О внесении изменений и дополнений в решение областного маслихата от 10 декабря 2018 года № 347 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 26 апреля 2019 года № 418. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 апреля 2019 года № 6117. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание РЦПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2018 года № 347 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5966, опубликованное 24 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "156 636 723,2" заменить цифрами "175 083 323,2", в том числе:
по налоговым поступлениям –
цифры "33 175 813" заменить цифрами "35 366 234";
по поступлениям трансфертов –
цифры "119 626 287,2" заменить цифрами "135 882 466,2";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "156 956 376,1" заменить цифрами "175 476 476,1";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование –
цифры "-2 402 527,3" заменить цифрами "-2 647 550,2", в том числе:
погашение бюджетных кредитов –
цифры "14 032 879,3" заменить цифрами "14 277 902,2";
в подпункте 4):
сальдо по операциям с финансовыми активами –
цифры "73 500" заменить цифрами "0";
в подпункте 5):
дефицит (профицит) бюджета –
цифры "2 009 374,4" заменить цифрами "2 254 397,3";
в подпункте 6):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –
цифры "-2 009 374,4" заменить цифрами "-2 254 397,3";
в пункте 9:
подпункт 17) изложить в следующей редакции:
"17) повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий;";
дополнить подпунктом 19-1) следующего содержания:
"19-1) увеличение оплаты труда учителей и педагогов-психологов организаций начального, основного и общего среднего образования;";
подпункты 20), 21), 22), 23), 24) и 25) исключить;
дополнить подпунктами 30-2), 30-3), 30-4) и 30-5) следующего содержания:

Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 347 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2019 жылғы 26 сәуірдегі № 418 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 сәуірде № 6117 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 347 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5966 тіркелген, 2018 жылғы 24 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілердің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
кірістер –
"156 636 723,2" сандары "175 083 323,2" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық түсімдер –
"33 175 813" сандары "35 366 234" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі –
"119 626 287,2" сандары "135 882 466,2" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар –
"156 956 376,1" сандары "175 476 476,1" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредиттеу –
"-2 402 527,3" сандары "-2 647 550,2" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
бюджеттік кредиттерді өтеу –
"14 032 879,3" сандары "14 277 902,2" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшада:
қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо –
"73 500" саны "0" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшада:
"бюджет тапшылығы (профициті) –
"2 009 374,4" сандары "2 254 397,3" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшада:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –
"-2 009 374,4" сандары "-2 254 397,3" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақта:
17) тармақша келесідей редакцияда жазылсын:
"17) азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге;";
келесі мазмұндағы 19-1) тармақшасымен толықтырылсын:
"19-1) бастауыш, негізгі және жалпы орта білім беру ұйымдарының мұғалімдері мен педагог-психологтарының еңбегіне ақы төлеуді ұлғайтуға;";
20), 21), 22), 23), 24) және 25) тармақшалар алып тасталсын;
келесі мазмұндағы 30-2), 30-3), 30-4) және 30-5) тармақшаларымен толықтырылсын:

"30-2) приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей;";
"30-3) реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл– Ел бесігі";";
"30-4) повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих;";
"30-5) предоставление государственных грантов молодым предпринимателям для реализации новых бизнес-идей в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020".";
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Предусмотреть в областном бюджете на 2019 год целевые текущие трансферты и трансферты на развитие районным бюджетам и бюджету города Актобе на:
1) организацию пожарных постов по тушению степных пожаров, а также пожаров населенных пунктов;
2) реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования;
3) апробирование подушевого финансирования организаций среднего образования;
4) общеобразовательное обучение;
5) создание цифровой образовательной инфраструктуры;
6) капитальные расходы подведомственных государственных организаций образования;
7) строительство и реконструкцию объектов образования;
8) содействие занятости населения;
9) проектирование и (или) строительство, реконструкцию жилья коммунального жилищного фонда;
10) проектирование, развитие, обустройство и (или) приобретение инженерно-коммуникационной инфраструктуры;
11) развитие коммунального хозяйства;
12) развитие системы водоснабжения и водоотведения в сельских населенных пунктах;
13) развитие объектов культуры;
14) капитальные расходы организаций культуры;
15) развитие газотранспортной системы;
16) возмещение владельцам стоимости изымаемых и уничтожаемых больных животных;
17) развитие транспортной инфраструктуры;
18) капитальный и средний ремонт автомобильных дорог районного значения и улиц населенных пунктов;
19) реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда, в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства;
20) ремонт объектов организаций образования;
21) оказание единовременной социальной помощи гражданам, нуждающихся при наступлении трудной жизненной ситуации;
22) обеспечение жильем отдельных категорий граждан;
23) организацию эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов;

"30-2) аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын-үй қорының тұрғын үйін сатып алуға;";
"30-3) "Ауыл – Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға;";
"30-4) мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге;";
"30-5) "Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беруге;";
11-тармақ келесі редакцияда жазылсын:
"11. 2019 жылға арналған облыстық бюджетте Ақтөбе қаласы және аудандар бюджеттеріне ағымдағы нысаналы трансферттер және даму трансферттері көзделсін:
1) елді мекендердегі өрттерді, дала өрттерін сөндіру бойынша өрт сөндіру
бекеттерін ұйымдастыруға;
2) мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға;
3) орта білім беру ұйымдарын жан басына шаққандағы қаржыландыруды сынақтан өткізуге;
4) жалпы білім беруге;
5) сандық білім беру инфрақұрылымын құруға;
6) білім берудің ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік ұйымдарының күрделі шығыстарына;
7) білім беру объектілерін салуға және реконструкциялауға;
8) халықты жұмыспен қамтуға жәрдемдесуге;
9) коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалауға және (немесе) салуға, реконструкциялауға;
10) инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалауға, дамытуға, жайластыруға және (немесе) сатып алуға;
11) коммуналдық шаруашылықты дамытуға;
12) ауылдық елді мекендерде сумен жабдықтау және су бұру жүйелерін дамытуға;
13) мәдениет нысандарын дамытуға;
14) мәдениет ұйымдарының күрделі шығыстарына;
15) газ тасымалдау жүйесін дамытуға;
16) иелеріне алып қойылатын және жойылатын ауру жануарлардың құнын өтеуге;
17) көлік инфрақұрылымын дамытуға;
18) аудандық маңызы бар автомобиль жолдарының және елді мекендердің көшелерінің күрделі және орташа жөндеуіне;
19) Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға;
20) білім ұйымдары нысандарын жөндеуге;
21) өмірлік қиын жағдай туындаған кезде азаматтарға көрсетілетін бір реттік әлеуметтік көмек көрсетуге;
22) азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз етуге;
23) аудандардың коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыруға;

24) развитие благоустройства городов и населенных пунктов;
25) дополнительное образование для детей и юношества по спорту;
26) обеспечение нуждающихся инвалидов, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида;
27) развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл – Ел бесігі".
Распределение указанных сумм трансфертов определяется на основании постановления акимата области.".

24) қалаларды және елді мекендерді абаттандыруды дамытуға;
25) спорттағы балалар мен жасөспірімдерге қосымша білім беруге;
26) мүгедектерді оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мүгедектерді жеке көмекшілермен қамтамасыз етуге;
27) "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға.
Аталған трансферттердің сомаларын бөлу облыс әкімдігі қаулысы негізінде айқындалады.".

4 468 564
3
Специализированная медицинская помощь
1 463 336
253
Управление здравоохранения области
1 463 336
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 463 336
5
Другие виды медицинской помощи
63 676
253
Управление здравоохранения области
63 676
029
Областные базы специального медицинского снабжения
63 676
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2 463 189
253
Управление здравоохранения области
2 463 189
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
99 673
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
82 178
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
23 751
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
60 676
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 196 911
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
8 888 915
1
Социальное обеспечение
5 271 361
256
Управление координации занятости и социальных программ области
4 947 552
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
337 499
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
435 001
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
4 055 018
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
120 034
261
Управление образования области
323 809
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
323 809
2
Социальная помощь
991 982
256
Управление координации занятости и социальных программ области
508 026
003
Социальная поддержка инвалидов
504 480
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов

4 468 564
3
Мамандандырылған медициналық көмек
1 463 336
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 463 336
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундық биологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 463 336
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
63 676
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
63 676
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
63 676
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2 463 189
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 463 189
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
99 673
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
82 178
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жол жүрумен қамтамасыз ету
23 751
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
60 676
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 196 911
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
8 888 915
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
5 271 361
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
4 947 552
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
337 499
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулармен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
435 001
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 055 018
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
120 034
261
Облыстың білім басқармасы
323 809
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
323 809
2
Әлеуметтiк көмек
991 982
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
508 026
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
504 480
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

3 546
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
2 625 572
256
Управление координации занятости и социальных программ области
2 528 756
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
127 328
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
6 672
018
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
80 679
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 000
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
1 453 870
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 158
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
331 968
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарнымимплантам
21 525
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
89 556
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
400 000
263
Управление внутренней политики области
28 117
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 117
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
111
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
111
270
Управление по инспекции труда области
68 588
001
Услуги по реализации государственной политики в области регулирования трудовых отношений на местном уровне
62 898
003
Капитальные расходы государственного органа
5 690
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
17 831 747,2
1
Жилищное хозяйство

3 546
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
2 625 572
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
2 528 756
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
127 328
017
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
6 672
018
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
80 679
019
Нәтижеліжұмыспенқамтудыжәнежаппайкәсіпкерліктідамытудың 2017 – 2021 жылдарғаарналған "Еңбек" мемлекеттікбағдарламасышеңберіндееңбекнарығындамытуғабағытталған, ағымдағыіс-шаралардыіскеасыру"
1 000
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер"
1 453 870
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 158
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
331 968
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
21 525
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
89 556
067
Ведомствалықбағыныстағымемлекеттікмекемелерменұйымдардыңкүрделішығыстары
12 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
400 000
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 117
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 117
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
111
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
111
270
Облыстың еңбек инспекциясы бойынша басқармасы
68 588
001
Жергілікті деңгейде еңбек қатынасын реттеу саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
62 898
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
5 690
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
17 831 747,2
1
Тұрғын үй шаруашылығы

166 058
280
Управление индустриально-инновационного развития области
467 678
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
467 678
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
100 000
019
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие теплоэнергетической системы
100 000
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
4 307 818
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
4 307 818
070
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие газотранспортной системы
303 723
071
Развитие газотранспортной системы
4 004 095
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
15 211 744
1
Сельское хозяйство
12 179 893
255
Управление сельского хозяйства области
12 013 635
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
143 744
002
Поддержка семеноводства
175 000
003
Капитальные расходы государственного органа
3 980
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
3 000
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
850
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
51 750
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
383 437
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
22 137
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 401
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
279 464
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
3 530 651
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
2 009
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 579 358
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
18 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса

166 058
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
467 678
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
467 678
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
100 000
019
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жылу-энергетикалық жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
100 000
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
4 307 818
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
4 307 818
070
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
303 723
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
4 004 095
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
15 211 744
1
Ауыл шаруашылығы
12 179 893
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
12 013 635
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
143 744
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
175 000
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 980
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
3 000
018
Пестицидтерді (улы химикаттарды) залалсыздандыру
850
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
51 750
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
383 437
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
22 137
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 401
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
279 464
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
3 530 651
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
2 009
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 579 358
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
18 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау

204 287
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 213 540
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий назакуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
8 370
059
Субсидирование затрат ревизионных союзов сельскохозяйственных кооперативов на проведение внутреннего аудита сельскохозяйственных кооперативов
6 565
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
288 000
061
Субсидирование операционных затрат микрофинансовых организаций в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательствана 2017-2021 годы "Енбек"
97 092
719
Управление ветеринарии области
166 258
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
32 574
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 196
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
29 969
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
14 333
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
87 186
2
Водное хозяйство
2 335 957,5
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
2 335 957,5
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
135 957,5
068
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение водности поверхностных водных ресурсов
2 200 000
3
Лесное хозяйство
528 228
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
528 228
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
528 228
4
Рыбное хозяйство
3 000
255
Управление сельского хозяйства области
3 000
034
Cубсидирование повышения продуктивности и качества товарного рыбоводства
3 000
5
Охрана окружающей среды
103 607,5

204 287
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 213 540
058
Өсімдік шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
8 370
059
Ауыл шаруашылығы кооперативтерінің тексеру одақтарының ауыл шаруашылығы кооперативтерінің ішкі аудитін жүргізуге арналған шығындарын субсидиялау
6 565
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
288 000
061
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микроқаржы ұйымдарының операциялық шығындарын субсидиялау
97 092
719
Облыстың ветеринария басқармасы
166 258
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
32 574
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 196
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
29 969
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялық паспортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
14 333
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 186
2
Су шаруашылығы
2 335 957,5
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
2 335 957,5
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
135 957,5
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 200 000
3
Орман шаруашылығы
528 228
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
528 228
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
528 228
4
Балық шаруашылығы
3 000
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
3 000
034
Тауарлық балық өсіру өнімділігі мен сапасын арттыруды субсидиялау
3 000
5
Қоршаған ортаны қорғау
103 607,5

60 643
005
Поддержка частного предпринимательства в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
61 000
006
Поддержка предпринимательской деятельности
19 853
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
1 525 897
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
118 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
63 006
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
24 366
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
24 366
9
Прочие
15 139 003,5
253
Управление здравоохранения области
1 828 991
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 828 991
256
Управление координации занятости и социальных программ области
202 608
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
202 608
257
Управление финансов области
9 868 132
012
Резерв местного исполнительного органа области
500 000
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
8 967 320
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
400 812
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
150 822,5
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов
150 822,5
261
Управление образования области
362 613
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
362 613
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
1 001 385
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

60 643
005
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жеке кәсіпкерлікті қолдау
61 000
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
19 853
008
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 525 897
015
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
118 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағадарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
63 006
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қала құрылысы басқармасы
24 366
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
24 366
9
Басқалар
15 139 003,5
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 828 991
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 828 991
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
202 608
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
202 608
257
Облыстың қаржы басқармасы
9 868 132
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
500 000
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
8 967 320
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
400 812
258
Облыстың экономика және бюджеттік жоспарлау басқармасы
150 822,5
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
150 822,5
261
Облыстың білім басқармасы
362 613
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
362 613
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
1 001 385
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер