О переименовании составных частей города Атбасар
Постановление акимата Атбасарского района Акмолинской области от 27 февраля 2019 года № а-2/90 и решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 27 февраля 2019 года № 6С 29/9. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 марта 2019 года № 7092
В соответствии с подпунктом 4) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 5-1) статьи 12 Закона Республики Казахстан от 8 декабря 1993 года "Об административно-территориальном устройстве Республики Казахстан", с учетом мнения населения, на основании заключения Акмолинской областной ономастической комиссии от 18 апреля 2018 года, акимат Атбасарского района ПОСТАНОВЛЯЕТ и Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Переименовать составные части города Атбасар:
1) микрорайон № 2 на микрорайон Армандастар;
2) улицу Чкалов на улицу Канай би;
3) улицу Пугачев на улицу Желтоксан;
4) улицу Радиоузельная на улицу Ондирис.
2. Настоящее постановление акимата Атбасарского района и решение Атбасарского районного маслихата вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким Атбасарского района А.Калжанов
Председатель сессии
районного маслихата
С.Молодикова
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Б.Борумбаев

Атбасар қаласының құрамдас бөлектерін қайта атау туралы
Ақмола облысы Атбасар ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 27 ақпандағы № а-2/90 қаулысы және Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 ақпандағы № 6С 29/9 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 наурызда № 7092 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 4) тармақшасына, Қазақстан Республикасының 1993 жылғы 8 желтоқсандағы "Қазақстан Республикасының әкімшілік-аумақтық құрылысы туралы" Заңының 12-бабының 5-1) тармақшасына сәйкес, халқының пікірін ескере отырып, Ақмола облыстық ономастика комиссиясының 2018 жылғы 18 сәуірдегі қорытындысы негізінде, Атбасар ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ және Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Атбасар қаласының кұрамдас бөліктері қайта аталсын:
1) № 2 шағын ауданы Армандастар шағын ауданына;
2) Чкалов көшесі Қанай би көшесіне;
3) Пугачев көшесі Желтоқсан көшесіне;
4) Радиоузельная көшесін Өндіріс көшесіне.
2. Осы Атбасар ауданы әкімдігінің қаулысы мен Атбасар аудандық мәслихаттың шешімі Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар ауданының әкімі А.Қалжанов
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
С.Молодикова
Атбасар аудандық
мәслихат хатшысы
Б.Борұмбаев