О внесении изменений в решение Аккольского районного маслихата от 21 декабря 2018 года № С 34-1 "О бюджетах города районного значения, сельского округа на 2019 - 2021 годы"
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 4 декабря 2019 года № С 47-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 декабря 2019 года № 7560
В соответствии с пунктом 4 статьи 106, статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аккольского районного маслихата "О бюджетах города районного значения, сельского округа на 2019-2021 годы" от 21 декабря 2018 года № С 34-1 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6992, опубликовано 4 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде), следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Акколь на 2019 - 2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 211 675,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 129 547,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 96,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 82 031,5 тысяч тенге;
2) затраты – 214 146,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 2 471,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 471,5 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Урюпинского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5, и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 294,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 089,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10 205,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15 457,7 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 163,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 163,7 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Аккольского районного
маслихата
А.Мананбаева
Секретарь Аккольского
районного маслихата
Д.Салыбекова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Аккольского района
Приложение 1 к решению
Аккольского районного
маслихата от 4 декабря
2019 года № С 47-1
Приложение 1 к решению
Аккольского районного
маслихата от 21 декабря
2018 года № С 34 - 1
Бюджет города Акколь на 2019 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. ДОХОДЫ

Ақкөл аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № С 34-1 "2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 4 желтоқсандағы № С 47-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 желтоқсанда № 7560 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, 109-1-бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңынын 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақкөл аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № С 34-1 "2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қала, ауылдық округ бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6992 тіркелген, 2019 жылғы 4 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019 - 2021 жылдарға арналған Ақкөл қаласының бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 211 675,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 129 547,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 96,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 82 031,5 мың теңге;
2) шығындар – 214 146,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 2 471,5 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 2 471,5 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Урюпинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 - қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 294,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 089,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 10 205,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 457,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 163,7 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 163,7 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 8-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4- қосымшаларына сәйкес, жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық
мәслихат сессиясының
төрайымы
А.Мананбаева
Ақкөл аудандық
мәслихат хатшысы
Ж.Салыбекова
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақкөл ауданының әкімі
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 4 желтоқсандағы
№ С 47-1 шешіміне
1-қосымша
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2018 жылғы 21 желтоқсандағы
№ С 34 - 1 шешіміне
1-қосымша
2019 жылға арналған Ақкөл қаласының бюджеті
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Атаулар
1
2
3
4
5
I. КІРІСТЕР