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
26 222,0
На трудоустройство через частные агентства занятости
5 950,0
На выплату единовременной материальной помощи к 30- летию вывода Советских войск из Афганистана
19 291,0
Отдел ветеринарии города Кокшетау
8 513,0
На проведение противоэпизоотических мероприятий
8 213,0
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
300,0
Аппарат акима города Кокшетау
870 962,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям города Кокшетау
870 962,0
Отдел финансов города Кокшетау
2 200,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
2 200,0
Отдел экономики и бюджетного планирования города Кокшетау
35 008,7
На разработку стратегии развития города Кокшетау до 2050 года
35 008,7
Целевые трансферты на развитие
2 180 030,9
в том числе:
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
538 332,1
Реконструкция улицы Малика Габдуллина (от улицы Мухтара Ауэзова до проспекта Абылай хана) города Кокшетау
55 013,0
Реконструкция моста через речку Кылшакты по улице Малика Габдуллина
199 286,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство дороги между микрорайонами Васильковский, Коктем и Сарыарка города Кокшетау
17 678,3
Строительство дороги между микрорайонами Васильковский, Коктем и Сарыарка
1 000,0
Реконструкция дороги на перекрестке проспекта Нұрсұлтан Назарбаев-улицы Сакена Жунусова в городе Кокшетау
10 000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на реконструкцию дороги проспекта Нұрсұлтан Назарбаев от проспекта Абылай хана до старого аэропорта в городе Кокшетау
18 404,8
Реконструкция дороги проспекта Нұрсұлтан Назарбаев от проспекта Абылай хана до старого аэропорта в городе Кокшетау
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизы на реконструкцию автодороги улицы Малика Габдуллина от микрорайона Центральный до микрорайона Сарыарка
21 530,2
Реконструкция автодороги улицы Малика Габдуллина от микрорайона Центральный до микрорайона Сарыарка
1 000,0
Реконструкция дороги по улице Малика Габдуллина (участок от улицы Мухтара Ауэзова до улицы Акана серэ) в городе Кокшетау
200 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, на строительство набережной зоны вдоль озера Копа от старого аэропорта до микрорайона Сарыарка города Кокшетау

5 918,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
26 222,0
Жұмыспен қамтудың жекеше агенттіктері арқылы жұмысқа орналасуға
5 950,0
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
19 291,0
Көкшетау қаласының ветеринария бөлімі
8 513,0
Эпизиотияға қарсы іс-шараларды жүргізуге
8 213,0
Бруцеллезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
300,0
Көкшетау қаласы әкімінің аппараты
870 962,0
Көкшетау қаласының жылумен жабдықтайтын кәсіпорындарын жылу беру маусымына дайындау
870 962,0
Көкшетау қаласының қаржы бөлімі
2 200,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
2 200,0
Көкшетау қаласының экономика және бюджеттік жоспарлау бөлімі
35 008,7
Көкшетау қаласының 2050 жылға дейінгі дамыту стратегиясын әзірлеуге
35 008,7
Нысаналы даму трансферттерi
2 180 030,9
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
538 332,1
Көкшетау қаласындағы (Мұхтар Әуезов көшесінен Абылай хан даңғылына дейін) Мәлік Ғабдуллин көшесін қайта құру
55 013,0
Мәлік Ғабдуллин көшесі бойынша Қылшақты өзені арқылы көпірді реконструкциялау
199 286,0
Көкшетау қаласы Васильковский, Көктем және Сарыарқа шағын аудандары арасындағы жол құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
17 678,3
Васильковский, Көктем және Сарыарқа шағын аудандары арасындағы жол құрылысы
1 000,0
Көкшетау қаласы Нұрсұлтан Назарбаев даңғылымен Сәкен Жүнісов көшесінің қиылысындағы жолды реконструкциялау
10 000,0
Көкшетау қаласындағы Абылай хан даңғылынан ескі әуежайға дейінгі Нұрсұлтан Назарбаев даңғылының жолын реконструкциялауға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалау-сметалық құжатамма әзірлеу
18 404,8
Көкшетау қаласындағы Абылай хан даңғылынан ескі әуежайға дейінгі Нұрсұлтан Назарбаев даңғылын реконструкциялау
1 000,0
Центральный шағын ауданынан Сарыарқа шағын ауданына дейінгі Мәлік Ғабдуллин көшесі автожолын реконструкциялауға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
21 530,2
Центральный шағын ауданынан Сарыарқа шағын ауданына дейінгі Мәлік Ғабдуллин көшесі автожолын реконструкциялау
1 000,0
Көкшетау қаласында Мәлік Ғабдуллин көшесі бойынша жолды реконструкциялау (Мұхтар Әуезов көшесінен Ақан сері көшесіне дейінгі учаскесі)
200 000,0
Көкшетау қаласының ескі әуежайдан Сарыарқа шағын ауданына дейін Қопа көлінің бойындағы жағалау аймағының құрылысына, кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу

12 419,8
Строительство набережной зоны вдоль озера Копа от старого аэропорта до микрорайона Сарыарка города Кокшетау
1 000,0
Отдел строительства города Кокшетау
1 641 698,8
Строительство детского сада на 280 мест по улице Мухтара Ауэзова, 119 в городе Кокшетау
300 038,1
Строительство детского сада на 280 мест (привязка) на участке площадью 38,6 га в городе Кокшетау Акмолинской области
50 000,0
Строительство учебно-воспитательного комплекса вдоль Красноярской трассы города Кокшетау Акмолинской области
95 938,0
Строительство пристройки на 600 мест к средней школе № 1 в городе Кокшетау
37 000,0
Строительство пристройки на 300 мест к средней школе № 6 в городе Кокшетау
35 000,0
Строительство пристройки на 425 мест к средней школе № 13 в городе Кокшетау
41 600,0
Строительство пятиэтажного сорока квартирного жилого дома в микрорайоне Сарыарка, № 9 а города Кокшетау Акмолинской области (позиция 1)
31 900,0
Строительство пятиэтажного сорока квартирного жилого дома в микрорайоне Сарыарка, № 9а города Кокшетау Акмолинской области (позиция 3)
31 800,0
Строительство жилого комплекса (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 1) (без наружных инженерных сетей).
38 170,0
Строительство жилого комплекса (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 2) (без наружных инженерных сетей).
37 790,0
Строительство жилого комплекса (на участке площадью 38,6 га) в городе Кокшетау Акмолинской области (позиция 3) (без наружных инженерных сетей).
38 110,0
Строительство инженерных сетей в южной части поселка Станционный на участке площадью 60 га города Кокшетау (сети электроснабжения)
38 378,0
Строительство инженерных сетей в южной части поселка Станционный на участке площадью 60 га города Кокшетау (сети водоснабжения)
19 206,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к 40-ка квартирному пятиэтажному жилому дому в городе Кокшетау Акмолинской области (телефонизация и благоустройство)
10 546,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайона Коктем, города Кокшетау, Акмолинской области (Наружные сети телефонизации)
3 975,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 38,6 га) севернее микрорайона Коктем, города Кокшетау (Наружные сети теплоснабжения)
21 470,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 88,5 га) в микрорайоне Сарыарка города Кокшетау Акмолинской области. Тепловые сети.
77 911,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 88,5 га ) в микрорайоне Сарыарка города Кокшетау Акмолинской области. Наружные сети канализации.

12 419,8
Көкшетау қаласының ескі әуежайдан Сарыарқа шағын ауданына дейін Қопа көлінің бойындағы жағалау аймағының құрылысы
1 000,0
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
1 641 698,8
Көкшетау қаласындағы Мұхтар Әуезов 119, көшесі бойынша 280 орындық балабақша құрылысы
300 038,1
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы аумағы 38,6 га учаскесінде (байлау) 280 орындық балабақшаның құрылысы
50 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласы Краснояр тас жолы бойында оқу-тәрбиелік кешенінің құрылысы
95 938,0
Көкшетау қаласындағы №1 орта мектепке 600 орындық қосымша құрылыс салу
37 000,0
Көкшетау қаласындағы №6 орта мектепке 300 орындық қосымша құрылыс салу
35 000,0
Көкшетау қаласындағы № 13 орта мектепке 425 орындық қосымша құрылыс салу
41 600,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Сарыарқа шағын ауданында, № 9 а бес қабатты қырық пәтерлі тұрғын үй салу (1 позиция)
31 900,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Сарыарқа шағын ауданында, № 9 а бес қабатты қырық пәтерлі тұрғын үй салу (3 позиция)
31 800,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында тұрғын үй кешенінің құрылысы (аумағы 38,6 га учаскесінде) (1позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
38 170,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында тұрғын үй кешенінің құрылысы (аумағы 38,6 га учаскесінде) (2 позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
37 790,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласында тұрғын үй кешенінің құрылысы (аумағы 38,6 га учаскесінде) (3 позиция) (сыртқы инженерлік желілерсіз)
38 110,0
Көкшетау қаласына қарасты Станционный кентінің оңтүстік бөлігінде аумағы 60 га учаскесінде инженерлік желілер құрылысы (электрмен жабдықтау желілері)
38 378,0
Көкшетау қаласына қарасты Станционный кентінің оңтүстік бөлігінде аумағы 60 га учаскесінде инженерлік желілер құрылысы (сумен жабдықтау желілері)
19 206,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы 40 пәтерлі бес қабатты тұрғын үйге сыртқы инженерлік желілер салу және абаттандыру (телефондандыру және абаттандыру)
10 546,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласындағы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай (аумағы 38,6 га учаскесінде) магистральды инженерлік желілердің құрылысы (телефондандырудың сыртқы желілері)
3 975,0
Көкшетау қаласындағы Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай (аумағы 38,6 га учаскесінде) магистральды инженерлік желілердің құрылысы (жылумен жабдықтаудың сыртқы желілері)
21 470,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Сарыарқа шағын ауданында магистральды инженерлік желілердің құрылысы (аумағы 88,5 га учаскесінде). Жылу желілері
77 911,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Сарыарқа шағын ауданында магистральды инженерлік желілердің құрылысы (аумағы 88,5 га учаскесінде). Сыртқы кәріз желілері

12 833,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 88,5 га) в микрорайоне Сарыарка, города Кокшетау. Наружные сети водоснабжения
28 609,0
Строительство магистральных инженерных сетей (на участке площадью 88,5 га) севернее микрорайона Сарыарка, города Кокшетау Акмолинской области. Наружные сети электроснабжения
64 500,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к 11-ти многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем, города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети электроснабжения)
7 640,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к 11-ти многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем, города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети теплоснабжения)
3 106,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к 11-ти многоквартирным жилым домам севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети телефонизации и благоустройство)
58 751,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3,4,5,6) (Наружные сети электроснабжения)
3 500,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 7,8,9,10,11,12) (Наружные сети электроснабжения)
3 500,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство инженерных сетей к многофункциональному спортивному центру в городе Кокшетау Акмолинской области
30 000,0
Строительство инженерных сетей к многофункциональному спортивному центру в городе Кокшетау Акмолинской области
