О внесении изменений и дополнение в решение Алгинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 217 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2019-2021 годы"
Решение Алгинского районного маслихата Актюбинской области от 15 октября 2019 года № 301. Зарегистрировано Департаментом юстиции Актюбинской области 18 октября 2019 года № 6415. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьями 106, 109 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, статьей 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Алгинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Алгинского районного маслихата от 24 декабря 2018 года № 217 "Об утверждении Алгинского районного бюджета на 2019-2021 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 3-3-192, опубликованное 4 января 2019 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения и дополнение:
в пункте 1:
в подпункте 1):
доходы цифры - "7 925 457,6" заменить цифрами "8 436 316,6";
в том числе:
налоговые поступления - "720 391" заменить цифрами "735 391";
поступления трансфертов цифры - "7 077 749,6" заменить цифрами "7 573 608,6";
в подпункте 2):
затраты цифры - "7 927 848,4" заменить цифрами "8 438 707,4";
в подпункте 3):
чистое бюджетное кредитование цифры - "95 507" заменить цифрами "93 712";
в том числе:
бюджетные кредиты цифры - "113 624" заменить цифрами "111 829";
в подпункте 5):
дефицит бюджета цифры - "-97 897,8" заменить цифрами "-96 102,8";
в подпункте 6):
финансирование дефицита бюджета цифры - "97 897,8" заменить цифрами "96 102,8";
дополнить пунктом 6-1) следующего содержания:
"6-1) Учесть в районном бюджете на 2019 год поступление целевых трансфертов из Национального фонда в следующих размерах:
369 800 тысяч тенге – на выплату адресной социальной помощи;
54 890 тысяч тенге – на развитие продуктивной занятости и массового предпринимательства;
15 150 тысяч тенге – на развитие рынка труда";
в пункте 7:
в абзаце седьмом: цифры "576 332" заменить цифрами "606 685";
в пункте 8:
в абзаце третьем: цифры "470 680" заменить цифрами "457 972";
в пункте 9:
в абзаце семнадцатом: цифры "63 764" заменить цифрами "56 347";
в абзаце двадцать первом: цифры "3 000" заменить цифрами "86 730";
в пункте 10:

Алға аудандық мәслихаттың 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 217 "2019-2021 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Ақтөбе облысы Алға аудандық мәслихатының 2019 жылғы 15 қазандағы № 301 шешімі. Ақтөбе облысының Әділет департаментінде 2019 жылғы 18 қазанда № 6415 болып тіркелді. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 106, 109 баптарына, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабына сәйкес, Алға аудандық мәслихаты ШЕШІМ ҚАБЫЛДАДЫ:
1. Алға аудандық мәслихатының 2018 жылғы 24 желтоқсандағы № 217 "2019-2021 жылдарға арналған Алға аудандық бюджетін бекіту туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 3-3-192 тіркелген, Қазақстан Республикасының нормативтік құқықтық актілерінің электрондық түрдегі эталондық бақылау банкінде 2019 жылғы 4 қаңтарда жарияланған) шешіміне келесідей өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 тармақта:
1) тармақшасында:
кірістер - "7 925 457,6" сандары "8 436 316,6" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша - "720 391" сандары "735 391" сандарымен ауыстырылсын;
трансферттер түсімдері бойынша - "7 077 749,6" сандары "7 573 608,6" сандарымен ауыстырылсын;
2) тармақшасында:
шығындар - "7 927 848,4" сандары "8 438 707,4" сандарымен ауыстырылсын;
3) тармақшасында:
таза бюджеттік кредит беру - "95 507" сандары "93 712" сандарымен ауыстырылсын;
оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - "113 624" сандары "111 829" сандарымен ауыстырылсын;
5) тармақшасында:
бюджет тапшылығы - "-97 897,8" сандары "-96 102,8" сандарымен ауыстырылсын;
6) тармақшасында:
бюджет тапшылығын қаржыландыру - "97 897,8" сандары "96 102,8" сандарымен ауыстырылсын;
келесі мазмұндағы 6-1) тармағымен толықтырылсын:
"6-1) 2019 жылға арналған аудандық бюджетте Ұлттық қордан келесідей нысаналы трансферттер түскені ескерілсін:
мемлекеттік атаулы әлеуметтік көмек төлеуге – 369 800 мың теңге;
нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытуға – 54 890 мың теңге;
еңбек нарығын дамытуға – 15 150 мың теңге";
7 тармақта:
жетінші абзацта "576 332" сандары "606 685" сандарымен ауыстырылсын;
8 тармақта:
үшінші абзацта "470 680" сандары "457 972" сандарымен ауыстырылсын;
9 тармақта:
он жетінші абзацта "63 764" сандары "56 347" сандарымен ауыстырылсын;
жиырма бірінші абзацта "3 000" сандары "86 730" сандарымен ауыстырылсын;
10 тармақта:

в абзаце втором: цифры "165 771" заменить цифрами "133 423";
в абзаце седьмом: цифры "56 477" заменить цифрами "50 886";
2. Приложения 1, 5 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2 к настоящему решению.
3. Государственному учреждению "Аппарат Алгинского районного маслихата" в установленном законодательством порядке обеспечить:
1) государственную регистрацию настоящего решения в Департаменте юстиции Актюбинской области;

екінші абзацта "165 771" сандары "133 423" сандарымен ауыстырылсын;
жетінші абзацта "56 477" сандары "50 886" сандарымен ауыстырылсын.
2. Көрсетілген шешімнің 1, 5 қосымшалары осы шешімдегі 1, 2 қосымшаларға сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. "Алға аудандық мәслихатының аппараты" мемлекеттік мекемесі заңнамада белгіленген тәртіппен:
1) осы шешімді Ақтөбе облысының Әділет департаментінде мемлекеттік тіркеуді;

7075
006
Оказание жилищной помощи
4426
007
Социальная помощь отдельным категориям нуждающихся граждан по решениям местных представительных органов
81426
014
Оказание социальной помощи нуждающимся гражданам на дому
20620
017
Обеспечение нуждающихся инвалидов обязательными гигиеническими средствами и предоставление услуг специалистами жестового языка, индивидуальными помощниками в соответствии с индивидуальной программой реабилитации инвалида
51750
023
Обеспечение деятельности центров занятости населения
26927
9
Прочие услуги в области социальной помощи и социального обеспечения
30709,7
451
Отдел занятости и социальных программ района (города областного значения)
30598,7
001
Услуги по реализации государственной политики на местном уровне в области обеспечения занятости и реализации социальных программ для населения
19977,7
011
Оплата услуг по зачислению, выплате и доставке пособий и других социальных выплат
7029
054
Размещение государственного социального заказа в неправительственных организациях
3592
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
111
050
Обеспечение прав и улучшение качества жизни инвалидов в Республике Казахстан
111
07
Жилищно-коммунальное хозяйство
951739,7
1
Жилищное хозяйство
902949,7
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
2300
003
Организация сохранения государственного жилищного фонда
1300
031
Изготовление технических паспортов на объекты кондоминиумов
1000
464
Отдел образования района (города областного значения)
28745
026
Ремонт объектов городов и сельских населенных пунктов в рамках Государственной Программы развития продуктивной занятости и массового предпринимательства на 2017-2021 годы "Еңбек"
28745
466
Отдел архитектуры, градостроительства и строительства района (города областного значения)
871904,7
003
Проектирование и (или) строительство, реконструкция жилья коммунального жилищного фонда
513766,7
004
Проектирование, развитие и (или) обустройство инженерно-коммуникационной инфраструктуры
336138
098
Приобретение жилья коммунального жилищного фонда
22000
2
Коммунальное хозяйство
43117
458
Отдел жилищно-коммунального хозяйства, пассажирского транспорта и автомобильных дорог района (города областного значения)
24315
012
Функционирование системы водоснабжения и водоотведения
15000
027
Организация эксплуатации сетей газификации, находящихся в коммунальной собственности районов (городов областного значения)

7075
006
Тұрғын үйге көмек көрсету
4426
007
Жергілікті өкілетті органдардың шешімі бойынша мұқтаж азаматтардың жекелеген топтарына әлеуметтік көмек
81426
014
Мұқтаж азаматтарға үйде әлеуметтік көмек көрсету
20620
017
Оңалтудың жеке бағдарламасына сәйкес мұқтаж мүгедектердi мiндеттi гигиеналық құралдармен қамтамасыз ету, қозғалуға қиындығы бар бірінші топтағы мүгедектерге жеке көмекшінің және есту бойынша мүгедектерге қолмен көрсететiн тіл маманының қызметтерін ұсыну
51750
023
Жұмыспен қамту орталықтарының қызметін қамтамасыз ету
26927
9
Әлеуметтік көмек және әлеуметтік қамтамасыз ету салаларындағы өзге де қызметтер
30709,7
451
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) жұмыспен қамту және әлеуметтік бағдарламалар бөлімі
30598,7
001
Жергілікті деңгейде халық үшін әлеуметтік бағдарламаларды жұмыспен қамтуды қамтамасыз етуді іске асыру саласындағы мемлекеттік саясатты іске асыру жөніндегі қызметтер
19977,7
011
Жәрдемақыларды және басқа да әлеуметтік төлемдерді есептеу, төлеу мен жеткізу бойынша қызметтерге ақы төлеу
7029
054
Үкіметтік емес ұйымдарда мемлекеттік әлеуметтік тапсырысты орналастыру
3592
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
111
050
Қазақстан Республикасында мүгедектердің құқықтарын қамтамасыз етуге және өмір сүру сапасын жақсарту
111
07
Тұрғын үй-коммуналдық шаруашылық
951739,7
1
Тұрғын үй шаруашылығы
902949,7
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
2300
003
Мемлекеттік тұрғын үй қорын сақтауды ұйымдастыру
1300
031
Кондоминиум объектісіне техникалық паспорттар дайындау
1000
464
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) білім бөлімі
28745
026
Нәтижелі жұмыспен қамтуды және жаппай кәсіпкерлікті дамытудың 2017 – 2021 жылдарға арналған "Еңбек" мемлекеттік бағдарламасы шеңберінде қалалардың және ауылдық елді мекендердің объектілерін жөндеу
28745
466
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) сәулет, қала құрылысы және құрылыс бөлімі
871904,7
003
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйін жобалау және (немесе) салу, реконструкциялау
513766,7
004
Инженерлік-коммуникациялық инфрақұрылымды жобалау, дамыту және (немесе) жайластыру
336138
098
Коммуналдық тұрғын үй қорының тұрғын үйлерін сатып алу
22000
2
Коммуналдық шаруашылық
43117
458
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) тұрғын үй-коммуналдық шаруашылығы, жолаушылар көлігі және автомобиль жолдары бөлімі
24315
012
Сумен жабдықтау және су бұру жүйесінің жұмыс істеуі
15000
027
Ауданның (облыстық маңызы бар қаланың) коммуналдық меншігіндегі газ жүйелерін қолдануды ұйымдастыру