О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 261/38-6 "О районном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 27 ноября 2019 года № 361/52-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 5 декабря 2019 года № 7552
В соответствии со статьей 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О районном бюджете на 2019-2021 годы" от 24 декабря 2018 года № 261/38-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6987, опубликовано 8 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить районный бюджет на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 680 278,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2 309 965,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31 040,8 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 695 388,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 643 884,2 тысяч тенге;
2) затраты – 27 792 785,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 146 530,1 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 246 188,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 99 657,9 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 16 000,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 275 037,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 275 037,3 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 246 188,0 тысяч тенге;
погашение займов – 99 657,9 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 128 507,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 8 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного маслихата
И.Саденова
Секретарь
Целиноградского районного маслихата
Б.Ибраев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 27 ноября
2019 года № 361/52-6
Приложение 1 к решению
Целиноградского районного
маслихата от 24 декабря
2018 года № 261/38-6
Районный бюджет на 2019 год
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
1
2
3
4
5
6
I. Доходы

Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 261/38-6 "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2019 жылғы 27 қарашадағы № 361/52-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 желтоқсанда № 7552 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 261/38-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6987 болып тіркелген, 2019 жылғы 8 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған аудандық бюджет тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 27 680 278,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2 309 965,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31 040,8 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 695 388,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24 643 884,2 мың теңге;
2) шығындар – 27 792 785,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 146 530,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 246 188,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 99 657,9 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 16 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 275 037,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 275 037,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 246 188,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 99 657,9 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 128 507,2 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1, 8 қосымшалары осы шешімнің 1, 2 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық мәслихаты
сессиясының төрайымы
И.Саденова
Целиноград аудандық мәслихатының
хатшысы
Б.Ибраев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі
Целиноград аудандық мәслихатының
2019 жылғы 27 қарашадағы
№ 361/52-6 шешіміне
1-ші қосымша
Целиноград аудандық мәслихатының
2018 жылғы 24 желтоқсандағы
№ 261/38-6 шешіміне
1-ші қосымша
2019 жылға арналған аудандық бюджет
Санаты
Сома мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
1
2
3
4
5
6
I. Кірістер