О бюджетах города районного значения, села, сельских округов на 2020-2022 годы
Решение Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2019 года № С 50-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 20 января 2020 года № 7651.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 - 1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Аккольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Акколь на 2020 - 2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 302 621,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 38 382,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 264 239,7 тысяч тенге;
2) затраты – 302 622,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 0,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 19.11.2020 № С 62-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в бюджете города Акколь на 2020 год из районного бюджета предусмотрена субвенция в сумме 80 693,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет Урюпинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 84 357,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 484,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 80 872,6 тысяч тенге;
2) затраты – 84 357,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 19.11.2020 № С 62-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Учесть, что в бюджете Урюпинского сельского округа на 2020 – 2022 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2020 год – 11 507,0 тысяч тенге;
2021 год – 7 826,0 тысяч тенге;
2022 год – 7 471,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Кенесского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 70 538,3 тысяч тенге, в том числе:

2020-2022 жылдарға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № С 50-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 20 қаңтарда № 7651 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін - өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Ақкөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020 - 2022 жылдарға арналған Ақкөл қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 302 621,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 38 382,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 264 239,7 мың теңге;
2) шығындар – 302 622,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 0,5 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 19.11.2020 № С 62-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған Ақкөл қаласының бюджетінде аудандық бюджеттен 80 693,0 мың теңге сомасында субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2020 - 2022 жылдарға арналған Урюпинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 84 357,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 484,7 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 80 872,6 мың теңге;
2) шығындар – 84 357,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 19.11.2020 № С 62-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2020 - 2022 жылдарға арналған Урюпинка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2020 жылы – 11 507,0 мың теңге;
2021 жылы – 7 826,0 мың теңге;
2022 жылы – 7 471,0 мың теңге.
5. 2020 - 2022 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 70 538,3 мың теңге, соның ішінде:

налоговые поступления – 2 075,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 68 462,7 тысяч тенге;
2) затраты – 90 538,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 20 000,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 20 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 19.11.2020 № С 62-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Учесть, что в бюджете Кенесского сельского округа на 2020 – 2022 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2020 год – 16 367,0 тысяч тенге;
2021 год – 14 123,0 тысяч тенге;
2022 год – 13 954,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Наумовского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 32 931,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 006,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 925,0 тысяч тенге;
2) затраты – 57 931,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 25 000,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 19.11.2020 № С 62-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
8. Учесть, что в бюджете Наумовского сельского округа на 2020 – 2022 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2020 год – 13 250,0 тысяч тенге;
2021 год – 10 910,0 тысяч тенге;
2022 год – 10 517,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Карасайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 231,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 934,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 296,8 тысяч тенге;
2) затраты – 16 231,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 19.11.2020 № С 62-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Учесть, что в бюджете Карасайского сельского округа на 2020 – 2022 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2020 год – 13 394,0 тысяч тенге;
2021 год – 11 458,0 тысяч тенге;
2022 год – 11 345,0 тысяч тенге.

салықтық түсімдер – 2 075,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 68 462,7 мың теңге;
2) шығындар – 90 538,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 20 000,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 20 000,0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 19.11.2020 № С 62-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2020 - 2022 жылдарға арналған Кеңес ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2020 жылы – 16 367,0 мың теңге;
2021 жылы – 14 123,0 мың теңге;
2022 жылы – 13 954,0 мың теңге.
7. 2020 - 2022 жылдарға арналған Наумовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 32 931,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 006,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30 925,0 мың теңге;
2) шығындар – 57 931,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 25 000,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 25 000,0 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 19.11.2020 № С 62-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
8. 2020 - 2022 жылдарға арналған Наумовка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2020 жылы – 13 250,0 мың теңге;
2021 жылы – 10 910,0 мың теңге;
2022 жылы – 10 517,0 мың теңге.
9. 2020 - 2022 жылдарға арналған Қарасай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 231,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 934,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 15 296,8 мың теңге;
2) шығындар – 16 231,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 19.11.2020 № С 62-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2020 - 2022 жылдарға арналған Қарасай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2020 жылы – 13 394,0 мың теңге;
2021 жылы – 11 458,0 мың теңге;
2022 жылы – 11 345,0 мың теңге.

11. Утвердить бюджет Новорыбинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 078,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 203,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 875,0 тысяч тенге;
2) затраты – 34 642,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 18 564,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 564,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 19.11.2020 № С 62-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
12. Учесть, что в бюджете Новорыбинского сельского округа на 2020 – 2022 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2020 год – 11 516,0 тысяч тенге;
2021 год – 9 528,0 тысяч тенге;
2022 год – 9 413,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет Енбекского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 41 753,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 500,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 40 253,4 тысяч тенге;
2) затраты – 41 753,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 19.11.2020 № С 62-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Учесть, что в бюджете Енбекского сельского округа на 2020 – 2022 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2020 год – 13 036,0 тысяч тенге;
2021 год – 11 004,0 тысяч тенге;
2022 год – 10 972,0 тысяч тенге.
15. Утвердить бюджет Жалгызкарагайского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 485,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 598,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 152,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30 734,5 тысяч тенге;
2) затраты – 56 485,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -25 000,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 25 000,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 15 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 19.11.2020 № С 62-1 (вводится в действие с 01.01.2020).

