О внесении изменений в решение Целиноградского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 271/39-6 "О бюджетах сельских округов Целиноградского района на 2019-2021 годы"
Решение Целиноградского районного маслихата Акмолинской области от 10 декабря 2019 года № 365/53-6. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 13 декабря 2019 года № 7573
В соответствии со статьей 109-1, 110 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Целиноградский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Целиноградского районного маслихата "О бюджетах сельских округов Целиноградского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 271/39-6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7050, опубликовано 22 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Акмол на 2019-2021 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы –136 249,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33 514,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 102 735,7 тысяч тенге;
2) затраты –144 249,7 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 8 000,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8 000,0 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 8 000,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 29 478,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 1 373,7 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Акмол предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 71 884,0 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Кабанбай батыра на 2019-2021 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:

Целиноград аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 271/39-6 "2019-2021 жылдарға арналған Целиноград ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Целиноград аудандық мәслихатының 2019 жылғы 10 желтоқсандағы № 365/53-6 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 13 желтоқсанда № 7573 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 109-1, 110 баптарына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" 2001 жылғы 23 қаңтардағы Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес Целиноград аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Целиноград аудандық мәслихатының "2019-2021 жылдарға арналған Целиноград ауданының ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 271/39-6 (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7050 болып тіркелген, 2019 жылғы 22 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2019-2021 жылдарға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 136 249,7 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 33 514,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 102 735,7 мың теңге;
2) шығындар – 144 249,7 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8 000,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8 000,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 8 000,0 мың теңге.
2019 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 29 478,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2019 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 373,7 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2019 жылға арналған Ақмол ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 71 884,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. 2019-2021 жылдарға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:

1) доходы – 28 968,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 26 473,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 189,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 2 305,0 тысяч тенге;
2) затраты – 42 816,4 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 13 848,4 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 13 848,4 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 13 848,4 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Кабанбай батыра предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 1 805,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Кабанбай батыра предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 500,0 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Караоткельского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 68 431,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 23 819,1 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 764,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 42 847,6 тысяч тенге;
2) затраты – 74 765,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 6 334,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 6 334,0 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 6 334,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 12 138,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 1 537,6 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Караоткельского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 29 172,0 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет Косшынского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 76 511,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 42 618,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 136,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 757,3 тысяч тенге;

1) кірістер – 28 968,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 26 473,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 189,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 2 305,0 мың теңге;
2) шығындар – 42 816,4 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 13 848,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 13 848,4 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 13 848,4 мың теңге.
2019 жылға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 805,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2019 жылға арналған Қабанбай батыр ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 500,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
3 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"3. 2019-2021 жылдарға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68 431,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 23 819,1 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 764,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 42 847,6 мың теңге;
2) шығындар – 74 765,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 6 334,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 6 334,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 6 334,0 мың теңге.
2019 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 12 138,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2019 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 537,6 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2019 жылға арналған Қараөткел ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 29 172,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
4 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"4. 2019-2021 жылдарға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 76 511,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 42 618,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 136,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 757,3 мың теңге;

2) затраты – 84 011,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 7 500,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7 500,0 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 7 500,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Косшынского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 11 097,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Косшынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 2 425,3 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Косшынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 19 235,0 тысяч тенге.";
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Кояндинского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 579,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 805,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 500,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 32 274,2 тысяч тенге;
2) затраты – 46 079,2 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 2 500,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 500,0 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 2 500,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Кояндинского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 20 941,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Кояндинского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 1 833,2 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Кояндинского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 9 500,0 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Жарлыкольского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 997,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 417,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 14 579,7 тысяч тенге;
2) затраты – 20 289,5 тысяч тенге;

2) шығындар – 84 011,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 500,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 500,0 мың теңге.
2019 жылға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 11 097,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2019 жылға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 2 425,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2019 жылға арналған Қосшы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 19 235,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
5 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"5. 2019-2021 жылдарға арналған Қоянды ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 43 579,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 805,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 3 500,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 32 274,2 мың теңге;
2) шығындар – 46 079,2 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 500,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 500,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 500,0 мың теңге.
2019 жылға арналған Қоянды ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 20 941,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2019 жылға арналған Қоянды ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 833,2 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2019 жылға арналған Қоянды ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 9 500,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
6 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"6. 2019-2021 жылдарға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 997,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 417,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 14 579,7 мың теңге;
2) шығындар – 20 289,5 мың теңге;

3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 292,5 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 292,5 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 292,5 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жарлыкольского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 13 288,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жарлыкольского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 1 291,7 тысяч тенге.";
пункт 7 изложить в новой редакции:
"7. Утвердить бюджет Арайлынского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 309,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 944,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 662,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 702,2 тысяч тенге;
2) затраты – 24 738,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 429,1 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 429,1 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 429,1 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Арайлынского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 14 252,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Арайлынского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 1 450,2 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Утвердить бюджет Жанаесильского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 24 552,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 9 232,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 320,3 тысяч тенге;
2) затраты – 24 897,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 345,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 345,0 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 345,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Жанаесильского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 13 734,0 тысяч тенге.

3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 292,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 292,5 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 292,5 мың теңге.
2019 жылға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл аймақ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 13 288,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2019 жылға арналған Жарлыкөл ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 291,7 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
7 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"7. 2019-2021 жылдарға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 309,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 944,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 662,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 702,2 мың теңге;
2) шығындар – 24 738,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 429,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 429,1 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 429,1 мың теңге.
2019 жылға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 14 252,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2019 жылға арналған Арайлы ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 450,2 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
8 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2019-2021 жылдарға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24 552,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 9 232,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 320,3 мың теңге;
2) шығындар – 24 897,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 345,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 345,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 345,0 мың теңге.
2019 жылға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауыл аймақ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 13 734,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.

Учесть, что в объеме бюджета Жанаесильского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 1 586,3 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Нуресильского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 16 806,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 810,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12 996,0 тысяч тенге;
2) затраты – 18 906,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 2 100,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 100,0 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 2 100,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Нуресильского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 11 933,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Нуресильского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 1 063,0 тысяч тенге.";
пункт 10 изложить в новой редакции:
"10. Утвердить бюджет Оразакского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 20 914,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 209,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 120,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 585,0 тысяч тенге;
2) затраты – 22 229,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1 315,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 315,0 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 1 315,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 14 747,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 938,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Оразакского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 900,0 тысяч тенге.";
пункт 11 изложить в новой редакции:

2019 жылға арналған Жаңаесіл ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 586,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2019-2021 жылдарға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 16 806,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 810,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 12 996,0 мың теңге;
2) шығындар – 18 906,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 100,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 100,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 100,0 мың теңге.
2019 жылға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 11 933,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2019 жылға арналған Нұресіл ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 063,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
10 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"10. 2019-2021 жылдарға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20 914,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 209,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 120,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 585,0 мың теңге;
2) шығындар – 22 229,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1 315,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 315,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 315,0 мың теңге.
2019 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 14 747,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2019 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 938,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2019 жылға арналған Оразақ ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 900,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:

"11. Утвердить бюджет сельского округа Рахымжана Кошкарбаева на 2019-2021 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 289,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5 505,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 98,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 13 686,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19 454,0 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 165,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 165,0 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 165,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Рахымжана Кошкарбаева предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 12 463,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета сельского округа Рахымжана Кошкарбаева предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 1 223,0 тысяч тенге.";
пункт 12 изложить в новой редакции:
"12. Утвердить бюджет Софиевского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 323,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 653,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 939,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 16 731,2 тысяч тенге;
2) затраты – 22 534,5 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 211,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 211,3 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 211,3 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Софиевского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 15 678,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Софиевского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 1 053,2 тысяч тенге.";
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Утвердить бюджет Талапкерского сельского округа на 2019-2021 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 681,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13 409,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 382,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 15 890,3 тысяч тенге;

"11. 2019-2021 жылдарға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 19 289,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 5 505,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 98,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 13 686,0 мың теңге;
2) шығындар – 19 454,0 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 165,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 165,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 165,0 мың теңге.
2019 жылға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 12 463,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2019 жылға арналған Рахымжан Қошқарбаев ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 223,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
12 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"12. 2019-2021 жылдарға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 323,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 653,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 939,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 16 731,2 мың теңге;
2) шығындар – 22 534,5 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 211,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 211,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 211,3 мың теңге.
2019 жылға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 15 678,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2019 жылға арналған Софиевка ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 053,2 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.";
13 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"13. 2019-2021 жылдарға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30 681,3 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 13 409,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 1 382,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 15 890,3 мың теңге;

2) затраты – 36 381,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 5 700,0 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 700,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены бюджетные субвенции, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 12 703,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из республиканского бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 1 848,0 тысяч тенге.
Учесть, что в объеме бюджета Талапкерского сельского округа предусмотрены трансферты, передаваемые из районного бюджета в бюджет сельского округа на 2019 год в сумме 1 339,3 тысяч тенге.".
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии
Целиноградского районного
маслихата
И.Саденова
Секретарь Целиноградского
районного маслихата
Б.Ибраев
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Целиноградского района
Приложение 1
к решению Целиноградского
районного маслихата

2) шығындар – 36 381,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 700,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 700,0 мың теңге.
2019 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн субвенция көлемi 12 703,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2019 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 848,0 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.
2019 жылға арналған Талапкер ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ауылдық округ бюджетіне берiлетiн трансферттер көлемi 1 339,3 мың теңге сомасында қарастырылғаны ескерілсін.".
көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешім Ақмола облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркелген күнінен бастап күшіне енеді және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Целиноград аудандық
мәслихаты сессиясының
төрайымы
И.Саденова
Целиноград аудандық
мәслихатының хатшысы
Б.Ибраев
"КЕЛІСІЛДІ"
Целиноград ауданының әкімі
Целиноград аудандық
мәслихатының