О внесении изменений в решение Ерейментауского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 6С-34/3-18 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 13 декабря 2019 года № 6С-45/2-19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 23 декабря 2019 года № 7591
В соответствии с пунктом 5 статьи 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Ерейментауского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 6С-34/3-18 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7024, опубликовано 14 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 5 125 699,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 006 127,5 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 13 104,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 20 567,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4 085 900,8 тысяч тенге;
2) затраты – 5 140 250,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 8 714,4 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты - 18 938,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 10 223,6 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 4 670,2 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 4 670,2 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -27 936,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 27 936,0 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 5 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата
А.Сырымбетов
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
К.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Ерейментауского района
Приложение 1
к решению Ерейментауского
районного маслихата

Ерейментау аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-34/3-18 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 13 желтоқсандағы № 6С-45/2-19 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 23 желтоқсанда № 7591 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-бабының 5-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ерейментау аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 6С-34/3-18 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7024 болып тіркелген, 2019 жылғы 14 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019–2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 5 125 699,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 006 127,5 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 13 104,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 20 567,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4 085 900,8 мың теңге;
2) шығындар – 5 140 250,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 8 714,4 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 18 938,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 10 223,6 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 4 670,2 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 4 670,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 27 936,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 27 936,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімге 1, 4, 5-қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
А.Сырымбетов
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
К.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының әкімдігі
Ерейментау аудандық
мәслихатының

492
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог и жилищной инспекции района (города областного значения)
4 670,2
065
Формирование или увеличение уставного капитала юридических лиц
4 670,2
V. Дефицит (профицит) бюджета
-27 936,0
VI. Финансирование дефицита (использование профицита бюджета)
27 936,0
Поступление займов
18 938,0
7
Поступление займов
18 938,0
01
Внутренние государственные займы
18 938,0
2
Договоры займа
18 938,0
16
Погашение займов
10 223,6
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
10 223,6
005
Погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом
10 223,6
022
Возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из местного бюджета
0,0
8
Используемые остатки бюджетных средств
19 221,6
01
Остатки бюджетных средств
19 221,6
1
Свободные остатки бюджетных средств
19 221,6
Приложение 2
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 13 декабря 2019 года
№ 6С-45/2-19
Приложение 4
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 24 декабря 2018 года
№ 6С-34/3-18
Целевые трансферты и бюджетные кредиты из республиканского бюджета на 2019 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
Всего
1 119 036,7
Целевые текущие трансферты
1 100 098,7
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
305 792,2
На частичное субсидирование заработной платы и молодежную практику
15 063,0
На оказание мер государственной поддержки лицам, добровольно переселяющимся гражданам в регионы, определенные Правительством Республики Казахстан и работодателям оказывающим содействие в переселении
4 266,0
На размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
2 947,0
На увеличение норм обеспечения инвалидов обязательными гигиеническими средствами
4 284,0
На расширение Перечня технических вспомогательных (компенсаторных) средств
1 200,0
На внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в центрах занятости населения
10 092,0
На выплату государственной адресной социальной помощи
178 825,0
На выплату государственной адресной социальной помощи за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
52 248,0
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей, в том числе молодежь категории NEET, члены малообеспеченных многодетных семей, малообеспеченные трудоспособные инвалиды
23 987,5
На предоставление государственных грантов на реализацию новых бизнес-идей для молодежи, членам малообеспеченных и многодетных семей, трудоспособным инвалидам за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан

492
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі
4 670,2
065
Заңды тұлғалардың жарғылық капиталын қалыптастыру немесе ұлғайту
4 670,2
V. Бюджет тапшылығы (профициті)
-27 936,0
VI. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
27 936,0
Қарыздар түсімі
18 938,0
7
Қарыздар түсімі
18 938,0
01
Мемлекеттік ішкі қарыздар
18 938,0
2
Қарыз алу келісім-шарттары
18 938,0
16
Қарыздарды өтеу
10 223,6
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
10 223,6
005
Жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
10 223,6
022
Жергілікті бюджеттен бөлінген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару
0,0
8
Бюджет қаражаттарының пайдаланылатын қалдықтары
19 221,6
01
Бюджет қаражаты қалдықтары
19 221,6
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
19 221,6
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 6С-45/2-19 шешіміне
2-қосымша
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-34/3-18 шешіміне
4-қосымша
2019 жылға арналған республикалық бюджеттен нысаналы трансферттер және бюджеттік кредиттер
Атауы
Сома мың теңге
Барлығы
1 119 036,7
Нысаналы ағымдағы трансферттер
1 100 098,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
305 792,2
Жалақыны ішінара субсидиялауға және жастар практикасына
15 063,0
Қазақстан Республикасының Үкіметі айқындаған өңірлерге ерікті түрде қоныс аударатын адамдарға және қоныс аударуға жәрдемдесетін жұмыс берушілерге мемлекеттік қолдау шараларын көрсетуге
4 266,0
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға
2 947,0
Мүгедектерді міндетті гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету нормаларын ұлғайтуға
4 284,0
Техникалық көмекші (компенсаторлық) құралдар Тізбесін кеңейтуге
1 200,0
Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге
10 092,0
Мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
178 825,0
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмекті төлеуге
52 248,0
NEET санатындағы жастарға және табысы аз көпбалалы отбасы мүшелеріне, табысы аз еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-идеяларды жүзеге асыру үшін мемлекеттік гранттар ұсынуға
23 987,5
Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферт есебінен жастарға, табысы аз және көпбалалы отбасы мүшелеріне, еңбекке қабілетті мүгедектерге жаңа бизнес-
идеяларды жүзеге асыру үшін мемлекеттік гранттар ұсынуға

