О внесении изменений в решение Зерендинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 33-235 "О бюджетах сельских округов и бюджете поселка Зерендинского района на 2019–2021 годы"
Решение Зерендинского районного маслихата Акмолинской области от 3 сентября 2019 года № 42-289. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 9 сентября 2019 года № 7366.
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Зерендинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Зерендинского районного маслихата "О бюджетах сельских округов и бюджете поселка Зерендинского района на 2019–2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 33-235 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7038, опубликовано 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккольского сельского округа Зерендинского района на 2019–2021 годы, согласно приложениям 1, 1-1, 1-2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 992,1 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6 693,0 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 299,1 тысяч тенге;
2) затраты – 21 591,4 тысяча тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 599,3 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 599,3 тысячи тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Алексеевка Зерендинского района на 2019–2021 годы, согласно приложениям 2, 2-1, 2-2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 28 470,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 561,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 23 909,0 тысяч тенге;
2) затраты – 29 003,2 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;

Зеренді аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33-235 "2019–2021 жылдарға арналған Зеренді ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері және кентінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Зеренді аудандық мәслихатының 2019 жылғы 3 қыркүйектегі № 42-289 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 9 қыркүйекте № 7366 болып тіркелді.
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Зеренді аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Зеренді аудандық мәслихатының "2019–2021 жылдарға арналған Зеренді ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері және кентінің бюджеті туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 33-235 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7038 тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Зеренді ауданының Ақкөл ауылдық округінің 2019–2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 1-1, 1-2 - қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 992,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 6 693,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 299,1 мың теңге;
2) шығындар – 21 591,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 599,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 599,3 мың теңге.";
2-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Зеренді ауданының Алексеевка кентінің 2019–2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 2, 2-1, 2-2 - қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28 470,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 561,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 23 909,0 мың теңге;
2) шығындар – 29 003,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

4) дефицит (профицит) бюджета – - 533,2 тысячи тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 533,2 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Булакского сельского округа Зерендинского района на 2019–2021 годы, согласно приложениям 3, 3-1, 3-2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 930,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 145,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 785,2 тысяч тенге;
2) затраты – 25 229,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 298,9 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 298,9 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Зерендинского сельского округа Зерендинского района на 2019–2021 годы, согласно приложениям 4, 4-1, 4-2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 101 235,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 35 320,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 65 915,3 тысяч тенге;
2) затраты – 101 716,9 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 481,6 тысяча тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 481,6 тысяча тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Конысбайского сельского округа Зерендинского района на 2019–2021 годы, согласно приложениям 5, 5-1, 5-2 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 17 442,0 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 531,0 тысяча тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 7 911,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19 232,4 тысячи тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1 790,4 тысяч тенге;

4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 533,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 533,2 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. Зеренді ауданының Бұлақ ауылдық округінің 2019–2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 3, 3-1, 3-2 - қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 930,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 145,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19 785,2 мың теңге;
2) шығындар – 25 229,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 298,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 298,9 мың теңге.";
4-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. Зеренді ауданының Зеренді ауылдық округінің 2019–2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 4-1, 4-2 - қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 101 235,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 35 320,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 65 915,3 мың теңге;
2) шығындар – 101 716,9 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 481,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 481,6 мың теңге.";
5-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. Зеренді ауданының Қонысбай ауылдық округінің 2019–2021 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 5, 5-1, 5-2 - қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17 442,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 531,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 7 911,0 мың теңге;
2) шығындар – 19 232,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерiн сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 790,4 мың теңге;