О признании утратившим силу решения акима района Биржан сал от 4 декабря 2018 года № 9 "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба"
Решение акима района Биржан сал Акмолинской области от 5 июня 2019 года № 11. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 6 июня 2019 года № 7225
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Законом Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", аким района Биржан сал РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение акима района Биржан сал "Об объявлении чрезвычайной ситуации техногенного характера местного масштаба" от 4 декабря 2018 года № 9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6910, опубликовано 12 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде).
2. Контроль за исполнением данного решения возложить на заместителя акима района Сабирова Е.Т.
3. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Аким района Е.Нугманов

Біржан сал ауданы әкімінің 2018 жылғы 4 желтоқсандағы № 9 "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" шешімінің күші жойылды деп тану туралы
Ақмола облысы Біржан сал ауданы әкімінің 2019 жылғы 5 маусымдағы № 11 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 6 маусымда № 7225 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңына сәйкес Біржан сал ауданының әкімі ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Біржан сал ауданы әкімінің "Жергілікті ауқымдағы техногендік сипаттағы төтенше жағдайды жариялау туралы" 2018 жылғы 4 желтоқсандағы № 9 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6910 тіркелген, 2018 жылғы 12 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешімнің орындалуын қадағалау аудан әкімінің орынбасары Е.Т. Сабыровқа жүктелсін.
3. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Е.Нұғыманов