О внесении изменений и дополнений в решение маслихата района Биржан сал от 24 декабря 2018 года № С-33/3 "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы"
Решение маслихата района Биржан сал Акмолинской области от 26 апреля 2019 года № С-38/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 4 мая 2019 года № 7165
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", маслихат района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Биржан сал "О районном бюджете на 2019 – 2021 годы" от 24 декабря 2018 года № С-33/3 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7022, опубликовано 11 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019 – 2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 3 429 747,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 147 743 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 702 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 1 500 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 277 802,3 тысяч тенге;
2) затраты – 3 496 774,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 6 523 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11 363 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 4 840 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 73 550,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 73 550,1 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить резерв местного исполнительного органа на 2019 год в сумме 20 375 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год, используются свободные остатки бюджетных средств, образовавшиеся на 1 января 2019 года, в сумме 67 027,1 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 13-1 следующего содержания:
"13-1. Учесть, что в составе расходов районного бюджета на 2019 год, предусмотрены целевые трансферты бюджету города, сельского округа согласно приложению 9.";

Біржан сал ауданы мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № С-33/3 "2019 – 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № С-38/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 4 мамырда № 7165 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Біржан сал ауданының мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданы мәслихатының "2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № С-33/3 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7022 тіркелген, 2019 жылғы 11 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019 - 2021 жылдарға арналған аудандық бюджет 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 3 429 747,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 147 743 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 702 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1 500 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 2 277 802,3 мың теңге;
2) шығындар – 3 496 774,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредит беру – 6 523 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 11 363 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 4 840 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профицит) – - 73 550,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитті пайдалану) – 73 550,1 мың теңге.";
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. Ауданның жергілікті атқарушы органның 2019 жылға арналған резерві 20 375 мың теңге сомасында бекітілсін.";
келесі мазмұндағы 10-1 тармақпен толықтырылсын:
"10-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте 2019 жылдың 1 қаңтарына жинақталған 67 027,1 мың теңге сомасындағы бюджеттік қаражаттардың бос қалдықтары пайдаланылатыны ескерілсін.";
келесі мазмұндағы 13-1 тармақпен толықтырылсын:
"13-1. 2019 жылға арналған аудандық бюджеттің шығыстарының құрамында қала, ауылдық округ бюджеттеріне 9-қосымшаға сәйкес нысаналы трансферттердің көзделгені ескерілсін.";

приложения 1, 7 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2;
указанное решение дополнить приложением 9 согласно приложению 3 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
Г.Куртабиева
Секретарь
районного маслихата
С.Шауенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким района Биржан сал
Акмолинской области
Приложение 1 к решению
маслихата района Биржан сал

көрсетілген шешімнің 1, 7-қосымшалары осы шешімнің 1, 2-қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
осы шешімнің 3-қосымшасына сәйкес, көрсетілген шешім 9-қосымшалары толықтырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрайымы
Г.Куртабиева
Аудандық мәслихат хатшысы С.Шәуенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Ақмола облысы
Біржан сал ауданының әкімі
Біржан сал ауданы мәслихатының

23536
463
Отдел земельных отношений района (города областного значения)
23536
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования земельных отношений на территории района (города областного значения)
11936
006
Землеустройство, проводимое при установлении границ районов, городов областного значения, районного значения, сельских округов, поселков, сел
11600
9
Прочие услуги в области сельского, водного, лесного, рыбного хозяйства, охраны окружающей среды и земельных отношений
5276
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
5276
099
Реализация мер по оказанию социальной поддержки специалистов
5276
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
51940
2
Архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
51940
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
51940
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области строительства
22266
013
Разработка схем градостроительного развития территории района, генеральных планов городов районного (областного) значения, поселков и иных сельских населенных пунктов
29674
12
Транспорт и коммуникации
65391
1
Автомобильный транспорт
65391
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
4342
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, поселках, селах, сельских округах
4342
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
61049
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
61049
13
Прочие
32473
3
Поддержка предпринимательской деятельности и защита конкуренции
92
494
Отдел предпринимательства и промышленности района (города областного значения)
92
006
Поддержка предпринимательской деятельности
92
9
Прочие
32381
123
Аппарат акима района в городе, города районного значения, поселка, села, сельского округа
8811
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
8811
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
23570
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
20375
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы

23536
463
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жер қатынастары бөлімі
23536
001
Аудан (облыстық маңызы бар қала) аумағында жер қатынастарын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
11936
006
Аудандардың, облыстық маңызы бар, аудандық маңызы бар қалалардың, кенттердiң, ауылдардың, ауылдық округтердiң шекарасын белгiлеу кезiнде жүргiзiлетiн жерге орналастыру
11600
9
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, қоршаған ортаны қорғау және жер қатынастары саласындағы басқа да қызметтер
5276
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
5276
099
Мамандардың әлеуметтік көмек көрсетуі жөніндегі шараларды іске асыру
5276
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
51940
2
Сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
51940
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
51940
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
22266
013
Аудан аумағында қала құрылысын дамытудың кешенді схемаларын, аудандық (облыстық) маңызы бар қалалардың, кенттердің және өзге де ауылдық елді мекендердің бас жоспарларын әзірлеу
29674
12
Көлiк және коммуникация
65391
1
Автомобиль көлiгi
65391
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
4342
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, кенттерде, ауылдарда, ауылдық округтерде автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
4342
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
61049
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
61049
13
Басқалар
32473
3
Кәсiпкерлiк қызметтi қолдау және бәсекелестікті қорғау
92
494
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) кәсіпкерлік және өнеркәсіп бөлімі
92
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
92
9
Басқалар
32381
123
Қаладағы аудан, аудандық маңызы бар қала, кент, ауыл, ауылдық округ әкімінің аппараты
8811
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
8811
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
23570
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
20375
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер