О внесении изменений в решение Астраханского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 6С-48-2 "О бюджетах сельских округов на 2019-2021 годы"
Решение Астраханского районного маслихата Акмолинской области от 29 ноября 2019 года № 6С-56-3. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 декабря 2019 года № 7557
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Астраханский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Астраханского районного маслихата "О бюджетах сельских округов на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 6С-48-2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7043, опубликовано 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункты 1, 2, 3, 4, 5, 6 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Астраханского сельского округа на 2019 – 2021 годы, согласно приложениям 1, 1-1 и 1-2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 59449,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 47077,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12348,4 тысяч тенге;
2) затраты – 66818,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -7368,8 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7368,8 тысяч тенге.";
"2. Учесть, что в объеме бюджета Астраханского сельского округа на 2019 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 8718,0 тысяч тенге, целевые трансферты выделенные из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий, в сумме 2146,4 тысяч тенге, на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих в сумме 1484,0 тысяч тенге.";
"3. Утвердить бюджет Жалтырского сельского округа на 2019 – 2021 годы, согласно приложениям 2, 2-1 и 2-2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

Астрахан аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-48-2 "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Астрахан аудандық мәслихатының 2019 жылғы 29 қарашадағы № 6С-56-3 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 желтоқсанда № 7557 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Астрахан аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Астрахан аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-48-2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7043 тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1, 2, 3, 4, 5, 6 тармақтары жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Астрахан ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 1, 1-1 және 1-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 59449,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 47077,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12348,4 мың теңге;
2) шығындар – 66818,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -7368,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7368,8 мың теңге.";
"2. Астрахан ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджет көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 8718,0 мың теңге сомасында, азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге, республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттер 2146,4 мың теңге сомасында, әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге 1484,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
"3. Жалтыр ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 2, 2-1 және 2-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 36406,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 22464,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 315,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13627,6 тысяч тенге;
2) затраты – 39825,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3419,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3419,0 тысяч тенге.";
"4. Учесть, что в объеме бюджета Жалтырского сельского округа на 2019 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 9472,0 тысяч тенге, целевые трансферты выделенные из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в сумме 2650,6 тысяч тенге, на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих в сумме 1505,0 тысяч тенге.";
"5. Утвердить бюджет Первомайского сельского округа на 2019 – 2021 годы, согласно приложениям 3, 3-1 и 3-2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 20240,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9749,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 150,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10341,3 тысяч тенге;
2) затраты – 23517,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -3277,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3277,1 тысяч тенге.";
"6. Учесть, что в объеме бюджета Первомайского сельского округа на 2019 год предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа в сумме 7544,0 тысяч тенге, целевые трансферты выделенные из республиканского бюджета на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в сумме 1804,3 тысяч тенге, на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих в сумме 993,0 тысяч тенге.".

1) кірістер – 36406,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 22464,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 315,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13627,6 мың теңге;
2) шығындар – 39825,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -3419,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3419,0 мың теңге.";
"4. Жалтыр ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджет көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 9472,0 мың теңге сомасында, азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге, республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттер 2650,6 мың теңге сомасында, әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге 1505,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
"5. Первомай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті, тиісінше 3, 3-1 және 3-2 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20240,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9749,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 150,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 10341,3 мың теңге;
2) шығындар – 23517,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -3277,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3277,1 мың теңге.";
"6. Первомай ауылдық округінің 2019 жылға арналған бюджет көлемінде аудандық бюджеттен ауылдық округтің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенциялар 7544,0 мың теңге сомасында, азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге, республикалық бюджеттен бөлінген нысаналы трансферттер 1804,3 мың теңге сомасында, әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге 993,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";

приложения 1, 2, 3 к указанному решению изложить в новой редакции, согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии,
секретарь Астраханского
районного маслихата
М.Қожахмет
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Астраханского района
Приложение 1
к решению Астраханского
районного маслихата

көрсетілген шешімнің 1, 2, 3 қосымшалары, осы шешімнің 1, 2, 3 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сессиясының төрағасы,
Астрахан аудандық
мәслихаттың хатшысы
М.Қожахмет
"КЕЛІСІЛДІ"
Астрахан ауданының әкімдігі
Астрахан аудандық
мәслихатының