О бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2020-2022 годы
Решение Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2019 года № 6С-46/3-19. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 января 2020 года № 7626.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Ерейментауский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Ерейментау на 2020-2022 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 108 589,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 403,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 82 186,4 тысяч тенге;
2) затраты – 108 716,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – -127,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 127,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 09.11.2020 № 6С-54/3-20 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Еркиншиликского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 369,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 521,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 848,0 тысяч тенге;
2) затраты – 26 369,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 – в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 09.11.2020 № 6С-54/3-20 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Тайбайского сельского округа на 2020-2022 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 788,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 994,0 тысяч тенге;

2020-2022 жылдарға арналған Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-46/3-19 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 13 қаңтарда № 7626 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабындағы 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасы Заңының 6-бабындағы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Ерейментау аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Ерейментау қаласының бюджеті осы шешімнің 1, 2 және тиісінше 3-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 108 589,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 403,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 82 186,4 мың теңге;
2) шығындар – 108 716,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – -127,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 127,5 мың теңге.
Ескерту. 1 – тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 09.11.2020 № 6С-54/3-20 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020-2022 жылдарға арналған Еркіншілік ауылдық округінің бюджетін осы шешімнің 4, 5 және тиісінше 6-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 369,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 521,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер –0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 24 848,0 мың теңге;
2) шығындар – 26 369,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 2 – тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 09.11.2020 № 6С-54/3-20 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2020-2022 жылдарға арналған Тайбай ауылдық округінің бюджетін осы шешімнің 7, 8 және тиісінше 9-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 788,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 994,0 мың теңге;

приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет села Новомарковка на 2020-2022 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 525,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 345,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 180,0 тысяч тенге;
2) затраты – 17 525,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
14. Утвердить бюджет села Бозтал на 2020-2022 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 945,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 702,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 243,7 тысяч тенге;
2) затраты – 16 945,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 14 – в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 09.11.2020 № 6С-54/3-20 (вводится в действие с 01.01.2020).
15. Учесть на 2020 год объемы субвенций, передаваемых из районного бюджета бюджетам города, сел и сельских округов в сумме 285 393,0 тысяч тенге, в том числе:
городу Ерейментау 62 930,0 тысяч тенге;
Еркиншиликскому сельскому округу 23 848,0 тысяч тенге;
Тайбайскому сельскому округу 23 380,0 тысяч тенге;
Тургайскому сельскому округу 23 091,0 тысяч тенге;
Улентинскому сельскому округу 17 953,0 тысяч тенге;
сельскому округу имени Олжабай батыра 16 445,0 тысяч тенге;
Куншалганскому сельскому округу 18 123,0 тысяч тенге;
Койтасскому сельскому округу 11 857,0 тысяч тенге;
Бестогайскому сельскому округу 15 875,0 тысяч тенге;
Акмырзинскому сельскому округу 13 147,0 тысяч тенге;
селу Аксуат 15 647,0 тысяч тенге;
селу Селетинское 12 699,0 тысяч тенге;
селу Новомарковка 15 830,0 тысяч тенге;
селу Бозтал 14 568,0 тысяч тенге.

қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
13. 2020-2022 жылдарға арналған Новомарковка ауылы бюджетін осы шешімнің 37, 38 және тиісінше 39-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 525,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 345,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер –0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 180,0 мың теңге;
2) шығындар – 17 525,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
14. 2020-2022 жылдарға арналған Бозтал ауылы бюджетін осы шешімнің 40, 41 және тиісінше 42-қосымшаларына сәйкес оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 945,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 702,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түскен түсімдер –0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16 243,7 мың теңге;
2) шығындар – 16 945,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге.
Ескерту. 14 – тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 09.11.2020 № 6С-54/3-20 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 2020 жылға арналған 285 393,0 мың теңге сомасында қала, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттеріне аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемін қарастырылуы ескерілсін, оның ішінде:
Ерейментау қаласына 62 930,0 мың теңге;
Еркіншілік ауылдық округіне 23 848,0 мың теңге;
Тайбай ауылдық округіне 23 380,0 мың теңге;
Торғай ауылдық округіне 23 091,0 мың теңге;
Өлеңті ауылдық округіне 17 953,0 мың теңге;
Олжабай батыр атындағы ауылдық округіне 16 445,0 мың теңге;
Күншалған ауылдық округіне 18 123,0 мың теңге;
Қойтас ауылдық округіне 11 857,0 мың теңге;
Бестоғай ауылдық округіне 15 875,0 мың теңге;
Ақмырза ауылдық округіне 13 147,0 мың теңге;
Ақсуат ауылына 15 647,0 мың теңге;
Сілеті ауылына 12 699,0 мың теңге;
Новомарковка ауылына 15 830,0 мың теңге;
Бозтал ауылына 14 568,0 мың теңге.

16. Учесть, что в бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета согласно приложению 43 к настоящему решению.
16-1. Учесть, что в бюджетах города Ерейментау, сел и сельских округов на 2020 год предусмотрены целевые трансферты из районного бюджета согласно приложению 44 к настоящему решению.
Сноска. Решение дополнено пунктом 16-1 в соответствии с решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 20.04.2020 № 6С-48/3-20 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 09.11.2020 № 6С-54/3-20 (вводится в действие с 01.01.2020).
17. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Ерейментауского районного
маслихата
А.Сырымбетов
Секретарь Ерейментауского
районного маслихата
К.Махметов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Ерейментауского района
Приложение 1 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6С-46/3-19
Бюджет города Ерейментау на 2020 год

16. 2020 жылға Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттерінде осы шешімнің 43-қосымшасына сәйкес облыстық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
16-1. 2020 жылға Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттерінде осы шешімнің 44-қосымшасына сәйкес аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер қарастырылғаны ескерілсін.
Ескерту. Шешім 16 - 1 тармақпен толықтырылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 09.11.2020 № 6С-54/3-20 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
17. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Ерейментау аудандық
мәслихатының сессия
төрағасы
А.Сырымбетов
Ерейментау аудандық
мәслихатының хатшысы
К.Махметов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ерейментау ауданының әкімдігі
Ерейментау аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-46/3-19 шешіміне
1-қосымша
2020 жылға арналған Ерейментау қаласының бюджеті

1 350,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350,0
На проведение противопаводковых мероприятий
1 000,0
Аппарат акима Куншалганского сельского округа
350,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350,0
Аппарат акима Койтасского сельского округа
350,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350,0
Аппарат акима Бестогайского сельского округа
850,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350,0
На проведение противопаводковых мероприятий
500,0
Аппарат акима Акмырзинского сельского округа
350,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350,0
Аппарат акима села Аксуат
350,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350,0
Аппарат акима села Селетинское
350,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350,0
Аппарат акима села Новомарковка
350,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350,0
Аппарат акима села Бозтал
350,0
На внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350,0
Приложение 44 к решению
Ерейментауского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6С-46/3-19
Целевые трансферты из районного бюджета на 2020 год бюджетам города Ерейментау, сел и сельских округов
Сноска. Решение дополнено приложением 44 в соответствии с решением Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 20.04.2020 № 6С-48/3-20 (вводится в действие с 01.01.2020); в редакции решения Ерейментауского районного маслихата Акмолинской области от 09.11.2020 № 6С-54/3-20 (вводится в действие с 01.01.2020).
Наименование
Сумма, тысяч тенге
Всего
20 670,5
Целевые текущие трансферты
20 670,5
Аппарат акима города Ерейментау
11 356,4
На обустройство уличного освещения
4 156,4
На благоустройство
3 900,0
На содержание мест захоронений
1 500,0
На обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 800,0
Аппарат акима Еркиншиликского сельского округа
1 000,0
На обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 000,0
Аппарат акима Тайбайского сельского округа
1 000,0
На обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 000,0
Аппарат акима Тургайского сельского округа
2 000,0
На обеспечение функционирования автомобильных дорог
2 000,0
Аппарат акима Улентинского сельского округа
1 000,0
На обеспечение функционирования автомобильных дорог
1 000,0
Аппарат акима Куншалганского сельского округа
360,0
Материально-техническое оснащение для оказания государственных услуг
360,0
Аппарат акима Бестогайского сельского округа
1 628,4
На обеспечение функционирования автомобильных дорог

1 350,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізу
350,0
Су тасқынына қарсы іс-шараларды жүргізуге
1 000,0
Күншалған ауылдық округі әкімінің аппараты
350,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізу
350,0
Қойтас ауылдық округі әкімінің аппараты
350,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізу
350,0
Бестоғай ауылдық округі әкімінің аппараты
850,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізу
350,0
Су тасқынына қарсы іс-шараларды жүргізуге
500,0
Ақмырза ауылдық округі әкімінің аппараты
350,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізу
350,0
Ақсуат ауылы әкімінің аппараты
350,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізу
350,0
Сілеті ауылы әкімінің аппараты
350,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізу
350,0
Новомарковка ауылы әкімінің аппараты
350,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізу
350,0
Бозтал ауылы әкімінің аппараты
350,0
Бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізу
350,0
Ерейментау аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-46/3-19 шешіміне
44-қосымша
Ерейментау қаласының, ауылдардың және ауылдық округтерінің бюджеттеріне 2020 жылға арналған аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер
Ескерту. Шешім 44-қосымшамен толықтырылды - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 20.04.2020 № 6С-48/3-20 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен; жаңа редакцияда - Ақмола облысы Ерейментау аудандық мәслихатының 09.11.2020 № 6С-54/3-20 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома, мың теңге
Барлығы
20 670,5
Нысаналы ағымдағы трансферттер
20 670,5
Ерейментау қаласы әкімінің аппараты
11 356,4
Көше жарығын жайластыру
4 156,4
Абаттандыруға
3 900,0
Жерлеу орындарын ұстауға
1 500,0
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1 800,0
Еркіншілік ауылдық округі әкімінің аппараты
1 000,0
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1 000,0
Тайбай ауылдық округі әкімінің аппараты
1 000,0
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1 000,0
Торғай ауылдық округі әкімінің аппараты
2 000,0
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
2 000,0
Өлеңті ауылдық округі әкімінің аппараты
1 000,0
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге
1 000,0
Күншалған ауылдық округі әкімінің аппараты
360,0
Мемлекеттік қызметтерді көрсету үшін материалдық-техникалық жарақтандыру
360,0
Бестоғай ауылдық округі әкімінің аппараты
1 628,4
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге