О бюджетах города Атбасар, сел и сельских округов на 2020-2022 годы
Решение Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2019 года № 6С 36/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 января 2020 года № 7637.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Атбасарский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Атбасар на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 498 616,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 136 955,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 810,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 358 851,1 тысяча тенге;
2) затраты – 1 099 119,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -600 502,7 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 600 502,7 тысячи тенге:
поступление займов – 600 000,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 502,7 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 18.11.2020 № 6С 45/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет сельского округа Акана Курманова на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 202,3 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 628,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 034,3 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 12 540,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16 202,3 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 18.11.2020 № 6С 45/2 (вводится в действие с 01.01.2020).

2020-2022 жылдарға арналған Атбасар қаласының, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С 36/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қаңтарда № 7637 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Атбасар аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Атбасар қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 498 616,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 136 955,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 810,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 358 851,1 мың теңге;
2) шығындар – 1 099 119,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -600 502,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 600 502,7 мың теңге:
қарыздар түсімі – 600 000,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 502,7 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 18.11.2020 № 6С 45/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020-2022 жылдарға арналған Ақан Құрманов ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 202,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 628,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 034,3 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 12 540,0 мың теңге;
2) шығындар – 16 202,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 18.11.2020 № 6С 45/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.

4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 13 – в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 18.11.2020 № 6С 45/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
14. Утвердить бюджет Ярославского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 11 454,7 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 286,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 991,7 тысяча тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 10 177,0 тысяч тенге;
2) затраты – 11 454,7 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0 тенге.
Сноска. Пункт 14 – в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 16.04.2020 № 6С 38/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
15. Учесть в бюджетах города Атбасар, сел и сельских округов на 2020 год объем бюджетной субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджеты города Атбасар, сел и сельских округов в сумме 179 275 тысяч тенге, в том числе:
города Атбасар 29 224 тысячи тенге;
сельского округа Акана Курманова 12 190 тысяч тенге;
сельского округа Бастау 7 832 тысячи тенге;
села Борисовка 12 359 тысяч тенге;
Макеевского сельского округа 12 668 тысяч тенге;
Мариновского сельского округа 15 758 тысяч тенге;
села Новосельское 10 154 тысячи тенге;
Покровского сельского округа 8 935 тысяч тенге;
Полтавского сельского округа 8 244 тысячи тенге;
Сепеевского сельского округа 13 655 тысяч тенге;
Сергеевского сельского округа 16 356 тысяч тенге;
Тельманского сельского округа 9 628 тысяч тенге;
Шункыркольского сельского округа 12 445 тысяч тенге;
Ярославского сельского округа 9 827 тысяч тенге.
16. Учесть, что в бюджетах города Атбасар, сел и сельских округов на 2020 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из вышестоящих бюджетов, согласно приложению 43.
Сноска. Пункт 16 – в редакции решения Атбасарского районного маслихата Акмолинской области от 16.04.2020 № 6С 38/3 (вводится в действие с 01.01.2020).

4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 18.11.2020 № 6С 45/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
14. 2020-2022 жылдарға арналған Ярославка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 11 454,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 286,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 991,7 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 10 177,0 мың теңге;
2) шығындар – 11 454,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0 теңге.
Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 16.04.2020 № 6С 38/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 2020 жылға арналған Атбасар қаласының, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттерінде аудандық бюджеттен Атбасар қаласының, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттеріне берілетін 179 275 мың теңге сомада бюджеттік субвенцияның көлемі ескерілсін, оның ішінде:
Атбасар қаласының 29 224 мың теңге;
Ақан Құрманов ауылдық округінің 12 190 мың теңге;
Бастау ауылдық округінің 7 832 мың теңге;
Борисовка ауылының 12 359 мың теңге;
Макеевка ауылдық округінің 12 668 мың теңге;
Мариновка ауылдық округінің 15 758 мың теңге;
Новосельское ауылының 10 154 мың теңге;
Покровка ауылдық округінің 8 935 мың теңге;
Полтавка ауылдық округінің 8 244 мың теңге;
Сепе ауылдық округінің 13 655 мың теңге;
Сергеевка ауылдық округінің 16 356 мың теңге;
Тельман ауылдық округінің 9 628 мың теңге;
Шұңқыркөл ауылдық округінің 12 445 мың теңге;
Ярославка ауылдық округінің 9 827 мың теңге.
16. 2020 жылға арналған Атбасар қаласының, ауылдардың және ауылдық округтердің бюджеттерінде жоғары тұрған бюджеттерден нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер 43 қосымшаға сәйкес қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Атбасар аудандық мәслихатының 16.04.2020 № 6С 38/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.