О внесении изменений в решение Кокшетауского городского маслихата от 24 декабря 2018 года № С-27/2 "О бюджете на 2019-2021 годы Красноярского сельского округа и поселка Станционный"
Решение Кокшетауского городского маслихата Акмолинской области от 9 декабря 2019 года № С-38/17. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 декабря 2019 года № 7571
В соответствии со статьей 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Кокшетауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кокшетауского городского маслихата "О бюджете на 2019-2021 годы Красноярского сельского округа и поселка Станционный" от 24 декабря 2018 года № С-27/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7039, опубликовано 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа на 2019–2021 годы согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 167 892,5 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 27 403,0 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 1 093,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 139 396,5 тысяч тенге;
2) затраты – 171 239,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3 347,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 347,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Станционный на 2019–2021 годы согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 69 083,6 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 4 814,4 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 43,2 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 64 226,0 тысяч тенге;
2) затраты – 69 697,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 614,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 614,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.

Көкшетау қалалық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № С-27/2 "2019-2021 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Көкшетау қалалық мәслихатының 2019 жылғы 9 желтоқсандағы № С-38/17 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 желтоқсанда № 7571 болып тіркелді
2008 жылғы 4 желтоқсандағы Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 109-1 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкшетау қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Көкшетау қалалық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округі және Станционный кентінің бюджеті туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № С-27/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7039 болып тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019–2021 жылдарға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 167 892,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 27 403,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 093,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 139 396,5 мың теңге;
2) шығындар – 171 239,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 347,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 347,0 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2019–2021 жылдарға арналған Станционный кентінің бюджеті тиісінше 2, 2-1 және 2-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 69 083,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 814,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 43,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 64 226,0 мың теңге;
2) шығындар – 69 697,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 614,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 614,3 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.