О внесении изменений в решение Аршалынского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 34/2 "О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2019-2021 годы"
Решение Аршалынского районного маслихата Акмолинской области от 1 апреля 2019 года № 38/8. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 8 апреля 2019 года № 7124
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Аршалынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Аршалынского районного маслихата "О бюджетах поселка, сельских округов Аршалынского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 34/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7046, опубликовано 21 января 2019 года в Эталонном контрольном банке норматиных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Аршалы на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 90 343 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 24 946 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 54 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65 343 тысячи тенге;
2) затраты – 97 537 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 7 194 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –7 194 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Жибек жолы на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 23 938 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 18 000 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 938 тысяч тенге;
2) затраты – 29 238 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 5 300 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 300 тысяч тенге.".

Аршалы аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 34/2 "Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Аршалы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 1 сәуірдегі № 38/8 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 8 сәуірде № 7124 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Аршалы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Аршалы аудандық мәслихатының "Аршалы ауданының кент, ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 34/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7046 тіркелген, 2019 жылдың 21 қаңтарында Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Аршалы кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 90 343 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 24 946 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 54 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері– 65 343 мың теңге;
2) шығындар – 97 537 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -7 194 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 194 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Жібек жолы ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 23 938 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 18 000 мың теңге;
салықтық емес түсімдер - 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері– 5 938 мың теңге;
2) шығындар – 29 238 мың теңге;
3) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -5 300 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 300 мың теңге.".

Приложения 1, 4 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
К.Шедербеков
Секретарь районного
маслихата
К.Шедербеков
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Аршалынского района
Приложение 1
к решению Аршалынского
районного маслихата

Көрсетілген шешімнің 1, 4 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
Қ.Шедербеков
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Қ.Шедербеков
"КЕЛІСІЛДІ"
Аршалы ауданының әкімдігі
Аршалы аудандық
мәслихатының