О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2018 года № 347 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 21 февраля 2019 года № 373. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 25 февраля 2019 года № 5972. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2018 года № 347 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5966, опубликованное 24 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
подпункт 1) изложить в новой редакции:
"доходы – 153 541 482 тысячи тенге, в том числе:
налоговые поступления – 31 077 980 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 2 934 623 тысячи тенге;
поступления трансфертов – 119 528 879 тысяч тенге;";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "152 873 948" заменить цифрами "153 174 499,2";
подпункт 3) изложить новой редакции:
"чистое бюджетное кредитование – -2 402 497 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 11 630 352 тысячи тенге;
погашение бюджетных кредитов – 14 032 849 тысяч тенге;";
подпункт 5) изложить в новой редакции:
"дефицит (профицит) бюджета – 2 769 479,8;";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
цифры "- 8 370 031" заменить цифрами "-2 769 479,8";

Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 347 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2019 жылғы 21 ақпандағы № 373 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 25 ақпанда № 5972 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 347 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5966 тіркелген 2018 жылғы 24 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"кірістер – 153 541 482 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 31 077 980 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 2 934 623 мың теңге;
трансферттер түсімі – 119 528 879;";
2) тармақшада:
шығындар –
"152 873 948" сандары "153 174 499,2" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"таза бюджеттік кредиттеу – -2 402 497 мың теңге, оның ішінде;
бюджеттік кредиттер – 11 630 352 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 14 032 849 мың теңге;";
5) тармақша жаңа редакцияда жазылсын:
"бюджет тапшылығы (профициті) – 2 769 479,8;";
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
"-8 370 031" сандары "-2 769 479,8" сандарымен ауыстырылсын;

2) в абзаце втором пункта 5 на казахском языке цифру "2018" заменить цифрой "2019";
3) пункт 9 дополнить подпунктом 30-1) следующего содержания:
"30-1) поисково-разведочные работы на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов;";
4) дополнить пунктом 10-1 следующего содержания:
"10-1. Учесть в областном бюджете поступление займов на строительство кредитного жилья на 2019 год за счет выпуска государственных ценных бумаг.";

2) 5-тармақтың екінші абзацында қазақ тілінде "2018" саны "2019" санымен ауыстырылсын;
3) 9-тармақ келесідей мазмұнда 30-1) тармақшасымен толықтырылысын:
"30-1) елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізуге;";
4) келесідей мазмұнда 10-1 тармағымен толықтырылсын:
"10-1. Облыстық бюджетте мемлекеттік бағалы қағаздарды шығару есебінен 2019 жылға арналған несиелік тұрғын үй құрылысына қарыздар түсімі көзделсін.";

5 913 982
003
Поощрение граждан, участвующих в охране общественного порядка
2 130
006
Капитальные расходы государственного органа
761 340
04
Образование
34 992 209
1
Дошкольное воспитание и обучение
4 288 210
261
Управление образования области
4 288 210
027
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования
4 288 210
2
Начальное, основное среднее и общее среднее образование
17 295 424
261
Управление образования области
10 801 325
003
Общеобразовательное обучение по специальным образовательным учебным программам
1 219 305
006
Общеобразовательное обучение одаренных детей в специализированных организациях образования
771 550
053
Целевые текущие трансферты бюджетам районов (городов областного значения) на апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования
2 075 193
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям, прошедшим стажировку по языковым курсам и на доплату учителям за замещение на период обучения основного сотрудника
531 912
071
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату учителям организаций образования, реализующим учебные программы начального, основного и общего среднего образования по обновленному содержанию образования
4 523 369
072
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на доплату за квалификацию педагогического мастерства учителям, прошедшим национальный квалификационный тест и реализующим образовательные программы начального, основного и общего среднего образования
1 580 649
074
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на увеличение размеров должностных окладов и на доплату за квалификацию педагогического мастерства педагогам-психологам школ
99 347
285
Управление физической культуры и спорта области
1 570 910
006
Дополнительное образование для детей и юношества по спорту
1 294 801
007
Общеобразовательное обучение одаренных в спорте детей в специализированных организациях образования
276 109
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
4 923 189
008
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и реконструкцию объектов начального, основного среднего и общего среднего образования
2 360 346
012
Строительство и реконструкция объектов начального, основного среднего и общего среднего образования

5 913 982
003
Қоғамдық тәртіпті қорғауға қатысатын азаматтарды көтермелеу
2 130
006
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
761 340
04
Бiлiм беру
34 992 209
1
Мектепке дейiнгi тәрбие және оқыту
4 288 210
261
Облыстың білім басқармасы
4 288 210
027
Мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырыстарын іске асыруға аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 288 210
2
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру
17 295 424
261
Облыстың білім басқармасы
10 801 325
003
Арнайы білім беретін оқу бағдарламалары бойынша жалпы білім беру
1 219 305
006
Мамандандырылған білім беру ұйымдарында дарынды балаларға жалпы білім беру
771 550
053
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 075 193
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне тілдік курстар өтілінен өткен мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін және оқу кезеңінде негізгі қызметкерді алмастырғаны үшін мұғалімдерге үстемақы төлеу үшін берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
531 912
071
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жаңартылған білім беру мазмұны бойынша бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің оқу бағдарламаларын іске асыратын білім беру ұйымдарының мұғалімдеріне қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 523 369
072
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ұлттық біліктілік тестінен өткен және бастауыш, негізгі және жалпы орта білімнің білім беру бағдарламаларын іске асыратын мұғалімдерге педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
1 580 649
074
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мектептердің педагог-психологтарының лауазымдық айлықақыларының мөлшерлерін ұлғайтуға және педагогикалық шеберлік біліктілігі үшін қосымша ақы төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
99 347
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 570 910
006
Балалар мен жасөспірімдерге спорт бойынша қосымша білім беру
1 294 801
007
Мамандандырылған бiлiм беру ұйымдарында спорттағы дарынды балаларға жалпы бiлiм беру
276 109
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
4 923 189
008
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттерi
2 360 346
012
Бастауыш, негізгі орта және жалпы орта білім беру объектілерін салу және реконструкциялау

1 326 698
253
Управление здравоохранения области
1 326 698
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 326 698
5
Другие виды медицинской помощи
52 580
253
Управление здравоохранения области
52 580
029
Областные базы специального медицинского снабжения
52 580
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2 325 002
253
Управление здравоохранения области
2 325 002
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
92 970
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
82 178
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
23 751
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
60 676
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 065 427
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
3 952 866
1
Социальное обеспечение
1 637 818
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 257 942
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
297 619
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
370 394
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
469 895
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
120 034
261
Управление образования области
379 876
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
312 735
037
Социальная реабилитация
67 141
2
Социальная помощь
508 026
256
Управление координации занятости и социальных программ области
508 026
003
Социальная поддержка инвалидов
504 480
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов
3 546
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения

1 326 698
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 326 698
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 326 698
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
52 580
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
52 580
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
52 580
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2 325 002
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 325 002
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
92 970
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
82 178
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
23 751
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
60 676
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 065 427
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
3 952 866
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
1 637 818
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 257 942
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
297 619
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
370 394
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
469 895
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
120 034
261
Облыстың білім басқармасы
379 876
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
312 735
037
Әлеуметтік сауықтандыру
67 141
2
Әлеуметтiк көмек
508 026
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
508 026
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
504 480
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
3 546
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер

1 807 022
256
Управление координации занятости и социальных программ области
1 721 407
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
115 134
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
6 672
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
80 679
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
972 342
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
3 531
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
331 968
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
21 525
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
89 556
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
100 000
263
Управление внутренней политики области
28 117
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 117
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
111
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
111
270
Управление по инспекции труда области
57 387
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
56 149
003
Капитальные расходы государственного органа
1 238
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 505 643
1
Жилищное хозяйство
8 429 387
261
Управление образования области
56 615
064
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
56 615
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
8 372 772
014
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на строительство и (или) реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда

1 807 022
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
1 721 407
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
115 134
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 672
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
80 679
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде, еңбек нарығын дамытуға бағытталған, іс-шараларын іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
972 342
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
3 531
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
331 968
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
21 525
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
89 556
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
100 000
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 117
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 117
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
111
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
111
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
57 387
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
56 149
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
1 238
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
12 505 643
1
Тұрғын үй шаруашылығы
8 429 387
261
Облыстың білім басқармасы
56 615
064
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
56 615
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
8 372 772
014
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін салуға және (немесе) реконструкциялауға берілетін нысаналы даму трансферттері

12 336 643
255
Управление сельского хозяйства области
12 187 325
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
136 767
002
Поддержка семеноводства
175 000
003
Капитальные расходы государственного органа
3 980
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
3 000
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
850
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
51 750
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
383 437
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
22 137
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 712
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
279 464
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
3 530 651
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
2 009
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 579 358
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
18 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса
204 287
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 213 540
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий на закуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
8 370
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
6 565
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
379 616
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства

12 336 643
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
12 187 325
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
136 767
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
175 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 980
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
3 000
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
850
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
51 750
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
383 437
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
22 137
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 712
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
279 464
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
3 530 651
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
2 009
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 579 358
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
18 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
204 287
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 213 540
058
Өсімдік шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
8 370
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
6 565
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
379 616
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау

012
Резерв местного исполнительного органа области
812 838
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий в связи с изменением размера минимальной заработной платы
2 805 562
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
185 000
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов
185 000
261
Управление образования области
367 113
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
367 113
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
200 000
084
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в моногородах
200 000
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
71 616
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
71 616
280
Управление индустриально-инновационного развития области
126 255
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
57 810
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
68 445
285
Управление физической культуры и спорта области
1 298 047
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 298 047
14
Обслуживание долга
64 503
1
Обслуживание долга
64 503
257
Управление финансов области
64 503
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
61 250
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
3 253
15
Трансферты
27 693 233,2
1
Трансферты
27 693 233,2
257
Управление финансов области
27 693 233,2
007
Субвенции
22 588 000
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
551,2
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
4 297 532
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства

012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
812 838
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне ең төменгі жалақы мөлшерінің өзгеруіне байланысты азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
2 805 562
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
185 000
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
185 000
261
Облыстың білім басқармасы
367 113
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
367 113
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
200 000
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
200 000
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
71 616
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
71 616
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
126 255
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
57 810
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
68 445
285
Облыстың дене шынықтыру және спорт басқармасы
1 298 047
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 298 047
14
Борышқа қызмет көрсету
64 503
1
Борышқа қызмет көрсету
64 503
257
Облыстың қаржы басқармасы
64 503
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
61 250
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
3 253
15
Трансферттер
27 693 233,2
1
Трансферттер
27 693 233,2
257
Облыстың қаржы басқармасы
27 693 233,2
007
Субвенциялар
22 588 000
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
551,2
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
4 297 532
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер