О внесении изменений в решение Жаркаинского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 6С-34/2 "О бюджете города Державинск Жаркаинского района на 2019-2021 годы"
Решение Жаркаинского районного маслихата Акмолинской области от 12 ноября 2019 года № 6С-45/2. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 22 ноября 2019 года № 7502
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года, Жаркаинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жаркаинского районного маслихата "О бюджете города Державинск Жаркаинского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 6С-34/2 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7032, опубликовано 15 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Державинск Жаркаинского района на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы - 75527,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления - 48606,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов - 26921,0 тысяча тенге;
2) затраты - 79173,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета - -3646,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 3646,5 тысяч тенге.";
пункт 2-2 изложить в новой редакции:
"2-2. Учесть, что в составе расходов бюджета города Державинск Жаркаинского района на 2019 год предусмотрены целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 2163,0 тысячи тенге, в том числе:
1265,0 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;
898,0 тысяч тенге на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
районного маслихата
А.Жунусов
Секретарь районного
маслихата
У.Ахметова
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаркаинского
района
Приложение
к решению Жаркаинского
районного маслихата

Жарқайың аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-34/2 "2019-2021 жылдарға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласының бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Жарқайың аудандық мәслихатының 2019 жылғы 12 қарашадағы № 6С-45/2 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 22 қарашада № 7502 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Жарқайың аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Жарқайың аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласының бюджеті туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-34/2 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7032 тіркелген, 2019 жылғы 15 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер - 75527,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер - 48606,0 мың теңге;
трансферттер түсімі - 26921,0 мың теңге;
2) шығындар - 79173,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) - -3646,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 3646,5 мың теңге.";
2-2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2-2. 2019 жылға арналған Жарқайың ауданы Державин қаласы бюджетінің шығыстар құрамында республикалық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 2163,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде;
1265,0 мың теңге мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;
898,0 мың теңге азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
сессиясының төрағасы
А.Жүнүсов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ұ.Ахметова
"КЕЛІСІЛДІ"
Жарқайың ауданының
әкімдігі
Жарқайың аудандық
мәслихатының