О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 271/39-6 "О бюджетах сельских округов Целиноградского района на 2019-2021 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 19 февраля 2019 года № 285/41-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 28 февраля 2019 года № 7081
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 14 декабря 2018 года № А-12/553 и решением Акмолинского областного маслихата от 14 декабря 2018 года № 6С-27-23 "О переименовании некоторых сел и сельских округов Целиноградского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7006) Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Целиноградского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 271/39-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7050, опубликовано 22 января 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 6 указанного решения слово "Красноярского" заменить словом "Жарлыкольского";
в пункте 7 указанного решения слово "Максимовского" заменить словом "Арайлынского";
в пункте 8 указанного решения слово "Новоишимского" заменить словом "Жанаесильского";
в заголовках приложений 16, 17, 18 к указанному решению слово "Красноярского" заменить словом "Жарлыкольского";
в заголовках приложений 19, 20, 21 к указанному решению слово "Максимовского" заменить словом "Арайлынского";
в заголовках приложений 22, 23, 24 к указанному решению слово "Новоишимского" заменить словом "Жанаесильского".
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Целиноградского районного
маслихата
Н.Тоқабаев
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Б.Жанбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района

Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 271/39-6 "2019-2021 жылдарға арналған Целиноград ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 ақпандағы № 285/41-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 ақпанда № 7081 болып тіркелді
РҚАО-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
"Ақмола облысы Целиноград ауданының кейбiр ауылдарын және ауылдык округтерiн кайта атау туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/553 қаулысына және Ақмола облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 6С-27-23 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7006 болып тіркелген) шешіміне сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Целиноград ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 271/39-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7050 болып тіркелген, 2019 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің 6 тармағында "Краснояр" сөзі "Жарлыкөл" сөзімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 7 тармағында "Максимовка" сөзі "Арайлы" сөзімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 8 тармағында "Новоишимка" сөзі "Жаңаесіл" сөзімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 16, 17, 18 қосымшаларының тақырыптарында "Красноярка" сөзі "Жарлыкөл" сөзімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 19, 20, 21 қосымшаларының тақырыптарында "Максимовка" сөзі "Арайлы" сөзімен ауыстырылсын;
көрсетілген шешімнің 22, 23, 24 қосымшаларының тақырыптарында "Новоишимка" сөзі "Жаңаесіл" сөзімен ауыстырылсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Н.Тоқабаев
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі