О районном бюджете на 2020-2022 годы
Решение Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 24 декабря 2019 года № 6С42-2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 января 2020 года № 7638.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Егиндыкольский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить районный бюджет на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 1 584 769,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 204 007,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 4 641,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 2 196,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 1 373 925,1 тысяч тенге;
2) затраты – 1 898 265,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 47 281,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 59 820,5 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 12 539,1 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – - 3 145,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 3 145,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -357 632,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 357 632,5 тысяч тенге:
поступление займов – 233 376,7 тысяч тенге;
погашение займов – 12 539,1 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 136 794,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 30.11.2020 № 6С53-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить доходы районного бюджета за счет следующих источников:
1) налоговых поступлений:
индивидуальный подоходный налог;
социальный налог;
налоги на имущество;
единый земельный налог;
акцизы;
поступления за использование природных и других ресурсов;
сборы за ведение предпринимательской и профессиональной деятельности;
государственная пошлина;
2) неналоговых поступлений:
доходы от аренды имущества, находящегося в государственной собственности;
вознаграждения по кредитам, выданным из государственного бюджета;
прочие неналоговые поступления;
3) поступлений от продажи основного капитала:
продажа земли;
4) поступлений трансфертов:
целевых текущих трансфертов;
целевых трансфертов на развитие;
субвенций.

2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С42-2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қаңтарда № 7638 болып тіркелді.
2020-2022 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Егіндікөл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020 – 2022 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 1 584 769,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 204 007,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 4 641,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 2 196,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 1 373 925,1 мың теңге;
2) шығындар – 1 898 265,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 47 281,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 59 820,5 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 12 539,1 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – - 3 145,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 3 145,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -357 632,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 357 632,5 мың теңге:
қарыздар түсімі – 233 376,7 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 12 539,1 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 136 794,9 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 30.11.2020 № 6С53-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. Келесі көздердің есебінен аудандық бюджетінің кірістері бекітілсін:
1) салықтық түсімдер:
жеке табыс салығы;
әлеуметтік салық;
мүлікке салынатын салықтар;
бірыңғай жер салығы;
акциздер;
табиғи және басқа ресурстарды пайдаланғаны үшін түсетін түсімдер;
кәсіпкерлік және кәсіби қызметті жүргізгені үшін алынатын алымдар;
мемлекеттік баж;
2) салықтық емес түсімдер:
мемлекет меншігіндегі мүлікті жалға беруден түсетін кірістер;
мемлекеттік бюджеттен берілген кредиттер бойынша сыйақылар;
басқа да салықтық емес түсiмдер;
3) негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер:
жерді сату;
4) трансферттердің түсімдері:
ағымдағы нысаналы трансферттер;
нысаналы даму трансферттері;
субвенциялар.

Сноска. Пункт 4 – в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 29.09.2020 № 6С50-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета, согласно приложению 4.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
6. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета, согласно приложению 5.
Распределение указанных сумм целевых трансфертов определяется постановлением акимата района.
7. Учесть, что в районном бюджете на 2020 год предусмотрены суммы погашения основного долга по бюджетным кредитам, выделенных из республиканского бюджета в 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 и 2019 годах для реализации мер социальной поддержки специалистов в сумме 7 648,0 тысяч тенге.
8. Утвердить резерв местного исполнительного органа района на 2020 год в сумме 1 500,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 8 – в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 17.04.2020 № 6С46-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
9. Учесть, согласно законодательству Республики Казахстан, специалистам образования, социального обеспечения, культуры, работающим в сельской местности повышенные на двадцать пять процентов должностные оклады и тарифные ставки, по сравнению с окладами и тарифными ставками специалистов, занимающихся этими видами деятельности в городских условиях.
10. Утвердить перечень районных бюджетных программ (подпрограмм), не подлежащих секвестру в процессе исполнения районного бюджета на 2020 год, согласно приложению 6.
11. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Егиндыкольского
районного маслихата
Р.Ахмедов
Секретарь Егиндыкольского
районного маслихата
Б.Абилов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Егиндыкольского района
Приложение 1 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С42-2
Районный бюджет на 2020 год

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 29.09.2020 № 6С50-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер қарастырылғаны ескерілсін, 4 қосымшаға сәйкес.
Көрсетілген нысаналы трансферттер сомасы аудан әкімдігінің қаулысымен анықталып бөлінеді.
6. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін, 5 қосымшаға сәйкес.
Көрсетілген нысаналы трансферттер сомасы аудан әкімдігінің қаулысымен анықталып бөлінеді.
7. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте бюджеттік кредиттер бойынша негізгі қарыздар сомасын өтеу, 2010, 2011, 2012, 2013, 2014, 2015, 2016, 2017, 2018 және 2019 жылдар республикалық бюджеттен мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын көрсетуді іске асыру 7 648,0 мың теңге сомасында бөлінгені, ескерілсін.
8. 2020 жылға арналған ауданның жергілікті атқарушы органның резерві 1 500,0 мың теңге сомасында бекітілсін.
Ескерту. 8-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 17.04.2020 № 6С46-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
9. Қазақстан Республикасының заңнамасына сәйкес, ауылдық жерде қызмет істейтін білім беру, әлеуметтік қамсыздандыру, мәдениет саласы қызметкерлерінің қызметтік жалақылары мен тарифтік ставкаларына осы қызмет түрлерімен қалалық жерлерде айналысатын мамандардың қызметтік жалақылары мен тарифтік ставкаларымен салыстырғанда жиырма бес пайызға жоғарылату ескерілесін.
10. 2020 жылға арналған аудандық бюджетінің атқару процесінде секвестрге жатпайтын аудандық бюджеттік бағдарламалардың (кіші бағдарламалардың) тізбесі 6-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
11. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Егіндікөл аудандық
мәслихат сессиясының
төрағасы
Р.Ахмедов
Егіндікөл аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Абилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Егіндікөл ауданының әкімдігі
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С42-2 шешіміне
1 қосымша
2020 жылға арналған аудандық бюджет

459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
26 511,0
001
Услуги по реализации государственной политики в области формирования и развития экономической политики, государственного планирования, исполнения бюджета и управления коммунальной собственностью района (города областного значения)
25 423,0
003
Проведение оценки имущества в целях налогообложения
265,0
010
Приватизация, управление коммунальным имуществом, постприватизационная деятельность и регулирование споров, связанных с этим
823,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
11 396,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области образования, физической культуры и спорта
11 396,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
16 812,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог
16 812,0
02
Оборона
2 560,0
122
Аппарат акима района (города областного значения)
2 560,0
005
Мероприятия в рамках исполнения всеобщей воинской обязанности
1 253,0
006
Предупреждение и ликвидация чрезвычайных ситуаций масштаба района (города областного значения)
1 202,0
007
Мероприятия по профилактике и тушению степных пожаров районного (городского) масштаба, а также пожаров в населенных пунктах, в которых не созданы органы государственной противопожарной службы
105,0
03
Общественный порядок, безопасность, правовая, судебная, уголовно-исполнительная деятельность
263,0
495
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
263,0
019
Обеспечение безопасности дорожного движения в населенных пунктах
263,0
04
Образование
759 761,0
471
Отдел образования, физической культуры и спорта района (города областного значения)
759 761,0
003
Обеспечение деятельности организаций дошкольного воспитания и обучения
53 204,0
004
Общеобразовательное обучение
664 575,0
009
Приобретение и доставка учебников, учебно-методических комплексов для государственных учреждений образования района (города областного значения)
11 729,0
020
Ежемесячные выплаты денежных средств опекунам (попечителям) на содержание ребенка-сироты (детей-сирот), и ребенка (детей), оставшегося без попечения родителей
3 694,0
028
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
17 732,0
040
Реализация государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования

459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
26 511,0
13
001
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономикалық саясаттын қалыптастыру мен дамыту, мемлекеттік жоспарлау, бюджеттік атқару және коммуналдық меншігін басқару саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
25 423,0
01
459
003
Салық салу мақсатында мүлікті бағалауды жүргізу
265,0
01
459
010
Жекешелендіру, коммуналдық меншікті басқару, жекешелендіруден кейінгі қызмет және осыған байланысты дауларды реттеу
823,0
13
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
11 396,0
13
001
Жергілікті деңгейде білім, дене шынықтыру және спорт саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11 396,0
13
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
16 812,0
13
001
Жергілікті деңгейде сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16 812,0
02
Қорғаныс
2 560,0
02
122
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
2 560,0
02
122
005
Жалпыға бірдей әскери міндетті атқару шеңберіндегі іс-шаралар
1 253,0
02
122
006
Аудан (облыстық маңызы бар қала) ауқымындағы төтенше жағдайлардың алдын алу және оларды жою
1 202,0
02
122
007
Аудандық (қалалық) ауқымдағы дала өрттерінің, сондай-ақ мемлекеттік өртке қарсы қызмет органдары құрылмаған елдi мекендерде өрттердің алдын алу және оларды сөндіру жөніндегі іс-шаралар
105,0
03
Қоғамдық тәртіп, қауіпсіздік, құқықтық, сот, қылмыстық-атқару қызметі
263,0
495
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
263,0
019
Елдi мекендерде жол қозғалысы қауiпсiздiгін қамтамасыз ету
263,0
04
Бiлiм беру
759 761,0
04
471
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
759 761,0
04
471
003
Мектепке дейінгі тәрбие мен оқыту ұйымдарының қызметін қамтамасыз ету
53 204,0
04
471
004
Жалпы білім беру
664 575,0
04
471
009
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мемлекеттік білім беру мекемелер үшін оқулықтар мен оқу-әдiстемелiк кешендерді сатып алу және жеткізу
11 729,0
04
471
020
Жетім баланы (жетім балаларды) және ата-аналарының қамқорынсыз қалған баланы (балаларды) күтіп-ұстауға асыраушыларына ай сайынғы ақшалай қаражат төлемдері
3 694,0
028
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
17 732,0
04
471
040
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға

Сноска. Приложение 4 – в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 29.10.2020 № 6С52-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Всего
195 707,7
Целевые текущие трансферты
170 522,5
Отдел занятости и социальных программ района
47 826,5
На выплату государственной адресной социальной помощи, в том числе:
29 441,0
на выплату государственной адресной социальной помощи
16 737,0
на гарантированный социальный пакет детям
12 704,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
1 274,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
899,0
На расширение перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
537,0
На развитие рынка труда, в том числе:
13 578,5
на частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
3 258,0
на оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям, оказывающим содействие в переселении
986,9
на предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
3 333,6
на общественные работы
6 000,0
На установление доплат к заработной плате работников, предоставляющих специальные социальные услуги в государственных организациях социальной защиты населения
2 097,0
Отдел образования, физической культуры и спорта района
104 146,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций дошкольного образования
6 866,0
На увеличение оплаты труда педагогов государственных организаций среднего образования
65 360,0
На доплату за квалификационную категорию педагогам государственных организаций среднего образования
31 920,0
Отдел внутренней политики, культуры и развития языков района
6 610,0
На установление доплат к должностному окладу за особые условия труда в организациях культуры и архивных учреждениях управленческому и основному персоналу государственных организаций культуры и архивных учреждений
6 610,0
Отдел архитектуры, строительства, жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района
11 940,0
На возмещение платежей населения по оплате коммунальных услуг в режиме чрезвычайного положения в Республике Казахстан
11 940,0
Бюджетные кредиты
25 185,2
в том числе:
Отдел экономики и финансов района
25 185,2
Для реализации мер социальной поддержки специалистов
25 185,2
Приложение 5 к решению
Егиндыкольского районного
маслихата от 24 декабря
2019 года № 6С42-2
Целевые трансферты из областного бюджета на 2020 год

Ескерту. 4-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 29.10.2020 № 6С52-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
195 707,7
Ағымдағы нысаналы трансферттер
170 522,5
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
47 826,5
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге, оның ішінде:
29 441,0
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
16 737,0
балаларға кепілдендірілген әлеуметтік пакетке
12 704,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
1 274,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
899,0
Техникалық көмекшi (компенсаторлық) құралдар тiзбесiн кеңейтуге
537,0
Еңбек нарығын дамытуға, оның ішінде:
13 578,5
жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
3 258,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
986,9
Жаңа бизнес-идеяларды іске асыруға мемлекеттік гранттар беруге, оның ішінде NEET санатындағы жастар, аз қамтылған көп балалы отбасыларының мүшелері, аз қамтылған еңбекке қабілетті мүгедектер
3 333,6
қоғамдық жұмыстарға
6 000,0
Мемлекеттік халықты әлеуметтік қорғау ұйымдарында арнаулы әлеуметтік қызмет көрсететін жұмыскерлердің жалақысына қосымша ақылар белгілеуге
2 097,0
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
104 146,0
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
6 866,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдары педагогтерінің еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
65 360,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагогтеріне біліктілік санаты үшін қосымша ақы төлеуге
31 920,0
Ауданның ішкі саясат, мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
6 610,0
Мемлекеттік мәдениет ұйымдарының және архив мекемелерінің басқарушы және негізгі персоналына мәдениет ұйымдарындағы және архив мекемелеріндегі ерекше еңбек жағдайлары үшін лауазымдық айлықақысына қосымша ақылар белгілеуге
6 610,0
Ауданның сәулет, құрылыс, тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
11 940,0
Қазақстан Республикасында төтенше жағдай режимінде коммуналдық қызметтерге ақы төлеу бойынша халықтың төлемдерін өтеуге
11 940,0
Бюджеттік несиелер
25 185,2
оның iшiнде:
Ауданның экономика және қаржы бөлімі
25 185,2
Мамандарды әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін
25 185,2
Егіндікөл аудандық мәслихатының
2019 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С42-2 шешіміне
5 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер

Сноска. Приложение 5 – в редакции решения Егиндыкольского районного маслихата Акмолинской области от 29.10.2020 № 6С52-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма,
тысяч тенге
Всего
146 011,6
Целевые текущие трансферты
146 011,6
в том числе:
Аппарат акима района
2 800,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
2 800,0
Отдел образования, физической культуры и спорта района
131 105,7
На открытие IT-классов в школах
1 392,8
На обеспечение горячим питанием учащихся 1-классов
1 783,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
2 145,7
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
508,0
На приобретение компьютеров для школ
4 628,2
На приобретение кабинетов робототехники
3 868,6
На оснащение ресурсных центров
16 057,3
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций дошкольного образования
1 350,0
На доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования за работу в условиях обновленного содержания образования
63 557,0
На увеличение размеров должностных окладов педагогов-психологов школ
1 490,1
На доплату за преподавание на английском языке предметов естественно-математического направления
1 409,0
На увеличение доплаты за классное руководство работникам организаций начального, основного и общего среднего образования
2 473,0
На увеличение доплаты за проверку тетрадей и письменных работ работникам начального, основного и общего среднего образования
4 732,0
На увеличение ежегодного оплачиваемого трудового отпуска продолжительностью 42 календарных дней педагогических работников до 56 дней государственных организаций среднего образования
2 863,0
На приобретение блочно-модульных котельных
22 848,0
Отдел занятости и социальных программ района
10 549,9
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
2 335,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
6 556,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов

Ескерту. 5-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Егіндікөл аудандық мәслихатының 29.10.2020 № 6С52-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома,
мың теңге
Барлығы
146 011,6
Ағымдағы нысаналы трансферттер
146 011,6
оның iшiнде:
Аудан әкімінің аппараты
2 800,0
Бюджеттік атқару есебінің бірыңғай ақпараттық алаңнын енгізуге
2 800,0
Ауданның білім, дене шынықтыру және спорт бөлімі
131 105,7
Мектептерде IT-сыныптарды ашуға
1 392,8
1-сынып оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
1 783,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
2 145,7
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" бағдарламасын енгізуге
508,0
Мектептерге компьютерлерді сатып алуға
4 628,2
Робототехника кабинеттерді сатып алуға
3 868,6
Ресурстық орталықтарды жарақтандыруға
16 057,3
Мемлекеттік мектепке дейінгі білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
1 350,0
Жаңартылған білім беру мазмұн жағдайында бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге
63 557,0
Мектеп педагог-психологтарына лауазымдық жалақысы мөлшерін ұлғайтуға
1 490,1
Жаратылыстану-математикалық бағыттағы пәндерді ағылшын тілінде оқытқаны үшін қосымша ақы төлеуге
1 409,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне сынып жетекшілігі үшін қосымша ақыны ұлғайтуға
2 473,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының қызметкерлеріне дәптер мен жазба жұмыстарын тексергені үшін қосымша ақы төлеуге
4 732,0
Мемлекеттік орта білім беру ұйымдарының педагог қызметкерлердің 42 күнтізбелік күнге ұзақтығы 56 күнге дейін жыл сайынғы ақылы еңбек демалысын ұлғайтуға
2 863,0
Блоктық-модульдік қазандық сатып алуға
22 848,0
Ауданның жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
10 549,9
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
2 335,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарында әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді еңгізуге
6 556,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша демеу-қаржы шығындарын өтеуге