О внесении изменений в решение областного маслихата от 10 декабря 2018 года № 347 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы"
Решение маслихата Актюбинской области от 15 ноября 2019 года № 468. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 19 ноября 2019 года № 6470. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Актюбинский областной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение областного маслихата от 10 декабря 2018 года № 347 "Об областном бюджете на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5966, опубликованное 24 декабря 2018 года в Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
1) в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы –
цифры "185 771 906,6" заменить цифрами "190 898 097,6", в том числе:
неналоговые поступления –
цифры "4 953 561,4" заменить цифрами "3 965 731,4";
поступления трансфертов –
цифры "142 467 664,2" заменить цифрами "148 581 685,2";
в подпункте 2):
затраты –
цифры "186 231 297,5" заменить цифрами "185 002 488,5";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование –
цифры "- 1 563 788,2" заменить цифрами "4 791 211,8", в том числе:
бюджетные кредиты –
цифры "12 980 352" заменить цифрами "12 835 352";
погашение бюджетных кредитов –

Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 347 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" шешіміне өзгеріс енгізу туралы
Ақтөбе облыстық мәслихатының 2019 жылғы 15 қарашадағы № 468 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 19 қарашада № 6470 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106-бабының 4-тармағына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына сәйкес, Ақтөбе облыстық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Облыстық мәслихаттың 2018 жылғы 10 желтоқсандағы № 347 "2019-2021 жылдарға арналған облыстық бюджет туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5966 тіркелген, 2018 жылғы 24 желтоқсанда Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің Эталондық бақылау банкінде электрондық түрде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1) 1-тармақта:
1) тармақшада:
кірістер –
"185 771 906,6" сандары "190 898 097,6" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
салықтық емес түсімдер –
"4 953 561,4" сандары "3 965 731,4" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімі –
"142 467 664,2" сандары "148 581 685,2" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшада:
шығындар –
"186 231 297,5" сандары "185 002 488,5" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшада:
таза бюджеттік кредиттеу –
"- 1 563 788,2" сандары "4 791 211,8" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде;
бюджеттік кредиттер –
"12 980 352" сандары "12 835 352" сандарымен ауыстырылсын;
бюджеттік кредиттерді өтеу –

цифры "14 544 140,2" заменить цифрами "8 044 140,2";
в пункте 9:
подпункт 20) исключить;
в пункте 12:
цифры "315 000" заменить цифрами "26 136,8".
2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2019 года.
Председатель сессии,
секретарь областного маслихата
С. КАЛДЫГУЛОВА
Приложение к решению областного маслихата от 15 ноября 2019 года № 468

"14 544 140,2" сандары "8 044 140,2" сандарымен ауыстырылсын;
9-тармақта:
20) тармақша алынып тасталсын;
12-тармақта:
"315 000,0" сандары "26 136,8" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімдегі 1 қосымша осы шешімдегі қосымшаға сәйкес редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2019 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Облыстық мәслихаттың
сессия төрағасы, мәслихат хатшысы
С. ҚАЛДЫҒҰЛОВА
Облыстық мәслихаттың 2019 жылғы 15 қарашадағы № 468 шешіміне қосымша

5 556 941
038
Строительство и реконструкция объектов здравоохранения
5 556 941
3
Специализированная медицинская помощь
1 448 550
253
Управление здравоохранения области
1 448 550
027
Централизованный закуп и хранение вакцин и других медицинских иммунобиологических препаратов для проведения иммунопрофилактики населения
1 448 550
5
Другие виды медицинской помощи
62 352
253
Управление здравоохранения области
62 352
029
Областные базы специального медицинского снабжения
62 352
9
Прочие услуги в области здравоохранения
2 678 039
253
Управление здравоохранения области
2 678 039
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области здравоохранения
111 086
008
Реализация мероприятий по профилактике и борьбе со СПИД в Республике Казахстан
82 178
016
Обеспечение граждан бесплатным или льготным проездом за пределы населенного пункта на лечение
33 251
018
Информационно-аналитические услуги в области здравоохранения
60 676
030
Капитальные расходы государственных органов здравоохранения
4 420
033
Капитальные расходы медицинских организаций здравоохранения
2 386 428
06
Социальная помощь и социальное обеспечение
15 785 843
1
Социальное обеспечение
11 195 794
256
Управление координации занятости и социальных программ области
10 937 581
002
Предоставление специальных социальных услуг для престарелых и инвалидов в медико-социальных учреждениях (организациях) общего типа, в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
309 516
013
Предоставление специальных социальных услуг для инвалидов с психоневрологическими заболеваниями, в психоневрологических медико-социальных учреждениях (организациях), в центрах оказания специальных социальных услуг, в центрах социального обслуживания
429 133
049
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на выплату государственной адресной социальной помощи
10 078 898
056
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на внедрение консультантов по социальной работе и ассистентов в Центрах занятости населения
120 034
261
Управление образования области
258 213
015
Социальное обеспечение сирот, детей, оставшихся без попечения родителей
258 213
2
Социальная помощь
982 116
256
Управление координации занятости и социальных программ области
506 484
003
Социальная поддержка инвалидов
503 668
055
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на субсидирование затрат работодателя на создание специальных рабочих мест для трудоустройства инвалидов

5 556 941
038
Денсаулық сақтау объектілерін салу және реконструкциялау
5 556 941
3
Мамандандырылған медициналық көмек
1 448 550
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 448 550
027
Халыққа иммундық профилактика жүргізу үшін вакциналарды және басқа медициналық иммундықбиологиялық препараттарды орталықтандырылған сатып алу және сақтау
1 448 550
5
Медициналық көмектiң басқа түрлерi
62 352
253
Облыстың денсаулық сақтаубасқармасы
62 352
029
Облыстық арнайы медициналық жабдықтау базалары
62 352
9
Денсаулық сақтау саласындағы өзге де қызметтер
2 678 039
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
2 678 039
001
Жергілікті деңгейде денсаулық сақтау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
111 086
008
Қазақстан Республикасында ЖИТС-тің алдын алу және оған қарсы күрес жөніндегі іс-шараларды іске асыру
82 178
016
Азаматтарды елді мекеннен тыс жерлерде емделу үшін тегін және жеңілдетілген жо жүру мен қамтамасыз ету
33 251
018
Денсаулық сақтау саласындағы ақпараттық талдамалық қызметтер
60 676
030
Мемлекеттік денсаулық сақтау органдарының күрделі шығыстары
4 420
033
Медициналық денсаулық сақтау ұйымдарының күрделі шығыстары
2 386 428
06
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамсыздандыру
15 785 843
1
Әлеуметтiк қамсыздандыру
11 195 794
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
10 937 581
002
Жалпы үлгідегі медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында қарттар мен мүгедектерге арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
309 516
013
Психоневрологиялық медициналық-әлеуметтік мекемелерде (ұйымдарда), арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету орталықтарында, әлеуметтік қызмет көрсету орталықтарында психоневрологиялық аурулар мен ауыратын мүгедектер үшін арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету
429 133
049
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 078 898
056
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Халықты жұмыспен қамту орталықтарына әлеуметтік жұмыс жөніндегі консультанттар мен ассистенттерді енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
120 034
261
Облыстың білім басқармасы
258 213
015
Жетiм балаларды, ата-анасының қамқорлығынсыз қалған балаларды әлеуметтік қамсыздандыру
258 213
2
Әлеуметтiк көмек
982 116
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
506 484
003
Мүгедектерге әлеуметтік қолдау
503 668
055
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мүгедектерді жұмысқа орналастыру үшін арнайы жұмыс орындарын құруға жұмыс берушінің шығындарын субсидиялауға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

2 816
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
475 632
097
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на приобретение жилья коммунального жилищного фонда для малообеспеченных многодетных семей
475 632
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
3 607 933
256
Управление координации занятости и социальных программ области
3 501 312
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
138 492
017
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на введение стандартов оказания специальных социальных услуг
4 172
019
Реализация текущих мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
731
037
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий, направленных на развитие рынка труда в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017 – 2021 годы "Еңбек"
2 487 281
044
Реализация миграционных мероприятий на местном уровне
4 113
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
198 541
053
Услуги по замене и настройке речевых процессоров к кохлеарным имплантам
21 525
054
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
89 457
067
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
12 000
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
400 000
145
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам для предоставления жилищных сертификатов как социальная помощь
145 000
263
Управление внутренней политики области
28 117
077
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
28 117
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
111
045
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан

2 816
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қалақұрылысы басқармасы
475 632
097
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне аз қамтылған көп балалы отбасыларға коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін сатып алуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
475 632
9
Әлеуметтiк көмек және әлеуметтiк қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
3 607 933
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
3 501 312
001
Жергілікті деңгейде жұмыспен қамтуды қамтамасыз ету және халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды іске асыру саласында мемлекеттік саясатты іске асыружөніндегі қызметтер
138 492
017
Аудандық (облыстықмаңызы бар қалалардың) бюджеттеріне арнаулы әлеуметтік қызметтер көрсету стандарттарын енгізуге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
4 172
019
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған, ағымдағы іс-шараларды іске асыру"
731
037
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде еңбек нарығын дамытуға бағытталған іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер"
2 487 281
044
Жергілікті деңгейде көші-қон іс-шараларын іске асыру
4 113
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
198 541
053
Кохлеарлық импланттарға дәлдеп сөйлеу процессорларын ауыстыру және келтіру бойынша қызмет көрсету
21 525
054
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
89 457
067
Ведомствалық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
12 000
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
400 000
146
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне әлеуметтік көмек ретінде тұрғын үй сертификаттарын беруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
145 000
263
Облыстың ішкі саясат басқармасы
28 117
077
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
28 117
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
111
045
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсартуға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

50 463
004
Реализация услуг в сфере информатизации
463 942
09
Топливно-энергетический комплекс и недропользование
7 004 311
1
Топливо и энергетика
467 678
280
Управление индустриально-инновационного развития области
467 678
081
Организация и проведение поисково-разведочных работ на подземные воды для хозяйственно-питьевого водоснабжения населенных пунктов
467 678
9
Прочие услуги в области топливно-энергетического комплекса и недропользования
6 536 633
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
6 536 633
070
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие газотранспортной системы
238 166
071
Развитие газотранспортной системы
6 298 467
10
Сельское, водное, лесное, рыбное хозяйство, особо охраняемые природные территории, охрана окружающей среды и животного мира, земельные отношения
14 840 835
1
Сельское хозяйство
11 780 260
255
Управление сельского хозяйства области
11 614 477
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере сельского хозяйства
149 914
002
Поддержка семеноводства
182 689
003
Капитальные расходы государственного органа
3 980
014
Субсидирование стоимости услуг по доставке воды сельскохозяйственным товаропроизводителям
1 791
018
Обезвреживание пестицидов (ядохимикатов)
383
029
Мероприятия по борьбе с вредными организмами сельскохозяйственных культур
901
041
Удешевление сельхозтоваропроизводителям стоимости гербицидов, биоагентов (энтомофагов) и биопрепаратов, предназначенных для обработки сельскохозяйственных культур в целях защиты растений
309 956
045
Определение сортовых и посевных качеств семенного и посадочного материала
22 137
046
Государственный учет и регистрация тракторов, прицепов к ним, самоходных сельскохозяйственных, мелиоративных и дорожно-строительных машин и механизмов
2 701
047
Субсидирование стоимости удобрений (за исключением органических)
138 723
050
Возмещение части расходов, понесенных субъектом агропромышленного комплекса, при инвестиционных вложениях
3 530 651
051
Субсидирование в рамках гарантирования и страхования займов субъектов агропромышленного комплекса
2 009
053
Субсидирование развития племенного животноводства, повышение продуктивности и качества продукции животноводства
5 643 340
054
Субсидирование заготовительным организациям в сфере агропромышленного комплекса суммы налога на добавленную стоимость, уплаченного в бюджет, в пределах исчисленного налога на добавленную стоимость
18 000
055
Субсидирование процентной ставки по кредитным и лизинговым обязательствам в рамках направления по финансовому оздоровлению субъектов агропромышленного комплекса

