О внесении изменений в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 284 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Актобе"
Решение маслихата города Актобе Актюбинской области от 25 июля 2019 года № 460. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 30 июля 2019 года № 6313. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 15 декабря 2021 года № 116
Сноска. Утратило силу решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 15.12.2021 № 116 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) статьи 19 - 1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030), постановлением акимата Актюбинской области от 3 марта 2015 года № 77 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4275), маслихат города Актобе РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Актобе от 23 декабря 2014 года № 284 "Об утверждении норм образования и накопления коммунальных отходов по городу Актобе" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4182, опубликованное 3 февраля 2015 года в информационно-правовой системе нормативных правовых актов Республики Казахстан "Әділет") следующие изменения:
преамбулу изложить в следующей редакции:
"В соответствии со статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", подпунктом 1) статьи 19 - 1 Экологического кодекса Республики Казахстан от 9 января 2007 года, приказом Министра энергетики Республики Казахстан от 25 ноября 2014 года № 145 "Об утверждении Типовых правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрированным в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 10030), постановлением акимата Актюбинской области от 3 марта 2015 года № 77 "Об утверждении Правил расчета норм образования и накопления коммунальных отходов" (зарегистрированного в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4275), маслихат города Актобе РЕШИЛ:";
в приложении, утвержденном вышеуказанным решением:
в текст строки под порядковым номером 3 на казахском языке внесено изменение, текст на русском языке не изменяется;
в текст строки под порядковым номером 6 на казахском языке внесено изменение, текст на русском языке не изменяется;
строку, порядковый номер 7, изложить в следующей редакции:
"
7
Больницы, прочие лечебно-профилактические учреждения
1 койко-место

Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 284 "Ақтөбе қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2019 жылғы 25 шілдедегі № 460 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 30 шілдеде № 6313 болып тіркелді. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 2021 жылғы 15 желтоқсандағы № 116 шешімімен
Ескерту. Күші жойылды - Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 15.12.2021 № 116 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 10030 тіркелген), Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 77 "Коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жинақталу нормаларын есептеу қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4275 тіркелген) қаулысына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Ақтөбе қалалық мәслихатының 2014 жылғы 23 желтоқсандағы № 284 "Ақтөбе қаласы бойынша коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4182 тіркелген, 2015 жылғы 3 ақпанда "Әділет" Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
кіріспе келесі редакцияда жазылсын:
"Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабына, Қазақстан Республикасының 2007 жылғы 9 қаңтардағы Экологиялық кодексінің 19-1-бабының 1) тармақшасына, Қазақстан Республикасы Энергетика министрінің 2014 жылғы 25 қарашадағы № 145 "Коммуналдық қалдықтардың түзілу және жинақталу нормаларын есептеудің үлгілік қағидаларын бекіту туралы" бұйрығына (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 10030 тіркелген), Ақтөбе облысының әкімдігінің 2015 жылғы 3 наурыздағы № 77 "Коммуналдық қалдықтардың түзілуі мен жинақталу нормаларын есептеу қағидаларын бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4275 тіркелген) қаулысына сәйкес, Ақтөбе қалалық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:";
жоғарыда көрсетілген шешіммен бекітілген қосымшада:
қазақ тіліндегі шешімнің, реттік нөмірі 3-жол мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
3
Қонақ үйлер, санаторийлер, демалыс үйлері
1 орын
1,1
";
қазақ тіліндегі шешімнің, реттік нөмірі 6-жол мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
6
Емханалар
1 келіп кету
0,17
";
реттік нөмірі 7-жол мынадай редакцияда жазылсын:
"
7
Ауруханалар, өзге де емдеу-сауықтыру мекемелері
1 төсек-орын

1,35
";
в текст строки под порядковыми номерами 9, 10 на казахском языке внесены изменения, текст на русском языке не изменяется;
строки, порядковые номера 14 и 15, изложить в следующей редакции:
"
14
Продовольственные, промтоварные магазины, супермаркеты
1 м2 торговой площади
0,75
15
Торговля с машин
1 м2 торгового места
0,75
";
строку, порядковый номер 16, исключить.
Сноска. Пункт 1 изложен в новой редакции на русском языке, текст на казахском языке не меняется решением маслихата города Актобе Актюбинской области от 22.11.2019 № 486 (вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования).

1,35
";
қазақ тіліндегі шешімнің, реттік нөмірі 9 және 10-жолдар мынадай редакцияда жазылсын, орыс тіліндегі мәтін өзгермейді:
"
9
Мейрамханалар, дәмханалар, қоғамдық тамақтану мекемелері
1 отыратын орын
1,65
10
Театрлар, кинотеатрлар, концерт залдары, түнгі клубтар, ойынханалар, ойын автоматтарының залы
1 отыратын орын
0,49
";
реттік нөмірі 14 және 15-жолдар мынадай редакцияда жазылсын:
"
14
Азық-түлік, өнеркәсіптік тауар дүкендері, супермаркеттер
сауда алаңы 1 м2
0,75
15
Машиналардан сату
сауда орнының
1 м2
0,75
";
реттік нөмірі 16-жол алынып тасталсын.
Ескерту. 1 тармақ орыс тілінде жаңа редакцияда, қазақ тіліндегі мәтіні өзгермейді – Ақтөбе облысы Ақтөбе қалалық мәслихатының 22.11.2019 № 486 шешімімен (алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі).

2. Государственному учреждению "Аппарат маслихата города Актобе" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официального опубликование в периодических печатных изданиях и эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе маслихата города Актобе.
3. Настоящее решение вводится в действие по истечении десяти календарных дней после дня его первого официального опубликования.
Председатель сессии
маслихата города Актобе
А. Бекенова
Секретарь маслихата
города Актобе
С. Шинтасова

2. "Ақтөбе қалалық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы шешімді мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкінде электрондық түрде ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Ақтөбе қалалық мәслихатының интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
3. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен кейін күнтізбелік он күн өткен соң қолданысқа енгізіледі.
Ақтөбе қалалық
мәслихатының сессия төрайымы
А. Бекенова
Ақтөбе қалалық
мәслихатының хатшысы
С. Шынтасова