О внесении изменений и дополнений в решение Алгинского районного маслихата от 04 января 2019 года № 230 "Об утверждении бюджета Бестамакского сельского округа на 2019-2021 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 30 мая 2019 года № 274. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 6 июня 2019 года № 6228. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 9–1 и статьями 104, 109-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года и статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 04 января 2019 года № 230 "Об утверждении бюджета Бестамакского сельского округа на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-3-196, опубликованное 24 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнения:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы - цифры "74 955" заменить цифрами "82 213";
в том числе:
поступления трансфертов - цифры "67 798" заменить цифрами "75 056";
в подпункте 2):
затраты - цифры "76 333,2" заменить цифрами "83 591,2";
в пункте 4:
абзац 2 подпункта 1) изложить в следующей редакции:
"на повышение заработной платы отдельных категорий гражданских служащих, работников организаций, содержащихся за счет средств государственного бюджета, работников казенных предприятий – 9 139 тысяч тенге";
и дополнить абзацем следующего содержания:
"на повышение заработной платы отдельных категорий административных государственных служащих – 1 554 тысяч тенге";
и дополнить подпунктом 3) следующего содержания:
"3) Учесть на 2019 год поступление целевых текущих трансфертов из областного бюджета:
"на реализацию государственного образовательного заказа в дошкольных организациях образования – 1 111 тысяч тенге".
2. Приложение 1 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.

Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 04 қаңтардағы № 230 "2019-2021 жылдарға арналған Бестамақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 30 мамырдағы № 274 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 5 маусымда № 6228 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджеттік кодексінің 9–1 бабының 2 тармағына және 104, 109-1 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 04 қаңтардағы № 230 "2019-2021 жылдарға арналған Бестамақ ауылдық округ бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-196 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 24 қаңтарында жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "74 955" сандары "82 213" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
трансферттер түсімдері - "67 798" сандары "75 056" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "76 333,2" сандары "83 591,2" сандарымен ауыстырылсын;
4 тармақта:
1) тармақшаның 2 абзацы мынадай редакцияда жазылсын:
"азаматтық қызметшілердің жекелеген санаттарының, мемлекеттік бюджет қаражаты есебінен ұсталатын ұйымдар қызметкерлерінің, қазыналық кәсіпорындар қызметкерлерінің жалақысын көтеруге – 9 139 мың теңге";
және келесідей мағынадағы абзацпен толықтырылсын:
"әкімшілік мемлекеттік қызметшілердің жекелеген санаттарының жалақысын көтеруге – 1 554 мың теңге";
және келесідей мағынадағы 3) тармақшамен толықтырылсын:
"3) 2019 жылға арналған облыстық бюджеттен берілетін ағымдағы нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
"мектепке дейінгі білім беру ұйымдарында мемлекеттік білім беру тапсырысын іске асыруға – 1 111 мың теңге".
2. Көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;
2) направление настоящего решения на официальное опубликование в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде;
3) размещение настоящего решения на интернет – ресурсе Алгинского районного маслихата.

3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді.
2) осы шешімді Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкіне ресми жариялауға жіберуді;
3) осы шешімді Алға аудандық мәслихатының интернет – ресурсында орналастыруды қамтамасыз етсін.