2 525,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
6 222,1
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
1 838,0
На обеспечение дополнительного охвата краткосрочным профессиональным обучением за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан
2 294,6
Отдел образования района (города областного значения)
717 568,0
На увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования
204 604,0
Капитальный ремонт здания средней школы №1 города Ерейментау
99 744,4
Капитальный ремонт кровли здания коммунального государственного учреждения "Акмырзинская средняя школа"
35 905,3
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
376 576,3
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
738,0
Аппарат маслихата района (города областного значения)
1 277,3
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
472,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
805,3
Аппарат акима района (города областного значения)
7 496,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
4 387,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
3 109,0
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
17 513,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
11 793,3
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
5 719,7
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
2 562,7
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
737,2
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих

2 525,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
6 222,1
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
1 838,0
Қазақстан Республикасы Ұлттық қорынан бөлінетін нысаналы трансферттер есебінен қысқа мерзімді кәсіптік оқытуды қосымша қамтуды қамтамасыз етуге
2 294,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
717 568,0
Бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға
204 604,0
Ерейментау қаласындағы №1 орта мектебінің ғимаратын күрделі жөндеу
99 744,4
"Ақмырза орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің шатырын күрделі жөндеу
35 905,3
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
376 576,3
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
738,0
Аудан (облыстық маңызы бар қала) мәслихатының аппараты
1 277,3
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
472,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
805,3
Аудан (облыстық маңызы бар қала) әкімінің аппараты
7 496,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
4 387,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
3 109,0
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
17 513,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
11 793,3
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
5 719,7
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
2 562,7
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
737,2
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге

1 083,3
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
1 394,1
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
455,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
939,1
Отдел архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
766,0
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
273,0
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
493,0
Отдел предпринимательства района (города областного значения)
697,9
На повышение заработной платы отдельным категориям гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
191,6
На повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
506,3
Целевые трансферты на развитие
0,0
Бюджетные кредиты
18 938,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
18 938,0
Бюджетные кредиты для реализации мер социальной поддержки специалистов
18 938,0
Приложение 3
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 13 декабря 2019 года
№ 6С-45/2-19
Приложение 5
к решению Ерейментауского
районного маслихата
от 24 декабря 2018 года
№ 6С-34/3-18
Целевые трансферты из областного бюджета администраторам районных бюджетных программ на 2019 год
Наименование
Сумма тысяч тенге
Всего
792 209,8
Целевые текущие трансферты
606 809,8
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
102 224,9
На проведение противоэпизоотических мероприятий
98 903,0
На возмещение стоимости сельскохозяйственных животных (крупного и мелкого рогатого скота) больных бруцеллезом направляемых на санитарный убой
3 321,9
Отдел образования района (города областного значения)
132 812,8
На реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
85 050,0
На открытие IT-классов в школах
4 503,0
На обеспечение горячим питанием учащихся школ из малообеспеченных семей
13 990,0
На обеспечение школьной формой и канцелярскими товарами учащихся школ из малообеспеченных семей
16 064,9
На приобретение и доставку учебников для школ
11 058,9
На внедрение Программы "Формирование здоровья и жизненных навыков и превенции суицида среди несовершеннолетних"
2 146,0
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта, автомобильных дорог, строительства и жилищной инспекции района (города областного значения)

1 083,3
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
1 394,1
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
455,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
939,1
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет және қала құрылысы бөлімі
766,0
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
273,0
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
493,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік бөлімі
697,9
Азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге
191,6
Мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге
506,3
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
0,0
Бюджеттік кредиттер
18 938,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
18 938,0
Мамандарға әлеуметтік қолдау шараларын іске асыру үшін берілетін бюджеттік кредиттер
18 938,0
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2019 жылғы 13 желтоқсандағы
№ 6С-45/2-19 шешіміне
3-қосымша
Ерейментау аудандық
мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 6С-34/3-18 шешіміне
5-қосымша
Аудандық бюджеттік бағдарламалар әкімшілеріне 2019 жылға арналған облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер
Атауы
Сома мың теңге
Барлығы
792 209,8
Нысаналы ағымдағы трансферттер
606 809,8
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
102 224,9
Эпизоотияға қарсы іс-шараларды жүргезуге
98 903,0
Бруцелезбен ауыратын санитариялық союға жіберілетін ауыл шаруашылығы малдарының (ірі қара және ұсақ малдың) құнын өтеуге
3 321,9
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
132 812,8
Мектепке дейінгі ұйымдарда мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға
85 050,0
Мектептерде IT-сыныптарын ашуға
4 503,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын ыстық тамақпен қамтамасыз етуге
13 990,0
Аз қамтылған отбасынан шыққан мектеп оқушыларын мектеп формасымен және кеңсе тауарларымен қамтамасыз етуге
16 064,9
Мектептер үшін оқулықтар сатып алу және жеткізу
11 058,9
"Денсаулық пен тіршілік дағдыларын қалыптастыру, сонымен қатар кәмелетке толмаған жасөспірімдер арасында өзіне-өзі қол жұмсаудың алдын алу" Бағдарламасын енгізуге
2 146,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі, автомобиль жолдары және тұрғын үй инспекциясы бөлімі

303 135,4
На подготовку к отопительному сезону теплоснабжающим предприятиям
61 146,0
Средний ремонт улично-дорожной сети города Ерейментау
231 588,8
Благоустройство города Ерейментау
10 400,6
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
17 036,7
На обеспечение льготного проезда многодетных матерей и детей из многодетных семей
159,0
На реализацию краткосрочного профессионального обучения
11 938,0
На субсидии по возмещению расходов по найму (аренде) жилья для переселенцев и оралманов
2 818,7
На выплату единовременной материальной помощи к 30-летию вывода Советских войск из Афганистана
2 121,0
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
1 600,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
1 600,0
Отдел культуры и развития языков района (города областного значения)
50 000,0
На приобретение здания
50 000,0
Целевые трансферты на развитие
185 400,0
Отдел строительства района (города областного значения)
185 400,0
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию разводящих водопроводных сетей в селе Селетинское Ерейментауского района
11 926,0
Разработка проектно-сметной документации на реконструкцию разводящих сетей водоснабжения в селе Акмырза Ерейментауского района
18 074,0
Строительство физкультурно-оздоровительного комплекса с бассейном в городе Ерейментау Ерейментауского района
140 400,0
Разработка проектно-сметной документации с прохождением комплексной вневедомственной экспертизы, реконструкция системы водоснабжения города Ерейментау с переподключением к магистральным сетям. 2 очередь
15 000,0

303 135,4
Жылумен жабдықтайтын кәсіпорындардың жылу беру мезгіліне дайындалуға
61 146,0
Ерейментау қаласының көше-жол желісін орташа жөндеу
231 588,8
Ерейментау қаласын абаттандыру
10 400,6
Ауданның (облыстық маңызы бар қала) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
17 036,7
Көпбалалы аналарға және көпбалалы отбасылардың балаларына жеңілдікпен жол жүруді қамтамасыз етуге
159,0
Қыска мерзімдік кәсіби оқытуды іске асыруға
11 938,0
Қоныс аударушылар мен оралмандар үшін тұрғын үйді жалдау (жалға алу) бойынша шығындарын өтеу бойынша демеу-қаржылау үшін
2 818,7
Кеңес әскерлерінің Ауғанстаннан шығарылуының 30-жылдығына орай бір жолғы материалдық көмек төлеуге
2 121,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
1 600,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізуге
1 600,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі
50 000,0
Ғимарат сатып алуға
50 000,0
Дамуға арналған нысаналы трансферттер
185 400,0
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
185 400,0
Ерейментау ауданының Сілеті ауылында таратушы су құбыры желілерін қайта жаңартуға жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
11 926,0
Ерейментау ауданының Ақмырза ауылында таратушы сумен жабықтау желілерін қайта жаңартуға жобалау-сметалық құжаттамасын әзірлеу
18 074,0
Ерейментау ауданы Ерейментау қаласында бассейіні бар дене шынықтыру-сауықтыру кешенінің құрылысы
140 400,0
Ведомстводан тыс кешенді сараптамадан өтіп, жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеу, магистральды желілерге қайта қосу арқылы Ерейментау қаласының сумен жабдықтау жүйесін қайта жаңарту. 2 кезек
15 000,0