50 463
004
Ақпараттандыру саласында қызметтерді іске асыру
463 942
09
Отын-энергетика кешенi және жер қойнауын пайдалану
7 004 311
1
Отын және энергетика
467 678
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
467 678
081
Елді мекендерді шаруашылық-ауыз сумен жабдықтау үшін жерасты суларына іздестіру-барлау жұмыстарын ұйымдастыру және жүргізу
467 678
9
Отын-энергетика кешені және жер қойнауын пайдалану саласындағы өзге де қызметтер
6 536 633
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
6 536 633
070
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне газ тасымалдау жүйесін дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
238 166
071
Газ тасымалдау жүйесін дамыту
6 298 467
10
Ауыл, су, орман, балық шаруашылығы, ерекше қорғалатын табиғи аумақтар, қоршаған ортаны және жануарлар дүниесін қорғау, жер қатынастары
14 840 835
1
Ауыл шаруашылығы
11 780 260
255
Облыстың ауыл шаруашылығы басқармасы
11 614 477
001
Жергілікті деңгейде ауыл шаруашылығы саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
149 914
002
Тұқым шаруашылығын қолдау
182 689
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
3 980
014
Ауыл шаруашылығы тауарларын өндірушілерге су жеткізу бойынша көрсетілетін қызметтердің құнын субсидиялау
1 791
018
Пестицидтерді (улыхимикаттарды) залалсыздандыру
383
029
Ауыл шаруашылық дақылдарының зиянды организмдеріне қарсы күрес жөніндегі іс- шаралар
901
041
Ауыл шаруашылығы тауарын өндірушілерге өсімдіктерді қорғау мақсатында ауыл шаруашылығы дақылдарын өңдеуге арналған гербицидтердің, биоагенттердің (энтомофагтардың) және биопрепараттардың құнын арзандату
309 956
045
Тұқымдық және көшет отырғызылатын материалдың сорттық және себу сапаларын анықтау
22 137
046
Тракторларды, олардың тіркемелерін, өздігінен жүретін ауыл шаруашылығы, мелиоративтік және жол-құрылыс машиналары мен тетіктерін мемлекеттік есепке алуға және тіркеу
2 701
047
Тыңайтқыштар (органикалықтарды қоспағанда) құнын субсидиялау
138 723
050
Инвестициялар салынған жағдайда агроөнеркәсіптік кешен субъектісі көтерген шығыстардың бөліктерін өтеу
3 530 651
051
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерінің қарыздарын кепілдендіру мен сақтандыру шеңберінде субсидиялау
2 009
053
Мал шаруашылығы өнімдерінің өнімділігін және сапасын арттыруды, асыл тұқымды мал шаруашылығын дамытуды субсидиялау
5 643 340
054
Агроөнеркәсіптік кешен саласындағы дайындаушы ұйымдарға есептелген қосылған құн салығы шегінде бюджетке төленген қосылған құн салығының сомасын субсидиялау
18 000
055
Агроөнеркәсіптік кешен субъектілерін қаржылық сауықтыру жөніндегі бағыт шеңберінде кредиттік және лизингтік міндеттемелер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау

204 287
056
Субсидирование ставок вознаграждения при кредитовании, а также лизинге на приобретение сельскохозяйственных животных, техники и технологического оборудования
1 213 540
058
Субсидирование затрат перерабатывающих предприятий назакуп сельскохозяйственной продукции для производства продуктов ее глубокой переработки в сфере растениеводства
119 475
060
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Государственной программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Енбек"
70 000
719
Управление ветеринарии области
165 783
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в сфере ветеринарии
33 914
028
Услуги по транспортировке ветеринарных препаратов до пункта временного хранения
2 016
030
Централизованный закуп ветеринарных препаратов по профилактике и диагностике энзоотических болезней животных, услуг по их профилактике и диагностике, организация их хранения и транспортировки (доставки) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
29 969
031
Централизованный закуп изделий и атрибутов ветеринарного назначения для проведения идентификации сельскохозяйственных животных, ветеринарного паспорта на животное и их транспортировка (доставка) местным исполнительным органам районов (городов областного значения)
12 698
113
Целевые текущие трансферты из местных бюджетов
87 186
2
Водное хозяйство
2 239 402,5
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
2 239 402,5
003
Обеспечение функционирования водохозяйственных сооружений, находящихся в коммунальной собственности
136 027,5
068
Целевые трансферты на развитие бюджетам районов (городов областного значения) на увеличение водности поверхностных водных ресурсов
2 103 375
3
Лесное хозяйство
522 461
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
522 461
005
Охрана, защита, воспроизводство лесов и лесоразведение
522 461
5
Охрана окружающей среды
150 453,5
254
Управление природных ресурсов и регулирования природопользования области
99 689,5
001
Услуги по реализации государственной политики в сфере охраны окружающей среды на местном уровне
53 915
008
Мероприятия по охране окружающей среды
15 774,5
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
30 000
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
50 764
022
Развитие объектов охраны окружающей среды
50 764
6
Земельные отношения
68 258
725
Управление по контролю за использованием и охраной земель области

204 287
056
Ауыл шаруашылығы малын, техниканы және технологиялық жабдықты сатып алуға кредит беру, сондай-ақ лизинг кезінде сыйақы мөлшерлемесін субсидиялау
1 213 540
058
Өсімдік шаруашылығы саласында терең қайта өңдеуден өткізілетін өнімдерді өндіру үшін ауыл шаруашылығы өнімін сатып алуға жұмсайтын өңдеуші кәсіпорындардың шығындарын субсидиялау
119 475
060
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017-2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
70 000
719
Облыстың ветеринария басқармасы
165 783
001
Жергілікті деңгейде ветеринария саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
33 914
028
Уақытша сақтау пунктына ветеринариялық препараттарды тасымалдау бойынша қызметтер
2 016
030
Жануарлардың энзоотиялық ауруларының профилактикасы мен диагностикасына арналған ветеринариялық препараттарды, олардың профилактикасы мен диагностикасы жөніндегі қызметтерді орталықтандырып сатып алу, оларды сақтауды және аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдауды (жеткізуді) ұйымдастыру
29 969
031
Ауыл шаруашылығы жануарларын бірдейлендіруді жүргізу үшін ветеринариялық мақсаттағы бұйымдар мен атрибуттарды, жануарға арналған ветеринариялықпа спортты орталықтандырып сатып алу және оларды аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) жергілікті атқарушы органдарына тасымалдау (жеткізу)
12 698
113
Жергілікті бюджеттерден берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
87 186
2
Су шаруашылығы
2 239 402,5
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
2 239 402,5
003
Коммуналдық меншіктегі су шаруашылығы құрылыстарының жұмыс істеуін қамтамасыз ету
136 027,5
068
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне жерүсті су ресурстарын ұлғайтуға берілетін нысаналы даму трансферттері
2 103 375
3
Орман шаруашылығы
522 461
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
522 461
005
Ормандарды сақтау, қорғау, молайту және орман өсiру
522 461
5
Қоршаған ортаны қорғау
150 453,5
254
Облыстың табиғи ресурстар және табиғат пайдалануды реттеу басқармасы
99 689,5
001
Жергілікті деңгейде қоршаған ортаны қорғау саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 915
008
Қоршаған ортаны қорғау бойынша іс-шаралар
15 774,5
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
30 000
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қалақұрылысы басқармасы
50 764
022
Қоршаған ортаны қорғау объектілерін дамыту
50 764
6
Жер қатынастары
68 258
725
Облыстың жердің пайдаланылуы мен қорғалуын бақылау басқармасы

40 000
006
Поддержка предпринимательской деятельности
16 353
008
Субсидирование процентной ставки по кредитам в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
1 109 897
015
Частичное гарантирование кредитов малому и среднему бизнесу в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
218 000
027
Частичное гарантирование по микрокредитам в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
69 106
082
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
21 000
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
58 100
051
Развитие индустриальной инфраструктуры в рамках Государственной программы поддержки и развития бизнеса "Дорожная карта бизнеса-2020"
58 100
9
Прочие
16 875 041,3
253
Управление здравоохранения области
1 828 991
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 828 991
256
Управление координации занятости и социальных программ области
196 303
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
196 303
257
Управление финансов области
11 024 719,8
012
Резерв местного исполнительного органа области
26 136,8
059
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий
10 600 652
065
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих
397 931
258
Управление экономики и бюджетного планирования области
31 502,5
003
Разработка или корректировка, а также проведение необходимых экспертиз технико-экономических обоснований местных бюджетных инвестиционных проектов и конкурсных документаций проектов государственно-частного партнерства, концессионных проектов
31 502,5
261
Управление образования области
387 697
076
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"

40 000
006
Кәсіпкерлік қызметті қолдау
16 353
008
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде кредиттер бойынша пайыздық мөлшерлемені субсидиялау
1 109 897
015
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде шағын және орта бизнеске кредиттерді ішінара кепілдендіру
218 000
027
Нәтижелі жұмыспен қамту және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде микрокредиттерді ішінара кепілдендіру
69 106
082
"Бизнестің жол картасы-2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде жаңа бизнес-идеяларды іске асыру үшін жас кәсіпкерлерге мемлекеттік гранттар беру
21 000
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қалақұрылысы басқармасы
58 100
051
"Бизнестің жол картасы - 2020" бизнесті қолдау мен дамытудың мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде индустриялық инфрақұрылымды дамыту
58 100
9
Басқалар
16 875 041,3
253
Облыстың денсаулық сақтау басқармасы
1 828 991
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
1 828 991
256
Облыстың жұмыспен қамтуды үйлестіру және әлеуметтік бағдарламалар басқармасы
196 303
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
196 303
257
Облыстың қаржы басқармасы
11 024 719,8
012
Облыстық жергілікті атқарушы органының резервi
26 136,8
059
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
10 600 652
065
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне мемлекеттік әкімшілік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
397 931
258
Облыстың экономика жәнебюджеттік жоспарлау басқармасы
31 502,5
003
Жергілікті бюджеттік инвестициялық жобалардың техникалық-экономикалық негіздемелерін және мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалардың, оның ішінде концессиялық жобалардың конкурстық құжаттамаларын әзірлеу немесе түзету, сондай-ақ қажетті сараптамаларын жүргізу, мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобаларды, оның ішінде концессиялық жобаларды консультациялық сүйемелдеу
31 502,5
261
Облыстың білім басқармасы
387 697
076
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер

25 084
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
362 613
268
Управление пассажирского транспорта и автомобильных дорог области
974 415
052
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
402 772
084
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию бюджетных инвестиционных проектов в малых и моногородах
571 643
279
Управление энергетики и жилищно-коммунального хозяйства области
71 616
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
71 616
280
Управление индустриально-инновационного развития области
166 102
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области развития индустриально-инновационной деятельности
96 893
005
Реализация мероприятий в рамках государственной поддержки индустриально-инновационной деятельности
69 209
285
Управление физической культуры и спорта области
1 450 348
050
Целевые текущие трансферты районным (городов областного значения) бюджетам на реализацию мероприятий по социальной и инженерной инфраструктуре в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
89 251
096
Выполнение государственных обязательств по проектам государственно-частного партнерства
1 361 097
288
Управление строительства, архитектуры и градостроительства области
743 347
092
Целевые трансферты на развитие районным (городов областного значения) бюджетам на развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-Ел бесігі"
537 923
093
Развитие социальной и инженерной инфраструктуры в сельских населенных пунктах в рамках проекта "Ауыл-ел бесігі"
205 424
14
Обслуживание долга
67 979
1
Обслуживание долга
67 979
257
Управление финансов области
67 979
004
Обслуживание долга местных исполнительных органов
64 123
016
Обслуживание долга местных исполнительных органов по выплате вознаграждений и иных платежей по займам из республиканского бюджета
3 856
15
Трансферты
28 808 697,3
1
Трансферты
28 808 697,3
257
Управление финансов области
28 808 697,3
007
Субвенции
22 588 000
011
Возврат неиспользованных (недоиспользованных) целевых трансфертов
1 116 015,3
024
Целевые текущие трансферты из нижестоящего бюджета на компенсацию потерь вышестоящего бюджета в связи с изменением законодательства
4 297 532
026
Целевые текущие трансферты из вышестоящего бюджета на компенсацию потерь нижестоящих бюджетов в связи с изменением законодательства

25 084
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
362 613
268
Облыстың жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары басқармасы
974 415
052
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
402 772
084
Аудандық (облыстық маңызы бар қалалар) бюджеттеріне шағын және моноқалаларда бюджеттік инвестициялық жобаларды іске асыруға берілетін нысаналы даму трансферттері
571 643
279
Облыстың энергетика және тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық басқармасы
71 616
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерді орындау
71 616
280
Облыстың индустриалдық-инновациялық даму басқармасы
166 102
001
Жергілікті деңгейде индустриялық-инновациялық қызметті дамыту саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
96 893
005
Индустриялық-инновациялық қызметті мемлекеттік қолдау шеңберінде іс-шараларды іске асыру
69 209
285
Облыстың дене шынықтыружәне спорт басқармасы
1 450 348
050
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылым бойынша іс-шараларды іске асыруға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер
89 251
096
Мемлекеттік-жекешелік әріптестік жобалар бойынша мемлекеттік міндеттемелерд іорындау
1 361 097
288
Облыстың құрылыс, сәулет және қалақұрылысы басқармасы
743 347
092
Аудандардың (облыстық маңызы бар қалалардың) бюджеттеріне "Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамытуға берілетін нысаналы даму трансферттері
537 923
093
"Ауыл-Ел бесігі" жобасы шеңберінде ауылдық елді мекендердегі әлеуметтік және инженерлік инфрақұрылымдарды дамыту
205 424
14
Борышқа қызмет көрсету
67 979
1
Борышқа қызмет көрсету
67 979
257
Облыстың қаржы басқармасы
67 979
004
Жергілікті атқарушы органдардың борышына қызмет көрсету
64 123
016
Жергілікті атқарушы органдардың республикалық бюджеттен қарыздар бойынша сыйақылар мен өзге де төлемдерді төлеу бойынша борышына қызмет көрсету
3 856
15
Трансферттер
28 808 697,3
1
Трансферттер
28 808 697,3
257
Облыстың қаржы басқармасы
28 808 697,3
007
Субвенциялар
22 588 000
011
Пайдаланылмаған (толық пайдаланылмаған) нысаналы трансферттерді қайтару
1 116 015,3
024
Заңнаманы өзгертуге байланысты жоғары тұрған бюджеттің шығындарын өтеуге төменгі тұрған бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер
4 297 532
026
Заңнаманың өзгеруіне байланысты жоғары тұрған бюджеттен төмен тұрған бюджеттерге өтемақыға берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер