О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 21 декабря 2018 года № 394 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2019-2021 годы"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 28 января 2019 года № 418. Зарегистрировано Управлением юстиции района "Астана" города Актобе Департамента юстиции Актюбинской области 29 января 2019 года № 3-1-228. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и пунктом 4 статьи 106 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 21 декабря 2018 года № 394 "Об утверждении бюджета города Актобе на 2019 – 2021 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 3-1-225, опубликованное 10 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы: цифры "73 031 866" заменить цифрами "73 531 866,0", в том числе:
поступления от продажи основного капитала: цифры "14 402 573" заменить цифрами "14 902 573,0";
в подпункте 2):
затраты: цифры "59 781 866" заменить цифрами "60 832 104,2";
в подпункте 4):
дефицит (профицит) бюджета: цифры "13 250 000" заменить цифрами "12 699 761,8";
в подпункте 5):
финансирование дефицита (использование профицита) бюджета: цифры "- 13 250 000" заменить цифрами "- 12 699 761,8".

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 394 "2019-2021 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 28 қаңтардағы № 418 шешімі. Ақтөбе облысы Әділет департаментінің Ақтөбе қаласы "Астана" ауданының Әділет басқармасында 2019 жылғы 29 қаңтарда № 3-1-228 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6 бабына және Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексінің 106 бабының 4 тармағына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2018 жылғы 21 желтоқсандағы № 394 "2019-2021 жылдарға арналған Ақтөбе қаласының бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-1-225 санымен тіркелген, 2019 жылғы 10 қаңтарында электрондық түрде Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақта:
1) тармақшадағы:
кірістер: "73 031 866" сандары "73 531 866,0" сандарымен ауыстырылсын, оның ішінде:
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер: "14 402 573" сандары "14 902 573,0" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшадағы:
шығындар: "59 781 866" сандары "60 832 104,2" сандарымен ауыстырылсын;
4) тармақшадағы:
бюджет тапшылығы (профицитi):"13 250 000" сандары "12 699 761,8" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшадағы:
бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитiн пайдалану) "- 13 250 000" сандары "- 12 699 761,8" сандарымен ауыстырылсын.

2. Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в территориальном органе юстиции;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан;

2. Аталған шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді аумақтық әділет органында мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;

144 512,0
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
491 050,0
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
63 021,0
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
171 160,0
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
171 049,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
53 453,0
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7 328,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
38 778,0
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
71 490,0
485
Отдел пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
111,0
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
111,0
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
12 980 393,9
1
Жилищное хозяйство
7 062 887,3
464
Отдел образования района (города областного значения)
152 085,0
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства
152 085,0
467
Отдел строительства района (города областного значения)
4 624 171,3
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
2 509 475,0
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
2 114 696,3
491
Отдел жилищных отношений района (города областного значения)
140 655,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищного фонда
29 987,0
006
Обеспечение жильем отдельных категорий граждан
101 508,0
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
9 160,0
497
Отдел жилищно-коммунального хозяйства района (города областного значения)
2 145 976,0
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области жилищно-коммунального хозяйства
93 531,0
003
Капитальные расходы государственного органа
24 864,0
032
Капитальные расходы подведомственных государственных учреждений и организаций
97 660,0
033
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры

144 512,0
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
491 050,0
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
63 021,0
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
171 160,0
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
171 049,0
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
53 453,0
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
7 328,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
38 778,0
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
71 490,0
485
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
111,0
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
111,0
07
Тұрғын үй -коммуналдық шаруашылық
12 980 393,9
1
Тұрғын үй шаруашылығы
7 062 887,3
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
152 085,0
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамыту бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
152 085,0
467
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) құрылыс бөлімі
4 624 171,3
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
2 509 475,0
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
2 114 696,3
491
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй қатынастары бөлімі
140 655,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй қоры саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
29 987,0
006
Азаматтардың жекелеген санаттарын тұрғын үймен қамтамасыз ету
101 508,0
031
Кондоминиум объектілеріне техникалық паспорттар дайындау
9 160,0
497
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй- коммуналдық шаруашылық бөлімі
2 145 976,0
001
Жергілікті деңгейде тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру бойынша қызметтер
93 531,0
003
Мемлекеттік органның күрделі шығыстары
24 864,0
032
Ведомстволық бағыныстағы мемлекеттік мекемелер мен ұйымдардың күрделі шығыстары
97 660,0
033
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру