О бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района на 2020-2022 годы
Решение Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2019 года № 6С-50/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 17 января 2020 года № 7646.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, пункта 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Буландынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Макинск на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 91908,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 85237,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 6671,0 тысяча тенге;
2) затраты – 101403,3 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -9495,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9495,3 тысяч тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 9495,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 12.03.2020 № 6С-54/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. бюджет Вознесенского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17702,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2786,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14916,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18504,3 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -802,3 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 802,3 тысячи тенге:
используемые остатки бюджетных средств – 802,3 тысячи тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 12.03.2020 № 6С-54/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Караозекского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13991,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1768,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12223,0 тысячи тенге;
2) затраты – 14303,6 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -312,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 312,6 тысяч тенге:

2020-2022 жылдарға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-50/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 17 қаңтарда № 7646 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексiнiң 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергiлiктi мемлекеттiк басқару және өзiн-өзi басқару туралы" Заңының 6 бабының 2-7 тармағына сәйкес, Бұланды аудандық мәслихаты ШЕШIМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Макинск қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 91908,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 85237,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 6671,0 мың теңге;
2) шығындар – 101403,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 9495,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 9495,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9495,3 мың теңге.
Ескерту. 1 –тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 12.03.2020 № 6С-54/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020-2022 жылдарға арналған Вознесенка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17702,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2786,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 14916,0 мың теңге;
2) шығындар – 18504,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 802,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 802,3 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 802,3 мың теңге.
Ескерту. 2 –тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 12.03.2020 № 6С-54/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2020-2022 жылдарға арналған Қараөзек ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13991,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1768,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 12223,0 мың теңге;
2) шығындар – 14303,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 312,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 312,6 мың теңге;

используемые остатки бюджетных средств – 312,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 12.03.2020 № 6С-54/3 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Утвердить бюджет Айнакольского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 10921,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 527,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10394,0 тысячи тенге;
2) затраты – 10921,0 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет Амангельдинского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13962,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1620,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12342,0 тысячи тенге;
2) затраты – 13962,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
6. Утвердить бюджет Капитоновского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15523,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3140,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12383,0 тысячи тенге;
2) затраты – 15523,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет Новобратского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14141,0 тысяча тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2206,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11935,0 тысяч тенге;
2) затраты – 14141,0 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
8. Утвердить бюджет Никольского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15317,0 тысяч тенге, в том числе:

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 312,6 мың теңге.
Ескерту. 3 –тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 12.03.2020 № 6С-54/3 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2020-2022 жылдарға арналған Айнакөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 10921,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 527,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 10394,0 мың теңге;
2) шығындар – 10921,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
5. 2020-2022 жылдарға арналған Амангелді ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13962,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1620,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 12342,0 мың теңге;
2) шығындар – 13962,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
6. 2020-2022 жылдарға арналған Капитоновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15523,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3140,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 12383,0 мың теңге;
2) шығындар – 15523,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
7. 2020-2022 жылдарға арналған Новобратск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14141,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2206,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 11935,0 мың теңге;
2) шығындар – 14141,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
8. 2020-2022 жылдарға арналған Никольск ауылдық округі ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15317,0 мың теңге, соның ішінде:

налоговые поступления – 1947,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13370,0 тысяч тенге;
2) затраты – 15317,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет Карамышевского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16732,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1317,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15415,0 тысяч тенге;
2) затраты – 16732,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
10. Утвердить бюджет Журавлевского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16993,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2198,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 24,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 14771,0 тысяча тенге;
2) затраты – 16993,0 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 - в редакции решения Буландынского районного маслихата Акмолинской области от 13.11.2020 № 6С-64/2 (вводится в действие с 01.01.2020).
11. Утвердить бюджет Ергольского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 13058,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2856,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 10202,0 тысячи тенге;
2) затраты – 13058,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
12. Утвердить бюджет Алтындынского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 15346,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1724,0 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 13622,0 тысячи тенге;
2) затраты – 15346,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;

салықтық түсімдер – 1947,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 13370,0 мың теңге;
2) шығындар – 15317,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
9. 2020-2022 жылдарға арналған Карамышевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16732,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1317,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 15415,0 мың теңге;
2) шығындар – 16732,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
10. 2020-2022 жылдарға арналған Журавлевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16993,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2198,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 24,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 14771,0 мың теңге;
2) шығындар – 16993,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 10 –тармақ жаңа редакцияда – Ақмола облысы Бұланды аудандық мәслихатының 13.11.2020 № 6С-64/2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
11. 2020-2022 жылдарға арналған Ерголка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 13058,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2856,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 10202,0 мың теңге;
2) шығындар – 13058,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
12. 2020-2022 жылдарға арналған Алтынды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 15346,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1724,0 мың теңге;
трансферттер түсімдері – 13622,0 мың теңге;
2) шығындар – 15346,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;

5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
13. Учесть объемы бюджетных субвенций на 2020 год, передаваемых из районного бюджета бюджетам сельских округов Буландынского района в сумме 138423,0 тысячи тенге, в том числе:
Вознесенскому сельскому округу 14916,0 тысяч тенге;
Караозекскому сельскому округу 12223,0 тысячи тенге;
Айнакольскому сельскому округу 10044,0 тысячи тенге;
Амангельдинскому сельскому округу 11992,0 тысячи тенге;
Капитоновскому сельскому округу 12033,0 тысячи тенге;
Новобратскому сельскому округу 11585,0 тысяч тенге;
Никольскому сельскому округу 13020,0 тысяч тенге;
Карамышевскому сельскому округу 15065,0 тысяч тенге;
Журавлевскому сельскому округу 14421,0 тысяча тенге;
Ергольскому сельскому округу 9852,0 тысячи тенге;
Алтындынскому сельскому округу 13272,0 тысячи тенге.
14. Учесть в бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района целевые трансферты из республиканского бюджета на 2020 год, согласно приложению 37.
15. Учесть в бюджетах города Макинск, сельских округов Буландынского района целевые трансферты из областного бюджета на 2020 год, согласно приложению 38.
16. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Буландынского районного
маслихата
А.Есентуров
Секретарь Буландынского
районного маслихата
Ш.Кусаинов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Буландынского района
Приложение 1 к решению
Буландынского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6С-50/1
Бюджет города Макинск на 2020 год

5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 0,0 мың теңге.
13. 2020 жылға арналған Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін 138423,0 мың теңге сомасындағы бюджеттік субвенциялар көлемдері есепке алынсын, соның ішінде:
Вознесенка ауылдық округі 14916,0 мың теңге;
Қараөзек ауылдық округі 12223,0 мың теңге;
Айнакөл ауылдық округі 10044,0 мың теңге;
Амангелді ауылдық округі 11992,0 мың теңге;
Капитоновка ауылдық округі 12033,0 мың теңге;
Новобратск ауылдық округі 11585,0 мың теңге;
Никольск ауылдық округі 13020,0 мың теңге;
Карамышевка ауылдық округі 15065,0 мың теңге;
Журавлевка ауылдық округі 14421,0 мың теңге;
Ерголка ауылдық округі 9852,0 мың теңге;
Алтынды ауылдық округі 13272,0 мың теңге.
14. 2020 жылға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерінде республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер 37 қосымшаға сәйкес есепке алынсын.
15. 2020 жылға арналған Макинск қаласының, Бұланды ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерінде облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер 38 қосымшаға сәйкес есепке алынсын.
16. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшiне енедi және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Бұланды аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
А.Есентуров
Бұланды аудандық
мәслихат хатшысы
Ш.Кусаинов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бұланды ауданының әкімдігі
Бұланды аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-50/1 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған Макинск қаласының бюджеті