11. 2020 - 2022 жылдарға арналған Новорыбинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 078,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 203,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14 875,0 мың теңге;
2) шығындар – 34 642,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 18 564,8 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 18 564,8 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 19.11.2020 № С 62-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
12. 2020 - 2022 жылдарға арналған Новорыбинка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2020 жылы – 11 516,0 мың теңге;
2021 жылы – 9 528,0 мың теңге;
2022 жылы – 9 413,0 мың теңге.
13. 2020 - 2022 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41 753,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 500,4 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 40 253,4 мың теңге;
2) шығындар – 41 753,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 19.11.2020 № С 62-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2020 - 2022 жылдарға арналған Еңбек ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2020 жылы – 13 036,0 мың теңге;
2021 жылы – 11 004,0 мың теңге;
2022 жылы – 10 972,0 мың теңге.
15. 2020 - 2022 жылдарға арналған Жалғызқарағай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 31 485,8 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 598,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 152,6 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 30 734,5 мың теңге;
2) шығындар – 56 485,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – - 25 000,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 25 000,0 мың теңге.
Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 19.11.2020 № С 62-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

16. Учесть, что в бюджете Жалгызкарагайского сельского округа на 2020 – 2022 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2020 год – 12 548,0 тысяч тенге;
2021 год – 11 659,0 тысяч тенге;
2022 год – 11 601,0 тысяч тенге.
17. Утвердить бюджет села Азат на 2020-2022 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15 189,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 952,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 237,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15 189,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 17 - в редакции решения Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 19.11.2020 № С 62-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
18. Учесть, что в бюджете села Азат на 2020 – 2022 годы из районного бюджета предусмотрена субвенция:
2020 год – 11 909,0 тысяч тенге;
2021 год – 10 263,0 тысяч тенге;
2022 год – 10 149,0 тысяч тенге.
19. Учесть, что в составе поступлений бюджетов города районного значения, села, сельских округов на 2020 год, предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 28.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется решением акима города районного значения, села, сельских округов.
19-1. Учесть, что в составе поступлений бюджетов города районного значения, села, сельских округов на 2020 год, предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета, согласно приложению 29.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется решением акима города районного значения, села, сельских округов.
Сноска. Решение дополнено пунктом 19-1 в соответствии с решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 26.06.2020 № С 59-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
19-2. Утвердить на 2020 год кредитование бюджетов города районного значения, села, сельских округов для финансирования мер в рамках Дорожной карты занятости согласно приложению 30.
Сноска. Решение дополнено пунктом 19-2 в соответствии с решением Аккольского районного маслихата Акмолинской области от 19.11.2020 № С 62-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
20. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Секретарь
Аккольского районного маслихата
Д.Салыбекова
Секретарь
Аккольского районного маслихата
Д.Салыбекова
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Аккольского района
Приложение 1 к решению
Аккольского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № С 50 - 1
Бюджет города Акколь на 2020 год

16. 2020 - 2022 жылдарға арналған Жалғызқарағай ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2020 жылы – 12 548,0 мың теңге;
2021 жылы – 11 659,0 мың теңге;
2022 жылы – 11 601,0 мың теңге.
17. 2020 - 2022 жылдарға арналған Азат ауылының бюджеті тиісінше 25, 26 және 27-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15 189,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 952,7 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 14 237,0 мың теңге;
2) шығындар – 15 189,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджеттің тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 17-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 19.11.2020 № С 62-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
18. 2020 - 2022 жылдарға арналған Азат ауылының бюджетінде аудандық бюджеттен субвенциялар қарастырылғаны ескерілсін:
2020 жылы – 11 909,0 мың теңге;
2021 жылы – 10 263,0 мың теңге;
2022 жылы – 10 149,0 мың теңге.
19. 2020 жылға арналған аудандық маңызы бар қала, ауыл, ауылдық округ бюджеттері түсімдерінің құрамында облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 28-қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Белгіленген сомадағы нысаналы трансферттерді бөлу қала, ауыл, ауылдық округ әкімінің шешімімен анықталады.
19-1. 2020 жылға арналған аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттері түсімдерінің құрамында 29 қосымшаға сәкес, аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Нысаналы трансферттердің көрсетілген соммаларын бөлу аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің әкімдерінің шешімімен анықталады.
Ескерту. Шешім 19-1-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 26.06.2020 № С 59-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
19-2. 30 - қосымшаға сәйкес 2020 жылға Жұмыспен қамту жол картасы шеңберінде шараларды қаржыландыру үшін аудандық маңызы бар қаланың, ауылдың, ауылдық округтердің бюджеттеріне кредит беру сомасын бөлу.
Ескерту. Шешім 19-2-тармағымен толықтырылды - Ақмола облысы Ақкөл аудандық мәслихатының 19.11.2020 № С 62-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
20. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ақкөл аудандық мәслихат
хатшысы
Д.Салыбекова
Ақкөл аудандық мәслихат
хатшысы
Д.Салыбекова
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақкөл ауданының әкімі
Ақкөл аудандық мәслихаттың
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ С 50 - 1 шешіміне
1 - қосымша
2020 жылға арналған Ақкөл қаласының бюджеті