О внесении изменений в некоторые решения Целиноградского районного маслихата
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 19 февраля 2019 года № 283/41-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 1 марта 2019 года № 7084. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25 июля 2022 года № 161/29-7
Сноска. Утратило силу решением Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 25.07.2022 № 161/29-7 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии с постановлением акимата Акмолинской области от 14 декабря 2018 года № А-12/553 и решением Акмолинского областного маслихата от 14 декабря 2018 года № 6С-27-23 "О переименовании некоторых сел и сельских округов Целиноградского района Акмолинской области" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7006), постановлением акимата Акмолинской области от 14 декабря 2018 года № А-12/555 и решением Акмолинского областного маслихата от 14 декабря 2018 года № 6С-27-25 "Об изменении административно-территориального устройства Целиноградского района" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7005), Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в некоторые решения Целиноградского районного маслихата следующие изменения:
приложение 2 к решению Целиноградского районного маслихата "Об утверждении границ оценочных зон и поправочных коэффициентов к базовым ставкам платы за земельные участки в селе Акмол и сельских населенных пунктах Целиноградского района" от 13 февраля 2014 года № 185/26-5 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 4036, опубликовано 28 марта 2014 года в районных газетах "Вести Акмола", "Ақмол ақпараты") изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению;
приложение к решению Целиноградского районного маслихата "О повышении ставок земельного налога на земли населенных пунктов Целиноградского района" от 23 ноября 2016 года № 70/8-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 5656, опубликовано 6 января 2017 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) изложить в новой редакции согласно приложению 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие со дня официального опубликования.
Председатель сессии
Целиноградского
районного маслихата
Н.Токабаев
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Б.Жанбаев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 19 февраля
2019 года № 283/41-6
Приложение 2 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 13 февраля
2014 года № 185/26-5
Границы оценочных зон и поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки в сельских населенных пунктах Целиноградского района
№ зоны
Поправочные коэффициенты к базовым ставкам платы за земельные участки
Название сельских населенных пунктов, входящих в зону (по сельским округам)
1
2
3
І
2,0

Целиноград аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2019 жылғы 19 ақпандағы № 283/41-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 1 наурызда № 7084 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2022 жылғы 25 шілдедегі № 161/29-7 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 25.07.2022 № 161/29-7 (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
"Ақмола облысы Целиноград ауданының кейбiр ауылдарын және ауылдык округтерiн кайта атау туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/553 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 6С-27-23 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7006 болып тіркелген) шешіміне, "Целиноград ауданының әкімшілік-аумақтық құрылысын өзгерту туралы" Ақмола облысы әкімдігінің 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № А-12/555 қаулысы және Ақмола облыстық мәслихатының 2018 жылғы 14 желтоқсандағы № 6С-27-25 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7005 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының кейбір шешімдеріне келесі өзгерістер енгізілсін:
"Целиноград ауданының Ақмол ауылы мен ауылдық елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттерін бекіту туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2014 жылғы 13 ақпандағы № 185/26-5 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4036 болып тіркелген, 2014 жылғы 28 наурызда "Ақмол ақпараты", "Вести Акмола" аудандық газеттерінде жарияланған) шешімінің 2 қосымшасы осы шешімнің 1 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын;
"Целиноград ауданы елді мекендерінің жерлеріне жер салығының мөлшерлемелерін жоғарылату туралы" Целиноград аудандық мәслихатының 2016 жылғы 23 қарашадағы № 70/8-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5656 болып тіркелген, 2017 жылғы 6 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешімінің қосымшасы осы шешімнің 2 қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрағасы
Н.Тоқабаев
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Жанбаев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі
Целиноград аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
19 ақпандағы № 283/41-6
шешіміне 1-ші қосымша
Целиноград аудандық
мәслихатының 2014 жылғы
13 ақпандағы № 185/26-5
шешіміне 2-ші қосымша
Целиноград ауданының ауылдық елді мекендеріндегі бағалау аймақтарының шекаралары және жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймақ №
Жер учаскелері үшін төлемақының базалық ставкаларына түзету коэффициенттері
Аймаққа кіретін ауылдық елді мекендердің атауы (ауылдық округтер бойынша)
1
2
3
І
2,0

01-011-009 село Нуресиль (Нуресильский сельский округ)
01-011-015 село Караоткель (Караоткельский сельский округ)
01-011-016 село Косшы (Косшынский сельский округ)
01-011-034 (-035) село Кабанбай батыра (сельский округ Кабанбай батыра)
01-011-046 село Софиевка (Софиевский сельский округ)
01-011-002 село Арайлы (Арайлынский сельский округ)
01-011-068 село Талапкер (Талапкерский сельский округ)
01-011-069 село Коянды (Кояндинский сельский округ)
01-011-023 село Отемис (сельский округ Акмол)
01-011-033 село Рахымжана Кошкарбаева (сельский округ Рахымжана Кошкарбаева)
01-011-070 село Каражар (Караоткельский сельский округ)
01-011-081 село Кызылжар (сельский округ Кабанбай батыра)
01-011-085 село Шубар (Кояндинский сельский округ)
01-011-064 село Раздольное (Нуресильский сельский округ)
01-011-072 село Тайтюбе (Косшынский сельский округ)
01-011-057 село Тонкерис (Арайлынский сельский округ)
01-011-060 село Ынтымак (Арайлынский сельский округ)
01-011-010 село Кажымукан (Талапкерский сельский округ)
01-011-086 село Кызыл суат (Талапкерский сельский округ)
01-011-088 село Аккайын (Кояндинский сельский округ)
01-011-065 село Жана Жайнак (Нуресильский сельский округ)
01-011-059 станция Жайнак (Арайлынский сельский округ)
01-011-091 село Ыбырая Алтынсарина (Талапкерский сельский округ)
01-011-080 село Нура (сельский округ Кабанбай батыра)
01-011-077 село Преображенка (сельский округ Рахымжана Кошкарбаева)
01-011-075 село Каратомар (Шалкарский сельский округ)
01-011-071 село Жанажол (Караоткельский сельский округ)
01-011-082 село Сарыадыр (сельский округ Кабанбай батыра)
01-011-079 село Шнет (сельский округ Рахымжана Кошкарбаева)
01-011-089 село Жабай (Софиевский сельский округ)
ІІ
1,55
01-011-027 село Оразак (Оразакский сельский округ)
01-011-028 село Шалкар (Шалкарский сельский округ)
01-011-076 село Маншук
01-011-007 село Жанаесиль (Жанаесильский сельский округ)
01-011-061 село Родина (сельский округ Родина)
01-011-055 село Тасты (сельский округ Тасты)
ІІІ
1,05
01-011-047 село Приречное (Приреченский сельский округ)
01-011-031 село Жалгызкудук (Жарлыкольский сельский округ)
01-011-073 село Бирлик (Оразакский сельский округ)
01-011-074 село Отаутускен (Шалкарский сельский округ)
01-011-001 село Караменды батыра (Жанаесильский сельский округ)
01-011-003 станция Тастак (сельский округ Тасты)
01-011-058 станция Косчеку (Арайлынский сельский округ)
01-011-006 село Садовое (сельский округ Родина)
ІV
0,79
01-011-063 село Мортык (Жанаесильский сельский округ)
01-011-062 село Зеленый Гай (сельский округ Родина)
01-011-056 село Акмечеть (сельский округ Тасты)

01-011-009 Нұресіл ауылы (Нұресіл ауылдық округі)
01-011-015 Қараөткел ауылы (Қараөткел ауылдық округі)
01-011-016 Қосшы ауылы (Қосшы ауылдық округі)
01-011-034 (-035) Қабанбай батыр ауылы (Қабанбай батыр ауылдық округі)
01-011-046 Софиевка аыулы (Софиевка ауылдық округі)
01-011-002 Арайлы ауылы (Арайлы ауылдық округі)
01-011-068 Талапкер ауылы (Талапкер ауылдық округі)
01-011-069 Қоянды ауылы (Қоянды ауылдық округі)
01-011-023 Өтеміс ауылы (Ақмол ауылдық округі)
01-011-033 Рахымжан Қошқарбаев ауылы (Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округі)
01-011-070 Қаражар ауылы (Қараөткел ауылдық округі)
01-011-081 Қызылжар ауылы (Қабанбай батыр ауылдық округі)
01-011-085 Шұбар ауылы (Қоянды ауылдық округі)
01-011-064 Раздольное ауылы (Нұресіл ауылдық округі)
01-011-072 Тайтөбе ауылы (Қосшы ауылдық округі)
01-011-057 Төңкеріс ауылы (Арайлы ауылы округі)
01-011-060 Ынтымақ ауылы (Арайлы ауылдық округі)
01-011-010 Қажымұқан ауылы (Талапкер ауылдық округі)
01-011-086 Қызыл суат ауылы (Талапкер ауылдық округі)
01-011-088 Аққайың ауылы (Қоянды ауылдық округі)
01-011-065 Жаңа Жайнақ ауылы (Нұресіл ауылдық округі)
01-011-059 Жайнақ станциясы (Арайлы ауылдық округі)
01-011-091 Ыбырай Алтынсарин ауылы (Талапкер ауылдық округі)
01-011-080 Нұра ауылы (Қабанбай батыр ауылдық округі)
01-011-077 Преображенка ауылы (Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округі)
01-011-075 Қаратомар ауылы (Шалқар ауылдық округі)
01-011-071 Жаңажол ауылы (Қараөткел селолық округі)
01-011-082 Сарыадыр ауылы (Қабанбай батыр ауылдық округі)
01-011-079 Шнет ауылы (Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округі)
01-011-089 Жабай ауылы (Софиевка ауылдық округі)
ІІ
1,55
01-011-027 Оразақ ауылы (Оразақ ауылдық округі)
01-011-028 Шалқар ауылы (Шалқар ауылдық округі)
01-011-076 Мәншүк ауылы
01-011-007 Жаңаесіл ауылы (Жаңаесіл ауылдық округі)
01-011-061 Родина ауылы (Родина ауылдық округі)
01-011-055 Тасты ауылы (Тасты ауылдық округі)
ІІІ
1,05
01-011-047 Приречное ауылы (Приреченский ауылдық округі)
01-011-031 Жалғызқұдық ауылы (Жарлыкөл ауылдық округі)
01-011-073 Бірлік ауылы (Оразақ ауылдық округі)
01-011-074 Отаутүскен ауылы (Шалқар ауылдық округі)
01-011-001 Қараменді батыр ауылы (Жаңаесіл ауылдық округі)
01-011-003 Тастақ станциясы (Тасты ауылдық округі)
01-011-058 Қосшоқы станциясы (Арайлы ауылдық округі)
01-011-006 Садовое ауылы (Родина ауылдық округі)
ІV
0,79
01-011-063 Мортық ауылы (Жаңаесіл селолық округі)
01-011-062 Зеленый Гай ауылы (Родина ауылдық округі)
01-011-056 Ақмешіт ауылы (Тасты ауылдық округі)

01-011-090 село Опан (Приреченский сельский округ)
01-011-036 село Сарыколь (сельский округ Рахымжана Кошкарбаева)
01-011-030 село Жарлыколь (Жарлыкольский сельский округ)
Приложение 2 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 19 февраля
2019 года № 283/41-6
Приложение к решению
Целиноградского районного
маслихата от 23 ноября
2016 года № 70/8-6
Повышенные ставки земельного налога на земли населенных пунктов Целиноградского района
Номер зоны
Проценты повышения ставок земельного налога
Кадастровый квартал, название населенных пунктов, входящих в зону (по сельским округам)
1
2
3
І
+ 50

01-011-090 Опан ауылы (Приреченский ауылдық округі)
01-011-036 Сарыкөл ауылы (Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округі)
01-011-030 Жарлыкөл ауылы (Жарлыкөл ауылдық округі)
Целиноград аудандық
мәслихатының 2019 жылғы
19 ақпандағы № 283/41-6
шешіміне 2-ші қосымша
Целиноград аудандық
мәслихатының 2016 жылғы
23 қарашадағы № 70/8-6
шешіміне қосымша
Целиноград ауданы елді мекендерінің жерлеріне жер салығының жоғарылатылған мөлшерлемелері
Аймақ нөмірі
Жер салығының мөлшерлемелерін
Жоғарылату пайыздары
Кадастрлық квартал, аймаққа кіретін елді мекендердің атауы (ауылдық округтер бойынша)
1
2
3
І
+50