О бюджетах сел, сельских округов Жаксынского района на 2020-2022 годы
Решение Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 25 декабря 2019 года № 6ВС-51-1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 16 января 2020 года № 7643.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Жаксынский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет села Жаксы на 2020-2022 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 88491 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15320 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 73171 тысяч тенге;
2) затраты – 92317,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-3826,4) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3826,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 03.12.2020 № 6BC-64-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
2. Утвердить бюджет Жанакийминского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 34208,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5801 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 606 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 27801,9 тысяч тенге;
2) затраты – 125396 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-91187,1) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 91187,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 03.12.2020 № 6BC-64-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
3. Утвердить бюджет Запорожского сельского округа на 2020-2022 годы, согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 25779,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6208 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19571,6 тысяч тенге;
2) затраты – 27347,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-1567,5) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1567,5 тысяч тенге.

2020-2022 жылдарға арналған Жақсы ауданының ауылдарының, ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 2019 жылғы 25 желтоқсандағы № 6ВС-51-1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2020 жылғы 16 қаңтарда № 7643 болып тіркелді.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Жақсы аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. 2020-2022 жылдарға арналған Жақсы ауылының бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88491 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15320 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 73171 мың теңге;
2) шығындар – 92317,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3826,4) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3826,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 03.12.2020 № 6BC-64-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2020-2022 жылдарға арналған Жаңа Қийма ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34208,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5801 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 606 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 27801,9 мың теңге;
2) шығындар – 125396 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-91187,1) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 91187,1 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 03.12.2020 № 6BC-64-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
3. 2020-2022 жылдарға арналған Запорожье ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25779,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6208 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 19571,6 мың теңге;
2) шығындар – 27347,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-1567,5) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1567,5 мың теңге.

Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 03.12.2020 № 6BC-64-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
4. Утвердить бюджет села Белагаш на 2020-2022 годы, согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 19497 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 542 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2948 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16007 тысяч тенге;
2) затраты – 23243,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-3746,8) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3746,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 03.12.2020 № 6BC-64-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
5. Утвердить бюджет села Киевское на 2020-2022 годы, согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16143,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1584 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2727,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 11832,1 тысяч тенге;
2) затраты – 16143,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 03.12.2020 № 6BC-64-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
6. Утвердить бюджет села Новокиенка на 2020-2022 годы, согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 16353,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1435 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1341,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13576,9 тысяч тенге;
2) затраты – 16353,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – (-0) тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 03.12.2020 № 6BC-64-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
7. Утвердить бюджет села Подгорное на 2020-2022 годы, согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2020 год в следующих объемах:
1) доходы – 14498,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 777,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 811,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12910 тысяч тенге;

Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 03.12.2020 № 6BC-64-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
4. 2020-2022 жылдарға арналған Белағаш ауылының бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19497 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 542 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2948 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 16007 мың теңге;
2) шығындар – 23243,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-3746,8) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3746,8 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 03.12.2020 № 6BC-64-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. 2020-2022 жылдарға арналған Киев ауылының бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16143,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1584 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2727,2 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 11832,1 мың теңге;
2) шығындар – 16143,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 03.12.2020 № 6BC-64-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. 2020-2022 жылдарға арналған Новокиенка ауылының бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16353,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1435 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1341,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 13576,9 мың теңге;
2) шығындар – 16353,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – (-0) мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 03.12.2020 № 6BC-64-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
7. 2020-2022 жылдарға арналған Подгорное ауылының бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2020 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 14498,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 777,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 811,3 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12910 мың теңге;

Сноска. Пункт 14 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 03.12.2020 № 6BC-64-1 (вводится в действие с 01.01.2020).
15. Учесть объемы бюджетных субвенций на 2020 год, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сел, сельских округов, в сумме 188250 тысяч тенге, в том числе:
аппарату акима села Жаксы 26520 тысяч тенге;
Жанакийминскому сельскому округу 19942 тысяч тенге;
Запорожскому сельскому округу 15451 тысяч тенге;
аппарату акима села Белагаш 12622 тысяч тенге;
аппарату акима села Киевское 11264 тысяч тенге;
аппарату акима села Новокиенка 11522 тысяч тенге;
аппарату акима села Подгорное 8547 тысяч тенге;
аппарату акима села Терсакан 11919 тысяч тенге;
аппарату акима села Чапаевское 8306 тысяч тенге;
Беловодскому сельскому округу 14807 тысяч тенге;
Ишимскому сельскому округу 14493 тысяч тенге;
Калининскому сельскому округу 10594 тысяч тенге;
Кызылсайскому сельскому округу 11078 тысяч тенге;
Тарасовскому сельскому округу 11185 тысяч тенге.
16. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2020 года.
Председатель сессии
Жаксынского районного
маслихата
Е.Алешина
Секретарь Жаксынского
районного маслихата
Б.Джанадилов
"СОГЛАСОВАНО"
Акимат Жаксынского района
Приложение 1 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6ВС-51-1
Бюджет на 2020 год
Государственное учреждение "Аппарат акима села Жаксы Жаксынского района"

Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 03.12.2020 № 6BC-64-1 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
15. 2020 жылға арналған аудандық бюджетте ауыл, ауылдық округтерге аудандық бюджеттен берілетін субвенция көлемі 188250 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін, оның ішінде:
Жақсы ауылы әкімінің аппаратына 26520 мың теңге;
Жаңа Қийма ауылдық округіне 19942 мың теңге;
Запорожье ауылдық округіне 15451 мың теңге;
Белағаш ауылы әкімінің аппаратына 12622 мың теңге;
Киев ауылы әкімінің аппаратына 11264 мың теңге;
Новикиенка ауылы әкімінің аппаратына 11522 мың теңге;
Подгорное ауылы әкімінің аппаратына 8547 мың теңге;
Терісаққан ауылы әкімінің аппаратына 11919 мың теңге;
Чапай ауылы әкімінің аппаратына 8306 мың теңге;
Беловод ауылдық округіне 14807 мың теңге;
Ешім ауылдық округіне 14493 мың теңге;
Калинин ауылдық округіне 10594 мың теңге;
Қызылсай ауылдық округіне 11078 мың теңге;
Тарасов ауылдық округіне 11185 мың теңге.
16. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2020 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жақсы аудандық
мәслихатының сессия
төрайымы
Е.Алешина
Жақсы аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Джанадилов
"КЕЛІСІЛДІ"
Жақсы ауданының әкімдігі
Жақсы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6ВС-51-1 шешіміне
1 қосымша
"Жақсы ауданының Жақсы ауылы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі
2020 жылға арналған бюджет

3245
на предоставление право постоянного землепользования на земельные участки для обслуживания и эксплуатации линии электропередач уличного освещения Абай, Тауелсиздик, Дорожная, Кали Еспенбетулы в селе Жаксы
680,4
услуги по установке видеонаблюдения в микрорайоне села Жаксы
2890
составление землеустроительных проектов, установление (вынос) границ земельных участков и изготовление идентификационных документов по установке 5- для строительства и эксплуатации скважинного водозабора и водовода в селе Жаксы
650
текущий ремонт освещения улиц села Жаксы
3500
работы по замене уличных светильников
2425
изготовление и установка флагштока с государственными символами
4200
услуги по изготовлению и установке детской площадки
7999,8
услуги по вывозу снега
2000
ямочный ремонт дорог по селу Жаксы
7000
средний ремонт внутрипоселковой дороги по улице Ауэзова в селе Жаксы
2000
приобретение насоса для бесперебойной подачи воды населению села Жаксы
2466
изготовление цветников для оформления улиц села Жаксы
2834,8
приобретение снегоуборочных машин
556,4
приобретение спиралешовных труб
1482
Аппарат акима Жанакийминского сельского округа Жаксынского района
7859,9
на услуги по изготовлению кабинок для голосования
350
на услуги по изготовлению информационных стендов
120
на услуги по изготовлению тактильных направляющих для инвалидов
25,5
на обеспечение деятельности аппарата акима Жанакийминского сельского округа
1070
услуги по установке видеонаблюдения
1586
приобретение мотопомпы
353,4
приобретение служебного автомобиля LADA
4250
услуги по составлению сметной документации на средний ремонт внутрипоселковых дорог
105
Аппарат акима Запорожского сельского округа Жаксынского района
4120,6
на услуги по изготовлению информационных стендов
80
на услуги по изготовлению тактильных направляющих для инвалидов
17
на обеспечение деятельности аппарата акима Запорожского сельского округа
2835
приобретение запасных частей для пожарной машины
434
приобретение мотопомпы
350,9
на услуги по компьютерному обслуживанию
2,6
приобретение скважинного насоса
401,1
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
2707,4
на услуги по изготовлению кабинок для голосования
100
на услуги по изготовлению информационных стендов
40
на изготовление сметной документации на ремонт внутрипоселковой дороги по улице Школьная в селе Подгорное
15
на оплату уличного освещения
180
на проведение экспертизы уличного освещения
150
на обеспечение деятельности аппарата акима села Подгорное
820,6
на изготовление и выдачу идентификационных документов на земельные участки, установление границ на строительство и установку опор освещения по улицам Гагарина, Комсомольская и Школьная села Подгорное

3245
Жақсы ауылындағы Абай, Тәуелсіздік, Дорожная, Қали Еспенбетұлы көшелерін жарықтандырудың электр беру желілеріне қызмет көрсету және пайдалану үшін жер учаскелеріне тұрақты жер пайдалану құқығын беруге
680,4
Жақсы ауылының шағын ауданында бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
2890
Жақсы ауылында ұңғымалық су тартқышты және су тартқышты салу және пайдалану үшін жерге орналастыру жобаларын жасау, жер учаскелерінің шекараларын белгілеу (шығару) және 5 орнату бойынша сәйкестендіру құжаттарын дайындау
650
Жақсы ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеу
3500
көше шамдарын ауыстыру бойынша жұмыстар
2425
мемлекеттік рәміздермен флагшток дайындау және орнату
4200
балалар алаңын дайындау және орнату бойынша қызметтер
7999,8
қар шығару бойынша қызметтер
2000
Жақсы ауылы бойынша жолдардың шұңқырларын жөндеу
7000
Жақсы ауылындағы Әуезов көшесі бойынша кентішілік жолды орташа жөндеу
2000
Жақсы ауылының тұрғындарына үздіксіз су беру үшін сорғы сатып алу
2466
Жақсы ауылының көшелерін безендіру үшін гүлзарлар дайындау
2834,8
қар жинайтын машиналарды сатып алу
556,4
спираль салғыш құбырларды сатып алу
1482
Жақсы ауданының Жаңа Қийма ауылдық округі әкімінің аппараты
7859,9
дауыс беруге арналған кабиналарды дайындау жөніндегі қызметтерге
350
ақпараттық стендтерді дайындау жөніндегі қызметтерге
120
мүгедектерге арналған тактильді бағыттауыштарды дайындау жөніндегі қызметтерге
25,5
Жаңа Қийма ауылдық округі әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге
1070
бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
1586
қозғалтқыш сорғыларын сатып алу
353,4
LADA қызметтік автокөлігін сатып алу
4250
кентішілік жолдарды орташа жөндеуге сметалық құжаттама жасау бойынша қызметтер
105
Жақсы ауданы Запорожье ауылдық округі әкімінің аппараты
4120,6
ақпараттық стендтерді дайындау жөніндегі қызметтерге
80
мүгедектерге арналған тактильді бағыттауыштарды дайындау жөніндегі қызметтерге
17
Запорожье ауылдық округі әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге
2835
өрт сөндіру машинасына қосалқы бөлшектерді сатып алу
434
қозғалтқыш сорғысын сатып алу
350,9
компьтерлік қызмет көрсету бойынша қызметтерге
2,6
ұңғымалық сорғыны сатып алу
401,1
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
2707,4
дауыс беруге арналған кабиналарды дайындау жөніндегі қызметтерге
100
ақпараттық стендтерді дайындау жөніндегі қызметтерге
40
Подгорное ауылында Школьная көшесіндегі кентішілік жолды жөндеуге сметалық құжаттаманы дайындауға
15
көше жарығын төлеуге
180
көше жарығына сараптама жүргізуге
150
Подгорное ауылы әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге
820,6
Подгорное ауылының Гагарин, Комсомольская және Школьная көшелері бойынша жер учаскелеріне сәйкестендіру құжаттарын дайындауға және беруге, жарықтандыру тіреулерін салуға және орнатуға шекараларын белгілеуге

437,6
услуги по установке видеонаблюдения
727
приобретение строительных материалов для проведения текущего ремонта здания водонасосной станции села Подгорное
633
приобретение насоса и станции управления скважинными насосами
872,8
плата за обеспечение бесперебойного доступа к данным реестра государственного имущества
37
Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района
7315,7
на услуги по изготовлению информационных стендов
120
на услуги по изготовлению тактильных направляющих для инвалидов
17
на обеспечение деятельности аппарата акима Беловодского сельского округа
756
на оформление земельного участка, государственного акта под административное здание в селе Перекатное
116,2
услуги по изготовлению и установке детской площадки
2475,2
текущий ремонт дороги по улице Линейная в селе Перекатное
2066,4
ограждение детской игровой площадки в селе Беловодское и селе Перекатное
840,7
приобретение лавок для детской площадки в село Беловодское и село Перекатное
154
приобретение скважинных насосов в село Беловодское и село Перекатное
770,2
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
6386,2
на услуги по изготовлению кабинок для голосования
150
на услуги по изготовлению информационных стендов
60
на услуги по изготовлению тактильных направляющих для инвалидов
17
на обеспечение деятельности аппарата акима Ишимского сельского округа
2311
услуги по установке видеонаблюдения
1027
изготовление и установка пандуса
400
услуги по вывозу неопасных отходов в селе Ишимское
400
разработка проектно-сметной документации на "Наружное электроосвещение улиц села Ишимское и села Монастырка Ишимского сельского округа"
1569,2
разработка топографической съемки на "Наружное электроосвещение улиц села Ишимское и села Монастырка Ишимского сельского округа"
452
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
11332
на услуги по изготовлению кабинок для голосования
150
на услуги по изготовлению информационных стендов
80
на услуги по изготовлению тактильных направляющих для инвалидов
17
текущий ремонт ограждения водозабора села Моховое Калининского сельского округа
2655,9
услуги по установке видеонаблюдения
2855
текущий ремонт ограждения водозабора села Калининское
4611,3
проведение комплексной экспертизы освещения села Моховое улицы Сейфуллина и села Калмакколь улицы Озерная
174,1
приобретение насоса для села Калининское и села Моховое
388,7
услуги по вывозу неопасных отходов в селе Калининское и селе Моховое
400
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района

437,6
бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
727
Подгорное ауылының су сорғыш станциясының ғимаратына ағымдағы жөндеу жүргізу үшін құрылыс материалдарын сатып алу
633
сорғы және ұңғымалық сорғыларды басқару станциясын сатып алу
872,8
Мемлекеттік мүлік тізілімінің деректеріне үздіксіз қол жеткізуді қамтамасыз ету үшін төлем
37
Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты
7315,7
ақпараттық стендтерді дайындау жөніндегі қызметтерге
120
мүгедектерге арналған тактильді бағыттауыштарды дайындау жөніндегі қызметтерге
17
Беловод ауылдық округі әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге
756
Перекатное ауылында жер учаскесін, мемлекеттік актіні әкімшілік ғимарат етіп ресімдеуге
116,2
балалар алаңын дайындау және орнату бойынша қызметтер
2475,2
Перекатное ауылында Линейная көшесі бойынша жолды ағымдағы жөндеу
2066,4
Беловод ауылындағы және Перекатное ауылындағы балалар ойын алаңын қоршау
840,7
Беловод ауылында және Перекатное ауылындағы балалар алаңы үшін орындықтар сатып алу
154
Беловод ауылында және Перекатное ауылында ұңғымалық сорғылар сатып алу
770,2
Жақсы ауданының Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
6386,2
дауыс беруге арналған кабиналарды дайындау жөніндегі қызметтерге
150
ақпараттық стендтерді дайындау жөніндегі қызметтерге
60
мүгедектерге арналған тактильді бағыттауыштарды дайындау жөніндегі қызметтерге
17
Ешім ауылдық округі әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге
2311
бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
1027
пандус дайындау және орнату
400
Ешім ауылында қауіпсіз қалдықтарды шығару бойынша қызметтер
400
"Ешім ауылдық округінің Ешім ауылы және Монастырка ауылы көшелерін сыртқы электрмен жарықтандыруға" жобалық-сметалық құжаттамасын әзірлеу
1569,2
"Ешім ауылдық округінің Ешім ауылы және Монастырка ауылы көшелерін сыртқы электрмен жарықтандыруға" топографиялық түсірілімін әзірлеу
452
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
11332
дауыс беруге арналған кабиналарды дайындау жөніндегі қызметтерге
150
ақпараттық стендтерді дайындау жөніндегі қызметтерге
80
мүгедектерге арналған тактильді бағыттауыштарды дайындау жөніндегі қызметтерге
17
Калинин ауылдық округінің Моховое ауылындағы су жинау қоршауын ағымдағы жөндеу
2655,9
бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
2855
Калинин ауылының су тарту қоршауын ағымдағы жөндеу
4611,3
Моховое ауылының Сейфуллин көшесін және Қалмақкөл ауылы Озерная көшесін жарықтандыруға кешенді сараптама жүргізу
174,1
Калинин ауылы және Моховое ауылы үшін сорғы сатып алу
388,7
Калинин ауылында және Моховое ауылында қауіпсіз қалдықтарды шығару бойынша қызметтер
400
Жақсы ауданының Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты

2164,8
на услуги по изготовлению кабинок для голосования
150
на услуги по изготовлению информационных стендов
80
на услуги по изготовлению тактильных направляющих для инвалидов
17
услуги по установке видеонаблюдения
727
на проектно-изыскательные работы на уличное освещение по улице Целинная села Кировское
1148,4
приобретение комплексного опрыскивателя с насосом
10,2
приобретение гербицида
32,2
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
5970,1
на услуги по изготовлению кабинок для голосования
100
на услуги по изготовлению информационных стендов
60
на услуги по изготовлению тактильных направляющих для инвалидов
8,5
на обеспечение деятельности аппарата акима Тарасовского сельского округа
510
установка уличного освещения по улице Корчагина и улице Зеленая в селе Тарасовка
2376,4
услуги по установке видеонаблюдения
727
на оформление земельного участка под скотомогильник в селе Тарасовка
6,2
установка детской игровой площадки в селе Тарасовка
1422
услуги по вывозу снега
760
Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района
2054,7
на услуги по изготовлению кабинок для голосования
100
на услуги по изготовлению информационных стендов
40
на обеспечение деятельности аппарата акима села Чапаевское
419
услуги по установке видеонаблюдения
727
услуги по вывозу неопасных отходов в селе Чапаевское
649,5
на оплату услуг связи
119,2
Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района
3035
на услуги по изготовлению кабинок для голосования
100
на услуги по изготовлению информационных стендов
40
на услуги по изготовлению тактильных направляющих для инвалидов
17
на обеспечение деятельности аппарата акима села Белагаш
484,5
услуги по установке видеонаблюдения по улице Береке в селе Белагаш
1407,8
приобретение насоса
985,7
Аппарат акима села Киевское Жаксынского района
218,1
на услуги по изготовлению информационных стендов
40
на услуги по изготовлению тактильных направляющих для инвалидов
17
на проведение комплексной вневедомственной экспертизы по объекту "Уличное освещение в селе Киевское по улице Рагузова Жаксынского района"
161,1
Аппарат акима села Новокиенка Жаксынского района
1704,9
на услуги по изготовлению кабинок для голосования
100
на услуги по изготовлению информационных стендов
40
на услуги по изготовлению тактильных направляющих для инвалидов
17
на обеспечение деятельности аппарата акима села Новокиенка
365
на оплату услуг связи
164,2
на разработку проектно-сметной документации с проведением комплексной вневедомственной экспертизой на "Строительство уличного освещения в селе Новокиенка по улице Октябрьская"

2164,8
дауыс беруге арналған кабиналарды дайындау жөніндегі қызметтерге
150
ақпараттық стендтерді дайындау жөніндегі қызметтерге
80
мүгедектерге арналған тактильді бағыттауыштарды дайындау жөніндегі қызметтерге
17
бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
727
Киров ауылының Целинная көшесі бойынша көше жарықтандыруға жобалау-іздестіру жұмыстары үшін
1148,4
сорғымен кешенді бүріккішті сатып алу
10,2
гербицид сатып алу
32,2
Жақсы ауданының Тарасов ауылдық округі әкімінің аппараты
5970,1
дауыс беруге арналған кабиналарды дайындау жөніндегі қызметтерге
100
ақпараттық стендтерді дайындау жөніндегі қызметтерге
60
мүгедектерге арналған тактильді бағыттауыштарды дайындау жөніндегі қызметтерге
8,5
Тарасов ауылдық округі әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге
510
Тарасов ауылында Корчагина көшесі және Зеленая көшесі бойынша көше жарығын орнату
2376,4
бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
727
Тарасов ауылында мал қорымына жер учаскісін рәсімдеуге
6,2
Тарасов ауылында балалар ойын алаңын орнату
1422
қар шығару бойынша қызметтер
760
Жақсы ауданының Чапай ауылы әкімінің аппараты
2054,7
дауыс беруге арналған кабиналарды дайындау жөніндегі қызметтерге
100
ақпараттық стендтерді дайындау жөніндегі қызметтерге
40
Чапаев ауылы әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге
419
бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
727
Чапай ауылында қауіпсіз қалдықтарды шығару бойынша қызметтер
649,5
байланыс қызметтерін төлеуге
119,2
Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты
3035
дауыс беруге арналған кабиналарды дайындау жөніндегі қызметтерге
100
ақпараттық стендтерді дайындау жөніндегі қызметтерге
40
мүгедектерге арналған тактильді бағыттауыштарды дайындау жөніндегі қызметтерге
17
Белағаш ауылы әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге
484,5
Белағаш ауылы Береке көшесінде бейнебақылау орнату бойынша қызметтер
1407,8
сорғы сатып алу
985,7
Жақсы ауданының Киев ауылы әкімінің аппараты
218,1
ақпараттық стендтерді дайындау жөніндегі қызметтерге
40
мүгедектерге арналған тактильді бағыттауыштарды дайындау жөніндегі қызметтерге
17
"Жақсы ауданы Киев ауылындағы Рагузов көшесі бойынша көшелерді жарықтандыру" объектісіне ведомстводан тыс кешенді сараптама жүргізуге
161,1
Жақсы ауданының Новокиенка ауылы әкімінің аппараты
1704,9
дауыс беруге арналған кабиналарды дайындау жөніндегі қызметтерге
100
ақпараттық стендтерді дайындау жөніндегі қызметтерге
40
мүгедектерге арналған тактильді бағыттауыштарды дайындау жөніндегі қызметтерге
17
Новокиенка ауылы әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге
365
байланыс қызметтерін төлеуге
164,2
"Новокиенка ауылындағы Октябрьская көшесі бойынша көше жарығының құрылысына" кешенді ведомстводан тыс сараптамадан өткізумен жобалау-сметалық құжаттаманы әзірлеуге

1018,7
Аппарат акима села Терсакан Жаксынского района
1572,6
на услуги по изготовлению кабинок для голосования
100
на услуги по изготовлению информационных стендов
40
на обеспечение деятельности аппарата акима села Терсакан
550
на разработку проектно-сметной документации для освещения улиц в селе Терсакан
882,6
Приложение 44 к решению
Жаксынского районного
маслихата от 25 декабря
2019 года № 6ВС-51-1
Целевые текущие трансферты из областного бюджета на 2020 год
Сноска. Приложение 44 - в редакции решения Жаксынского районного маслихата Акмолинской области от 28.10.2020 № 6BC-62-2 (вводится в действие с 01.01.2020).
НАИМЕНОВАНИЕ
Сумма тысяч тенге
1
2
Всего
3850
Аппарат акима села Белагаш Жаксынского района
350
внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350
Аппарат акима села Подгорное Жаксынского района
350
внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350
Аппарат акима Беловодского сельского округа Жаксынского района
350
внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350
Аппарат акима Кызылсайского сельского округа Жаксынского района
350
внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350
Аппарат акима Тарасовского сельского округа Жаксынского района
350
внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350
Аппарат акима села Киевское Жаксынского района
350
внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350
Аппарат акима села Новокиенка Жаксынского района
350
внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350
Аппарат акима села Терсакан Жаксынского района
350
внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350
Аппарат акима села Чапаевское Жаксынского района
350
внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350
Аппарат акима Ишимского сельского округа Жаксынского района
350
внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350
Аппарат акима Калининского сельского округа Жаксынского района
350
внедрение единой информационной площадки учета исполнения бюджета
350

1018,7
Жақсы ауданының Терісаққан ауылы әкімінің аппараты
1572,6
дауыс беруге арналған кабиналарды дайындау жөніндегі қызметтерге
100
ақпараттық стендтерді дайындау жөніндегі қызметтерге
40
Терісаққан ауылы әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге
550
Терісаққан ауылындағы көшелерді жарықтандыру үшін жобалау-сметалық құжаттама әзірлеуге
882,6
Жақсы аудандық мәслихатының
2019 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6ВС-51-1 шешіміне
44 қосымша
2020 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
Ескерту. 44-қосымша жаңа редакцияда - Ақмола облысы Жақсы аудандық мәслихатының 28.10.2020 № 6BC-62-2 (01.01.2020 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Атауы
Сома мың теңге
1
2
Барлығы
3850
Жақсы ауданының Белағаш ауылы әкімінің аппараты
350
бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізу
350
Жақсы ауданының Подгорное ауылы әкімінің аппараты
350
бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізу
350
Жақсы ауданының Беловод ауылдық округі әкімінің аппараты
350
бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізу
350
Жақсы ауданының Қызылсай ауылдық округі әкімінің аппараты
350
бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізу
350
Жақсы ауданының Тарасов ауылдық округі әкімінің аппараты
350
бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізу
350
Жақсы ауданының Киев ауылы әкімінің аппараты
350
бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізу
350
Жақсы ауданының Новокиенка ауылы әкімінің аппараты
350
бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізу
350
Жақсы ауданының Терісаққан ауылы әкімінің аппараты
350
бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізу
350
Жақсы ауданы Чапай ауылы әкімінің аппараты
350
бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізу
350
Жақсы ауданының Ешім ауылдық округі әкімінің аппараты
350
бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізу
350
Жақсы ауданының Калинин ауылдық округі әкімінің аппараты
350
бюджеттің атқарылуын есепке алудың бірыңғай ақпараттық алаңын енгізу
350