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на реконструкцию территорий вокруг планируемого Форум-центра "Кокшетау" на участке 3,3 га в городе Кокшетау
6 201,8
Реконструкция территорий вокруг планируемого Форум-центра "Кокшетау" на участке 3,3 га в городе Кокшетау
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на реконструкцию территорий вокруг планируемого Многофункционального спортивного центра на участке 3,4 га в городе Кокшетау
6 206,7
Реконструкция территорий вокруг планируемого Многофункционального спортивного центра на участке 3,4 га в городе Кокшетау
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство кабельной линии 10кВ и трансформаторной подстанции в микрорайоне Коктем в городе Кокшетау
3 000,0
Строительство кабельной линии 10кВ и трансформаторной подстанции в микрорайоне Коктем в городе Кокшетау
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство водопровода (диаметром 600 мм) в микрорайоне Коктем в городе Кокшетау
3 000,0
Строительство водопровода (диаметром 600 мм) в микрорайоне Коктем в городе Кокшетау
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство канализации к существующему коллектору (диаметром 300 мм) в микрорайоне Коктем города Кокшетау
3 000,0
Строительство канализации к существующему коллектору (диаметром 300 мм) в микрорайоне Коктем города Кокшетау
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство внутриквартальных сетей (теплоснабжение, водоснабжение, канализация) в микрорайоне Коктем в городе Кокшетау

12 833,0
Көкшетау қаласының, Сарыарқа шағын ауданында магистральды инженерлік желілердің құрылысы (аумағы 88,5 га учаскесінде). Сумен жабдықтаудың сыртқы желілері
28 609,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Сарыарқа шағын ауданының солтүстігіне қарай магистральды инженерлік желілердің құрылысы (аумағы 88,5 га учаскесінде). Сыртқы электрмен жабдықтау желілері
64 500,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай 11 көп пәтерлі тұрғын үйлерді абаттандыру мен сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы (Электрмен жабдықтаудың сыртқы желілері)
7 640,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай 11 көп пәтерлі тұрғын үйлерді абаттандыру мен сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы (Жылумен жабдықтаудың сыртқы желілері)
3 106,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай 11 көп пәтерлі тұрғын үйлерді абаттандыру мен сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы (Телефондандырудың сыртқы желілері және абаттандыру)
58 751,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілерді салу және абаттандыру (1,2,3,4,5,6 кезектер) (сыртқы электрмен жабдықтау желілері)
3 500,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы инженерлік желілердің құрылысы және абаттандыру (7,8,9,10,11,12 кезектер) (сыртқы электрмен жабдықтау желілері)
3 500,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында көпфункционалды спорт орталығына инженерлік желілердің құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
30 000,0
Ақмола облысының Көкшетау қаласында көпфункционалды спорт орталығына инженерлік желілердің құрылысы
1 000,0
Көкшетау қаласында 3,3 га учаскесінде жоспарланған "Көкшетау" Форум-орталығы айналасындағы аумақтарды реконструкциялауға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізуімен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
6 201,8
Көкшетау қаласында 3,3 га учаскесінде жоспарланған "Көкшетау" Форум-орталығы айналасындағы аумақтарды реконструкциялау
1 000,0
Көкшетау қаласында 3,4 га учаскесінде жоспарланған көпфункционалды спорт орталығының айналасындағы аумақтарды реконтрукциялауға кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізуімен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
6 206,7
Көкшетау қаласында 3,4 га учаскесінде жоспарланған көпфункционалды спорт орталығының айналасындағы аумақтарды реконструкциялау
1 000,0
Көкшетау қаласында, Көктем шағын ауданында трансформаторлық қосалқы станцияның және 10 кВ кабельдік желінің құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізуімен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 000,0
Көкшетау қаласында, Көктем шағын ауданында 10 кВ кабельдік желінің және трансформаторлық қосалқы станцияның құрылысы
1 000,0
Көкшетау қаласында, Көктем шағын ауданында су құбырының (диаметрі 600 мм) құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізуімен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 000,0
Көкшетау қаласының, Көктем шағын ауданында сумен жабдықтаудың (диаметрі 600 мм) құрылысы
1 000,0
Көкшетау қаласында, Көктем шағын ауданында қолданыстағы коллекторға (диаметрі 300 мм) кәріздің құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізуімен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
3 000,0
Көкшетау қаласының, Көктем шағын ауданында қолданыстағы коллекторға (диаметрі 300 мм) кәріздің құрылысы
1 000,0
Көкшетау қаласының, Көктем шағын ауданында квартал ішіндегі желілердің (жылумен жабдықтау, сумен жабдықтау, кәріз) құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізуімен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу

11 000,0
Строительство внутриквартальных сетей (теплоснабжение, водоснабжение, канализация) в микрорайоне Коктем в городе Кокшетау
1 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство линии телефонизации с доступом к широкополосному интернету Форум-центру "Кокшетау" микрорайоне Коктем в городе Кокшетау
7 000,0
Строительство линии телефонизации с доступом к широкополосному интернету Форум-центру "Кокшетау" в микрорайоне Коктем в городе Кокшетау
1 000,0
Строительство магистральных сетей (на участке площадью 88,5 га) в микрорайоне Сарыарка города Кокшетау Акмолинской области (Тепловые сети)
1 961,7
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к 11-ти многоквартирным домам севернее микрорайона Коктем города Кокшетау Акмолинской области (Наружные сети газоснабжения)
1 426,5
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3) (Благоустройство и наружные сети телефонизации)
6 000,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3) (Наружные сети канализации)
1 957,3
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к жилым комплексам в городе Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3) (Наружные сети водоснабжения)
1 692,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3,4,5,6) (Наружные сети электроосвещения)
4 463,9
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3,4,5,6) (Наружные сети телефонизации и благоустройство)
93 367,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3,4,5,6) (Наружные сети водоснабжения)
9 105,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3,4,5,6) (Наружные сети канализации)
5 847,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 1,2,3,4,5,6) (Наружные сети газоснабжения)
13 651,5
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 7,8,9,10,11,12) (Наружные сети электроосвещения)
4 463,0
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 7,8,9,10,11,12) (Наружные сети телефонизации и благоустройство)

11 000,0
Көкшетау қаласының, Көктем шағын ауданында квартал ішіндегі желілердің (жылумен жабдықтау, сумен жабдықтау, кәріз) құрылысы
1 000,0
Көкшетау қаласының, Көктем шағын ауданында "Көкшетау" Форум-орталығы кең жолақты интернет желісіне қолжетімді телефондандыру желісінің құрылысына кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізуімен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
7 000,0
Көкшетау қаласының, Көктем шағын ауданында "Көкшетау" Форум -орталығы кең жолақты интернет желісіне қолжетімді телефондандыру желісінің құрылысы
1 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Сарыарқа шағын ауданында (ауданы 88,5 га учаскесінде) магистральды желілердің құрылысы (Жылу желілері)
1 961,7
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Көктем шағын ауданының солтүстігіне қарай 11 көп пәтерлі үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (Газбен жабдықтаудың сыртқы желілері)
1 426,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласының тұрғын үй кешендеріне абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3) (Абаттандыру және телефондандырудың сыртқы желілері)
6 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының тұрғын үй кешендеріне абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3) (Сыртқы кәріздің желілері)
1 957,3
Ақмола облысы Көкшетау қаласының тұрғын үй кешендеріне абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3) (Сумен жабдықтаудың сыртқы желілері)
1 692,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3,4,5,6) (Электр жарығының сыртқы желілері)
4 463,9
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3,4,5,6) (Телефондандырудың сыртқы желілері және абаттандыру)
93 367,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3,4,5,6) (Сумен жабдықтаудың сыртқы желілері)
9 105,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3,4,5,6) (Сыртқы кәріз желілері)
5 847,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 1,2,3,4,5,6) (Газбен жабдықтаудың сыртқы желілері)
13 651,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 7,8,9,10,11,12) (Электр жарығының сыртқы желілері)
4 463,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 7,8,9,10,11,12) (Сыртқы телефондандыру желілері және абаттандыру)

84 357,7
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 7,8,9,10,11,12) (Наружные сети водоснабжения)
6 115,4
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 7,8,9,10,11,12) (Наружные сети канализации)
7 389,5
Строительство наружных инженерных сетей и благоустройство к многоквартирным жилым домам города Кокшетау Акмолинской области (позиции 7,8,9,10,11,12) (Наружные сети газоснабжения)
14 043,3
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (строительство канализационного коллектора по улице Гагарина)
1 000,0
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (сети телефонизации)
13 389,2
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (Внутриплощадочные сети наружной водоканализации)
15 609,0
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (Внутриплощадочные сети наружной канализации)
4 959,8
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (Внутриплощадочные сети наружного водоснабжения)
3 935,0
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (Благоустройство)
30 254,0
Строительство инженерных сетей и благоустройство к 292-х квартирному жилому дому со встроенным паркингом по улице Зарапа Темирбекова № 2, города Кокшетау Акмолинской области (Реконструкция водопровода)
6 805,0
Строительство наружных инженерных сетей водоснабжения и канализации и сметная документация к 90 квартирному жилому дому по адресу Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный № 35 Б
32 639,2
Строительство наружных инженерных сетей газоснабжения к 90 квартирному жилому дому по адресу Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный № 35 Б
10 381,8
Строительство наружных инженерных сетей телефонизации и сметная документация к 90 квартирному жилому дому по адресу Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный № 35 Б

84 357,7
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 7,8,9,10,11,12) (Сумен жабдықтаудың сыртқы желілері)
6 115,4
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 7,8,9,10,11,12) (Сыртқы кәріз желілері)
7 389,5
Ақмола облысы Көкшетау қаласының көп пәтерлі тұрғын үйлерге абаттандыру және сыртқы инженерлік желілердің құрылысы (позициялар 7,8,9,10,11,12) (Газбен жабдықтаудың сыртқы желілері)
14 043,3
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков № 2 көшесінде кіріктірілген тұрағы бар 292-пәтерлі тұрғын үйге абаттандыру және инженерлік желілердің құрылысы (Гагарин көшесі бойынша кәріз коллекторының құрылысы)
1 000,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков № 2 көшесінде кіріктірілген тұрағы бар 292-пәтерлі тұрғын үйге абаттандыру және инженерлік желілердің құрылысы (телефондандыру желілері)
13 389,2
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков № 2 көшесінде кіріктірілген тұрағы бар 292-пәтерлі тұрғын үйге абаттандыру және инженерлік желілердің құрылысы (Алаңішілік сыртқы су кәрізінің желілері)
15 609,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков № 2 көшесінде кіріктірілген тұрағы бар 292-пәтерлі тұрғын үйге абаттандыру және инженерлік желілердің құрылысы (Алаңішілік сыртқы кәрізінің желілері)
4 959,8
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков № 2 көшесінде кіріктірілген тұрағы бар 292-пәтерлі тұрғын үйге абаттандыру және инженерлік желілердің құрылысы (Алаңішілік сыртқы сумен жабдықтау желілері)
3 935,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков № 2 көшесінде кіріктірілген тұрағы бар 292-пәтерлі тұрғын үйге абаттандыру және инженерлік желілердің құрылысы (Абаттандыру)
30 254,0
Ақмола облысы Көкшетау қаласының Зарап Темірбеков № 2 көшесінде кіріктірілген тұрағы бар 292-пәтерлі тұрғын үйге абаттандыру және инженерлік желілердің құрылысы (Су құбырын реконструкциялау)
6 805,0
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы, № 35 Б мекен-жайы бойынша 90 пәтерлі тұрғын үйге сметалық құжаттама және кәріз және сумен жабдықтау сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы
32 639,2
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы № 35 Б мекен-жайы бойынша 90 пәтерлі тұрғын үйге газбен жабдықтау сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы
10 381,8
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы, № 35 Б мекен-жайы бойынша 90 пәтерлі тұрғын үйге сметалық құжаттама және телефондандырудың сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы

329,5
Строительство наружных инженерных сетей теплоснабжения к 90 квартирному жилому дому по адресу Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный дом №35 Б
3 875,9
Строительство наружных инженерных сетей электроснабжения и сметная документация к 90 квартирному жилому дому по адресу Акмолинская область, город Кокшетау, микрорайон Юбилейный № 35 Б
2 900,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство инженерных сетей севернее микрорайона Васильковский города Кокшетау 2 этап, 2 очередь (канализационная насосная станция)
100,0
Строительство инженерных сетей севернее микрорайона Васильковский в городе Кокшетау 2 этап, 2 очередь (канализационная насосная станция)
50 000,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция районной котельной № 1 в городе Кокшетау
41 000,0
Бюджетные кредиты
1 713 290,0
в том числе:
Отдел строительства города Кокшетау
1 713 290,0
Кредиты для финансирования строительства жилья в рамках реализации государственных и правительственных программ от выпуска государственных ценных бумаг, выпускаемых местными исполнительными органами области, для обращения на внутреннем рынке
1 713 290,0
Приложение 4
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 19 июня 2019 года
№ С-34/13
Приложение 7
к решению Кокшетауского
городского маслихата
от 21 декабря 2018 года
№ С-26/6
Целевые текущие трансферты из городского бюджета в бюджет поселка, сельского округа на 2019 год
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
Всего
26 410,0
Целевые текущие трансферты
26 410,0
в том числе:
26 410,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог города Кокшетау
26 410,0
Текущий ремонт дорог улицы Нурлы Кош села Красный Яр
25 000,0
Обеспечение благоустройства поселка Станционный
1 410,0

329,5
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы, № 35 Б мекен-жайы бойынша 90 пәтерлі тұрғын үйге жылумен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы
3 875,9
Ақмола облысы, Көкшетау қаласы, Юбилейный шағын ауданы, № 35 Б мекен-жайы бойынша 90 пәтерлі тұрғын үйге сметалық құжаттама және электрмен жабдықтаудың сыртқы инженерлік желілерінің құрылысы
2 900,0
Көкшетау қаласы Васильковский шағын ауданының солтүстігіне қарай инженерлік желілерінің құрылысы, кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу 2 кезең, 2 кезек (кәріздік сорғы станциясы)
100,0
Көкшетау қаласы Васильковский шағын ауданының солтүстігіне қарай инженерлік желілерінің құрылысы 2 кезең, 2 кезек (кәріздік сорғы станциясы)
50 000,0
Көкшетау қаласында № 1 аудандық бу-қазандықтың реконструкциясы, кешенді ведомстводан тыс сараптама жүргізу мен жобалау-сметалық құжаттама әзірлеу
41 000,0
Бюджеттік кредиттер
1 713 290,0
оның iшiнде:
Көкшетау қаласының құрылыс бөлімі
1 713 290,0
Ішкi нарықта айналым үшiн облыстың жергілікті атқарушы органдарымен шығарылатын, мемлекеттiк құнды қағаздар шығарылымынан түсетін мемлекеттік және үкіметтік бағдарламаларды іске асыру шеңберінде тұрғын үй құрылысын қаржыландыру үшін кредиттер
1 713 290,0
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2019 жылғы 19 маусымдағы
№ С-34/13 шешіміне
4-қосымша
Көкшетау қалалық
мәслихатының
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ С-26/6 шешіміне
7-қосымша
2019 жылға арналған кент, ауылдық округ бюджетіне қалалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
Атауы
Сома, мың теңге
1
2
Барлығы
26 410,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
26 410,0
оның iшiнде:
26 410,0
Көкшетау қаласының тұрғын-үй коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
26 410,0
Красный Яр ауылындағы Нұрлы Көш көшесінің жолдарын ағымдағы жөндеу
25 000,0
Станционный кентінің аббатандыруын қамтамасыз ету
1 410,0