О районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № 6С 36/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 января 2020 года № 7621.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 7 320 691,2 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 360 650,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 16 042,6 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 45 619,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 5 898 378,9 тысяч тенге;
2) затраты – 8 020 866,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 598 171,6 тысяча тенге:
бюджетные кредиты – 603 441,0 тысяча тенге;
погашение бюджетных кредитов – 5 269,4 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 84 470,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 84 470,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 382 816,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 382 816,4 тысяч тенге:
поступление займов – 868 979,5 тысяч тенге;
погашение займов – 5 269,4 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 519 106,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2020 № 6С-46/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрен объем бюджетной субвенции, передаваемый из областного бюджета в районный бюджет в сумме 2 885 067 тысяч тенге.
3. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрен объем бюджетной субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджеты города Атбасар, сел и сельских округов в сумме 179 275 тысяч тенге, в том числе:
города Атбасар 29 224 тысячи тенге;
сельского округа Акана Курманова 12 190 тысяч тенге;
сельского округа Бастау 7 832 тысячи тенге;
села Борисовка 12 359 тысяч тенге;
Макеевского сельского округа 12 668 тысяч тенге;
Мариновского сельского округа 15 758 тысяч тенге;
села Новосельское 10 154 тысячи тенге;
Покровского сельского округа 8 935 тысяч тенге;
Полтавского сельского округа 8 244 тысячи тенге;

2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С 36/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 9 қаңтарда № 7621 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 7 320 691,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 360 650,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 16 042,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 45 619,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 5 898 378,9 мың теңге;
2) шығындар – 8 020 866,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 598 171,6 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 603 441,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 5 269,4 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 84 470,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 84 470,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 382 816,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 382 816,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 868 979,5 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 5 269,4 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 519 106,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 6С 46/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте, облыстық бюджеттен аудандық бюджетке берілетін 2 885 067 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін.
3. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте, аудандық бюджеттен Атбасар қаласының, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне берiлетiн 179 275 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Атбасар қаласының 29 224 мың теңге;
Ақан Құрманов ауылдық округінің 12 190 мың теңге;
Бастау ауылдық округінің 7 832 мың теңге;
Борисовка ауылының 12 359 мың теңге;
Макеевка ауылдық округінің 12 668 мың теңге;
Мариновка ауылдық округінің 15 758 мың теңге;
Новосельское ауылының 10 154 мың теңге;
Покровка ауылдық округінің 8 935 мың теңге;
Полтавка ауылдық округінің 8 244 мың теңге;

Сепееевского сельского округа 13 655 тысяч тенге;
Сергеевского сельского округа 16 356 тысяч тенге;
Тельманского сельского округа 9 628 тысяч тенге;
Шункыркольского сельского округа 12 445 тысяч тенге;
Ярославского сельского округа 9 827 тысяч тенге.
4. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 6 664,1 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 30.09.2020 № 6С 43/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета, согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов и бюджетных кредитов определяется постановлением акимата района.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета, согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов и бюджетных кредитов определяется постановлением акимата района.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 16.04.2020 № 6С 38/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Утвердить перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 6.
8. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрено погашение основного долга по бюджетным кредитам, выделенным в 2010-2019 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 5 269,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2020 № 6С-46/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрено вознаграждение по бюджетным кредитам, выделенным из республиканского бюджета для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 6,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 30.09.2020 № 6С 43/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
10. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год специалистам в области социального обеспечения, образования и культуры, являющимся гражданскими служащими и работающим в сельской местности, предусмотрены повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и ставками гражданских служащих, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Атбасарского районного
маслихата
С.Аксеитова
Секретарь Атбасарского
районного маслихата
Б.Борумбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Атбасарского
района
А.А.Калжанов
Приложение 1 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С 36/2
Районный бюджет на 2020 год

Сепе ауылдық округінің 13 655 мың теңге;
Сергеевка ауылдық округінің 16 356 мың теңге;
Тельман ауылдық округінің 9 628 мың теңге;
Шұңқыркөл ауылдық округінің 12 445 мың теңге;
Ярославка ауылдық округінің 9 827 мың теңге.
4. 2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органының резерві 6 664,1 мың теңге сомада бекітілсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 30.09.2020 № 6С 43/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 4 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттердің көрсетiлген сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен белгіленеді.
6. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 5 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттердің көрсетiлген сомаларын бөлу аудан әкiмдiгiнің қаулысымен белгіленеді.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 16.04.2020 № 6С 38/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2020 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі 6 қосымшаға сәйкес бекітілсін.
8. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін 2010-2019 жылдары бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша 5 269,4 мың теңге сомада негізгі қарызды өтеу қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 6С 46/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін республикалық бюджеттен бөлінген бюджеттік кредиттер бойынша 6,3 мың теңге сомада сыйақы қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 30.09.2020 № 6С 43/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
10. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте азаматтық қызметшілер болып табылатын және ауылдық жерде жұмыс iстейтiн әлеуметтiк қамсыздандыру, бiлiм беру және мәдениет саласындағы мамандарға, қызметтiң осы түрлерiмен қалалық жағдайда айналысатын азаматтық қызметшiлердiң айлықақыларымен және мөлшерлемелерімен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылатылған лауазымдық айлықақылар мен тарифтiк мөлшерлемелері қарастырылғаны ескерілсiн.
11. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күннен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Атбасар аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
С.Аксеитова
Атбасар аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Борумбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Атбасар ауданының
әкімі
А.А.Қалжанов
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С 36/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет

31 779,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
2 031,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
1 000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
15 006,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции
15 006,0
02
Оборона
10 638,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
10 638,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
5 245,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
5 222,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
171,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
4 800,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
4 800,0
021
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
4 800,0
04
Образование
3 035 641,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
3 035 641,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования
10 971,0
003
Общеобразовательное обучение
2 362 644,0
006
Дополнительное образование для детей
118 412,0
009
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
137 095,0
015
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
26 407,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
380 112,0
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
155 779,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
149 136,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
35 526,0
002
Программа занятости
21 468,0
005
Государственная адресная социальная помощь
1 500,0
006
Оказание жилищной помощи
254,0
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
23 348,0
010
Материальное обеспечение детей-инвалидов, воспитывающихся и обучающихся на дому

31 779,0
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
2 031,0
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
1 000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
15 006,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15 006,0
02
Қорғаныс
10 638,0
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
10 638,0
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
5 245,0
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
5 222,0
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
171,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
4 800,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 800,0
021
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
4 800,0
04
Бiлiм беру
3 035 641,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
3 035 641,0
001
Жергілікті деңгейде білім беру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
10 971,0
003
Жалпы білім беру
2 362 644,0
006
Балаларға қосымша білім беру
118 412,0
009
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
137 095,0
015
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға қамқоршыларға (қорғаншыларға) ай сайынғы ақшалай қаражат төлемі
26 407,0
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
380 112,0
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
155 779,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
149 136,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
35 526,0
002
Жұмыспен қамту бағдарламасы
21 468,0
005
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек
1 500,0
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
254,0
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
23 348,0
010
Үйден тәрбиеленіп оқытылатын мүгедек балаларды материалдық қамтамасыз ету

1 411,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
300,0
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
29 436,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
11 494,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
24 142,0
464
Отдел образования района (города областного значения)
6 737,0
030
Содержание ребенка (детей), переданного патронатным воспитателям
3 766,0
031
Государственная поддержка по содержанию детей-сирот и детей, оставшихся без попечения родителей, в детских домах семейного типа и приемных семьях
2 971,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
219 000,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
5 000,0
058
Развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах
5 000,0
492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
214 000,0
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
4 000,0
011
Обеспечение бесперебойного теплоснабжения малых городов
200 000,0
028
Развитие коммунального хозяйства
10 000,0
08
Культура, спорт, туризм и информационное пространство
231 176,0
455
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
191 700,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития языков и культуры
9 589,0
003
Поддержка культурно-досуговой работы
107 747,0
006
Функционирование районных (городских) библиотек
66 729,0
007
Развитие государственного языка и других языков народа Казахстана
7 635,0
456
Отдел внутренней политики района (города областного значения)
24 512,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области информации, укрепления государственности и формирования социального оптимизма граждан
8 716,0
002
Услуги по проведению государственной информационной политики
11 541,0
003
Реализация мероприятий в сфере молодежной политики
4 255,0
465
Отдел физической культуры и спорта района (города областного значения)
14 964,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере физической культуры и спорта
5 533,0
006
Проведение спортивных соревнований на районном (города областного значения) уровне
1 496,0
007
Подготовка и участие членов сборных команд района (города областного значения) по различным видам спорта на областных спортивных соревнованиях

1 411,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
300,0
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтiк көмек көрсету
29 436,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
11 494,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
24 142,0
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
6 737,0
030
Патронат тәрбиешілерге берілген баланы (балаларды) асырап бағу
3 766,0
031
Жетім балаларды және ата-аналарының қамқорынсыз қалған, отбасылық үлгідегі балалар үйлері мен асыраушы отбасыларындағы балаларды мемлекеттік қолдау
2 971,0
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
219 000,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
5 000,0
058
Ауылдық елді мекендердегі сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамыту
5 000,0
492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
214 000,0
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды үйымдастыру
4 000,0
011
Шағын қалаларды жылумен жабдықтауды үздіксіз қамтамасыз ету
200 000,0
028
Коммуналдық шаруашылықты дамыту
10 000,0
08
Мәдениет, спорт, туризм және ақпараттық кеңістiк
231 176,0
455
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
191 700,0
001
Жергілікті деңгейде тілдерді және мәдениетті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
9 589,0
003
Мәдени-демалыс жұмысын қолдау
107 747,0
006
Аудандық (қалалық) кiтапханалардың жұмыс iстеуi
66 729,0
007
Мемлекеттік тілді және Қазақстан халқының басқа да тілдерін дамыту
7 635,0
456
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ішкі саясат бөлімі
24 512,0
001
Жергілікті деңгейде ақпарат, мемлекеттілікті нығайту және азаматтардың әлеуметтік сенімділігін қалыптастыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
8 716,0
002
Мемлекеттік ақпараттық саясат жүргізу жөніндегі қызметтер
11 541,0
003
Жастар саясаты саласында іс-шараларды іске асыру
4 255,0
465
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) дене шынықтыру және спорт бөлімі
14 964,0
001
Жергілікті деңгейде дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
5 533,0
006
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалық) деңгейде спорттық жарыстар өткiзу
1 496,0
007
Әртүрлi спорт түрлерi бойынша аудан (облыстық маңызы бар қала) құрама командаларының мүшелерiн дайындау және олардың облыстық спорт жарыстарына қатысуы

Сноска. Приложение 4 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2020 № 6С-46/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Целевые трансферты на развитие
648 529,0
Реконструкция водопроводных сетей и сооружений в селе Шуйское
446 440,0
Строительство Центра досуга молодежи в селе Бастау в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
202 089,0
Целевые текущие трансферты
1 032 077,9
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
75 682,0
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций дошкольного образования
2 456,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
411 196,6
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
54 928,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
6 977,0
На развитие рынка труда, в том числе:
77 808,0
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
31 902,0
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
15 906,0
общественные работы
30 000,0
На выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
110 843,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
49 240,0
на гарантированный социальный пакет, в том числе на обеспечение продуктово-бытовыми наборами в cвязи с чрезвычайным положением
61 603,0
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
7 671,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
11 165,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
32 327,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (5,7 километр) в селе Бастау в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
124 110,0
Капитальный ремонт спортзала, актового зала, складских помещений средней школы № 1 в селе Бастау в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
20 704,3
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
96 210,0
Бюджетные кредиты
3 356,9
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
3 356,9
Приложение 5 к решению
Атбасарского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С 36/2
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из областного бюджета на 2020 год

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 6С 46/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
Дамуға нысаналы трансферттер
648 529,0
Шуйское ауылында су құбырлары желілерін және құрылыстарын реконструкциялау
446 440,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Бастау ауылында Жастар демалысы орталығын салу
202 089,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
1 032 077,9
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
75 682,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагогтарына біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
2 456,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
411 196,6
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтарының еңбекақысын ұлғайтуға
54 928,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
6 977,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның ішінде:
77 808,0
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
31 902,0
жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасы мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектер
15 906,0
қоғамдық жұмыстар
30 000,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге, оның ішінде:
110 843,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
49 240,0
кепілдік берілген әлеуметтік пакетке, оның ішінде төтенше жағдайға байланысты азық-түлік-тұрмыстық жиынтықтармен қамтамасыз етуге
61 603,0
Халықты әлеуметтік қорғаудың мемлекеттік ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсететін қызметкерлердің жалақысына қосымша ақы белгілеуге
7 671,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
11 165,0
Мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелеріндегі мемлекеттік мәдениет ұйымдары мен мұрағат мекемелерінің басқару және негізгі қызметкерлерінің ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық жалақысына қосымша ақы белгілеуге
32 327,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Бастау ауылында кентішілік жолдарды асфальтбетонды жабумен орташа жөндеу (5,7 километр)
124 110,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Бастау ауылында № 1 орта мектептің спортзалын, акт залын, қойма жайларын күрделі жөндеу
20 704,3
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерді төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
96 210,0
Бюджеттік кредиттер
3 356,9
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
3 356,9
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С 36/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
5 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер

Сноска. Приложение 5 - в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 11.12.2020 № 6С-46/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма, тысячи тенге
Целевые трансферты на развитие
412 515,6
Строительство четырнадцати сорокапятиквартирных жилых домов (позиции 1-14) в микрорайоне № 1 города Атбасар (привязка) (позиция 2)
18 934,5
Строительство четырнадцати сорокапятиквартирных жилых домов (позиции 1-14) в микрорайоне № 1 города Атбасар (привязка) (позиция 3)

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 11.12.2020 № 6С 46/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
Дамуға нысаналы трансферттер
412 515,6
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында он төрт қырық бес пәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (1-14 позициялар) (байланыстыру) (2-позиция)
18 934,5
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында он төрт қырық бес пәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы (1-14 позициялар) (байланыстыру) (3-позиция)

18 037,0
Строительство двух сорокапятиквартирных жилых домов позиция 15 и позиция 16 в микрорайоне №1 города Атбасар Атбасарского района Акмолинской области (привязка) (позиция 15)
36 000,0
Строительство двух сорокапятиквартирных жилых домов позиция 15 и позиция 16 в микрорайоне №1 города Атбасар Атбасарского района Акмолинской области (привязка) (позиция 16)
36 000,0
Реконструкция водопроводных сетей и сооружений в селе Шуйское
29 227,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство водовода с сетями водоснабжения в селе Сочинское
20 500,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция центральной котельной в городе Атбасар
66 587,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция и строительство тепловых сетей города Атбасар с учетом подключения пяти стоквартирных жилых домов
11 579,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, строительство внутриквартальных дорог к пяти стоквартирным жилым домам (2 километр) в городе Атбасар
11 236,4
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство наружных сетей и обустройство к пяти стоквартирным жилым домам (наружные сети водоснабжения и водоотведения, сети теплоснабжения, связи) в микрорайоне №1 города Атбасар
1 340,1
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство, обустройство и инженерных сетей к двум сорокапятиквартирным жилым домам (позиции 15, 16) в микрорайоне №1 города Атбасар, сети электроснабжения, теплоснабжения, связи, водоснабжения, водоотведения, дворовое освещение и обустройство
9 789,5
Строительство Центра досуга молодежи в селе Бастау в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
36 941,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы на строительство двух сорокапятиквартирных жилых домов в городе Атбасар (привязка)
12 367,1
Корректировка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы проекта "Строительство пяти стоквартирных жилых домов в микрорайоне №1 города Атбасар"
6 507,0
Разработка проектно-сметной документации на строительство тепловых сетей города Атбасар для подключения пяти стоквартирных жилых домов
30 000,0
На увеличение уставного капитала государственного коммунального предприятия на праве хозяйственного ведения "Атбасар су" при акимате Атбасарского района

18 037,0
Ақмола облысы Атбасар ауданы Атбасар қаласының №1 шағын ауданында 15-позиция және 16-позиция қырық бес пәтерлі екі тұрғын үйдің құрылысы (байлау) (15-позиция)
36 000,0
Ақмола облысы Атбасар ауданы Атбасар қаласының №1 шағын ауданында 15-позиция және 16-позиция қырық бес пәтерлі екі тұрғын үйдің құрылысы (байлау) (16-позиция)
36 000,0
Шуйское ауылында су құбырлары желілерін және құрылыстарын реконструкциялау
29 227,0
Сочинское ауылында сумен жабдықтау желілерімен суағар құрылысы, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
20 500,0
Атбасар қаласындағы орталық қазандықты реконструкциялау, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
66 587,0
Бес жүз пәтерлі тұрғын үйлердің қосылуын есепке ала отырып Атбасар қаласының жылу желілерін реконструкциялау және салу, ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
11 579,0
Атбасар қаласында бес жүз пәтерлі тұрғын үйлерге кварталішілік жолдар салу (2 километр), ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
11 236,4
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында бес жүз пәтерлі тұрғын үйлерге сыртқы желілердің және жайластырудың құрылысына (сумен жабдықтау және су бұрудың сыртқы желілері, жылумен жабдықтау, байланыс желілері) ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
1 340,1
Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында екі қырық бес пәтерлі тұрғын үйлерге (позициялар 15, 16) жайластыру және инженерлік желілер құрылысына ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, электрмен жабдықтау, жылумен жабдықтау, байланыс, сумен жабдықтау, су бұру желілері, аулалық жарықтандыру және жайластыру
9 789,5
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Бастау ауылында Жастар демалысы орталығын салу
36 941,0
Атбасар қаласында екі қырық бес пәтерлі тұрғын үйлер құрылысына ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу (байлау)
12 367,1
"Атбасар қаласының № 1 шағын ауданында бес жүз пәтерлі тұрғын үйлердің құрылысы" жобасын ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтуімен жобалау-сметалық құжаттаманы түзету
6 507,0
Бес жүз пәтерлі тұрғын үйлерді қосу үшін Атбасар қаласының жылу желілерінің құрылысына жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу
30 000,0
Атбасар ауданы әкімдігінің жанындағы "Атбасар су" шаруашылық жүргізу құқығындағы мемлекеттік коммуналдық кәсіпорынның жарғылық капиталын ұлғайту

67 470,0
Целевые текущие трансферты
920 012,5
На открытие IT-классов в школах
5 716,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
5 039,0
На обеспечение горячим питанием учащихся 1-классов
4 951,1
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
5 569,5
На приобретение компьютеров для школ
19 560,0
На приобретение кабинетов робототехники
2 950,0
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
3 540,0
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
6 488,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
274 416,0
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
2 733,0
На доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
2 450,0
На доплату учителям со степенью магистра
4 279,3
На доплаты учителям за наставничество молодым учителям
4 069,0
На увеличение доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования
12 683,0
На увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования
7 244,0
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций среднего образования
880,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
9 021,0
На оснащение ресурсных центров
8 861,0
Средний ремонт тротуаров города Атбасар
86 307,7
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета (Парус)
4 200,0
Текущий (ямочный) ремонт внутрипоселковых дорог по сельскому округу Акана Курманова
40 196,8
Текущий ремонт подъездной дороги с асфальтобетонным покрытием в селе Тимашевка
62 678,5
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
11 756,1
На размещение государственного социального заказа на развитие служб "Инватакси"
3 400,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
10 364,0
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
1 173,0
На увеличение размера подъемного пособия

67 470,0
Ағымдағы нысаналы трансферттер
920 012,5
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
5 716,0
Аз қамтылған отбасыларынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
5 039,0
1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
4 951,1
Аз қамтылған отбасыларынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
5 569,5
Мектептер үшін компьютерлер сатып алуға
19 560,0
Робототехника кабинеттерді сатып алуға
2 950,0
"Кәмелетке толмағандар арасында денсаулықты және өмірлік дағдыларды қалыптастыру және өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
3 540,0
Мектепке дейінгі білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагогикалық қызметкерлерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн болатын жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға
6 488,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім берудің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне жаңартылған білім беру мазмұны жағдайында жұмыс істегені үшін қосымша ақы төлеуге
274 416,0
Мектеп педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерін ұлғайтуға
2 733,0
Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақыға
2 450,0
Магистр дәрежесі бар мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
4 279,3
Жас мұғалімдерге тәлімгерлік үшін мұғалімдерге қосымша ақы төлеуге
4 069,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
12 683,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру қызметкерлеріне дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
7 244,0
Орта білім беру мемлекеттік ұйымдарының педагогикалық қызметкерлерінің ұзақтығы 42 күнтізбелік күн болатын жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын 56 күнге дейін ұлғайтуға
880,0
Қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды іске асыруға
9 021,0
Ресурстық орталықтарды жарақтандыруға
8 861,0
Атбасар қаласының тротуарларын орташа жөндеу
86 307,7
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге (Парус)
4 200,0
Ақан Құрманов ауылдық округі бойынша кент ішіндегі жолдарды ағымдағы (шұңқырлы) жөндеу
40 196,8
Тимашевка ауылында асфальтбетонды жабыны бар кірме жолды ағымдағы жөндеу
62 678,5
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
11 756,1
"Инватакси" қызметтерін дамытуға мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
3 400,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге
10 364,0
Көп балалы аналар мен көп балалы отбасылардың балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
1 173,0
Көтерме жәрдемақы мөлшерін ұлғайтуға

801,0
Капитальный ремонт спортзала, актового зала, складских помещений средней школы № 1 в селе Бастау в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
667,2
Приобретение блочно-модульных котельных для объектов образования
19 185,0
На выплату единовременной материальной помощи к 75-летию Победы в Великой Отечественной войне
3 000,0
Средний ремонт с асфальтобетонным покрытием внутрипоселковых дорог (5,7 километр) в селе Бастау в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
13 790,0
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
232 984,0
Капитальный ремонт здания средней школы №7 при отделе образования в городе Атбасар
48 059,3
На обеспечение системами видеонаблюдения организаций дошкольного и среднего образования
1 000,0
Бюджетные кредиты
865 622,6
Текущий ремонт подъездной дороги к селу Бастау
33 600,0
Средний ремонт улично-дорожной сети автомобильных дорог города Атбасар
600 000,0
Текущий ремонт здания насосной станции 3 подьема в городе Атбасар
40 867,2
Текущий ремонт автомобильной дороги районного значения "Атбасар- село Садовое" 4,3 километр
77 133,3
Текущий ремонт подъездной дороги к селу Мариновка (2,5 километр) с индексом КС-АТ-10
58 987,5
Текущий ремонт кровли здания коммунального государственного учреждения "Мариновская средняя школа"
5 326,8
Текущий ремонт кровли здания коммунального государственного учреждения "Мариновская казахская средняя школа"
3 322,5
Текущий ремонт кровли здания коммунального государственного учреждения "Тельманская средняя школа"
5 092,7
Текущий ремонт кровли здания коммунального государственного учреждения "Есенгельдинская средняя школа"
3 111,7
Текущий ремонт кровли коммунального государственного учреждения "Средняя школа №8 с пришкольным интернатом" города Атбасар
21 655,2
Текущий ремонт кровли детского сада №2 в городе Атбасар
4 723,5
Текущий ремонт детского сада №2 в городе Атбасар
6 211,3
Текущий ремонт здания государственного учреждения "Централизованная библиотечная система" города Атбасар
5 590,9
Приложение 6
к решению Атбасарского
районного маслихата
от 24 декабря 2019 года
№ 6С 36/2
Перечень бюджетных программ, не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год
Код бюджетной классификации
Наименование
1
2
3
4
Затраты
04
Образование
464
Отдел образования района (города областного значения)
003
Общеобразовательное обучение

801,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Бастау ауылында № 1 орта мектептің спортзалын, акт залын, қойма жайларын күрделі жөндеу
667,2
Бiлiм беру объектілері үшін блок-модульді қазандықтарды сатып алу
19 185,0
Ұлы Отан соғысындағы Жеңістің 75-жылдығына біржолғы материалдық көмек төлеуге
3 000,0
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде Бастау ауылында кентішілік жолдарды асфальтбетонды жабумен орташа жөндеу (5,7 километр)
13 790,0
Жылумен жабдықтаушы кәсіпорындарға жылу беру маусымына дайындыққа
232 984,0
Атбасар қаласындағы білім беру бөлімі жанындағы № 7 орта мектеп ғимаратын күрделі жөндеу
48 059,3
Мектепке дейінгі және орта білім беру ұйымдарын бейнебақылау жүйелерімен қамтамасыз ету
1 000,0
Бюджеттік кредиттер
865 622,6
Бастау ауылына кірме жолды ағымдағы жөндеу
33 600,0
Атбасар қаласының автомобиль жолдарының көше-жол желісін орташа жөндеу
600 000,0
Атбасар қаласындағы 3 көтермелі сорғы станциясының ғимаратын ағымдағы жөндеу
40 867,2
Аудандық маңызы бар "Атбасар-Садовое ауылы" 4,3 километр автомобиль жолын ағымдағы жөндеу
77 133,3
КС-АТ-10 индексі бар Мариновка ауылына (2,5 километр) кірме жолды ағымдағы жөндеу
58 987,5
"Мариновка орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының шатырын ағымдағы жөндеу
5 326,8
"Мариновка қазақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының шатырын ағымдағы жөндеу
3 322,5
"Тельман орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының шатырын ағымдағы жөндеу
5 092,7
"Есенгелді орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының шатырын ағымдағы жөндеу
3 111,7
Атбасар қаласының "Мектеп жанындағы интернатымен № 8 орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің шатырын ағымдағы жөндеу
21 655,2
Атбасар қаласындағы № 2 балабақша шатырын ағымдағы жөндеу
4 723,5
Атбасар қаласындағы № 2 балабақшаны ағымдағы жөндеу
6 211,3
Атбасар қаласының "Орталықтандырылған кітапхана жүйесі" мемлекеттік мекемесінің ғимаратын ағымдағы жөндеу
5 590,9
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С 36/2 Атбасар аудандық
мәслихатының шешіміне
6 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджетті атқару процесінде секвестрлеуге жатпайтын бюджеттік бағдарламалардың тізбесі
Бюджеттік классификацияның коды
Атауы
1
2
3
4
Шығындар
04
Бiлiм беру
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) білім беру бөлімі
003
Жалпы білім беру