Об утверждении государственного образовательного заказа на дошкольное воспитание и обучение, размера родительской платы на 2019 год
Постановление акимата города Степногорска Акмолинской области от 8 мая 2019 года № а-4/194. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 мая 2019 года № 7203
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с подпунктом 8-1) пункта 4 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 27 июля 2007 года "Об образовании", акимат города Степногорска ПОСТАНОВЛЯЕТ:

2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысын, ата-ана төлемақысының мөлшерін бекіту туралы
Ақмола облысы Степногорск қаласы әкімдігінің 2019 жылғы 8 мамырдағы № а-4/194 қаулысы. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 мамырда № 7203 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 27 шілдедегі "Білім туралы" Заңының 6-бабы 4-тармағының 8-1) тармақшасына сәйкес, Степногорск қаласының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:

1. Утвердить прилагаемый государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год.
2. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима города Степногорска Абилову Г.М.
3. Настоящее постановление вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования и распространяется на правоотношения, возникшие с 01 января 2019 года.
Аким города
Степногорска
Е.Баяхметов
Утвержден
постановлением акимата
города Степногорска
№ а-4/194

1. Қоса берілген 2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері бекітілсін.
2. Осы қаулының орындалуын бақылау Степногорск қаласы әкімінің орынбасары Г.М.Әбіловаға жүктелсін.
3. Осы қаулы Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күннен бастап қолданысқа енгізіледі және 2019 жылдың 01 қаңтарынан бастап туындаған құқықтық қатынастарға таратылады.
Степногорск қаласының
әкімі
Е.Баяхметов
Степногорск қаласы әкімдігінің

от 8 мая 2019 года
Государственный образовательный заказ на дошкольное воспитание и обучение, размер родительской платы на 2019 год
Наименование организации
Количество воспитанников организаций дошкольного воспитания и обучения
Размер родительской платы в месяц (тенге)
Средняя стоимость расходов на одного воспитанника в месяц (тенге)
1
Государственное коммунальное казенное предприятие "Ясли-сад "Нұршуақ" при отделе образования города Степногорска

2019 жылғы 8 мамырдағы
№ a-4/194 қаулысымен
бекітілген
2019 жылға арналған мектепке дейінгі тәрбие мен оқытуға мемлекеттік білім беру тапсырысы, ата-ана төлемақысының мөлшері
Ұйымның атауы
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарындағы тәрбиеленушілердің саны
Айына ата-ана төлемақысының мөлшері (теңге)
Бір тәрбиеленушіге айына жұмсалатын шығындардың орташа құны (теңге)
1
Степногорск қаласы білім бөлімінің жанындағы "Нұршуақ" бөбекжай-балабақшасы" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорны