Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов
Постановление акимата Алгинского района Актюбинской области от 24 мая 2019 года № 203. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 28 мая 2019 года № 6199
Сноска. Заголовок – в редакции постановления акимата Алгинского района Актюбинской области от 11.12.2023 № 337 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
В соответствии со статьей 28 Конституционного Закона Республики Казахстан от 28 сентября 1995 года "О выборах в Республике Казахстан", статьей 31 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах" акимат Алгинского района ПОСТАНОВЛЯЕТ:
1. Определить совместно с Алгинской районной территориальной избирательной комиссией места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов согласно приложению к настоящему постановлению.
Сноска. Пункт 1 – в редакции постановления акимата Алгинского района Актюбинской области от 11.12.2023 № 337 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
2. исключен постановлением акимата Алгинского района Актюбинской области от 11.12.2023 № 337 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
3. Признать утратившими силу следующие постановления акимата Алгинского района:
1) Постановление акимата Алгинского района от 19 августа 2014 года № 330 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов" (зарегистрированное в государственном реестре нормативных правовых актов № 4022, опубликованное 9 сентября 2014 года в районной газете "Жұлдыз-Звезда");
2) Постановление акимата Алгинского района от 11 июня 2015 года № 258 "О внесении изменений в постановление акимата Алгинского района от 19 августа 2014 года № 330 "Об определении мест для размещения агитационных печатных материалов кандидатов в период проведения выборов" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4427, опубликованное 23 июля 2015 года в информационно-правовой системе "Әділет")
4. Государственному учреждению "Аппарат акима Алгинского района" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего постановления в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего постановления на официальное опубликование в периодических печатных изданиях и Эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;

Барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындарды белгілеу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық әкімдігінің 2019 жылғы 24 мамырдағы № 203 қаулысы. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 28 мамырда № 6199 болып тіркелді
Ескерту. Қаулының тақырыбы жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 11.12.2023 № 337 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қазақстан Республикасының 1995 жылғы 28 қыркүйектегі "Қазақстан Республикасындағы сайлау туралы" Конституциялық Заңының 28 бабына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 31 бабына және Қазақстан Республикасының 2016 жылғы 6 сәуірдегі "Құқықтық актілер туралы" Заңының 27 бабына сәйкес, Алға ауданының әкімдігі ҚАУЛЫ ЕТЕДІ:
1. Осы қаулының қосымшасына сәйкес, Алға аудандық аумақтық сайлау комиссиясымен бірлесіп барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру үшін орындар белгіленсін.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 11.12.2023 № 337 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
2. алынып тасталды - Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 11.12.2023 № 337 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
3. Алға ауданының әкімдігінің келесі қаулыларының күші жойылды деп танылсын:
1) Алға ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 19 тамыздағы № 330 "Сайлау өткiзу кезеңiнде кандидаттардың үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар белгiлеу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4022 тіркелген, 2014 жылғы 9 қыркүйекте аудандық "Жұлдыз-Звезда" газетінде жарияланған);
2) Алға ауданы әкімдігінің 2015 жылғы 11 маусымдағы № 258 "Сайлау өткiзу кезеңiнде кандидаттардың үгiттiк баспа материалдарын орналастыру үшiн орындар белгiлеу туралы" Алға ауданы әкімдігінің 2014 жылғы 19 тамыздағы № 330 қаулысына өзгерістер енгізу туралы" қаулысы (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4427 тіркелген, 2015 жылғы 23 шілдеде "Әділет" ақпараттық-құқықтық жүйесінде жарияланған).
4. "Алға ауданы әкімінің аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы қаулыны Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;
2) осы қаулыны мерзімді баспа басылымдарында және Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде ресми жариялауға жіберуді;

3) размещение настоящего постановления на интернет - ресурсе акимата Алгинского района.
5. Контроль за исполнением настоящего постановления возложить на заместителя акима района А.Конжар.
6. Настоящее постановление вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Аким района Н. Алдияров
СОГЛАСОВАНО:
Председатель Алгинской
районной территориальной
избирательной комиссии
" " апрель 2019 год
А. Нурмагамбетова
Приложение № 1 к Постановлению акимата Алгинского района от 24 мая 2019 года № 203
Места для размещения агитационных печатных материалов для всех кандидатов на территории Алгинского района
Сноска. Приложение 1 – в редакции постановления акимата Алгинского района Актюбинской области от 11.12.2023 № 337 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).
Наименование города и сельских округов
Наименование города либо населенного пункта
Места для размещения агитационных печатных материалов
1
Город Алга
Город Алга
Стенд перед Торговым домом "Султан" расположенный по адресу улица Республика 128А
Стенд перед зданием государственного коммунального казенного предприятия "Алгинский районный дом культуры" государственного учреждения "Алгинский районный отдел культуры и развития языков" расположенное по адресу улица Жәдігер №3
Стенд перед остановкой коммунального государственного предприятия "Алгинская районная больница" на праве хозяйственного ведения государственного учреждения "Управление здравоохранения Актюбинской области" расположенный по адресу улица Есет батыра 24
Стенд перед Торговым домом "Дина" расположенный по адресу улица С.Сейфуллина 21
Стенд перед Торговым домом "Назран" расположенный по адресу 5 микрорайон №2
Стенд перед Торговым домом "Ансар" расположенный по адресу улица Ш.Уалиханова 19Б
Стенд перед магазином "Алина" расположенный по адресу улица А.Байтурсынова 71
2
Ушкудыкский сельский округ
Село Ушкудык
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Ушкудыкская школа-сад" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области" расположенное по адресу улица Комсомольская №14
Село Жеруйык
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Жеруйыкская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области" расположенное по адресу улица Бірлік №10
3
Тамдинский сельский округ
Село Тамды
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Тамдинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области" расположенное по адресу улица Т.Ахтанова №5
Село Талдысай
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Талдысайская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области" расположенное по адресу улица Желекті №13
Село Еркинкуш
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Еркинкушская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области" расположенное по адресу улица Нурлы №6
4
Каракудыкский сельский округ
Село Каракудык
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Каракудыкская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области" расположенное по адресу улица Федорченко №59А
Село Коктогай
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Коктогайская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области" расположенное по адресу улица Кемеңгер №48А
Село Тиккайын
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Тиккайынская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области" расположенное по адресу улица Жас даурен №47
5
Сарыхобдинский сельский округ
Село Сарыхобда
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Сарыкобдинская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области" расположенное по адресу улица Жастар №21Б
Село Болгарка
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Болгарская школа-сад" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области" расположенное по адресу улица Абубакира Кердери №16
6
Токмансайский сельский округ
Село Кайнар
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Токмансайская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области" расположенное по адресу улица Алии Молдагуловой №25
Село Токмансай
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Токмансайская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области" расположенное по адресу улица Толеу Жаманбаева №25
7
Карагашский сельский округ
Село Самбай
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Средняя школа имени А.Байтурсынова" государственного учреждения "Алгинский районный отдел образования Управления образования Актюбинской области" расположенное по адресу улица Молдагулова №1А
Село Нурбулак
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Нурбулакская средняя школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области" расположенное по адресу улица Шарапат №49Б
8
Карахобдинский сельский округ
Село Карахобда
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Карахобдинская школа-детский сад" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области" расположенное по адресу переулок Мектеп №9
Село Кумсай
Стенд перед зданием "Кумсайский медицинский пункт" коммунального государственного предприятия "Алгинская районная больница" на праве хозяйственного ведения государственного учреждения "Управление здравоохранения Актюбинской области" расположенное по адресу улица Достык №33
9
Акайский сельский округ
Село Акай
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Акайская средняя школа" государственного учреждения "Алгинский районный отдел образования Управления образования Актюбинской области" расположенное по адресу улица В.Фоменко № 41
Село Култабан
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Культабанская начальная школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области" расположенное по адресу улица Береке №23
10
Бестамакский сельский округ
село Бестамак
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Бестамакская средняя школа" государственного учреждения "Алгинский районный отдел образования Управления образования Актюбинской области" расположенное по адресу улица Бокенбай батыра №54
Стенд перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Дом культуры села Бестамак" государственного учреждения "Алгинский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта" расположенное по адресу Бокенбай батыра №46
Село Бескоспа
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Бескоспинская средняя школа" государственного учреждения "Алгинский районный отдел оброзования Управления образования Актюбинской области" расположенное по адрес улица Есет батыра №3А
11
Бескоспинский сельский округ
Село Есет батыра Кокулы
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Школа-сад имени Есет батыра" государственного учреждения "Алгинский районный отдел образования Управления образования Актюбинской области" расположенное по адресу улица Ш.Уалиханова №14
12
Маржанбулакский сельский округ
Село Маржанбулак
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Маржанбулакская средняя школа" государственного учреждения "Алгинский районный отдел образования Управления образования Актюбинской области" расположенное по адресу улица Абай Кунанбаева №71
Стенд перед зданием коммунального государственного казенного предприятия "Маржанбулакский сельский дом культуры" государственного учреждения "Алгинский районный отдел культуры, развития языков, физической культуры и спорта" расположенное по адресу улица Абай Кунанбаева №69
Село Кайындысай
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Кайындысайская основная школа" государственного учреждения "Алгинский районный отдел образования Управления образования Актюбинской области" расположенное по адресу улица Ы.Алтынсарина №2А
13
Карабулакский сельский округ
Село Карабулак
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Карабулакская школа детский сад" государственного учреждения "Алгинский районный отдел образования Управления образования Актюбинской области" расположенное по адресу улица Айтеке би №138
Село Амангельды
Стенд перед зданием коммунального государственного учреждения "Амангельдинская основная школа" государственного учреждения "Отдел образования Алгинского района Управления образования Актюбинской области" расположенное по адресу улица Абилхайыр хана №12

3) осы қаулыны Алға ауданы әкімдігінің интернет-ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.
5. Осы қаулының орындалуын бақылау аудан әкімінің орынбасары А. Қонжарға жүктелсін.
6. Осы қаулы оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудан әкімі Н. Алдияров
КЕЛІСІЛДІ:
Алға аудандық аумақтық
сайлау комиссиясының төрайымы
" " сәуір 2019 жыл
А. Нурмагамбетова
Алға ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 24 мамырдағы № 203 қаулысына № 1 қосымша
Алға ауданының аумағында барлық кандидаттар үшін үгіттік баспа материалдарын орналастыру орындары
Ескерту. 1 қосымша жаңа редакцияда - Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 11.12.2023 № 337 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).
Қала және ауылдық округтердің атауы
Қала немесе елді мекен атауы
Үгіттік баспа материалдарын орналастыруға арналған орындар
1
Алға қаласы
Алға қаласы
Республика көшесі, 128 А мекен жайында орналасқан "Султан " сауда үйі алдындағы стенд
Жәдігер көшесі, №3 мекен жайында орналасқан "Алға аудандық мәдениет және тілдерді дамыту бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Алға аудандық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны алдындағы стенд
Есет батыр көшесі, 24 мекен жайында орналасқан "Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Алға аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны аялдамасы алдындағы стенд
С.Сейфуллин көшесі, 21 мекен жайында орналасқан "Дина" Сауда үйі алдындағы стенд
5 шағын аудан №2 мекен жайында орналасқан "Назран" Сауда үйі алдындағы стенд
Ш.Уалиханов көшесі, 19 Б мекен жайында орналасқан "Ансар" Сауда үйі алдындағы стенд
А.Байтұрсынов көшесі, 71 мекен жайында орналасқан "Алина" дүкені алдындағы стенд
2
Үшқұдық ауылдық округі
Үшқұдық ауылы
Комсомол көшесі №14, мекен-жайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Үшқұдық мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
Жерұйық ауылы
Бірлік көшесі №10, мекен жайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Жерұйық негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
3
Тамды ауылдық округі
Тамды ауылы
Т.Ахтанов көшесі №5 мекен жайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тамды орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
Талдысай ауылы
Желекті көшесі №13 мекен жайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Талдысай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
Еркінкүш ауылы
Нұрлы көшесі №6, мекен жайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Еркінкүш бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
4
Қарақұдық Ауылдық округі
Қарақұдық ауылы
Федорченко көшесі №59А, мекен жайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарақұдық орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
Көктоғай ауылы
Кемеңгер көшесі №48А, мекен жайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көктоғай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
Тікқайын ауылы
Жас даурен көшесі №47, мекен жайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тікқайын негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
5
Сарықобда ауылдық округі
Сарықобда ауылы
Жастар көшесі №21Б мекен жайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Сарықобда орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
Болгар ауылы
Әбубәкір Кердері көшесі №16 мекен жайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Болгар мектеп-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
6
Тоқмансай ауылдық округі
Қайнар ауылы
Әлия Молдағұлова көшесі №25, мекен жайында орналасқан Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тоқмансай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
Тоқмансай ауылы
Төлеу Жаманбаев көшесі №25, мекен жайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Тоқмансай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
7
Қарағаш ауылдық округі
Самбай ауылы
Молдағұлова көшесі №1А, мекен жайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "А.Байтұрсынов атындағы орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд.
Нұрбұлақ ауылы
Шарапат көшесі №49Б, мекен-жайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Нұрбұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд.
8
Қарахобда ауылдық округі
Қарақобда ауылы
Мектеп тұйық көшесі №9, мекен жайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарақобда мектеп-бала бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
Құмсай ауылы
Достық көшесі 33, мекен жайында орналасқан "Ақтөбе облысының денсаулық сақтау басқармасы" мемлекеттік мекемесінің шаруашылық жүргізу құқығындағы "Алға аудандық ауруханасы" мемлекеттік коммуналдық кәсіпорыны "Құмсай медициналық пункті" ғимаратының алдындағы стенд
9
Ақай ауылдық округі
Ақай ауылы
Фоменко көшесі №41, мекен жайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Ақай орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесінің ғимаратының алдындағы стенд
Көлтабан ауылы
Береке көшесі № 23, мекен жайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Көлтабан бастауыш мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
10
Бестамақ ауылдық округі
Бестамақ ауылы
Бөкенбай батыр көшесі №54, мекен жайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бестамақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
Бөкенбай батыр көшесі №46, мекен жайында орналасқан "Алға аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бестамақ ауылының мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы стенд
Бесқоспа ауылы
Есет батыр көшесі №3А, мекен жайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Бесқоспа орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
11
Бесқоспа ауылдық округі
Есет батыр Көкіұлы ауылы
Ш.Уалиханов көшесі № 14 мекен жайында орналасқан, "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Есет батыр атындағы мектеп-бақша" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
12
Маржанбұлақ ауылдық округі
Маржанбұлақ ауылы
Абай Құнанбаев көшесі №71, мекен жайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Маржанбұлақ орта мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
Абай Құнанбаев көшесі №69, мекен жайында орналасқан "Алға аудандық мәдениет, тілдерді дамыту, дене шынықтыру және спорт бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Маржанбұлақ ауылдық мәдениет үйі" мемлекеттік коммуналдық қазыналық кәсіпорыны ғимаратының алдындағы стенд
Қайындысай ауылы
Ы.Алтынсарина көшесі № 2А, мекен жайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қайындысай негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд
13
Қарабұлақ ауылдық округі
Қарабұлақ ауылы
Әйтеке би көшесі №138, мекен жайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Қарабұлақ мектеп бала-бақшасы" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд.
Амангелді ауылы
Әбілхайыр хан көшесі №12, мекен жайында орналасқан "Ақтөбе облысының білім басқармасы Алға ауданының білім бөлімі" мемлекеттік мекемесінің "Амангелді негізгі мектебі" коммуналдық мемлекеттік мекемесі ғимаратының алдындағы стенд

Приложения № 2 к Постановлению акимата Алгинского района от 24 май 2019 года № 203
Сноска. Приложение 2 исключено постановлением акимата Алгинского района Актюбинской области от 11.12.2023 № 337 (вводится в действие со дня его первого официального опубликования).

Алға ауданы әкімдігінің 2019 жылғы 24 мамыр № 203 қаулысына № 2 қосымша
Ескерту. 2 қосымша алынып тасталды - Ақтөбе облысы Алға ауданы әкімдігінің 11.12.2023 № 337 қаулысымен (алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі).