О внесении изменений в решение Есильского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 41/2 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Есильского районного маслихата Акмолинской области от 12 июля 2019 года № 53/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 июля 2019 года № 7280
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 5 статьи 104, пунктом 4 статьи 106, пунктом 1 статьи 111 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Есильский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Есильского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 41/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6994, опубликовано 4 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы 4826671,8 тысяч тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям 779940 тысяч тенге;
неналоговым поступлениям 13222,4 тысячи тенге;
поступлениям от продажи основного капитала 21691 тысяча тенге;
поступлениям трансфертов 4011818,4 тысячи тенге;
2) затраты 4888719,1 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование (-19634,2) тысячи тенге, в том числе:
бюджетные кредиты 3788 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов 23422,2 тысячи тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета (- 42413,1) тысяча тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 42413,1 тысяча тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть, что в районном бюджете на 2019 год предусмотрено погашение бюджетных кредитов в областной бюджет в сумме 23422,2 тысячи тенге, в том числе: погашение долга местного исполнительного органа перед вышестоящим бюджетом – 3609 тысяч тенге, возврат неиспользованных бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета – 7819,6 тысяч тенге, возврат использованных не по целевому назначению бюджетных кредитов, выданных из областного бюджета – 11993,6 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 6, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4 к настоящему решению.

Есіл аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 41/2 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Есіл аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 шілдедегі № 53/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 шілдеде № 7280 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 104 бабының 5 тармағына, 106 бабының 4 тармағына, 111 бабының 1 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Есіл аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Есіл аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 41/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6994 тіркелген, 2019 жылғы 4 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер 4826671,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер 779940 мың теңге;
салықтық емес түсімдер 13222,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер 21691 мың теңге;
трансферттер түсімі 4011818,4 мың теңге;
2) шығындар 4888719,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу (-19634,2) мың теңге, оның ішінде:
бюджеттiк кредиттер 3788 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу 23422,2 мың теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) (- 42413,1) мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) 42413,1 мың теңге.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2019 жылға арналған аудандық бюджетте облыстық бюджетке 23422,2 мың теңге сомасында бюджеттік кредиттерді өтеу көзделгені ескерілсін, оның ішінде: жергілікті атқарушы органның жоғары тұрған бюджет алдындағы қарызын өтеу – 3609 мың теңге, облыстық бюджеттен берілген пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару – 7819,6 мың теңге, облыстық бюджеттен берілген мақсатқа сай пайдаланылмаған бюджеттік кредиттерді қайтару – 11993,6 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 4, 6, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

12346
003
Земельно-хозяйственное устройство населенных пунктов
5191
473
Отдел ветеринарии района (города областного значения)
51436
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
15883
010
Проведение мероприятий по идентификации сельскохозяйственных животных
910
011
Проведение противоэпизоотических мероприятий
32743
047
Возмещение владельцам стоимости обезвреженных (обеззараженных) и переработанных без изъятия животных, продукции и сырья животного происхождения, представляющих опасность для здоровья животных и человека
1900
11
Промышленность, архитектурная, градостроительная и строительная деятельность
16173
472
Отдел строительства, архитектуры и градостроительства района (города областного значения)
16173
001
Услуги по реализации государственной политики в области строительства, архитектуры и градостроительства на местном уровне
16173
12
Транспорт и коммуникации
101733
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
101733
023
Обеспечение функционирования автомобильных дорог
101733
13
Прочие
21997,6
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
13975
040
Реализация мер по содействию экономическому развитию регионов в рамках Программы развития регионов до 2020 года
13975
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
8022,6
012
Резерв местного исполнительного органа района (города областного значения)
2517,6
026
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счҰт средств государственного бюджета, работников казҰнных предприятий
2801
066
Целевые текущие трансферты бюджетам города районного значения, села, поселка, сельского округа на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
2704
14
Обслуживание долга
3666,4
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
3666,4
021
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из областного бюджета
3666,4
15
Трансферты
166042,9
459
Отдел экономики и финансов района (города областного значения)
166042,9
006
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
458,9
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства

12346
003
Елдi мекендердi жер-шаруашылық орналастыру
5191
473
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) ветеринария бөлімі
51436
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
15883
010
Ауыл шаруашылығы жануарларын сәйкестендіру жөніндегі іс-шараларды өткізу
910
011
Эпизоотияға қарсы іс-шаралар жүргізу
32743
047
Жануарлардың саулығы мен адамның денсаулығына қауіп төндіретін, алып қоймай залалсыздандырылған (зарарсыздандырылған) және қайта өңделген жануарлардың, жануарлардан алынатын өнімдер мен шикізаттың құнын иелеріне өтеу
1900
11
Өнеркәсіп, сәулет, қала құрылысы және құрылыс қызметі
16173
472
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс, сәулет және қала құрылысы бөлімі
16173
001
Жергілікті деңгейде құрылыс, сәулет және қала құрылысы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
16173
12
Көлiк және коммуникация
101733
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
101733
023
Автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
101733
13
Басқалар
21997,6
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
13975
040
Өңірлерді дамытудың 2020 жылға дейінгі бағдарламасы шеңберінде өңірлерді экономикалық дамытуға жәрдемдесу бойынша шараларды іске асыру
13975
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
8022,6
012
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жергілікті атқарушы органының резерві
2517,6
026
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2801
066
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2704
14
Борышқа қызмет көрсету
3666,4
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
3666,4
021
Жергілікті атқарушы органдардың облыстық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
3666,4
15
Трансферттер
166042,9
459
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) экономика және қаржы бөлімі
166042,9
006
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
458,9
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер