О внесении изменений в решение Бурабайского районного маслихата от 25 декабря 2018 года № 6С-37/9 "О бюджетах города Щучинска, поселка Бурабай, села Наурызбай батыра и сельских округов Бурабайского района на 2019-2021 годы"
Решение Бурабайского районного маслихата Акмолинской области от 14 ноября 2019 года № 6С-49/1. Зарегистрировано Департаментом юстиции Акмолинской области 18 ноября 2019 года № 7486
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бурабайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бурабайского районного маслихата "О бюджетах города Щучинска, поселка Бурабай, села Наурызбай батыра и сельских округов Бурабайского района на 2019-2021 годы" от 25 декабря 2018 года № 6С-37/9 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7048, опубликовано 17 января 2019 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
заголовок указанного решения изложить в новой редакции:
"О бюджетах города Щучинска, поселка Бурабай и сельских округов Бурабайского района на 2019-2021 годы";
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет города Щучинска на 2019-2021 годы, согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 620332,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 615710,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 570,4 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 4051,0 тысяч тенге;
2) затраты – 629189,6 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 8857,6 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 8857,6 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Бурабай на 2019-2021 годы, согласно приложениям 4, 5 и 6 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 125984,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 64348,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2169,2 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 59466,0 тысяч тенге;

Бурабай аудандық мәслихатының 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-37/9 "Щучинск қаласының, Бурабай кентінің, Наурызбай батыр ауылының және Бурабай ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақмола облысы Бурабай аудандық мәслихатының 2019 жылғы 14 қарашадағы № 6С-49/1 шешімі. Ақмола облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қарашада № 7486 болып тіркелді
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бурабай аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Бурабай аудандық мәслихатының "Щучинск қаласының, Бурабай кентінің, Наурызбай батыр ауылының және Бурабай ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы" 2018 жылғы 25 желтоқсандағы № 6С-37/9 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7048 болып тіркелген, 2019 жылғы 17 қаңтарда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде жарияланған) келесі өзгерістер енгізілсін:
көрсетілген шешімнің тақырыбы жаңа редакцияда баяндалсын:
"Щучинск қаласының, Бурабай кентінің және Бурабай ауданының ауылдық округтерінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеттері туралы";
1 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. Щучинск қаласының 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 1, 2 және 3 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 620332,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 615710,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 570,4 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 4051,0 мың теңге;
2) шығындар – 629189,6 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 8857,6 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 8857,6 мың теңге.";
2 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"2. Бурабай кентінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 4, 5 және 6 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 125984,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 64348,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2169,2 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 59466,0 мың теңге;

налоговые поступления – 16332,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 184,6 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12335,0 тысяч тенге;
2) затраты – 33947,8 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 5095,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5095,3 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Кенесаринского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 24, 25 и 26 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 20818,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7867,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 12951,4 тысяч тенге;
2) затраты – 22504,1 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 1685,7 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1685,7 тысяч тенге.";
пункт 10 исключить;
приложения 27, 28 к указанному решению исключить;
пункт 11 изложить в новой редакции:
"11. Утвердить бюджет Урумкайского сельского округа на 2019-2021 годы, согласно приложениям 29, 30 и 31 к настоящему решению, в том числе на 2019 год в следующих объемах:
1) доходы – 17000,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7313,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 9687,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19423,3 тысяч тенге;
3) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге;
4) дефицит (профицит) бюджета – - 2423,3 тысяч тенге;
5) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2423,3 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 15, 18, 21, 24, 29, 34 к указанному решению Бурабайского районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вступает в силу со дня государственной регистрации в Департаменте юстиции Акмолинской области и вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель ХLІХ
(внеочередной) сессии
районного маслихата
Р.Кайдаулов
Секретарь районного
маслихата
У.Бейсенов
"СОГЛАСОВАНО"
Аким Бурабайского
района
А.Муздыбаев
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 14 ноября
2019 года № 6С-49/1
Приложение 1 к решению
Бурабайского районного
маслихата от 25 декабря
2018 года № 6С-37/9
Бюджет города Щучинска на 2019 год
Категория
сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование
1
2
3
4
5
I. Доходы

салықтық түсімдер – 16332,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 184,6 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12335,0 мың теңге;
2) шығындар – 33947,8 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5095,3 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5095,3 мың теңге.";
9 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. Кенесары ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 24, 25 және 26 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 20818,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7867,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 12951,4 мың теңге;
2) шығындар – 22504,1 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1685,7 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1685,7 мың теңге.";
10 тармақ алынып тасталсын;
көрсетілген шешімнің 27, 28 қосымшалары алынып тасталсын;
11 тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"11. Ұрымқай ауылдық округінің 2019-2021 жылдарға арналған бюджеті осы шешімнің 29, 30 және 31 қосымшаларына сәйкес, соның ішінде 2019 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 17000,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7313,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 9687,0 мың теңге;
2) шығындар – 19423,3 мың теңге;
3) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге;
4) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2423,3 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2423,3 мың теңге.";
Бурабай аудандық мәслихатының көрсетілген шешімінің 1, 4, 7, 10, 15, 18, 21, 24, 29, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.
2. Осы шешiм Ақмола облысының Әдiлет департаментiнде мемлекеттiк тiркелген күнінен бастап күшіне енедi және 2019 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың
ХLІХ(кезектен тыс)
сессиясының төрағасы
Р.Қайдауылов
Аудандық мәслихаттың
хатшысы
Ө.Бейсенов
"КЕЛІСІЛДІ"
Бурабай ауданының
әкімі
Ә.Мұздыбаев
Бурабай аудандық мәслихатының
2019 жылғы 14 қарашадағы
№ 6С-49/1 шешіміне
1 қосымша
Бурабай аудандық мәслихатының
2018 жылғы 25 желтоқсандағы
№ 6С-37/9 шешіміне
1 қосымша
Щучинск қаласының 2019 жылға арналған бюджеті
Санаты
сома мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
1
2
3
4
5
I. Кірістер